ارزانترین خدمات میزبانی وب در سال 2020: مقایسه قیمت مناسب

اجازه دهید صادقانه باشد. اگر می توانید ، بیشترین ویژگی سرویس میزبانی پشته را در دسترس داشته باشید و ارزانترین میزبانی وب را در ذهن خود نخواهید داشت. یک سرور اختصاصی با منابع حداکثر به نظر می رسد تا زمانی که مجبور به بررسی صورتحساب ماهانه باشید ، عالی به نظر می رسد.


برای بسیاری از مشاغل ، میزبانی وب سایت ارزان برای پایین نگه داشتن هزینه ها ضروری است. با این حال ، هنگامی که به دنبال میزبانی ارزان هستید ، می خواهید قیمت را با عملکرد تعادل برقرار کنید …

میزبانی وب با بودجه و بدون هیچ گونه مشکلی هدف از داشتن یک میزبان پولی را خراب می کند. میزبانی مشترک واضح ترین راه حل است.

امروز ، ما می خواهیم به بهترین میزبانی ارزان قیمت موجود بپردازیم. همه این ارائه دهندگان گزینه های زیر 5 دلار در ماه دارند.

اگر پاسخ سریع می خواهید ، می توانید فقط با 2.64 دلار در ماه با HostGator با استفاده از لینک اختصاصی ما شروع کنید.

آرم میزبان

انتخاب شماره 1 میزبانی وب ما:
برای حداقل به عنوان میزبانی با بالاترین امتیاز کسب کنید
2.64 دلار در هر ماه

StartBloggingOnline.com میزبانی را تأیید کرد

اگر می خواهید کمی بیشتر به مسائل نگاه کنید ، می توانید از این راهنما استفاده کنید تا تصمیم بگیرید که کدام یک از وب سایتهای ارزان برای شما مناسب است.

میزبانی وب ارزان: گرفتن آنچه شما نیاز دارید

ارزانترین میزبانی وب

بیشتر سایتهای میزبانی ارزان قیمت بسیاری از همین ویژگیهای استاندارد مانند ابزارهای ساخت وب سایت ، کنترل پنل cPanel و نظارت سرور 24/7 را ارائه می دهند.

برخی از سایت ها شامل قدرت پردازش دیگری هستند تا بتوانید آنها را انتخاب کنید. آنها ممکن است شامل وب سایت ها و دامنه های نامحدود باشند. این برای یک کاربر قدرتمند بسیار عالی است ، اما برای شخصی که مایل به ایجاد یک سایت نمونه کارها است بی معنی است.

قانون شماره یک تصمیم گیری در مورد ویژگی های شما و وب سایت شما مهم است. ارزانترین میزبان وب ممکن است بهترین گزینه میزبانی وب برای نیازهای شما نباشد. با گزینه های بسیار زیاد ، ممکن است این کار را بیش از حد فهم آورید. با این حال ، سه معیار که احتمالاً در انتخاب شما رتبه بالایی خواهد داشت عبارتند از قابلیت اطمینان از زمان به روز ، امنیت در برابر هکرها و پشتیبانی فنی که در صورت نیاز به آنها وجود دارد.

و عامل اصلی همه این معیارهای اساسی سرعت است. شما سایتی سریع می خواهید که تضمین به موقع قابل اطمینان را ارائه دهد. پاسخ سریع یا مداخله زودهنگام برای مسائل امنیتی به معنای خرابی کمتری برای سایت شما است. و یک پاسخ سریع از پشتیبانی فنی همیشه استقبال می شود. از طریق فرآیند پرداخت ، شما اولین سلیقه خود را از همه این معیارها و همچنین شفاف بودن ارائه دهنده خدمات وب به شرایط خود بدست می آورید.

چگونه وب سایت ارزان میزبانی وب را خراب می کنیم

برای یافتن ارزانترین هاستینگ وب سایت ، ما با قیمت شروع ذکر شده ، معمولاً با قیمت تبلیغاتی با مدت زمان محدود ، شروع می کنیم. اکثر سایت ها برای کمک به شما در مقایسه ، نرخ قیمتی منظم را لیست می کنند. هزینه های تجدید بخشی از ترکیب نیز هستند. سپس ، ما درمورد قیمت و ویژگی های استاندارد در نظر می گیریم. در آخر ، ما هزینه های دیگر ، پنهان یا نه را در نظر خواهیم گرفت.

برای ساده نگه داشتن امور ، ما هزینه های تنظیم و نگهداری از طرح ارزان و بدون هیچ زنگ و سوت را بررسی خواهیم کرد. اطلاعات مربوط به هزینه های دامنه ها و هزینه های تنظیم برای دوره اول و متعاقب آن درج شده است. توضیحات شامل همه ویژگی های تغییر دهنده بازی است که ممکن است قیمت معامله میزبانی را بر باد دهد. وقت و تلاش شما به هزینه نهایی ارزانترین میزبان وب سایت کمک می کند.

هنگام راه اندازی سایت خود ، اطمینان حاصل کنید که کل سفارش را از طریق فرآیند ثبت نام با دقت بخوانید. تخفیف ممکن است فقط در چرخه صدور صورتحساب خاص اعمال شود. و چاپ کوچک را فراموش نکنید. ممکن است برخی از سایت ها شما را به صورت خودکار برای افزودنی هایی که ممکن است نیازی به آن نداشته باشید ، انتخاب کنند. این موارد اضافی است که ارزانترین میزبانی وب ارزان را از بین می برد.

بهترین میزبانی وب ارزان

سرعت بار شرکت ویژگی های اضافی پشتیبانی مشتری پشتیبانی قیمت فعلی را بررسی کنید
میزبان عالی برجسته عالی بهترین معامله!
1&1 عالی برجسته عالی بررسی قیمت ها
یک نارنجی کوچک خوب عالی عالی بررسی قیمت ها
میزبانی A2 عالی عالی خوب بررسی قیمت ها
کل راه حل های سرور خوب کافی است خوب بررسی قیمت ها
GreenGeeks کافی است خوب خوب بررسی قیمت ها
مرکز خدمات میزبانی وب کافی است کافی است کافی است بررسی قیمت ها
میزبانی InMotion خوب کافی است کافی است بررسی قیمت ها
iPage کافی است عالی عالی بررسی قیمت ها
SiteGround عالی خوب کافی است بررسی قیمت ها

به طور کلی ارزانترین خدمات میزبانی وب

مزیتی که HostGator به جدول می دهد شناخت نام آن است. مدت هاست که در این تجارت فعالیت می کند و مشتری های معتبری مانند Google و Yahoo را به بازار عرضه می کند. HostGator ایجاد وب سایت خود را با بیش از 4500 قالب برای مبتدیان آسان می کند تا الهام بخش خلاق زیادی به شما بدهد. برای میزبانی مشترک ، یک گزینه مقرون به صرفه ارائه می دهد.

هزینه ها

مانند سایر سایت ها ، HostGator با کمترین قیمت خود 5.56 دلار (یا کمتر از نصف آن با این لینک) در ماه می بالد ، اما فقط با یک قرارداد 36 ماهه. این بدان معناست که 200 دلار در جلو با خدماتی که تنها 45 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. قیمت ماه به ماه با قیمت 8.76 دلار در هر ماه مقرون به صرفه است. هیچ هزینه تنظیماتی وجود ندارد و دامنه شما برای سال اول رایگان است. هزینه تجدید بعد از سال اول 12.95 دلار است.

بنر میزبان

تغییر دهنده ی بازی

اگر قصد دارید از سایت خود به عنوان یک فروشگاه آنلاین استفاده کنید ، برنامه هاچینگ برنامه دارای یک تغییر دهنده بازی مهم است. این طرح از IP اختصاصی پشتیبانی نمی کند که برای یک سایت تجارت الکترونیکی ضروری است. این بدان معنی است که شما باید به برنامه بعدی بروید.

اگر نگرانی برای شما نگران کننده نیست ، ما از دکمه زیر میزبانی با قیمت Hostgator را کاهش داده ایم..

1&1 دارای تمایز ارائه کمترین قیمت با قیمت 0.99 دلار در ماه برای تخفیف فعلی خود است. مجموعه ای عالی از ابزار برای ایجاد وب سایت شما ارائه می دهد. PC Mag آن را به عنوان گزینه برتر خود برای میزبانی وردپرس انتخاب کرد. از جمله پیشنهادهای منحصر به فرد آن یک گواهی SSL حتی با طرح راه اندازی است. این یک اجرای عالی با جایزه NCM Online 100 درصد Uptime است.

هزینه ها

قیمت 0.99 دلاری البته تخفیف تبلیغاتی است. هزینه این تبلیغات بسیار متفاوت است و قیمت آن در زمان های مختلف 4.99 دلار است. مانند بسیاری از ارائه دهندگان بررسی شده ، برای یافتن هزینه های واقعی ، باید در سایت گشت و گذار کنید. قیمت معمولی برای طرح استارت 14.99 دلار در ماه یا 14 برابر هزینه تخفیف است. راه اندازی دامنه شما رایگان است.

با تخفیف فعلی ، شما یک بار هزینه سالانه 11.88 $ ، قیمت باورنکردنی کم را پرداخت می کنید. با این حال ، با قیمت معمولی ، هزینه میزبانی شما به معنای واقعی کلمه افزایش به 179.88 دلار سرسام آور می دهد. به اندازه کافی جالب ، بهترین گزینه میزبانی وب ارزان و ارزان ترین ارائه دهنده میزبانی وب برای چرخه صدور صورتحساب سالانه است.

قیمت دامنه نیز از 0 دلار در سال اول به نرخ تجدید 14.99 دلار می رسد ، که برای بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی بسیار استاندارد است. در حالی که این یک هزینه اضافی است ، اما به خوبی با هزینه های دامنه در صنعت مطابقت دارد.

تغییر دهنده ی بازی

دو مورد ممکن است تغییراتی در بازی ممکن باشد برای 1&1. ابتدا ، 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. وقتی بسیاری از ارائه دهندگان زمان بیشتری یا حتی تضمین های هر زمان را ارائه می دهند ، این قاب زمانی در مقایسه ارزان است. و دوم ، طرح راه اندازی دارای درپوش حافظه 600 مگابایت است که می تواند در سایت های پر ترافیک تأثیر بگذارد یا اگر سایت شما تصویر سنگین باشد.

یک نارنج کوچک کوچک به درستی نامگذاری شده است زیرا برنامه هایی با قیمت کمتری را برای کاربرانی که به یک سایت تمام عیار و دارای بسیاری از ویژگی های غیر ضروری نیاز ندارند ، ارائه می دهد. برنامه شروع کننده دامنه ای را شامل نمی شود که بتواند حدود 15 دلار از طریق سرویس شخص ثالث برگردد.

علیرغم کمبود دامنه ، ارزش مناسبی را برای قیمت ارائه می دهد. با بیش از 350 برنامه وب و تهیه پشتیبان رایگان روزانه ، ارائه دهنده چیزهای زیادی را برای مالک یا صاحب مشاغل ارائه می دهد.

هزینه ها

برای رسیدن به برنامه های کم هزینه ، میزبانی مشترک را از فهرست بالای منو انتخاب کنید. در آنجا ، شما می توانید برنامه Tiny را با قیمت 2.92 دلار در ماه پیدا کنید که توضیحی دقیق برای آنچه بدست می آورید است. این شامل 500 مگابایت ذخیره سازی و 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی برای یک سایت با 35 دلار برای قرارداد یک ساله است. به نظر می رسد این قیمت یک قیمت تبلیغاتی است زیرا سایت پیامی را نشان می دهد که سال آینده با 55 دلار تمدید می شود. برنامه های 24 و 36 ماهه با همان قیمت تمدید می شود.

تغییر دهنده ی بازی

قدرت یک نارنجی کوچک در توانایی آن در مطابقت با ویژگی های مورد نیاز شما با یک برنامه مطابقت نهفته است. اگر به دنبال خنک شدن نیستید ، دیگر جستجو نکنید. در حالی که بسیاری از سرویس هاستینگ مشخصات نامحدودی دارند ، این ممکن است برای برخی از کاربران بیش از حد باشد. و با وجود نامگذاری شده ی مناسب Tiny Plan ، موفق شد یک جایزه 100 درصد Uptime را کسب کند که این امر را حتی با ارائه دهندگان میزبان بزرگتر هموار می کند..

A2 هاستینگ احترام زیادی را در این صنعت کسب کرده است که توسط NCM آنلاین به عنوان میزبان برتر وب در آمد. ارائه دهنده از تأکید خود بر امنیت متمایز است. از ادغام شبکه تحویل محتوای Cloud Flare گرفته تا محافظت در برابر HackScan ، محیطی امن و سریع را برای وب سایت شما ارائه می دهد. و اگر در حال راه اندازی فروشگاه آنلاین هستید ، امنیت برای موفقیت در کسب و کارتان ضروری است.

هزینه ها

هزینه میزبانی از 3.92 دلار با هزینه معمولی 7.99 دلار شروع می شود. با این حال ، این ارقام مربوط به قرارداد 24 ماهه است که شما به صورت پیش پرداخت پرداخت می کنید. شما می توانید تا ماه 4.90 دلار با تخفیف پرداخت کنید. قیمت دامنه در برنامه Lite گنجانده نشده است ، اما هزینه سالانه 14.95 دلار معقول است. با توجه به همه این ارقام ، شما 58.80 دلار در ماه ، 52.86 دلار به مدت یک سال یا 93.96 دلار پرداخت می کنید ، بدون احتساب هزینه دامنه شما.

تغییر دهنده ی بازی

اگر ویژگی های چشمگیر آن به اندازه کافی برای جلب توجه شما کافی نبوده ، هر زمان تضمین بازپرداخت پول و 99.9 درصد ضمانت به موقع آن ، میزبانی A2 را شایسته نگاه دیگر می کند. نیازی نیست کلمه سایت را برای آن استفاده کنید. مثل 1&1 ، NCM Online نیز با دریافت 100 درصد درصد جوایز Uptime ، خدمات قابل اعتماد خود را به رسمیت شناخت. همچنین سریع ترین سرویس میزبانی وب را در ایالات متحده نیز دریافت خواهید کرد.

Total Server Solutions یک گزینه مناسب برای سرویس میزبانی ارائه می دهد که فضای نامحدودی از پهنای باند و پهنای باند با یک دامنه واحد در برنامه آغازین خود ، Dork دارد. به روزرسانی ها با برنامه Nerd خود دامنه های نامحدود و یک آدرس IP اختصاصی و SSL خصوصی را دریافت می کنید.

در حالی که این طرح ارزانترین طرح موجود در آنجا نیست ، ارزش آن را در نظر داشته باشید زیرا SSL می تواند یک سرمایه گذاری مجدد گران باشد.

هزینه ها

قیمت گذاری تبلیغاتی با 3.95 دلار در ماه برنامه با یک قرارداد 36 ماهه یا 142.20 دلار پیش فرض شروع می شود. این یک قیمت بد نیست ، با توجه به اینکه دامنه رایگان را برای سال اول شامل می شود. همچنین می توانید یک چرخه صدور صورتحساب ماهانه را با 8.95 دلار در ماه یا 107.40 دلار در سال انتخاب کنید. و در آنجا ارزش تعهد 36 ماهه نهفته است. یک دامنه برای برنامه ماهانه با تمدید 15 دلار ، 12.92 دلار پس انداز می کند.

تغییر دهنده ی بازی

مانند A2 هاستینگ ، Total Server Solutions یک ضمانت برگشت پول در هر زمان ارائه می دهد که می گوید اعتماد به نفس زیادی در محصولات خود دارد. نشانه دیگر برنامه تخفیف 10 درصدی آن با نصب دکمه Certified Pride در وب سایت شما است. با داشتن اعتبار 100 درصدی به روزرسانی ، Total Server Solutions ارزش خوبی برای پول دارد.

GreenGeeks یک طرح قیمت گذاری مشترک ارائه می دهد که دارای ویژگی های نامحدود رایگان از جمله پهنای باند ، حساب های ایمیل و فضای دیسک است. شما می توانید از برنامه نصب Fantastico و Softaculous Script برای برنامه های وب استفاده کنید.

این طرح همچنین شامل پشتیبان گیری شبانه رایگان برای آرامش خاطر شما. یک ویژگی برجسته یک دامنه رایگان برای زندگی حساب شما با آنها است.

هزینه ها

در حالی که قیمت 3.96 دلار درست به نظر می رسد ، شما فقط با یک قرارداد سه ساله یا 142.56 دلار آن قیمت را می گیرید. این قیمت بدی نیست ، اما فقط 30 روز ضمانت استرداد پول وجود دارد. این سایت به طور خودکار حریم خصوصی Whois را اضافه می کند که سالانه 95/9 دلار از آن صورت می گیرد و هزینه شروع آن 152.51 دلار است.

اگر نمی خواهید با هرزنامه هدیه شوید ، ایده خوبی است که از این سرویس استفاده کنید. اگر ترجیح می دهید آن مسیر را طی کنید ، هزینه میزبانی ماهانه 9/95 دلار است ، اما 15 دلار برای راه اندازی و 13.95 دلار برای دامنه پرداخت می کنید.

تغییر دهنده ی بازی

در حالی که شما می توانید یک برنامه ماهانه دریافت کنید ، هزینه آن به همراه خواهد بود. GreenGeeks برای تنظیم صورتحساب ماهانه مبلغ یکبار 15 دلار را پرداخت می کند. با این حال ، با توجه به شهرت 100 درصدی آن ، ممکن است آن را یک ناراحتی جزئی تلقی کنید. این یک راه حل سبز است که فقط بر روی انرژی تجدید پذیر کار می کند.

این یکی از معدود سایت هایی است که تأثیر مراکز داده بر محیط و تغییرات آب و هوا را درک و احترام می گذارد.

Hub، aka Web Hosting Hub، یک برنامه شروع کننده مناسب را ارائه می دهد که شامل حساب های نامحدود ایمیل ، پهنای باند و فضای دیسک است. به جای تنها یک سایت ، می توانید دو مورد را به برنامه خود اضافه کنید که آن را از سایر ارائه دهنده هاستینگ دیگر که معمولاً فقط یک سایت ارائه می دهند جدا کند..

این سایت خود را به عنوان یک تجارت کوچک دوستانه و با ضمانت سخاوتمندانه برگرداندن 90 روزه حساب می کند.

هزینه ها

هاب سه رده ارائه می دهد ، با شروع طرح Spark Plan با قیمت 4.99 دلار برای قرارداد 36 ماهه با قیمت 179.64 دلار. در حالی که دامنه برای سال اول رایگان است ، هزینه نهایی شما با تهیه نسخه پشتیبان برای شما 1 دلار اضافی در ماه هزینه خواهد کرد که برای آن باید انصراف دهید.

هیچ گزینه ماهانه به ماه برای برنامه استارتاپ موجود نیست. از طرف دیگر ، روند پرداخت شفاف است و شرایط تجدید آنها به وضوح بیان شده است.

تغییر دهنده ی بازی

تعویض بازی با Hub سرعت است. با سرویسی که از 100 درصد اعتبار به موقع برخوردار باشد ، سرعت بار سریع را ارائه می دهد. این باعث می شود بخش نامحدودی از خدمات آن با ارزش تر شود.

در هنگام راه اندازی ، می توانید BoldGrid ، یک نسخه وردپرس از یک سازنده وب سایت با کاربرد آسان ، از پیش نصب شده دریافت کنید. این یک برنامه قدرتمند است که شامل مضامین رایگان و گزینه های سفارشی سازی آسان برای ایجاد سایت دوستدار موبایل شما است.

Blogging Buddha روند ساخت وب سایت خود را با وردپرس و BoldGrid طی می کند. از آنجا که این ویدیوی طولانی به شما نشان می دهد ، این دو برنامه در کنار یکدیگر روشهای بی شماری برای شخصی سازی سایت شما با ظاهری حرفه ای ارائه می دهند. هر دو Hub و InMotion دو ارائه دهنده میزبان هستند که ادغام BoldGrid را ارائه می دهند.

InMotion انواع قدرت را برای قیمت ارائه می دهد. پشتیبان گیری رایگان ، دامنه و انتقال وب سایت بدون خرابی امضای آن را دریافت خواهید کرد. این برنامه شامل ادغام برنامه های Google و بیش از 400 برنامه وب رایگان با ضمانت 90 روزه برگشت پول است.

اگر پشتیبانی فنی در لیست ویژگی های شما زیاد است ، می توانید علاوه بر سرویس تلفن معمولی ، از طریق Skype با آنها ارتباط برقرار کنید..

هزینه ها

سه برنامه ارائه شده توسط InMotion دارای مشخصات مشابه در سراسر صفحه است ، فقط در چند گزینه و تعداد متفاوت است. طرح راه اندازی آن با 5.99 دلار در ماه با عقد 24 ماهه با 143.76 دلار شروع می شود. قیمت شامل دو وب سایت ، دو پایگاه داده MySQL و شش دامنه با ایمیل است.

برای 2 دلار دیگر در ماه ، شش سایت ، 50 پایگاه داده MySQL و 26 دامنه با ایمیل دریافت می کنید. پیشنهاد زمان محدود 2 دلار تخفیف در هر ماه برای یک یا دو سال عقد قرارداد را شیرین می کند.

تغییر دهنده ی بازی

اگر برنامه ماهانه را ترجیح می دهید ، باید برنامه Pro را انتخاب کنید که از $ 13.99 در ماه ، به طور منظم 15.99 $ شروع می شود. همچنین ، طرح راه اندازی تجارت الکترونیکی آماده نیست ، که اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین را اجرا کنید ، یک تعویض بازی قطعی است. تمام برنامه ها شامل 250 $ اعتبار تبلیغاتی است که بیش از بسیاری از خدمات ارائه می شود.

iPage میزبانی وب را تنها با یک برنامه همه در یک آسان می کند و این یک تفکیک خوب از برنامه های چندگانه و تخفیف های ارائه شده توسط سایر خدمات است.

یک برنامه میزبانی دارای بسیاری از موارد خوب ، مانند محافظت رایگان از SiteLock ، اعتبار تبلیغاتی Google و Bing ، و ذخیره رایگان ابر 1 گیگابایت از JustCloud است. ارائه دهنده تخصص در ایجاد آسان و سریع وب سایت ، با هدف مبتدی.

هزینه ها

برنامه آن با 3.25 دلار در ماه برای یک طرح 24 یا 36 ماهه به ترتیب 78 یا 117 دلار شروع می شود. همچنین می توانید برای 42 دلار برنامه ای 12 ماهه را با قیمت 3.50 دلار در ماه انتخاب کنید ، اختلاف قیمتی که تقریبا باعث می شود شما بخواهید بخندید.

ثبت دامنه و راه اندازی رایگان است. مراحل پرداخت شامل چندین افزودنی است که تعداد کمی از آنها حذف شده و در قیمت نهایی شما گنجانده شده است. قبل از بررسی انتخاب های خود را با دقت بررسی کنید تا از پرداخت هزینه اضافی خودداری کنید.

تغییر دهنده ی بازی

اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین ، iPage شما را با یک فروشگاه آنلاین رایگان ، ادغام پی پال و انتخاب سبد خرید خود پوشانده است. حتی می توانید شماره رایگان و لیست Yellowpages.com را نیز بیابید ، یک فرصت منحصر به فرد برای صاحب مشاغل در ذهن.

در حالی که سایت در هنگام پرداخت مشخص می کند ، سایت شما در پایان دوره با قیمت عادی 11.95 دلار در ماه یا 143.40 دلار برای برنامه سالانه تمدید می کند.

SiteGround به عنوان ارائه دهنده میزبانی مقرون به صرفه از شهرت بالایی برخوردار است. مانند اکثر خدمات ، می توانید دامنه خود را به صورت رایگان منتقل یا ثبت کنید. برخی از ویژگی های امنیتی را در اختیار شما قرار می دهد که باعث می شود رقابت بیشتر شود. در حالی که برنامه ها بدون اندازه هستند ، شما به 10 گیگابایت فضای دیسک محدود می شوید. برای اکثر سایت ها ، فضای کافی برای انجام کار وجود خواهد داشت.

هزینه ها

برنامه ها به سه طعم ارائه شده به نیازهای خاص ترافیک ارائه می شوند ، اگر مطمئن نیستید کدام یک را انتخاب کنید ، ویژگی خوبی است. آنها در یک چرخه صدور صورتحساب یک ، دو یا سه ساله می آیند. این در حالی است که یک آزمایش ماهانه میزبانی وب آنها را ارائه می دهد ، شامل یک هزینه تنظیم $ 14.95 می شود که پس از آن با قیمت سالانه تمدید می شود.

ارزانترین طرح آن 3.95 دلار در ماه با هزینه پیش فرض 47.70 دلار با دامنه در نظر گرفته شده است. تازه دیدن تخفیف موجود حتی با تعهد یک ساله با اکثر سایت هایی که آن را برای چرخه صدور صورتحساب سه ساله رزرو می کنند ، طراوت است..

تغییر دهنده ی بازی

قابلیت اطمینان ویژگی بارز SiteGround است. مانند سرویس A2 هاستینگ ، خدمات آن شامل شبکه تحویل محتوای Cloud Flare برای امنیت و عملکرد اضافه شده است. همچنین ، برای حفظ امنیت داده ها ، از پشتیبان گیری داده رایگان ارائه می دهد. و اعتبار 100 درصدی آن باعث می شود یک سرویس میزبانی ارزان قیمت مورد توجه قرار گیرد.

ارزان ترین خدمات میزبانی برای شما چیست؟?

نکته آخر این است که اگرچه ممکن است شما ارزانترین میزبانی وب را در سال بدست آورید ، اما قیمت طولانی مدت برای حفظ یک سایت نیز وجود دارد. بیشتر از اینها ، این دو رقم بسیار متفاوت هستند. با این حال ، اگر زمان خواندن چاپ کوچک را به خود اختصاص داده اید ، احتمالاً پس از آمدن سایت خود برای تجدید ، یک سورپرایز ناخواسته را تحمل خواهید کرد.

پیام مهم پیشگویی توجه به زمان پرداخت است. آنچه به نظر می رسد ارزانترین میزبان وب در اولین برداشت ممکن است نباشد. بسیاری از سایت ها برنامه شما را امتحان و ارتقا می دهند و یا خدمات دیگری ارائه می دهند. در حالی که برخی مانند حریم خصوصی دامنه مفید هستند ، برخی دیگر ممکن است ارزش متوسط ​​کاربر را ارائه ندهند. اما ارائه دهنده میزبانی ارزان لزوماً به معنای سرویس بد نیست. همه چیز در مورد انتخابهایی است که شما انجام می دهید.

برای به دست آوردن بیشترین میزان سرمایه گذاری خود ، باید به سایتی بپیوندید که آنچه را که شما نیاز دارید بیشتر در یک سطح برای مطابقت با ترافیک سایت خود داشته باشید. انتخاب خدماتی که قابل اعتماد باشد نیز مهم است و می تواند در هنگام رسیدن زمان آن به شما کمک کند یکپارچه به سطح بعدی ارتقا دهید. و در اینجاست که ارزش واقعی خدمات میزبانی وب با کمترین قیمت می شود.

آرم میزبان

انتخاب شماره 1 میزبانی وب ما:
برای حداقل به عنوان میزبانی با بالاترین امتیاز کسب کنید
2.64 دلار در هر ماه

StartBloggingOnline.com میزبانی را تأیید کرد

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map