SiteGround vs BlueHost Review: Security، Uptime و موارد دیگر!

خوب ، بیایید صادق باشیم …


گاهی اوقات ما تمایل داریم بیش از حد به تلاش برای تصمیم گیری های ساده بپردازیم. این موارد ممکن است شامل انتخاب یک لباس برای پوشیدن ، یک سالن ورزشی برای رفتن ، صبحانه ای که ما می خوریم ، فقط برای نامگذاری آنها باشد اما چند مورد.

و وقتی نوبت به تصمیم گیری های مهم مانند بستر میزبانی وب می رسد ، بیشتر افراد آن را حتی یک درجه فراتر می گیرند – اخیراً ، یکی از دوستان اعتراف کرد که چگونه او روزانه دو ساعت را صرف مقایسه مکان های مختلف سرور ، قیمت ها ، ویژگی ها ، ظرفیت های ذخیره سازی ، زمان های طولانی و موارد دیگر ، فقط در روزهای بعدی تقریباً بدون انتخاب آگاهانه به پایان می رسد.

حقیقت این است که ، تمام این اطلاعات می تواند بسیار زیاد و در اکثر موارد مغرضانه باشد. به همین دلیل ، ما تصمیم گرفتیم که بررسی دو وزن سنگین میزبان – Siteground vs Bluehost – را انجام دهیم تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه بین این دو کمک کنیم.

آیا می خواهید بدانید که برنده کیست?

از رهبری من تبعیت کن…

آرم میزبان

انتخاب شماره 1 میزبانی وب ما:
برای حداقل به عنوان میزبانی با بالاترین امتیاز کسب کنید
2.64 دلار در هر ماه

StartBloggingOnline.com میزبانی را تأیید کرد

SiteGround vs BlueHost

ویژگی های برتر SiteGround vs Bluehost

برای حل و فصل بهترین انتخاب یک سیستم عامل میزبانی بین این دو ، ما برخی از ویژگی های اصلی این سیستم عامل ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم و در هر رده بندی رتبه های بی طرفانه خود قرار دادیم. و در صورت تمایل به مقایسه سایر سیستم عامل هاستینگ غیر از این دو ، در صورت انتخاب یک سکوی میزبان ، می توانید ویدیوی زیر را برای برخی از نکات مفید تماشا کنید:

با این کار ، بیایید با اولین چیزی که اکثر مردم هنگام خرید یک سکوی میزبانی نگاه می کنند شروع کنیم: قیمت. اما به یاد داشته باشید که قیمت به عنوان یک متریک تا حد زیادی شخصی است؛ برخی آن را چیزی اساسی می دانند ، در حالی که برخی دیگر آن را در پایین چیزهایی که نگران آن هستند قرار می دهند.

یک توصیه؟ سریع نیست خیلی ارزان بخرید وقتی صحبت از میزبانی می شود؛ متوجه خواهید شد که بیشتر اوقات واقعاً ارزان نیست.

قیمت گذاری

در واقع ، اگر با Bluehost مقایسه شود ، Siteground گرانتر است؛ اما نکته خوب این است که آنها همانطور که در زیر آمده است:

Bluehost در مقابل قیمت گذاری SiteGround

از تصویر برنامه اول (StartUp) ، یکی به میزبانی فقط یک وبلاگ یا سایت محدود شده است در حالی که برنامه های دیگر دارای چندین قابلیت میزبانی هستند.

همچنین هرچه سطح برنامه میزبانی وب بالاتر بروید ، فضای وب و ظرفیت ترافیک وب نیز بالاتر خواهید بود. یک تن از ویژگی های دیگر وجود دارد که با هر طرح همراه هستند. می توانید به راحتی آنها را در وب سایت رسمی Siteground مشاهده کنید.

قیمت های Bluehost پایین تر از قیمت های Siteground است ، اما با هر بسته ویژگی های کمتری نسبت به دومی ارائه می شود. Bluehost در واقع قیمت های زیر را برای هر سه برنامه میزبانی خود ارائه می دهد: SiteGround یا Bluehost برای قیمت گذاری؟

درست مانند SiteGround ، با بالا رفتن از نردبان برنامه های میزبانی ، می توانید از ویژگی های پریمیوم بیشتری بهره مند شوید. یکی از مهمترین مواردی که ارائه می دهد ، بازاریابی در برنامه اصلی درج نشده است بلکه در دو برنامه دیگر درج شده است.

نکته اساسی: قیمت های ذکر شده در بالا برای هر پلتفرم میزبان فقط قیمت پیشنهاد اولیه را هنگام ثبت نام منعکس می کند. پس از آن ، متوجه خواهید شد که قیمت ها بالاتر می روند. من فکر کردم شما باید این را بدانید زیرا بسیاری از افراد روی این سیستم عاملها ثبت نام می کنند و فکر می کنند پس از پایان دوره 1 ساله اولیه ، قیمتها یکسان خواهند بود.

برای مقایسه بیشتر عكس العمل Siteground و Bluehost ، باید جدول ای را ارائه دهیم كه قیمت های عادی آنها را نشان می دهد.

در زیر یک جدول که قیمت های معمولی سیستم عامل های میزبان مربوطه را نشان می دهد:

در اینجا یک BONUS DEAL اختصاصی برای شما وجود دارد:

خوشبختانه ، من با تخفیف ویژه 62٪ تخفیف با HOSTGATOR EXCLUSIVE برای شما ، خوانندگان وبلاگ من مذاکره کرده ام ، بنابراین هزینه میزبانی شما می تواند حداقل 2.64 دلار در ماه باشد!

شما در هرجای دیگری مانند این توافق بهتری نخواهید داشت! عجله! این فقط برای مدت زمان محدود است!

پیشنهاد فقط تا پایان ماه مه 2020 پایان می یابد!

برنده

خیلی صادقانه بگویم ، این یک تماس سخت است. Siteground برای پول بیشتری پول ارائه می دهد ، در حالی که Bluehost با پول کمتری پیشنهاد می کند.

در این مرحله ، انتخاب شما به همه نیازهای شما بستگی دارد. اگر Bluehost دقیقاً آنچه را با کمتری به آن نیاز دارید ارائه می دهد ، پس به دنبال آن بروید. اما اگر به ویژگی های بیشتری احتیاج دارید ، پس ممکن است با پول بیشتری برای شرکت در این زمینه مشارکت کنید و از سایت Siteground استفاده کنید.

برای سهولت در استفاده BlueHost یا SiteGround

این به ویژه برای کاربران جدید وب سایت مفید است. این مهم است که شما در یک سیستم عامل میزبانی با یک رابط کاربر پسند عضو شوید.

بنابراین ، SiteGround چقدر کاربر پسند است?

این پلت فرم یکپارچه با ابزارهای مختلف مدیریت محتوا مانند WordPress ، Weebly و موارد دیگر کار می کند تا به شما امکان دهد وب سایت خود را در کمترین زمان ممکن ایجاد کنید. با این حال ، از سال 2015 ، SiteGround با Weebly به عنوان ابزار رسمی ایجاد وب خود همکاری می کند و در هنگام ایجاد سایت ، قابلیت کشیدن و رها کردن را به شما اعطا می کند.

با SiteGround ، کاربران همچنین می توانند یک دامنه را از یک میزبان به میزبان دیگر راحت تر انتقال دهند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بلیط پشتیبانی را در منطقه انتقال وب سایت قرار دهید و آن را به عنوان “انتقال وب سایت” معرفی کنید.

همچنین ، SiteGround برای همه ثبت نام های جدید با میزبانی وب مشترک 30 روز سیاست برگشت پول دارد. بسته به نحوه پرداختی که استفاده کرده اید ، بازپرداخت معمولاً به حساب مربوط شما واریز می شود.

با استفاده از Bluehost ، می توانید وب سایت خود را با استفاده از WordPress یا ابزار داخلی آنها توسط Weebly تهیه کنید. به هر روشی که انتخاب کنید ، روند بسیار ساده است. هنگام انتقال وب سایت به Bluehost ، می توانید آن را بصورت دستی انجام دهید ، که کاملاً رایگان است. در عوض ، می توانید از وب مهاجر سیستم عامل استفاده کرده و حداکثر 5 وب سایت و 20 حساب ایمیل را با هزینه 149.99 دلار انتقال دهید. در مورد Siteground ، Bluehost دارای 30 روز ضمانت بازپرداخت پول است – در صورت درخواست بازپرداخت در مدت 30 روز ، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد اما اگر مدت زمان پنجره تمام شود ، فقط می توانید مبلغ بازپرداخت مناسب برای میزبانی دریافت کنید. هزینه هر افزونه پرداختی که در آن مشترک شده اید.

برنده

Siteground آن را با سیاست بازپرداخت خود بدون کسری هزینه پلاگین ها نسبت به Bluehost در نظر می گیرد. همچنین ، این پلتفرم گزینه انتقال وب سایت کاملاً رایگان را به سرویس میزبانی وب خود ارائه می دهد در حالی که Bluehost فقط هنگام انجام انتقال دستی ، بلیط حمل و نقل رایگان را به شما اعطا می کند ، که می تواند کاملاً خسته کننده باشد..

میزبانی سایت وردپرس SiteGround یا BlueHost

اگر ما میزبان SiteGround و Bluehost وردپرس را با هم مقایسه نکردیم ، این بررسی کاملاً مناسب نخواهد بود. بیایید چند مقایسه جالب را در این زمینه بررسی کنیم.

وردپرس رسماً استفاده از سایت برای WordPress را توصیه می کند. به عنوان یکی از سیستم عامل های میزبان مورد نظر؛ این دو سیستم عامل یکپارچه برای بهبود تجربه میزبانی وب و ساختمان شما کار می کنند ، و اطمینان حاصل می کنند که وب سایت شما در عرض چند دقیقه فعال و فعال است.

کاربران ثبت نام شده در SiteGround یک بار با یک کلیک از برنامه افزودنی وردپرس را در مرورگرهای خود دریافت می کنند. هر برنامه ای را که انتخاب کنید ، در وردپرس چند ثانیه شروع می کنید.

صاحبان وب سایتهایی که از SiteGround در وردپرس استفاده کرده اند ، اعتراف می کنند که در مقایسه با سایر سیستم عامل هاستینگ ، سرعت پردازش بالاتری را تجربه کرده اند. SiteGround به افزونه داخلی خود برای تقویت سرعت بنام SuperCacher متکی است که با وردپرس همکاری می کند تا ظرفیت پردازش یک سایت را به طور چشمگیر بهبود بخشد.

Bluehost یکی دیگر از بسترهای میزبانی وب است که توسط WordPress توصیه می شود و هزینه میزبانی وردپرس مبتدی برای مبتدیان که از 2.95 دلار در ماه شروع می شود ، ارائه می شود. WordPress بیش از یک دهه است که با Bluehost با میلیون ها وب سایت امروز در هر دو سیستم عامل کار می کند.

اگر می خواهید از Bluehost برای وردپرس استفاده کنید ، پس از انتخاب برنامه دلخواه خود و پرداخت هزینه میزبانی ، می توانید WordPress را با یک کلیک نصب کنید و می توانید بلافاصله توسعه وب سایت خود را شروع کنید.

Bluehost همچنین دارای یک تقویت کننده سرعتی مجازی خصوصی (VPS) است که با وب سایت وردپرس شما برای تولید سرعت پردازش صاعقه ادغام می شود..

برنده

در مقایسه ما از Bluehost vs SiteGround برای وردپرس ، برنده Bluehost است.

این پلتفرم برخی از بهترین بسته های مبتدی را برای مبتدیانی که به دنبال کار کردن وب سایت ها با بودجه هستند ، ارائه می دهد. اما همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، اگر به چند دلار اضافی به ویژگی های پیشرفته تری نیاز دارید ، مطمئناً Siteground برای شما مناسب است.

بیایید خدمات مشتری SiteGround و BlueHost را با هم مقایسه کنیم

هر ارائه دهنده خدمات تلاش می کند تا نیاز کاربران خود را تأمین کند. اما در حالی که این واضح است ، همه سیستم عامل ها با خدمات به مشتری آن را به درستی نمی گیرند. در حال حاضر ، بیایید پشتیبانی Site Site و پشتیبانی مشتری Bluehost را با هم مقایسه کنیم.

ظاهراً ، این پلتفرم تعداد نسبتاً بالایی از نمایندگان خدمات مشتری را در اختیار دارد تا اطمینان حاصل كند كه هر سؤال به موقع پاسخ داده می شود. آنها همچنین یک بانک اطلاعاتی از منابع مفید را در قالب فیلم ها ، فایل های صوتی و اسناد نگهداری می کنند. به این ترتیب ، کاربران می توانند درمورد مسائل قبلی که رسیدگی شده اند ، کمک دریافت کنند.

کاربران می توانند با شماره خدمات مشتری مستقیماً تماس بگیرند ، بلیط پشتیبانی را بدست آورند یا یک گفتگوی زنده با نماینده خدمات مشتری داشته باشند. زمان انتظار برای بلیط ها به طور متوسط ​​10 دقیقه در حالی که چت های زنده و تلفن در زمان واقعی هستند. تیم پشتیبانی مشتری آنها همیشه در حالت آماده باش 24/7 است.

Bluehost دارای یک پایگاه خدمات متنوع مشتری اعم از متخصصان وب سایت های تجارت الکترونیکی ، وبلاگ های شخصی ، تیم امنیتی سایت و موارد دیگر می باشد. این تضمین می کند که پرس و جوها توسط افراد مناسب برای پاسخ سریع و مفیدتر حل می شوند.

می توانید با استفاده از شماره تلفن رسمی خود همانطور که در وب سایت خود ، گپ زنده یا از طریق ایمیل نشان داده شده است ، از پلتفرم کمک بگیرید. درست مانند Siteground ، تیم متخصصین Bluehost بلافاصله به درخواستهای مشتری دریافت شده از طریق چت و تلفن پاسخ می دهند ، در حالی که افرادی که از طریق بلیط فروشی دریافت می کنند مدت زمان انتظار مشخصی ندارند.

برنده

به حقیقت گفته می شود ، این دو سیستم عامل تقریباً مشابه عمل کردند تا جایی که ما هیچ اطلاعاتی درباره زمان انتظار کانال ارتباط بلیط در Bluehost کسب نکردیم. در حالی که ممکن است طولانی تر یا کوتاه تر باشد ، عالی خواهد بود که عموم مردم از میانگین زمان انتظار آگاه شوند.

بنابراین ، ما با Siteground در این مورد قرار گرفتیم زیرا تمام اطلاعات مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل پشتیبانی از مشتری آنها ارائه می شود ، بنابراین ، کاربران را انتخاب می کند تا شیوه ارتباطی دلخواه خود و با آگاهی مناسب از میانگین زمان انتظار را انتخاب کنند..

Uptime و سرعت

هرکسی که به دنبال راه اندازی یک وب سایت است ، همیشه سرعت و بروزرسانی را به عنوان معیارهای اصلی برای سنجش موفقیت حضور آنلاین خود در نظر می گیرد. اما متأسفانه ، اکثر مردم هرگز نمی دانند چگونه این مقایسه را انجام دهند. این بررسی به شما نشان می دهد که هنگام رسیدن به سرعت و زمان بروز سکوی میزبانی ، چه اهمیتی دارد تا بتوانید آنچه را برای شما مناسب است سنجید..

بیایید از زمان و سرعت سایت Siteground vs Bluehost نگاه کنیم:

سرورهای Siteground از دیسک های حالت جامد (SSD) استفاده می کنند که در مقایسه با دیسک های ذخیره سازی معمولی 1000 برابر سریعتر هستند. این دیسکهای سریع بارگیری در سه سرور قاره ای متعلق به Siteground توزیع می شوند و می توان نزدیکترین سرور را برای سرعت بارگذاری سریع تر انتخاب کرد.

علاوه بر آن ، Siteground دارای HTTP / 2 جدید است که سرعت بارگیری یک وب سایت را به شدت افزایش می دهد. به همراه گواهی SSL ، HTTP / 2 زمان بارگذاری صفحات وب را افزایش می دهد و خرابی را کاهش می دهد. HTTP / 2 و گواهینامه SSL هر دو با ثبت نام در سایت Site به صورت رایگان منتشر می شوند.

بر خلاف Siteground ، Bluehost برای وب سایت های کاربری خود دارای SSD نیست اما پایگاه داده های آنها کاملاً دارای SSD است ، به این معنی که ممکن است سرعت پردازش به اندازه سایت Siteground نباشد ، اما به طور کلی مناسب است..

تحقیقات ما نشان داد که Bluehost دارای 23 سرور توزیع شده در چهار مکان مختلف ، یعنی چین ، اروپا ، هند و ایالات متحده است.

Bluehost HTTPS فعال است اما در حال حاضر HTTPS / 2 جدید اجرا نمی شود. با این حال ، هر ثبت نام دارای گواهی SSL رایگان است.

برنده

و کراوات دیگری وجود دارد. در حالیکه Bluehost هنوز هم در HTTPS کار می کند ، سایت سایت روی HTTPS / 2 فعلی اجرا می شود. با این حال ، Bluehost دارای سرورهای بی شماری است (23 بر خلاف 4 سایت Siteground) ، و این به نوعی با HTTPS / 2 Siteground از بین می رود ، و باعث می شود Bluehost برنده شود.

ویژگی ها و مشکلات امنیتی

امنیت هر وب سایت بسیار مهم است. خواه یک وبلاگ شخصی ، یک وب سایت خبری یا یک فروشگاه تجارت الکترونیکی باشد ، باید اطمینان حاصل کنید که در یک سکوی میزبانی که دارای امنیت ضد آب باشد ثبت نام کنید. بنابراین ، باید بین Siteground و Bluehost با کدام یک بروید؟ بیایید دریابیم …

کلیه وب سایتهایی که در Siteground میزبانی می شوند دارای پشتیبان گیری از داده های روزانه هستند که در فواصل نامنظم اما به صورت خودکار اتفاق می افتد. البته ، هرگز متوجه نخواهید شد که این روند در حال انجام است. هر زمان که نیاز باشد ، فایلهای پشتیبان شده با حداقل تلاش می توانند به وب سایت کاربر بازگردند.

علاوه بر این ، SiteGround حاوی گواهینامه های SSL است که وب سایت شما را تأیید می کند و امنیت را از حملات مخرب تأمین می کند. از این گذشته ، کاربران همچنین ابزار رایگان Distribution Denial Of Service (DDOS) را دریافت می کنند که تضمین می کند وب سایت شما دارای فایروال سخت افزاری و نرم افزاری ، نگه داشتن ورود به سیستم خراب و همچنین به حداقل رساندن تعداد ورود میزبان در هر زمان معین است..

به طور مشابه ، Bluehost از قابلیت پشتیبان گیری وب سایت برای اطمینان از بازگرداندن داده های شما در صورت گم شدن ، استفاده می کند. در اینجا ، شما باید گزینه ای را انتخاب کنید که زمان تهیه نسخه پشتیبان تهیه شود. یعنی روزانه ، هفتگی یا ماهانه.

همانطور که در بالا ذکر شد ، وب سایت های میزبان در این سیستم عامل همچنین دارای گواهینامه های SSL رایگان می شوند و این باعث افزایش امنیت و صحت وب سایت می شود. یک وب سایت بدون گواهی SSL معتبر درست قبل از آدرس وب خود کلمات “ایمن نیست” را ذکر می کند ، که می تواند در اعتبار یک وب سایت تردید ایجاد کند. و صادقانه بگویم ، به هیچ وجه کسی نمی تواند (یا باید) یک وب سایت با اخطار امنیتی روشن در آدرس خود باز کند.

در اینجا مثالی از وب سایت بدون گواهی SSL معتبر وجود دارد:

علاوه بر داشتن پشتیبان و گواهینامه های SSL ، Bluehost یک افزودنی داخلی Sitelock دارد که وب سایت های خود را در برابر حملات مرتبط با DDOS کوس می کند..

برنده

و کراوات است ما دریافتیم که هر دوی این سیستم عامل ها دارای کنترل های امنیتی مشابه هستند که بدون بررسی منفی آنلاین هستند. به همین دلیل ، احساس کردیم که هر دو شایسته امتیاز 5 ستاره برای آن بودند.

BlueHost vs SiteGround: حکم ما

ما همیشه در تلاش هستیم تا احکام خود را تا حد ممکن عادلانه بگیریم؛ اگر این بررسی را تا این مرحله مطالعه کرده اید ، باید بتوانید تجزیه و تحلیل زیر را درک کنید که نشان می دهد چگونه هر پلتفرم در مناطق مربوطه مورد تجزیه و تحلیل در بالا انجام می شود:

از جدول بالا و رتبه های ما در طول بررسی ، برنده است..

  1. محوطه سایت با امتیاز 4.6 در حالی که…
  2. BlueHost با 4.5 امتیاز در رده دوم قرار دارد

واضح است که هر دو این سیستم عامل میزبان وب بسیار خوبی هستند و بسته به ترجیحات کاربر شخصی ، فقط آنها قابل انتخاب هستند.

اگر به یک وب سایت با ویژگی های اضافی برای یک زن و شوهر اضافی نیاز دارید ، ممکن است Siteground برای شما مناسب باشد. از طرف دیگر ، اگر تازه کار را شروع کرده اید و به دنبال ایجاد یک وب سایت با بودجه با ویژگی های کمتر هستید ، باید Bluehost کار کند.

در پایان ، قبل از انتخاب سکوی دلخواه خود ، اطمینان حاصل کنید که آنچه را که از وب سایت می خواهید درک کرده اید. این تصمیم شما را در مورد انتخاب بین Siteground vs Bluehost مطلع می کند.

در حال حاضر ، میزبانی وب مبارک!

آرم میزبان

انتخاب شماره 1 میزبانی وب ما:
برای حداقل به عنوان میزبانی با بالاترین امتیاز کسب کنید
2.64 دلار در هر ماه

StartBloggingOnline.com میزبانی را تأیید کرد

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map