A2 Hosting vs HostGator 2020: آیا A2 ، A1 یا Gator پادشاه است؟

ایجاد یک وب سایت برنده برای هدایت استراتژی دیجیتال برند شما اولین قدم برای فتح بازار آنلاین است. با این حال ، تا زمانی که شما یک ارائه دهنده خدمات میزبانی متعهد را شناسایی و درگیر نکنید ، این پروژه کامل نخواهد بود ، و به نظر می رسد که تصمیم به میزبانی A2 Hosting vs HostGator میزبانی وب رسیده است.


دو ارائه دهنده خدمات میزبانی برتر که نسبت به ارزش مشتری تعهد زیادی نشان داده اند ، عالی هستند ، اما چه کسی بهترین ، HostGator یا A2 هاستینگ است?

HostGator نام خود را با قابلیت اطمینان بالا و پشتیبانی فنی ایجاد کرده است ، در حالی که A2 به دلیل خدمات سریع و پشتیبانی ماهرانه شناخته شده است ، بنابراین البته هر دو امتیاز به علاوه امتیازات خود را دارند ، اما منفی بودن آن نیز وجود دارد که مشاهده خواهید کرد و یا بازدید می کنید. بررسی های مرتبط در بالا.

با وجود عملکرد چشمگیر آنها ، شما باید ارائه دهنده هاستینگ را با خدماتی مطابق با نیاز وب سایت خود مشخص کنید. برای کمک به شما در انتخاب گزینه مناسب برای میزبانی وب سایت یا وبلاگ خود ، قصد دارم این دو سرویس هاستینگ را با هم مقایسه کنم.

من برای ارزیابی برنامه های میزبانی A2 میزبان A2 و HostGator ، ویژگی ها ، عملکرد و سهولت استفاده را لکه دار کردم تا نتیجه گیری در مورد گزینه بهتر.

آرم میزبان

انتخاب شماره 1 میزبانی وب ما:
برای حداقل به عنوان میزبانی دارای رتبه برتر
2.64 دلار در هر ماه

StartBloggingOnline.com میزبانی را تأیید کرد

HostGator یک شرکت مستقر در تگزاس ، ایالات متحده است که با میزبانی مشترک ، VPS ، نمایندگی فروش و میزبانی اختصاصی سرو کار دارد. در سال 2002 توسط برنت اكسلی كه هنوز در آن زمان دانشجو در دانشگاه آتلانتیك فلوریدا بود ، تأسیس شد.

از بدو تأسیس ، این شرکت به طور پیوسته رشد کرده و به بیش از 9 میلیون دامنه و بیش از 400000 مشتری رسیده است. در اوایل سال 2019 ، میزبان میزبان 1.3 میلیون وب سایت در 6500 IP مشترک خود بود.

به آموزش رایگان بپیوندید

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه برای ساخت 6 سایت سایت های معتبر ارقام را یاد بگیرید?

به این آموزش رایگان بپیوندید تا…

 • در آخر یک روش اثبات شده برای یافتن سوله های سودآور داشته باشید
 • به یک روش تحقیق کلمه کلیدی بی پروا دسترسی پیدا کنید
 • بیاموزید که چگونه از محتوای با کیفیت برون سپاری کنید
 • بیاموزید که چگونه بدون سردرد ، پیوندهای کلاه سفید به سایت خود بسازید

میزبانی A2 در سال 2003 راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در آن آربور ، میشیگان ایالات متحده واقع شده است. هدف اصلی ایجاد ارائه دهنده هاستینگ پرداختن به عملکرد ضعیف بود که توسط سایر شرکت های میزبان وقت به تصویر کشیده شده است.

بین راه اندازی و اوایل سال 2019 ، A2 Hosting رشد نمایی را بر اساس استفاده از سرورهای توربو تجربه کرده است که باعث می شود صفحات مشتریان 20 برابر سریعتر از سایر ارائه دهنده هاستینگ بارگیری کنند. امروز ، میزبان A2 بیش از یک میلیون وب سایت در سراسر جهان دارد.

میزبانی A2 در مقابل HostGator

A2 میزبانی در مقابل عملکرد HostGator

نگاهی دقیق تر به عملکرد HostGator و A2 Hosting نشان می دهد که هر دو با هدف ارائه رضایت بهتر مشتری طراحی شده اند. در HostGator ، ارائه دهنده هاست هدف قرار دادن عملکرد بر اساس برچسب قیمت طرح انتخاب شده را هدف قرار می دهد.

دامنه رایگان با هاستینگ

این شرکت در برنامه های میزبانی مشترک خود 99.9٪ ضمانت به روز رسانی را به مشتریان خود ارائه می دهد ، که اطمینان زیادی از تضعیف وب سایت شما دارد. علاوه بر این ، ایمیل های نامحدود ، پهنای باند نامحدود و نصب یک کلیک در اکثر پروژه های منبع باز را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد..

مانند HostGator ، A2 Hosting به مشتریان خود قول 99.9٪ می دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان آنها تقریباً همیشه وب سایت های خود را فعال و فعال می کنند. برای سریعتر کردن میزبانی خود ، این شرکت از شبکه SSD و داده های محتوا (CDN) ذخیره می کند که محتوای وب سایت شما را گسترش می دهد تا مسافت طی شده در هنگام بازدید از نمایش داده ها را کاهش دهد..

نکته ای که باعث می شود A2 Hosting در هنگام عملکرد بلندتر از HostGator باشد ، این است که یک افزونه بهینه شده A2 برای وردپرس دارد که به تنظیمات فشرده سازی و حافظه پنهان کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که همه چیز سریعتر در سمت محتوا حرکت می کند. این بسیار مفید است به خصوص اگر قصد استفاده از بسیاری از افزونه های وردپرس را دارید. نصب این افزونه ها سریعتر انجام می شود.

فیلم زیر نمایشی از نحوه نصب وردپرس در A2Hosting است:

از طرفی ، HostGator با یک کلیک ابزارهای نصب وردپرس را فراهم می کند که استفاده از منابع وردپرس را آسان می کند. عملکرد آن توسط سازنده وب سایت های سفارشی تا حد زیادی بهبود یافته است که حتی برای افراد تازه وارد سایت های برنده را آسان می کند.

مقایسه برنامه طرح میزبان در مقابل A2 میزبان

هر دو A2 هاستینگ و میزبان برنامه های خود را برای جذب طیف وسیعی از مشتری متنوع کرده اند. دو شرکت میزبان سه برنامه میزبانی دارند که فقط کمی متفاوت است.

برنامه های میزبانی وب مشترک

برنامه های میزبانی وب مشترک این دو شرکت دارای فضای ذخیره نامحدود و پهنای باند نامحدود هستند. آنها همچنین از هر دامنه پشتیبانی می کنند.

آرم میزبان A2تفاوت اصلی در برنامه ها قیمت و تعداد ایمیل های پشتیبانی شده است. HostGator از نامه های نامحدود پشتیبانی می کند و با قیمت 4.86 دلار در ماه (یا حتی 2.64 دلار در ماه با این لینک) در دسترس است. با این حال ، میزبانی A2 تنها از 25 ایمیل پشتیبانی می کند اما قیمت پایین تر از 92/3 دلار در ماه دارد. این بدان معنی است که در برنامه مشترک ، هیچ برنده مشخصی وجود ندارد.

برنامه های میزبانی VPS

در این طرح ، A2 Hosting جدا از قیمت ماهانه 9.89 دلار اطلاعات بسیار محدودی در مورد جزئیات ارائه می دهد. با این حال ، HostGator برای پهنای باند 500 گیگابایتی ، ذخیره سازی 25 گیگابایت و رم 512 نرخ بالاتری از 11.97 دلار را شارژ می کند..

برنامه های سرور اختصاصی

این برنامه های حق بیمه ارائه شده به مشتریانی است که می خواهند خدمات میزبانی درجه یک داشته باشند. HostGator در کل 500 گیگابایت ، پهنای باند 10 ترابایت و رم 8 گیگابایتی را با قیمت 105 دلار در ماه ارائه می دهد.

A2 هاستینگ با ارائه یک ترابایت ذخیره سازی خدمات را بهبود می بخشد اما پهنای باند 10 ترابایت را حفظ می کند (همان چیزی که HostGator ارائه می دهد). میزبانی A2 یک قدم جلوتر برای فراهم کردن ظرفیت حافظه بزرگ 8 ترابایت حرکت می کند اما در ماه 95.59 دلار شارژ می شود که پایین تر از قیمت HostGator است.

برای دستیابی به سرعت بیشتر در A2 هاستینگ ، کاربران می توانند Turbo Cache و Turbo VPS را انتخاب کنند که 20 برابر سریعتر بار صفحه را در اختیار شما قرار می دهد..

میزبانی A2 در مقابل امنیت HostGator

آرم میزبانعلاوه بر عملکرد برتر ، A2 Hosting و HostGator به دلیل تعهدشان برای افزایش تدریجی امنیت مشتریان خود ترجیح داده می شوند. در A2 Hosting ، این شرکت از یک رویکرد امنیتی دائمی استفاده می کند ، که از یک روش محافظتی پیشگیرانه استفاده می کند که به دنبال شناسایی و پاک کردن تهدیدات قبل از حمله است..

این شرکت از پروتکل امنیتی پیشرفته ای استفاده می کند که شامل سخت شدن سرور ، فایروال دوگانه و کشف نیروی بی رحمانه است که باعث می شود پرونده های مشتری از حمله کننده ها آزاد باشد. سایر اقدامات امنیتی شامل استفاده از گواهینامه های SSL رمزگذاری شده ، ابزارهای امنیتی پیشرفته وصله شده و درایوهای حالت جامد رایگان (SSD).

از طرفی ، HostGator از یک شبکه کار برکنار شده با لایه های مختلف امنیت شبکه استفاده می کند تا دسترسی مهاجمان را دشوار کند. همچنین از حافظه RAID-10 برای محافظت از داده ها استفاده می کند که از نوار دیسک و آینه کاری برای حفظ امنیت داده های کاربر استفاده می کند.

این روش به محافظت از داده های کاربر در برابر حملات رمزگذاری داده ها و باج تقاضا یا به سادگی از بین بردن آن (داده ها) کمک می کند. سیستم حمله به حداقل چهار دیسک نیاز دارد که داده های وب سایت را به صورت جفت نگه می دارند. تا زمانی که یک آینه دیسک در حال کار است ، بازیابی داده ها همواره امکان پذیر خواهد بود.

بررسی خدمات مشتری

به عنوان ارائه دهنده خدمات برتر میزبانی وب ، A2 هاستینگ سرمایه گذاری زیادی در توسعه پشتیبانی مشتری کرده است. هدف هر دو شرکت ارائه چندین کانال پشتیبانی برای آسان و سریع آدرس دهی به سوالات است.

با هر دو ارائه دهنده ، صرف نظر از برنامه میزبانی مورد نظر شما ، کاربران می توانند از طریق شماره تلفن های ارائه شده در وب سایت های خود تماس مستقیم برقرار کنند. این دو وب سایت همچنین به مشتریان خود و مشتریان هدف اجازه می دهند بلیط بخرند که می خواهند سوالات دقیق تری انجام دهند.

در پشتیبانی گپ ، A2 هاستینگ از کارمندان حرفه ای استفاده می کند که سریعاً به چت ها و سؤالات کلیه مشتریان پاسخ می دهند. با این حال ، نگرانی هایی درباره پشتیبانی چت HostGator به وجود آمده است زیرا کارکنان می توانند خیلی طول بکشد تا پاسخ دهند و به ندرت پاسخ به سؤالات را می دهند. این با این حال تجربه من نبوده است.

در اینجا ما جوانب مثبت و منفی میزبانی A2 را با HostGator مقایسه می کنیم ، بنابراین می دانید که از استفاده از هر دو ارائه دهنده انتظار چه چیزی را دارید.

میزبانی A2

 • وقتی از سرورهای Turbo A2 Hosting استفاده می کنید که به شما کمک می کند تا 20 برابر سریعتر وب سایت شما شود ، شما باید هزینه بیشتری بپردازید
 • این شرکت هنگام خرید هر یک از برنامه های ذکر شده خود ، بطور خودکار کدهای تخفیف را اعمال نمی کند. در عوض ، از آنها خواسته می شود تا از مزایای تخفیف بهره مند شوند و به صورت دستی کلید بزنند

میزبان

 • گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه HostGator برای پاسخگویی به چت های زنده مدت زمان بیشتری می برد
 • این سایت از سنبله های ترافیکی رنج می برد که می تواند وب سایت شما را کند کند و باعث تاخیر در ارسال مشتری برای نمایش داده شد

A2Hosting vs HostGator: حرف آخر

از بررسی بالا ، مشخص شد که هر دو ارائه دهنده میزبان ، تعهد زیادی به مشتریان خود دارند تا ارزش بیشتری را برای پول شما تضمین کنند. این که آیا شما یک شرکت نوپا هستید یا مشاغلتان رشد کرده است و حجم ترافیک بالایی را پیش بینی می کنید ، این بررسی A2 Hosting vs HostGator خدمات آنها را در همان سطح قرار می دهد.

اما اگر میزبانی مشترک را می خواهید ، توصیه می شود که از HostGator شروع کنید زیرا نمایندگان آنها تعهد خود را برای کمک به مشتریان برای رسیدن به سطح بعدی نشان داده اند. با این حال ، اگر هدف خود را بیشتر می کنید ، بهتر است به سراغ A2 Hosting بروید که به دلیل افزایش سرعت آن به عنوان گزینه بهتر انتخاب شده است..

به یاد داشته باشید که برای انتخاب ارائه دهنده ای که برای پول شما ارزش بالایی ارائه می دهد ، همیشه نیازهای میزبان شخصی خود را بررسی کنید. به خصوص اگر یک استارت آپ جدید هستید ، توصیه می شود با رشد برنامه های ارزان تر و تبدیل به برنامه های پیشرفته تر.

آرم میزبان

انتخاب شماره 1 میزبانی وب ما:
برای حداقل به عنوان میزبانی دارای رتبه برتر
2.64 دلار در هر ماه

StartBloggingOnline.com میزبانی را تأیید کرد

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map