Site5 Review 2020: برنامه های میزبانی ، قیمت گذاری ، رتبه بندی ها و موارد دیگر!

بررسی سایت 5Site5 خود را به عنوان ارائه دهنده خدمات طاقچه برای طراحان و توسعه دهندگان افتخار می کند و با داشتن 19 مکان سرور در چهار قاره ، به یک شرکت بین المللی تبدیل شده است..


این شرکت از سال 1998 با یک تیم 100٪ از راه دور و بیش از 50،000 مشتری در سراسر جهان مشغول تجارت است.

Site5 یکی از بسیاری از شرکتهای میزبان به دست آمده توسط EIG بود که همچنین با HostPapa ، Bluehost و بسیاری دیگر از شرکتهای کوچک ادغام شده است. این امر باعث شده است تا برخی از این شرکتها با مدیریت جدید مطابقت داشته باشند. بنابراین ، آیا Site5 هنوز هم مورد بررسی قرار می گیرد?

رتبه بندی

3/5

بررسی سایت 5: جوانب مثبت & منفی

Site5 ، مانند بسیاری دیگر از خدمات طولانی مدت میزبانی وب ، در بسیاری از جنبه های میزبانی وب قوی است ، اما همیشه وعده خود را در مورد کیفیت مداوم برای توسعه دهندگان در ماه های اخیر برآورده نکرده است.

وقتی با یک میزبان وب طاقچه ثبت نام می کنید ، انتظار دارید که آنها خدمات بالاتر از استاندارد صنعت را ارائه دهند. Site5 با ارائه این قول ، صفحات را با 695 ms بارگذاری می کند ، در مقایسه با استاندارد 700 میلی ثانیه.

بسیاری از گزینه ها

Site5 طیف گسترده ای از برنامه های میزبانی مرتب را ارائه می دهد ، که برنامه اصلی آنها با 4.95 دلار در ماه شروع می شود. برنامه های دیگر می توانند با یک برنامه VPS3 مدیریت VPS3 ماهانه یا 81 دلار در ماه به حداقل 81 دلار برسند. چنین قیمتهایی قابل مقایسه با سایر سایتهای میزبان است ، اما با توجه به اینکه Site5 به ویژه بر روی طراحان و توسعه دهندگان متمرکز است ، قیمت گذاری آنها ممکن است معامله خوبی برای آن طاقچه باشد..

Site5 همچنین به دلیل برنامه های میزبانی وب مشترک ، فضای دیسک و پهنای باند بی اندازه را ارائه می دهد. تهیه نسخه پشتیبان از فاجعه نیز با برنامه های استاندارد خود و بدون هزینه اضافی استاندارد می شود – به علاوه اگر می خواهید از بروز آن جلوگیری کنید ، فاجعه ای بزرگ خواهد بود. اما اگر به دنبال بهترین پیشنهاد میزبانی وب هستید …

امتحان رایگان

Site5 همچنین به مشتریان امکان انتخاب 30 روزه آزمایشی رایگان را می دهد – پیشنهاد نادر از طرف هر ارائه دهنده میزبانی. اگر می خواهید VPS آنها را امتحان کنید ، این فقط برای یک ماه اول یک دلار هزینه دارد.

این تنها چیزی نیست که آنها به صورت رایگان ارائه می دهند. Site5 دارای حداکثر 25 حساب cPanel در وب سایت مهاجرت رایگان است. از این گذشته ، Site5 دارای ضمانت برگشت پول 45 روزه و بدون هیچگونه شرطی است.

پشتیبانی مشتری Site5

از نظر تاریخی ، کارکنان پشتیبانی مشتری Site5 آگاه و دوستانه هستند. در صورت دقیقه نبودن صبر ، برای بلیط های کمک بیشتر از چند ساعت نباشد و مسائل به سرعت حل می شوند. توانایی آنها برای مکالمه با یک مشتری پیچیده تر یکی از ویژگی های بارز آنها بوده است. متأسفانه برای برخی از مشتریان Site5 ، همیشه اینگونه نیست.

در اینجا ویدئویی ارائه شده است که چگونه Site5 ادعا می کند از گله ایستاده است:

بررسی های میزبان وب سایت Site5 اخیر در سراسر اینترنت بیشتر از یک کیسه مختلط است. بسیاری از این بررسی هاستینگ جدید Site5 بسیار کم است ، به طوری که مشتریان طولانی مدت از افت ناگهانی در کیفیت پشتیبانی مشتری خبر می دهند.

در دسترس بودن کمتر

گزینه های پشتیبانی مشتری Site5 برای شروع محدود است: فقط می توانید LiveChat را با پشتیبانی 24/7 داشته باشید ، و خطوط تلفن فقط در ساعات کاری باز هستند. ظاهراً از زمان دستیابی به EIG ، کارمندان پشتیبانی قدیمی تر رها شده اند و کارمندان جدیدی نیز وارد آن شده اند..

عملکرد متوسط

سایت Site5 هم زمان زیادی برای تحسین ندارد. استاندارد صنعت برای زمان به روز 99.94٪ است – این یک نوار بسیار زیاد نیست که بتواند این روزها را پشت سر بگذارد. با این حال ، Site5 به طور متوسط ​​در حدود 99.85 up ، تقریباً 0.10 امتیاز پایین تر از استاندارد وارد شده است. و در تجارت روز به روز ، این اختلاف اختلاف کوچک اهمیت دارد.

گاهی اوقات Site5 بالاتر از حد استاندارد صنعت عمل می کند – اما در موارد دیگر به طور قابل توجهی زیر آستانه 99.94٪ فرو می رود. به همه آنچه گفته شد ، به سایت5 نمی توان برای حفظ زمان بالاتر از استاندارد صنعت ، اعتماد کرد.

قیمت گذاری سایت 5

و مانند سایر وب سایت های میزبانی وب ، قیمت سایت Site5 نباید با ارزش واقعی در نظر گرفته شود. طرح اولیه با قیمت 4.95 دلار در ماه تبلیغ می شود ، اما این تنها درصورتی است که شما به مدت دو سال متعهد شوید و پیش پرداخت کنید. اگر تعهدی کوتاه تر می خواهید ، مبلغی بیشتر – 5.95 دلار در ماه برای یک سال پرداخت کنید.

شروع وبلاگ نویسی آنلاین برای خوانندگان ما یک معامله منحصر به فرد دارد …

بررسی Site5 2020: نتیجه گیری ما

تغییر در مدیریت درد و رنج زیادی را برای هر شرکتی در پی خواهد داشت. تحولات اخیر که Site5 در معرض آن قرار گرفته است باعث شده بسیاری از مشتریان ناراضی به سر برند. اما هنگامی که گرد و غبار حاصل از ادغام حل شود ، اوضاع بهتر می شود.

Site5 هنوز یک پایگاه مشتری بزرگ دارد ، بنابراین شکایات جز افت یک سطل بزرگ یک مشتری 50،000 به علاوه است. اگر یک طراح یا توسعه دهنده در مورد اینکه آیا مرتکب شده اید ، مطمئن نیستید ، می توانید محاکمه 30 روزه آنها را انجام دهید. در غیر این صورت ، فقط باید صبر کنیم و ببینیم که آیا Site5 می تواند در آینده به وعده های خود عمل کند یا خیر. مراقب بررسی های سایت آینده 5 باشید.

اما از آنجایی که شما آماده فعالیت در حال حاضر هستید و در مورد یک شرکت میزبانی تصمیم می گیرید – همچنین ممکن است با بهترین راه بروید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map