JustHost Review 2020: Pass یا “فقط میزبان” اینجا؟

JustHost یکی از خدمات پیشرو میزبانی وب در بازار امروز است. این شهرت خود را در ارائه برنامه های مقرون به صرفه با ویژگی های شهودی که برای افراد و مبتدیان و همچنین مشاغل کوچک و متوسط ​​تأمین می شود ، ایجاد کرده است..


اگر سایر بررسی های JustHost را مطالعه کرده باشید ، می توانید نظرات مشتریان را از همه نوع پیدا کنید که برنامه های غنی از ویژگی های ارائه شده توسط JustHost را با قیمت های بسیار شگفت آور ستایش می کند. خواندن را ادامه دهید تا در مورد آنچه این شرکت ارائه می دهد اطلاعات بیشتری کسب کنید!

اما قبل از خواندن JustHost ، خود را با این پیشنهاد منحصر به فرد برای خوانندگان StartBloggingOnline آشنا کنید …

JustHost بررسی گزینه های میزبانی

بررسی JustHost

همانطور که در طول این بررسی JustHost خواهید فهمید ، این شرکت دارای برنامه های بسیار خوبی برای انتخاب فرم است ، اما توجه داشته باشید که قیمت های ذکر شده در زیر هر از گاهی افت می کنند ، بنابراین حتماً با استفاده از این لینک بررسی کنید.

در زیر ، جزئیات اصلی برای 4 برنامه مختلفی را که شرکت ارائه می دهد ، پیدا خواهید کرد تا بتوانید از تطبیق پذیری و مقیاس پذیری موجود استفاده کنید.

آرم JustHostبا مبلغ 9.49 دلار در هر ماه ، برنامه اساسی به شما می دهد:

 • 1 وب سایت
 • 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی
 • پهنای باند غیرمتعارف
 • گواهی SSL رایگان
 • 1 دامنه ، 5 دامنه پارک شده و 25 دامنه فرعی
 • 5 حساب ایمیل
 • 100mb فضای ذخیره ایمیل برای هر حساب

همه اینها باعث می شود تا یک برنامه شروع خوب ایجاد شود که برای شخصی که یک وب سایت شخصی ، یک استارت آپ یا یک کسب و کار کوچک ایجاد می کند ، کار کند. صادقانه بگویم ، اگر قصد دریافت این طرح را دارید ، ممکن است مبلغ اضافی ماهانه را نیز به ازای دریافت یک طرح اضافی بپردازید زیرا این کار بیشتر از این طرح اساسی به شما می دهد.

گفته می شود ، JustHost بعضی اوقات قیمت ها را برای چند روز پایین می آورد ، بنابراین به دکمه زیر نگاهی بیندازید تا ببینید آیا اکنون یکی از این پیشنهادها موجود است یا خیر..

به آموزش رایگان بپیوندید

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه برای ساخت 6 سایت سایت های معتبر ارقام را یاد بگیرید?

به این آموزش رایگان بپیوندید تا…

 • در آخر یک روش اثبات شده برای یافتن سوله های سودآور داشته باشید
 • به یک روش تحقیق کلمه کلیدی بی پروا دسترسی پیدا کنید
 • بیاموزید که چگونه از محتوای با کیفیت برون سپاری کنید
 • بیاموزید که چگونه بدون سردرد ، پیوندهای کلاه سفید به سایت خود بسازید

با قیمت 12.49 دلار در هر ماه ، برنامه Plus به طور حتم لذت بخش است. این محبوب ترین طرحی است که شرکت ارائه می دهد. به این دلیل است که شما فقط مبلغ 1 دلار بیشتر از مبلغ اولیه پرداخت می کنید ، اما خیلی بیشتر از پیشنهادات اولیه می گیرید. برنامه به علاوه شامل موارد زیر است:

 • وب سایت های نامحدود
 • فضای ذخیره نشده
 • پهنای باند غیرمتعارف
 • گواهی SSL رایگان
 • 1 دامنه ، دامنه ها و دامنه های پارک شده نامحدود
 • حساب های نامحدود ایمیل
 • ذخیره نامحدود ایمیل برای هر حساب
 • 200 دلار ارزش بازاریابی دارد
 • پیشگیری از هرزنامه

همانطور که مشاهده می کنید ، دلایل خوب زیادی وجود دارد که باعث می شود این طرح مورد علاقه مردم باشد. این تقریباً به همان قیمت اولیه است اما راه را برای ذخیره سازی ، دامنه ها ، ایمیل و حتی برخی از منابع اضافی در اختیار شما قرار می دهد..

اگر احساس می کنید از مزایای بالاتر استفاده می کنید ، می توانید به طرح اصلی که ماهانه 14.99 دلار است ، ارتقا دهید و به شما می دهد:

 • وب سایت های نامحدود
 • ذخیره سازی نامحدود
 • پهنای باند غیرمتعارف
 • گواهی SSL رایگان
 • 1 دامنه با دامنه های نامحدود پارک شده و دامنه های فرعی
 • حساب های نامحدود ایمیل با ذخیره نامحدود
 • 200 دلار ارزش بازاریابی دارد
 • پیشگیری از هرزنامه
 • محافظت از حریم خصوصی
 • محافظت از سایت اصلی CodeGuard

طرح حرفه ای گران ترین است. در هر ماه 25.49 دلار ، تقریباً هر آنچه را که طرح نخست ارائه می دهد ارائه می دهد. تفاوت در این است که وب سایت شما را روی یک سرور بسیار بهتر (IP اختصاصی) میزبان می کند ، بنابراین می توانید از هر ویژگی بیشتری بهره مند شوید زیرا یک وب سرور با کارایی بالا برای وب سایت خود دارید.

نظرات JustHost: جوانب مثبت & منفی

این شرکت بسیار پرطرفدار شده است ، بنابراین می توانید مکان های زیادی را پیدا کنید که JustHost را به صورت آنلاین مرور کرده است ، اما در این یکی ، شما فقط یک بررسی اجمالی جامع تر از ویژگی های اصلی که آنها را از رقبای خود جدا می کند ، اصلی ترین اشکالاتی که شما دارید باید در نظر بگیرید و مشخصات برنامه های مختلفی را که شرکت ارائه می دهد ، در نظر بگیرد.

با برنامه هایی که کمتر از 10 دلار در هر ماه در دسترس است ، مطمئناً قیمت مقرون به صرفه برای بسیاری از مشتریان JustHost یکی از بزرگترین قرعه کشی هاست. این یکی از مهمترین رقبا در بین ارائه دهندگان میزبانی وب دوستانه با بودجه است. اما معاملات بهتر در آنجا وجود دارد …

برنامه های JustHost دارای ویژگی های زیادی است

آنچه واقعاً این شرکت را از بقیه متمایز می کند این است که بسیاری از ویژگی های جالب و مفید را در آن برنامه های مناسب برای بودجه قرار می دهد. به عنوان مثال ، ابتدایی ترین طرح در حال حاضر 50 گیگابایت ذخیره سازی ، پهنای باند نامحدود ، یک سال کامل ثبت دامنه رایگان و 5 حساب ایمیل ارائه می دهد.

همچنین شامل یک سرویس SSL رایگان است که امروزه ضروری است. و هر طرح بالاتر از این پایه بر پایه آن بنا شده است و ویژگی های بیشتر و بیشتری را در بالای این بسته در حال حاضر عالی ارائه می دهد.

دامنه رایگان با هاستینگ

منابع پشتیبانی JustHost عالی هستند

به عنوان مثال ، یکی از جالب ترین موارد در مورد JustHost این است که آنقدر اختصاص به ارائه بالاتر از متوسط ​​پشتیبانی مشتری دارد ، در واقع آنها تا آنجا که ممکن است برای کمک به مشتریان انجام می دهند. آنها حتی یک کانال YouTube با ده ها فیلم آموزشی مفید مانند این دارند:

هر ویدیو یک مشکل بسیار خاص را هدف قرار می دهد ، بنابراین اگر مشکلی پیش آمده است ، می توانید در میان آنها مرور کنید و ببینید که آیا یک آموزش برای کمک به شما در این زمینه وجود دارد یا خیر. اگر چه فقط JustHost پیشنهادات زیادی دارد ، اشکالاتی نیز وجود دارد که شما می توانید آن را ببینید. اگر تصمیم دارید با آنها تجارت کنید ، باید با آنها برخورد کنید.

به روز رسانی JustHost بهترین نیست

زمان حداکثر سرعتبه طور کلی مشاغل و وب مسترها امنیت این را می دانند که وب سایت آنها به طور کامل تضمین شده است که کار می کنند و 99.9٪ از زمان کار می کنند ، اما JustHost نمی تواند این سطح از امنیت را ارائه دهد.

این به این معنی نیست که وب سایت شما همیشه خراب می شود ، JustHost هنوز زمان بسیار بالایی دارد اما این حداکثر نیست که صنعت بتواند ارائه دهد.

ویژگی های با کیفیت پایین

نکته دوم که قابل ذکر است این است که ، هرچند هر یک از برنامه ها چیزهای زیادی برای ارائه دارند ، ویژگی ها و ابزارها بسیار ساده هستند و در صدر خط نیستند. شرکت هایی با ویژگی های عملکردی بهتر و ویژگی های شهودی تر وجود دارند.

با این حال ، این شرکت ها به طور کلی بسیار گران تر هستند. بنابراین JustHost هنوز هم می تواند تعادل خوبی بین نگه داشتن قیمت ها و ارائه ابزارهای زیادی برای مدیریت وب سایت خود به دست آورد..

نتیجه گیری بررسی JustHost ما

اگر این بررسی میزبانی وب JustHost مورد توجه شما قرار گرفته است ، لطفاً برای پیشنهادهای ویژه از وب سایت بازدید کنید. این شرکت معمولاً پیشنهادات مقدماتی و جذاب بسیار خوبی را ارائه می دهد که می تواند صرفه جویی زیادی در هزینه شما کند. اما به عنوان یک خریدار هوشمند ، همیشه می خواهید مطمئن شوید که پیشنهادهای JustHost را به طور مرتب قبل از صرف هزینه در معامله ای که بعداً می فهمید بهتر است بررسی کنید..

دریابید که مشتریان فعلی و گذشته چه تجربیاتی داشته اند. و به خصوص مشتریانی را که اولویت های مشابه با خود شما دارند بررسی کنید. هنگامی که تحقیق خود را انجام دادید ، ممکن است متوجه شوید که JustHost تعادل کاملی از قیمت مناسب بودجه و خدمات عالی را ارائه می دهد!

رتبه نهایی بررسی JustHost ما

JustHost برای مبتدیان یا کسانی که بودجه محدود دارند ، اصلاً گزینه بدی نیست.

ویژگی هایی که در بسته های میزبانی آنها وجود دارد ، کافی است ، حتی به واسطه مبلغی که پرداخت می کنید ، بسیار سخاوتمندانه هستند ، اما در نظر داشته باشید اگر پول مشکلی نداشته باشید ، خدمات به مراتب بهتری وجود دارد..

در بررسی JustHost ما 3.5 ستاره از 5 امتیاز کسب می کنیم.

رتبه ویرایشگر

3.5 / 5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map