راه حل های شبکه در مقابل GoDaddy مقایسه 2020: چه کسی بهترین است؟

برای موفقیت در بازار رقابتی شدید امروز ، باید خلاق باشید و یک وب سایت با طراحی مناسب داشته باشید. از همه مهمتر ، شما به ارائه دهنده میزبانی وب مناسب در گوشه خود نیاز خواهید داشت. دو مورد از ارائه دهندگان اصلی میزبان در بازار امروز GoDaddy و Network Solutions هستند.


هر دو راه حل های GoDaddy و شبکه برنامه های میزبانی را با نرخ هایی ارائه می دهند که زیر نرخ متوسط ​​ارائه شده در اینترنت است. GoDaddy نامی به عنوان ثبت کننده شماره 1 دامنه ها در جهان ایجاد کرده است. از طرفی ، ارائه دهنده میزبانی شبکه Solutions از میزبانی اختصاصی وردپرس و امنیت متمرکز بر لیزر خود متمایز است. بنابراین ، که گزینه بهتری برای شماست?

در این بررسی راه حل های شبکه در مقابل GoDaddy ، من این کار را برای شما انجام داده ام و به بررسی ویژگی های اصلی دو ارائه دهنده ، عملکرد ، پشتیبانی ، برنامه های کاربر و جوانب مثبت & منفی برای کمک به شما در پاسخ به این سؤال: “کدام گزینه بهتر برای تجارت شماست؟”

آرم میزبان

انتخاب شماره 1 میزبانی وب ما:
برای حداقل به عنوان میزبانی با بالاترین امتیاز کسب کنید
2.64 دلار در هر ماه

StartBloggingOnline.com میزبانی را تأیید کرد

راه حل های شبکه و تاریخ GoDaddy

راه حل های شبکه یکی از قدیمی ترین نام ها در تاریخ میزبانی وب است. این شرکت در سال 1979 توسط یک کارآفرین آرکانزاس به نام اممیت مک هنری شروع به کار کرد. این مقر بعداً به جكسونویل ، ویرجینیا منتقل شد.

در ابتدا ، شبکه راه حل قبل از رشد و تبدیل شدن به پیشرو در ارائه نام دامنه در دهه 1990 به عنوان یک شرکت مشاوره فعالیت می کرد. با این حال ، عملیات انحصاری نزدیک که از شبکه راه حل ها در دهه 1990 از آن لذت برد ، با آزادسازی ثبت دامنه در سال 1997 به پایان رسید. این شاهد بود که اپراتورهای جدید مانند GoDaddy به طاقچه سودآور پیوستند..

در سال 2011 ، شبکه راه حل توسط Web.com خریداری شد ، که آن را به میزان قابل توجهی کاهش داد تا بر کیفیت خدمات متمرکز شود. از آن زمان به بعد ، روی محصولات کمتری متمرکز شده است ، از جمله میزبانی وب ، بازاریابی آنلاین ، امنیت وب سایت ، ثبت نام دامنه و طراحی وب سایت. پایگاه مشتری این کشور نیز رشد یافته است و به بیش از هفت میلیون نفر در سراسر جهان رسیده است.

مانند راه حل های شبکه ، GoDaddy یک شرکت مستقر در آمریکا و دارای معامله عمومی است. ارائه دهنده هاستینگ وب در سال 1997 توسط باب پارسونز تاسیس شد ، که از بازنشستگی برای راه اندازی Jomax Technologies که بعداً به نام GoDaddy تغییر یافت ، تأسیس شد..

گرچه در مریلند تأسیس شد ، اما دفتر مرکزی آن بعداً به اسكاتدال ، آریزونا منتقل شد. از زمان تأسیس ، GoDaddy روی نوآوری تمرکز کرده و به طور پیوسته رشد کرده است تا به بیش از 17 میلیون مشتری در سراسر جهان برسد.

به آموزش رایگان بپیوندید

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه برای ساخت 6 سایت سایت های معتبر ارقام را یاد بگیرید?

به این آموزش رایگان بپیوندید تا…

 • در آخر یک روش اثبات شده برای یافتن سوله های سودآور داشته باشید
 • به یک روش تحقیق کلمه کلیدی بی پروا دسترسی پیدا کنید
 • بیاموزید که چگونه از محتوای با کیفیت برون سپاری کنید
 • بیاموزید که چگونه بدون سردرد ، پیوندهای کلاه سفید به سایت خود بسازید

راه حل های شبکه در مقابل عملکرد GoDaddy

راه حل های شبکه در مقابل GoDaddy

اندازه گیری راه حل های شبکه در مقابل GoDaddy در مورد عملکرد ، هر دو ارائه دهنده مشابه هستند. GoDaddy زمان به روز کمی بهتر ارائه می دهد ، اما راه حل های شبکه سریعتر است. GoDaddy قول حداکثر 100٪ و مدیریت 99.99٪ را می دهد. راه حل های شبکه همچنین دارای 100٪ به موقع است اما 98.98٪ را مدیریت می کند که این نیز رضایت بخش است.

GoDaddy پس از انتقال بخش عمده ای از زیرساخت های خود به سرویس های وب آمازون (AWS) ، که بخشی از بستر رایانه ابری در صورت تقاضای آمازون است ، در زمان بروزرسانی خود در سال 2018 بهبود یافت..

با سرعت ، وب سایت های میزبان در GoDaddy در 2.9 ثانیه ارائه می شوند. سرعت بارگیری را خوب ارزیابی کردم ، زیرا اکثر موتورهای جستجو ، مانند گوگل و یاهو ، توصیه می کنند که سایت های مشتری شما کمتر از سه ثانیه بارگیری کنند. با این حال ، شانس وجود دارد که GoDaddy می تواند با سرعت بالاتر در رده بندی شبکه و سایر ارائه دهندگان برتر از دست بدهد.

به نوبه خود ، شبکه راه حل های سرعت چشمگیر 2.7 ثانیه بود. این امر به این واقعیت کمک می کند که مشتریان ارائه دهنده میزبانی از تعداد کمتری برخوردار باشند ، و این تلاش ها برای افزایش رضایت مشتری پس از کسب توسط Web.com در سال 2011 دوباره مورد استفاده قرار گرفت..

هنگام انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب ، اولین مورد موجود در لیست چک شما باید عملکرد باشد. این امر می تواند با بررسی دو پارامتر اصلی فوق (زمان و سرعت) برقرار شود..

راحتی در استفاده

ارائه دهنده میزبانی وب شما باید یک رابط کاربری ساده داشته باشد که بررسی یا دسترسی به پارامترهای مختلف عملیاتی را آسان می کند. من از رابط کاربری GoDaddy که از مدل cPanel استاندارد صنعت بصری استفاده می کند ، تحت تأثیر قرار گرفت. حتی اگر تازه وارد میزبان وب باشید ، زمان بسیار کوتاهی برای یادگیری cPanel و استفاده از صفحه کنترل GoDaddy شروع می شود.

آرم GoDaddyبر خلاف GoDaddy ، Network Solutions یک رابط کاربری طراحی شده به صورت سفارشی دارد که به نظر من پیچیده است. گرچه باعث می شود راه حل های شبکه جذاب به نظر برسند ، حرکت از یک ویژگی به ویژگی دیگر آسان نیست. اگر در هاستینگ تازه وارد هستید یا به cPanel معمولی عادت دارید ، یاد خواهید گرفت که چگونه از رابط کاربری Network Solutions استفاده کنید.

با سهولت استفاده ، GoDaddy روز را به خاطر تعهد خود به cPanel ساده اما در عین حال بسیار کارآمد حمل می کند. در مدت زمان کوتاهی ، می توانید مثل یک متخصص از صفحه کنترل GoDaddy استفاده کنید.

راه حل های شبکه در مقابل امنیت GoDaddy

همانطور که به GoDaddy vs Network Solutions گودال کردم ، فهمیدم که از دست دادن داده ها یک مشکل اساسی در صنعت میزبانی امروز است. هر دو ارائه دهنده برای اطمینان از ایمن بودن وب سایت و داده های شما در سرمایه گذاری های زیادی سرمایه گذاری کرده اند.

GoDaddy از پشتیبان گیری روزانه اتوماتیک استفاده می کند که داده های وب سایت شما همیشه ایمن است. در صورت حمله بدافزارها ، مانند باج افزارهایی که پرونده های شرکت را رمزگذاری می کنند ، وب سایت شما به وضعیت روز قبل بازیابی می شود.

ویدئوی زیر نمایشی از نحوه بازیابی وب سایت از پشتیبان گیری است:

GoDaddy همچنین از Secure Socket Layer (SSL) استفاده می کند که ارتباط بین سرور و مشتری را رمزگذاری می کند. این امر به کاهش خطر هک شدن ارتباط بین بازدید کننده وب سایت و سرور کمک می کند. هنگامی که یک بازدید کننده پرس و جو را به سایت شما به میزبانی GoDaddy ارسال می کند ، فقط آدرس IP رایانه وی و سرور است که می تواند محتوای ارتباطات را بشناسد.

GoDaddy بعلاوه مستقیم انکار سرویس (DDoS) و اسکن نرم افزار مخرب معمولی را ارائه می دهد که به شناسایی و پاک کردن تهدیدها کمک می کند. من به خصوص تحت تأثیر این واقعیت قرار گرفتم که GoDaddy مانیتورینگ 24/7 سرور را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا به سرعت مسائل را یادداشت کرده و به آنها بپردازید.

شبکه راه حلها مانند GoDaddy ، تلاش زیادی می کنند تا سرورها و اطلاعات کاربران را تا حد امکان ایمن نگه دارند. ارائه دهنده هاستینگ به طور مرتب وب سایت شما را برای بدافزارهای مخفی ، لیست سیاه و تغییر مسیرهای .htaccess اسکن می کند.

راه حل های شبکه با استفاده از>

پشتیبانی

آرم راه حل های شبکهبرای شناخت ماهیت یک شرکت و تعهد آن به ارزش مشتری ، ارزیابی خدمات پشتیبانی آن بسیار مهم است.

GoDaddy دارای چندین کانال ارتباطی است که دریافت کمک سریع را برای شما آسان می کند. می توانید از طریق ایمیل ، خط تلفن ، گفتگوی زنده یا بلیط پشتیبانی با کارکنان مراقبت از مشتری GoDaddy ارتباط برقرار کنید.

هنگامی که من خدمات پشتیبانی شرکت را با تماس با شماره تلفن آنها و شروع به گفتگوهای زنده آزمایش کردم ، پاسخ ها سریع و حرفه ای بودند. حتی بلیط های پشتیبانی در کمتر از سه ساعت به آنها پاسخ داده شد. چشمگیر بود.

برای خدمات پشتیبانی خود ، شبکه راه حل کانال های ارتباطی کمتری دارد. شما می توانید از طریق ایمیل ، بلیط پشتیبانی و شماره تلفن به این شرکت برای کمک برسید. برای دریافت پاسخ ، ایمیل و بلیطهای پشتیبانی ارائه دهنده حداکثر 24 ساعت طول کشید.

در مورد خدمات پشتیبانی ، GoDaddy به دلیل کانال های ارتباطی بیشتر ، و پاسخ های حرفه ای سریع تر ، از راه حل های شبکه بلندتر است.

راه حل های شبکه در مقابل برنامه های میزبانی وب GoDaddy

راه حل های GoDaddy در مقابل شبکه

هر دو راه حل شبکه و GoDaddy برنامه های خود را متنوع کرده اند تا از خدمات مختلف مشتریان خود اطمینان یابند. برنامه های میزبانی وب راه حل های شبکه برای برنامه شروع یکساله خود از 5.96 دلار در ماه شروع می شود در حالی که برنامه های میزبانی وب GoDaddy با 4.33 دلار در هر ماه برای برنامه اقتصاد خود شروع می کنند.

برنامه های کاربر راه حل های شبکه

برنامه های کاربر GoDaddy

از مقایسه نرخ قیمت گذاری ، مشخص است که GoDaddy در برنامه های خود ویژگی های بیشتری را در مقایسه با Solutions Network ارائه می دهد. علاوه بر این ، برنامه های آن ارزان تر است ، حتی اگر از ویژگی های برجسته تری برخوردار باشند.

و Challenge Winner Is … GoDaddy

هنگام مقایسه شبکه ارائه دهنده خدمات میزبانی وب در مقابل GoDaddy ، من از تعهد آنها برای افزایش تجربه کاربر تحت تأثیر قرار گرفتم. در حالی که شبکه راه حل تجربه بیش از 40 سال در بازار تجربه چشمگیر را به ارمغان می آورد ، GoDaddy از راه نوآوری استفاده می کند تا راه خود را پیدا کند.

نوآوری نشان داده شده توسط GoDaddy ، آن را ارائه می دهد خدمات پشتیبانی بهتر و رابط کاربری بصری. اگرچه راه حل های شبکه سریعتر از GoDaddy بود ، اما من برنامه های میزبانی آن را گران قیمت دیدم به عنوان مثال ، کمترین برنامه در مورد راه حل های شبکه 5،69 دلار در ماه (68.28 دلار در سال) هزینه دارد ، در حالی که ارزان ترین طرح در GoDaddy 2.99 دلار در ماه (35.88 دلار) هزینه دارد.

طراحی راه حل های شبکه تا حد زیادی در وب سایت های شخصی و مشاغل کوچک هدف قرار گرفته است. این بدان معناست که وقتی تجارت شما رشد می کند ، باید به سایر ارائه دهندگان میزبان برتر مانند GoDaddy ، A2 هاستینگ یا HostGator بروید. بنابراین ، خواهان ارائه دهنده میزبانی وب سایت شخصی یا شغلی هستید ، توصیه می کنم با GoDaddy بروید.

آرم میزبان

انتخاب شماره 1 میزبانی وب ما:
برای حداقل به عنوان میزبانی با بالاترین امتیاز کسب کنید
2.64 دلار در هر ماه

StartBloggingOnline.com میزبانی را تأیید کرد

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map