بررسی WebHostingpad ، شکایات و موارد دیگر برای سال 2020

در وب سایت خود ، WebHostingPad ادعا می کند میزبانی بدون دردسر را ارائه می دهد. این شرکت با هاستینگ مشترک ، WordPress و VPS میزبانی کار می کند و خدمات مشتری را در اولویت قرار می دهد. WebHostingPad که در سال 2005 تاسیس و در ایلینوی مستقر است ، کمی جدیدتر از صحنه میزبان وب است. اما حضور در 11 سال در تجارت به معنای اصلی نیست.


WebHostingPad در درجه اول خود را به عنوان گزینه کم هزینه میزبانی مشترک هزینه می کند. این شرکت با بودجه تنگ به افراد و مشاغل کوچک مراجعه می کند. WebHostingPad در درجه اول در ایالات متحده مستقر است اما ممکن است در چین نیز تجارت ایجاد کند. به نظر می رسد تقاضا برای میزبانی وب کم هزینه مانند همیشه قوی است.

بررسی تصویر بزرگ Webhostingpad

بررسی وب هوستینگ پدضرب و شتم پیشنهاد مقدماتی WebHostingPad با 1.99 دلار در ماه دشوار است. اما با هزینه کم می توان به چند اشکال و هزینه پنهان اشاره کرد. در مورد میزبانی وب ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید.

بررسیهای میزبان پد: جوانب مثبت & منفی

قیمت مقدماتی بی نظیر

نکته ای که وب پد میزبانی وب برای آن پیش بینی کرده است ، قیمت است. برنامه کمترین هزینه آن با 1.99 دلار در ماه شروع می شود – یعنی با تعهد سه ساله ، یعنی. این طرح شامل فضای ذخیره سازی نامحدود ، نقل و انتقالات ، وب سایت ها و نام دامنه رایگان است.

برنامه سطح بعدی آن ، Power Plan Plus ، تمام آن برنامه های رایگان و SSL را فقط با 4.99 دلار در ماه ارائه می دهد. این قیمتی است که بسیاری از رقبا از آن شروع می کنند. با داشتن بسیاری از ویژگی های با چنین قیمت پایین ، عملاً سرقت است.

WebHostingPad همچنین میزبان وردپرس را با قیمت های مناسب تر از رقابت ارائه می دهد. ارزان ترین طرح تقریباً بدون هیچ گونه هزینه ای وجود ندارد ، اما فقط 2.99 دلار در ماه است. گران ترین برنامه آنها ، که شامل پشتیبان گیری ، پشتیبانی از WordPress و SSL رایگان است ، تنها 5.99 دلار است. سعی کنید میزبان WordPress دیگری را پیدا کنید که آن قیمت ها را ارائه دهد.

هر دو برنامه وردپرس شامل اسکنر بدافزار خودکار و قرنطینه بدافزار است و باعث می شود سایت شما ایمن باشد. باز هم ، تقریبا یک سرقت در مقایسه با سایر خدمات وردپرس. در اینجا ویدئویی درباره نصب وردپرس در WebHostingPad آورده شده است. شما همچنین می دانید که چگونه کنترل پنل آنها تنظیم شده است.

اصول اولیه را پوشانده است

WebHostingPad ممکن است از ویژگی ها یا زوایای زیادی برخوردار نباشد ، اما این اصول را پوشش می دهد. اگر ثبت نام کنید ، cPanel و Softaculous را نصب می کنید ، یک برنامه نویس اسکریپت برای وردپرس ، جوملا و هاستینگ انجمن. همچنین می توانید ایمیل POP 3 و IMAP ایمن را با هر یک از برنامه ها دریافت کنید.

اگر برای میزبانی مشترک ثبت نام کرده اید ، برخی از لوازم اضافی رایگان با حساب کاربری خود وارد می کنید. علاوه بر نام دامنه ، اعتبارهای مختلف تبلیغی و همچنین نرم افزار محافظت از سایت Access Guardian را دریافت می کنید. پد میزبانی وب 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد – که نسبت به برخی رقبا نسبتاً سخاوتمندانه است.

WebHostingPad همچنین با در نظر گرفتن قیمتهای نسبتاً پایین آنها ، خدمات مشتری را به خوبی انجام می دهد. آنها اختلال در سرویس ، چه برنامه ریزی شده و چه برنامه ریزی نشده را در حساب توییتر خود اعلام می کنند. آنها همچنین از طریق رسانه های اجتماعی به برخی از کاربران پاسخ می دهند. به نظر می رسد که کارکنان آنها درباره موارد و مزایده های میزبانی وب بسیار می دانند.

بسیاری از شرکت های میزبان وب در سالهای اخیر توسط کنگره EIG خریداری شده اند ، اما WebHostingPad نیست. بسیاری از کاربران احساس می کنند که EIG کیفیت خدماتی را که خریداری کرده است کاهش داده است. حتی ممکن است برخی به دنبال تغییر سیستم عامل ها باشند. WebHostingPad می تواند این بستر جدید باشد. اما این نیز از مصونیت مصون نیست.

WebHostingPad یکی از ارزانترین ارائه دهندگان میزبانی در خارج از کشور است ، و با گفتن این گفته ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید. WebHostingPad خدمات 24/7 مشتری را از طریق تلفن ، چت زنده و ایمیل ارائه می دهد. اما کیفیت آن خدمات مشتری داستان دیگری است.

دامنه رایگان با هاستینگ

بررسی های WebHostingPad در بهترین حالت ولرم هستند. در طول سه سال گذشته سی و هفت شکایت به دفتر تجارت بهتر ارائه شده است. بسیاری از کاربران از عدم پاسخ از طرف پشتیبانی مشتری گزارش دادند ، ارسال چندین بلیط و ایمیل قبل از اینکه حتی به شماره آنها رسیدگی شود.

عملکرد بی نظیر

WebHostingPad ادعا می کند 99٪ زمان به روز را حفظ می کند ، اما معلوم می شود که همیشه درست نیست. در یک مطالعه ، WebHostingPad تنها 98.53٪ زمان به روز را حفظ کرده است – بسیار پایین تر از استاندارد صنعت 99.94٪. زمان بارگذاری صفحه آنها نیز دو برابر کندتر از میانگین صنعت 700ms است. عملکرد بسیار چشمگیر نیست.

به معنای رایگان به معنای رایگان نیست

پیشنهاد ثبت نام دامنه رایگان نیز گمراه کننده است. برای به دست آوردن نام دامنه رایگان ، باید با یک کوپن “FREEDOMAIN” و بدون کوپن دیگر ثبت نام کنید. پس از ثبت نام ، باید $ 14.95 بپردازید تا سالانه نام دامنه خود را تمدید کنید. اکثر سایت های دیگر نام دامنه را برای خرید با قیمت کمتر از 10 دلار ارائه می دهند.

پشتیبان گیری رایگان یکی دیگر از ادعاهای گمراه کننده است. در چاپ خوب WebHostingPad ، آنها اظهار داشتند كه فقط 1 گیگابایت فایلهای وب سایت واجد شرایط تهیه نسخه پشتیبان رایگان هستند. این 1 گیگابایت داده شامل ایمیل یا بانک اطلاعاتی یا هر چیز دیگری غیر از فایلهای وب سایت نیست.

این شرکت همچنین ممکن است هزینه ترمیم پشتیبان 39.95 دلار را پرداخت کند. این بسیار سنگین است و پشتیبان گیری دستی از طریق cPanel اضافی است. اکنون پیشنهادهای WebHostingPad به هیچ وجه خوب به نظر نمی رسند.

گزینه سوم گمراه کننده رایگان ذخیره سازی نامحدود داده ها است. طبق گفته WebHostingPad.com ، کاربران نباید بیش از 150،000 پرونده باشند. برای اطلاعات بیشتر ، باید 10 دلار در ماه اضافی پرداخت کنید. اگر جواب ندهید ، آنها به طور خودکار این کار را انجام می دهند.

محدودیت های دیگر نیز اعمال می شود. شما مجاز به استفاده از بیش از 10٪ CPU و حافظه نیستید ، و جلسات شما ممکن است بیش از ده دقیقه نباشد. همچنین نمی توانید بیش از 300 ایمیل در هر ساعت ارسال کنید.

مشتریانی که دارای وب سایتهای بزرگ یا متعدد هستند ممکن است بخواهند از WebHostingPad رد شوند. آنها نقل و انتقالات رایگان ارائه می دهند ، اما تنها در صورتی که سایت کمتر از 2 گیگابایت باشد. انتقال شامل آدرس های ایمیل ، حساب های FTP ، دامنه های فرعی یا دامنه های اضافی نخواهد بود. آنها باید از ابتدا بازآفرینی شوند.

WebHostingPad نتیجه گیری ما را بررسی می کند

WebHostingPad یک گزینه ارزان برای مشاغل کوچک یا استارتاپ است – اما تنها در صورت عدم توجه و رعایت نکردن و کوچک ماندن. مشاغل بزرگ و وب سایت ها قادر به یافتن گزینه های بهتری برای ظرفیت خود خواهند بود. و حتی برخی از مشاغل کوچک ممکن است تمام هزینه های پنهان را بیش از حد پیدا کنند تا ارزش آن را داشته باشند.

برای مشتریانی که گزینه های بیشتری را می خواهند ، ارائه دهنده ای مانند HostGator ممکن است انتخاب بهتری باشد. در حالی که آنها WebHostingPad کمی بیشتر هزینه دارند ، آنها خدمات بیشتری را در هر سطح قیمت ارائه می دهند. HostGator همچنین هزینه های پائیز و پنهانی کمتری دارد و در کل یک سایت معتبرتر است. اما این وظیفه مشتری خاص است که تحقیقات خود را انجام دهد و تصمیم بگیرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map