بهترین هاستینگ وردپرس در سال 2020: 12 برتر در مقایسه و بررسی

تلاش برای یافتن بهترین میزبانی وردپرس می تواند شما را از طریق پیچ و خم بی پایان سایت های میزبانی وب و ساعت های بیشماری تحقیق برای شما ارسال کند ، اگر در ابتدا میزبان خوبی پیدا نکنید ، هزینه های گزاف را ذکر نکنید..


بهترین سرویس میزبانی وردپرس یکی از مواردی است که همه کارهایی را که لازم دارید انجام می دهید و شاید کمی بیشتر از آن. آنها از سابقه قابل توجهی از قابلیت اطمینان و میزان مناسب پشتیبانی از فناوری برخوردار خواهند بود. در این پارامترها ، شما همچنین می خواهید یک میزبان وب پیدا کنید که به خوبی در بودجه شما هماهنگ باشد.

اکنون که کمی بیشتر درباره میزبانی وب وردپرس وردپرس اطلاعات بیشتری می دانید ، اجازه دهید یک بررسی سریع از برخی از بهترین هاست های وب برای وردپرس با مقایسه میزبان وردپرس ، بررسی کنیم.?

بهترین هاستینگ وردپرس

قطعاتی که بهترین هاستینگ وردپرس را تشکیل می دهند

وب سایت ، میزبان وب ، نام دامنه … آنها یکسان هستند?

به آموزش رایگان بپیوندید

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه برای ساخت 6 سایت سایت های معتبر ارقام را یاد بگیرید?

به این آموزش رایگان بپیوندید تا…

 • در آخر یک روش اثبات شده برای یافتن سوله های سودآور داشته باشید
 • به یک روش تحقیق کلمه کلیدی بی پروا دسترسی پیدا کنید
 • بیاموزید که چگونه از محتوای با کیفیت برون سپاری کنید
 • بیاموزید که چگونه بدون سردرد ، پیوندهای کلاه سفید به سایت خود بسازید

اصلا. در اینجا روشی آسان برای مرتب کردن تفاوت بین آنها وجود دارد.

نام دامنه

بیایید از قیاس یک کابینت پرونده برای روشن تر شدن آن استفاده کنیم. نام دامنه شما نوعی مانند کابینت پرونده ای است که در خانه یا محل کار خود دارید. این به مخاطبان شما می گوید که کدام کشو در کابینه پرونده اطلاعات مورد نیاز خود را دارد.

هنگامی که شخصی آدرس وب سایت یا دامنه شما را تایپ می کند و مطبوعات را وارد می کند ، دامنه به آدرس IP سرور ترجمه می شود. آدرس IP را به عنوان برچسب موجود در پرونده حلق آویز فکر کنید که دقیقاً کدام یک را بکشید. پوشه های مانیل موجود در پرونده حلق آویز صفحات وب سایت شما هستند.

میزبان وب

کلمات میزبان وب و سرور وب قابل تعویض هستند. به میزبان وب فکر کنید که کمد پشتی در کابینه پرونده شماست. اگر فضای اداری را اجاره می دهید ، باید هزینه آن را بپردازید. اگر دفتر شما در خانه شماست ، برای پرداخت آن پرونده ها هنوز هم گرما و برق کمی برای شما هزینه دارد.

بدون میزبان وب ، نام دامنه شما جایی برای استراحت ندارد تا اینکه لازم باشد. شما می خواهید نام دامنه شما 24/7 در دسترس عموم باشد. بدون میزبان وب ، بازدید کنندگان شما می توانند در تمام طول روز به گشت و گذار بپردازند و هرگز به درون شما نپیوندند.

سایت اینترنتی

محتوای وب سایت شما شبیه به بیرون کشیدن صفحات از پرونده های شما مانند محصولات ، خدمات و مقالات وبلاگ شما است. در یک پرونده کاغذی ، شما ممکن است اشکال مختلف ارتباطی داشته باشید – یادداشت های پس از آن ، چاپ ایمیل ، صفحات فکس ، عکس ، CD یا تبلیغات.

دامنه رایگان با هاستینگ

درست مانند اینکه می توانید در یک نگاه بین آنها تمایز قائل شوید ، میزبان وب شما می تواند تفاوتهای بین انواع مختلف فایلها مانند .jpg ، .mp3 ، .html ، .php و غیره را رمزگشایی کند. بازدید کنندگان آن را می بینند.

چرا به دنبال بهترین هاست وردپرس هستید ، همه آنها درست است?

متاسفانه این درست نیست ، متأسفانه باید سعی کنید بهترین میزبان وردپرس مورد نظر خود را پیدا کنید ، اما فقط بیان اینکه میزبان وب خوب یک جزء اصلی یک وب سایت موفق است احتمالاً کافی نیست تا شما را متقاعد کند که یک مورد خوب بدست آورید.

بنابراین ، بیایید نگاهی بیندازیم که اگر میزبان وب را انتخاب کنید که مناسب سایتهای وردپرس نباشد ، چه اشتباهی رخ می دهد. چهار مسئله باعث کاهش ترافیک سایت شما می شود:

 • سرعت
 • قابلیت اطمینان
 • امنیت
 • پشتیبانی

سرعت

به این فکر کنید که چه اتفاقی می افتد وقتی که باید خیلی طولانی در خط پرداخت صبر کنید. کمترین بی حوصلگی شما را برای شکار خط کوتاهتر می فرستد. شما می خواهید میزبان وب شما بتواند صفحات شما را به اندازه کافی سریع بارگیری کند تا بازدید کنندگان شما به دنبال وب سایت با خط پرداخت سریع نباشند.

قابلیت اطمینان

یكی از متداول ترین مشكلات میزبان وب این است كه وقتی بیش از حد مشغول كار شوند ، پایین می آیند. آیا تاکنون برای خرید بهترین قیمت در مورد بلیط ارزان قیمت ، خرید در جمعه سیاه را انجام داده اید ، فقط بدانید که فروشگاه در ظرفیت است و خط انتظار در نیمه راه بلوک است?

WordPress یک برنامه کاربردی با منابع سنگین است و همه میزبان وب از سخت افزار درجه یک برخوردار نیستند که باعث درخشش آن می شود. وردپرس به یک میزبان وب احتیاج دارد که قادر باشد PHP را با سرعت 5.6 یا بالاتر اجرا کند و از MySQL با سرعت 5.5 یا بالاتر برخوردار باشد ، تا بتواند بهینه عمل کند.

همه سایت ها گهگاه پایین می روند ، اما می خواهید بدانید که میزبان وب شما دارای سابقه قوی از قابلیت اطمینان در سایت های وردپرس است. بازدید کنندگان شما نمی توانند ببینند که چه چیزی را باید ارائه دهید اگر آنها نتوانند داخل خانه شوند تا کالاهای شما را ببینند.

بیشتر میزبان وب هنگام پایین آمدن سایت به شما هشدار می دهد. اگر خیلی از این اعلان ها را دریافت می کنید ، با میزبان خود تماس بگیرید. اگر آنها نتوانند آن را برطرف کنند ، وقت آن است که به دنبال یک هاست وب متفاوت باشید.

امنیت

انتخاب میزبان وب که به شما در تضمین وردپرس کمک نمی کند ، شما را برای انواع مشکلات ناگوار تنظیم می کند. اگر میزبان وب شما اجازه می دهد تا هکرها از بین بروند ترک ها ، سایت شما در برابر حملات مخرب آسیب پذیر می شود.

یک هکر زرنگ و دانا می تواند اسکریپت ها را تزریق کند ، کوکی ها را از سرور رایانه یا شبکه شما سرقت کند ، نرم افزار مخرب نصب کند یا داده های شما را دستکاری کند. آنها همچنین می توانند با استفاده از اطلاعات شخصی یا حرفه ای شما ، حساب های جدیدی را ایجاد کنند و به خود امتیاز کاملی از کاربران دهند.

پشتیبانی

اگر صاحب آن فروشگاه معروف در جمعه سیاه با خریدارانی هستید که در خارج از خانه هستند ، مطمئناً شما می خواهید که آنها بتوانند داخل فروشگاه شوند. شما همچنین می خواهید وقتی وارد شوید ، آنها تجربه خوبی داشته باشند.

بازدید کنندگانی که نمی توانند قیمتی را در مورد مورد علاقه خود پیدا کنند یا اینکه آب از پشت بام نشتی بر روی سرشان جاری شود ، خوشحال نخواهند شد. مشتریان انتظار دارند مدیر ، مشکلات بزرگ و کوچک را برطرف کند.

میزبان وب شما مالک سرور است ، اما شما صاحب سایت خود هستید. درست همانطور که ممکن است یک مدیر فروشگاه برای رفع مشکل در ساختمان نیاز به تماس با پیمانکار داشته باشد ، اگر سایت شما به روشی که باید انجام ندهد ، باید با ارائه دهنده میزبان وب خود تماس بگیرید..

به دنبال ارائه دهندگان میزبان وب باشید که روز و شب در دسترس هستند. اگر در وب سایت خود مشکلی وجود داشته باشد و نتوانید آن را به ترتیب کوتاه برطرف کنید ، ترافیک خود را از دست خواهید داد.

سایت هایی که بسیار پایین می روند در موتورهای جستجو رتبه پایین تری خواهند داشت ، بنابراین دلیل بر این است که انتخاب میزبان وب که به خوبی با WordPress دلخراش می کند ، نتایج SEO شما را بهبود می بخشد.

انواع میزبانی وردپرس با هم مقایسه شده است

هر نوع میزبانی دقیقاً مناسب نیست?

باز هم ، این نادرست است ، و در واقع پنج نوع مختلف سرور میزبان وجود دارد. این منطقه جایی است که هزینه ها با کیفیت خدمات کاملاً مطابقت دارند. در اینجا انواع مختلفی از سرورهایی که میزبان وب ارائه می دهند وجود دارد:
میزبانی خوب WordPress (سیب تا پرتقال)

 • رایگان
 • میزبانی مشترک
 • VPS
 • میزبانی مدیریت شده
 • میزبانی اختصاصی

میزبانی وب وردپرس رایگان

WordPress.com به سازندگان وب سایت اجازه می دهد تا میزبان وب رایگان را از طریق وردپرس دریافت کنند. از نظر سطح عالی به نظر می رسد ، اما تفاوت های WordPress.com و WordPress.org را نیز مشاهده می کنید..

انتخاب محدودی در زمینه تم ها خواهید داشت ، به این معنی که روش های محدودی برای شخصی سازی سایت شما وجود خواهد داشت. هنوز هم می توانید یک سایت جذاب بسازید. این ممکن است تنها آنچه شما از یک موضوع امیدوار بودید نیست باشد.

WordPress.com به دلیل آسیب پذیری های امنیتی به شما امکان نمی دهد ویژگی ها و افزونه های شخص ثالث را بدست آورید ، بنابراین مجبور خواهید بود برای عملکردهای اساسی حل و فصل کنید. این بدان معناست که هیچ راهی برای ایجاد یک سایت عضویت ، ارائه خبرنامه یا افزایش سرعت وب سایت شما وجود ندارد. برخی از ابزارهای بسیار جالب در آنجا وجود دارد که شما را از دست نخواهید داد.

شاید بزرگترین نکته منفی این باشد که نام تجاری شما برای همیشه با نام دامنه yourname.wordpress.com به وردپرس متصل می شود ، اگرچه می توانید با پرداخت هزینه ناچیز یک نام دامنه منحصر به فرد بدست آورید.

اگر هیچ یک از این موارد شما را آزار ندهند ، یک وب سایت رایگان WordPress.com ممکن است راهی باشد. می توانید اطلاعات بیشتری در صفحه میزبانی وردپرس رایگان ما کسب کنید.

میزبانی مشترک وردپرس

میزبانی مشترک به این معنی است که سایت شما روی سروری قرار گرفته است که با صدها سایت دیگر به اشتراک گذاشته شده است. این بدان معناست که همه شما منابع مشابه را به اشتراک می گذارید. وقتی همه این سایتها به طور همزمان مشغول کار هستند ، منابع کمتری برای دور زدن وجود دارد و همین مسئله باعث سقوط سایت ها می شود.

بزرگترین فایده این است که شما می توانید تمام هزینه ها را با سایر سایت ها به اشتراک بگذارید ، و این باعث می شود میزبانی مشترک به یک گزینه مقرون به صرفه و محبوب تبدیل شود. بسیاری از بهترین شرکت های میزبان مشترک ، قیمت گذاری خود را با حدود 5-7 دلار در هر ماه شروع می کنند.

اگر هدف شما این است که تعداد بازدید کنندگان سایت خود را افزایش دهید ، ممکن است در برخی از نقطه هاست مشترک را پشت سر بگذارید. این یک دلیل خوب برای جستجوی یک هاست وب است که در صورت نیاز می تواند شما را به یک VPS یا سرور اختصاصی ارتقا دهد..

میزبانی VPS وردپرس

یک قدم بالاتر از میزبانی مشترک ، VPS (سرور خصوصی مجازی) است. در این نوع چیدمان ، فضای سرور شما هنوز با سایر سایت ها به اشتراک گذاشته می شود ، اما به طور معمول تعداد بسیار کمی از آنها وجود خواهد داشت. یکی دیگر از مزایای مهم VPS این است که به صاحب سایت امکان دسترسی سطح پایین به برخی عملکردهای اداری را می دهد.

کنترل بیشتر ، افزایش امنیت و ظرفیت بیشتر دلایل بسیار خوبی برای مراجعه به میزبان وب VPS است اگر سایت شما دارای ترافیک زیادی می شود اما انتظار دارید کمی بیشتر بپردازید (اگرچه برخی گزینه های میزبانی VPS ارزان قیمت نیز وجود دارد).

میزبانی وب وردپرس مدیریت شده

بالاترین و پرهزینه‌ترین سطح میزبانی وب ، میزبانی وب مدیریت شده است. میزبانی وب مدیریت یافته مناسب برای صاحبان مشاغل دارای مشاغل مناسب است ، در شرایطی که صاحب وقت و یا توانایی فنی برای مقابله با عملیات و مشکلات سرور را نداشته باشد.

میزبانی وب مدیریت شده برای مالک سایت است که می خواهد یک فناوری را با یک نام واقعی تماس بگیرد ، که می تواند با برقراری یک تماس ، هر آنچه را که مالک می خواهد تغییر یا ثابت کند برطرف کند. این همچنین برای صاحب سایت است که می تواند از پس آن برآید.

اگر این به نظر می رسد چیزی که شما نیاز دارید ، به مقاله ما در مورد بهترین هاست مدیریت شده وردپرس نگاهی بیندازید.

اختصاصی میزبان وردپرس

اگر وب سایت شما به 2٪ از کل سایتها و وبلاگ های تجاری تبدیل می شود که به یک موفقیت برتر تبدیل شده اند ، زمان آن رسیده که به هاست اختصاصی سرور بروید. ارائه دهنده میزبان وب شما خوشحال خواهد شد که سایت شما را بر روی سرور اختصاص داده شود که فقط به سایت شما اختصاص داده شده است. این بدان معناست که شما نگران سایر سایتها در سایت خود نخواهید بود یا آن را غیرفعال می کنید. تنها آسیب پذیری سایت شما در معرض دید شماست.

مانند سایر سرورها ، هزینه ها براساس قدرت سرور و سطح سایت و مدیریت پشتیبانی که میزبان وب برای شما فراهم می کند ، بستگی دارد..

در اینجا 12 بهترین سرویس میزبانی وردپرس ارائه شده است

 • میزبان
 • موتور WP
 • BlueHost
 • DreamHost
 • در حرکت
 • SiteGround
 • GreenGeeks
 • A2Hosting
 • میزبان
 • در حرکت
 • سایت5
 • iPage

1. Hostgator (بهترین میزبان وردپرس به طور کلی)

کاربران دوست دارند چیزهای زیادی درباره Hostgator ، از نصب با یک کلیک ، تا درصد به موقع قوی ، تا پشتیبانی 24/7. داشتن بیش از 8 میلیون دامنه بر محبوبیت آنها می افزاید. این وردپرس رابط معروف دارد.

Hostgator برنامه های میزبانی وب را دارد. اکثر کاربران از برنامه کودک کاملاً راضی هستند ، اما به روزرسانی های زیادی نیز وجود دارد ، از جمله میزبانی مشترک ، میزبان نمایندگی فروش ، میزبانی VPS و میزبانی اختصاصی. برنامه میزبانی مشترک سه سطح خدمات ارائه می دهد: برنامه جوجه ریزی ، برنامه کودک و برنامه کاری. برنامه کودک حدود 4 دلار در ماه شروع می شود (اما از طریق لینک زیر تخفیف مناسبی وجود دارد).

موارد اندکی که کاربران در مورد Hostgator دوست ندارند. آنها تعداد نامساوی دامنه ای را ارائه می دهند ، و حتی پیوند ما را نیز دارند (در زیر) که می توانید نام دامنه خود را بصورت رایگان دریافت کنید.

در مورد HostGator چیز چندانی وجود ندارد که دوست نداشته باشید ، و ما از شما می خواهیم قبل از بررسی بقیه این لیست ، به آنچه را که ارائه می دهند نگاهی بیندازید.

2. موتور WP

به گفته بسیاری از کاربران WordPress ، WP Engine “استاندارد طلایی” بهترین سایتهای میزبان وردپرس است. هزینه ماهانه شما برای WP Engine با تیمی از متخصصان همراه است که وردپرس را در خارج می شناسند. خدمات پشتیبانی و پشتیبانی از درجه یک هستند و طراحی میزبانی وردپرس مستقیماً به سایت های وردپرس مراجعه می کند تا آنها را سریع و صاعقه کند.

اگر به دنبال یک هاست وب هستید که از همه مشکلات مربوط به نگهداری شما مانند به روزرسانی مضامین و افزونه ها مراقبت کند ، WP Engine با این لایحه متناسب است.

WP Engine همچنین هر روز از انجام نسخه های پشتیبان مراقبت خواهد کرد ، بنابراین هیچ نگرانی در مورد از دست دادن اطلاعات وجود ندارد.

WP Engine ارزانترین گزینه برای بهترین سرویس میزبانی وردپرس نیست ، اما اگر شما بیش از حد مشغول انجام وظایف مدیریت سایت هستید یا صرفاً به کسی پرداخت می کنید تا این کار را برای شما انجام دهد ، بسیار خوب است. جوانب مثبت WP Engine بیشتر از سایر موارد منفی است.

شاید بزرگترین ایراد استفاده از WP Engine هزینه باشد. WP Engine را برای سایت شخصی خود فقط با 29 دلار در ماه دریافت کنید. WordPress همچنین دارای بسته های به روزرسانی مناسب تر برای Professional، Business، Premium و Enterprise Grade می باشد.

3. میزبان وردپرس Bluehost

اگر به دنبال یکی از بهترین هاست های وردپرس در سرور مشترک هستید ، در Bluehost نگاهی بیندازید. در سراسر صفحه ، Bluehost به دلیل اینکه یکی از بهترین خدمات میزبانی است ، به بررسی میزبان وردپرس خشن می پردازد. در سال 1996 تأسیس شد و آن را به یکی از قدیمی ترین میزبان وب تبدیل کرد.

Bluehost به طور رسمی یکی از بهترین شرکتهای میزبان وردپرس مطابق خود وردپرس است که یک نام تجاری معتبر به آن می دهد. Bluehost شهرت خود را به دلیل داشتن یک میزبان وب مطمئن و با درصد قوی از زمان بروز ، حتی اگر ترافیک زیاد باشد ، به دست آورده است.

پشتیبانی متخصص Bluehost در طول شبانه روز از طریق تلفن ، ایمیل یا چت زنده امکان پذیر است. آنها همچنین طیف گسترده ای از گزینه های میزبانی وب را ارائه می دهند ، بنابراین جای تعجب ندارد که نرخ Bluehost برای مشاغل کوچک بسیار بالا باشد.

اگر درباره Bluehost حرفی برای گفتن منفی وجود داشته باشد ، این است که هیچ برنامه میزبانی مشترک ماهانه مناسب وجود ندارد. کاربران باید تقریباً درباره همه چیز ، افزونه ها را نصب کنند. این سایت با پرخاشگری رو به افزایش است که می تواند بسیار آزار دهنده باشد.

Bluehost یک فیلم کوچک خوب دارد که خدمات وردپرس خود را در اینجا خلاصه می کند:

4. DreamHost

DreamHost دارای بیش از 600،000 وبلاگ وردپرس و وب سایت است. کاربران DreamHost با یک کلیک نصب وردپرس را می گیرند و از هزینه های راه اندازی خودداری می کنند. DreamHost بیش از 15 سال سن دارد و از این جهت اعتبار آسان برای میزبانی وب وب شهرت جدی دارد.

یکی از بهترین مزایای DreamHost این است که به طور خودکار آپدیت های وردپرس را نصب می کند. Dreamhost دارای فضای نامحدود و پهنای باند است و آن را به یکی از بهترین و سریعترین میزبان وب وردپرس تبدیل کرده است.

کاربران یک داشبورد سفارشی دریافت می کنند که به آنها امکان می دهد سایت خود را با محتوای قلب خود تنظیم کنند. نکته مهم این است که در واقع ابزارهای طراحی کمی وجود دارند. می توانید ابزارهای اضافی خریداری کنید ، اما هزینه ها می توانند افزایشی داشته باشند. یک سایت جالب در Dreamhost می تواند بانک را خراب کند.

5- InMotion

InMotion دارای سابقه ای معتبر برای عملکرد مطمئن است. بیشتر افراد با دانش فنی موافق هستند که InMotion یکی از قویترین زمانهای طولانی را دارد. هنگامی که قابلیت اطمینان را با پشتیبانی از فناوری قوی ترکیب می کنید ، InMotion به عنوان یک برند برتر میزبان وردپرس به عنوان یک مدافع برتر شناخته می شود. شما یک نام دامنه رایگان نیز دریافت می کنید.

صاحبان سایت که به دنبال رشد هستند ، از بسیاری از ارتقاء بسته های میزبانی وب مقرون به صرفه قدردانی می کنند. کاربران می توانند فقط 40 دلار در ماه میزبانی مدیریت کرده و یک ساعت خدمات با هزینه دریافت کنند.

پشتیبانی فنی دقیقاً در اینجا در ایالات متحده مستقر است. کاربران می توانند از طریق چت زنده ، تلفن یا بلیط الکترونیکی به شما کمک کنند. فراتر از دریافت کمک های شخصی ، کاربران می توانند منابع زیادی را با استفاده از صفحه پشتیبانی ، راهنمای کاربر و آموزش های خود پیدا کنند.

InMotion سرعت را از اکثر کاربران کسب می کند. این ممکن است تنها میزبان وب باشد که به کاربران خود امکان انتخاب مرکز داده در سواحل شرقی یا غربی را می دهد.

فقط چند مورد منفی برای استفاده از InMotion وجود دارد. این میزبان وب تمایل به تبلیغ کمی دارد ، که می تواند برای دسترسی به داشبورد خود بسیار آزار دهنده باشد. تنها نقطه ضعف دیگر این است که آنها برای چندین وب سایت هزینه اضافی می پردازند ، اما این چیزی نیست که به هر حال کاربران زیادی را تحت تأثیر قرار دهد.

6. محل سکونت

به دلیل داشتن سرعت سریع و راه حلهای امنیتی قدرتمند ، Siteground بدلیل اینکه به عنوان یکی از بهترین سایت های میزبانی وردپرس شناخته می شود ، از بدیهی بودن برخوردار است. کاربرانی که مایل به انجام تعمیر و نگهداری نیستند ، از پشتیبان گیری های خودکار که Siteground در اختیار شما قرار می دهد ، دوست دارند.

اکثر داوران سایت به پشتیبانی 24/7 در سایت پشتیبانی می دهند ، زیرا از وضعیت آنها به عنوان ارائه دهنده میزبانی رسمی توصیه شده وردپرس پشتیبانی می شود. پشتیبانی فنی آنها تنها با برتری آنها در خدمات به مشتریان رقابتی است.

در پایان منفی موارد ، آنها به اندازه سایر ارائه دهندگان میزبان وب در نحوه ذخیره یا پهنای باند پیشنهاد نمی کنند. سایت Site در مقایسه با میزبان های وب رقیب وردپرس از ویژگی هایی برخوردار نیست ، اما به اندازه کافی وجود دارد که آن را به عنوان یک مدعی بدست آورید.

چند کلمه در مورد میزبانی وب و هزینه ها

یکی از راهکارهایی که بسیاری از میزبان وب ارائه می دهد نام دامنه رایگان است. این می تواند کمی گمراه کننده باشد. همانطور که در ابتدا گفته شد ، می توانید یک دامنه رایگان از WordPress.com دریافت کنید. چیزی شبیه johndoe.wordpress.com خواهد بود.

این ممکن است در ابتدا عالی باشد ، اما اگر نام تجاری شما واقعاً از کار افتاد و تصمیم به ارتقاء یک میزبان مشترک یا VPS را گرفتید ، خطر از دست دادن نام دامنه خود را دارید. اگر این اتفاق بیفتد ، روش هایی برای تغییر مسیر سایت شما به نام دامنه جدید شما وجود دارد.

اگر هنوز نام دامنه رایگان را به عنوان دامنه دائمی خود می خواهید ، با ارائه دهنده میزبان وب خود بررسی کنید تا ببینید اگر در یک میزبان دیگر حرکت کنید ، نام دامنه شما چه اتفاقی می افتد.

به راحتی کافی می توان از تبلیغات برای هاست وردپرس بسیار ارزان قیمت منحرف شد. یک دلار در ماه به نظر می رسد بسیار عالی است ، اینطور نیست؟ در نظر داشته باشید که تنها راه برای یک شرکت برای ارائه میزبانی و پشتیبانی 1 دلار در ماه برای هر مشترک ، انجام برخی از حجم های بسیار جدی است.

به یاد داشته باشید که کلمات وزوز بهترین میزبان وب برای وردپرس پشتیبانی ، قابلیت اطمینان ، امنیت و پشتیبانی است. یک ارائه دهنده میزبان وب که هزینه بسیار کمی دارد ، کمتر از همه این سرویس های مهم می خواهد. هزینه پایین لزوماً با یک میزبان وب با کیفیت برابر نیست.

قبل از بررسی هزینه ها ، باید نگاهی بیندازید به سوابق میزبان وب. میزبان وب محبوب به این معنی است که مشتریان رضایت زیادی دارند. اشاره به میزبان وب برتر برجسته دشوار است ، اما وقتی میزبان وب مشهور را انتخاب می کنید ، به احتمال زیاد یک تجربه منطقی خوب خواهید داشت. در هنگام راه اندازی وب سایت ، صرفه جویی در وقت و داشتن آرامش بسیار طولانی می شود.

علاوه بر این ، شما می توانید فقط چند دلار دیگر در ماه بهترین وردپرس را دریافت کنید.

بهترین هاستینگ برای وردپرس: بسته بندی

اکنون باید ایده خوبی داشته باشید که چه نوع سرور به بهترین وجه در خدمت اهداف شما خواهد بود. شما همچنین احتمالاً می دانید که باید به دنبال هزینه ، قابلیت اطمینان ، امنیت و پشتیبانی باشید.

کمبود میزبانی خوب برای وردپرس وجود ندارد (حتی اگر می خواهید میزبانی وب وردپرس رایگان) ، اما اکنون به راحتی قادر خواهید بود بهترین سایتهای میزبانی وردپرس را در اطراف خود شناسایی کنید.

در اینجا یک BONUS DEAL اختصاصی برای شما وجود دارد:

من برای شما خوانندگان وبلاگ من یک تخفیف ویژه با HOSTGATOR EXCLUSIVELY مذاکره کرده ام ، بنابراین هزینه میزبانی وردپرس شما می تواند به اندازه 2.64 دلار در هر ماه باشد! با نام دامنه رایگان!

شما در هرجای دیگری مانند این توافق بهتری نخواهید داشت! عجله! این فقط برای مدت زمان محدود است!

پیشنهاد فقط تا پایان ماه مه 2020 پایان می یابد!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map