GoDaddy לעומת Wix השוואה 2020: מה הכי טוב?

אנטה ראדוס


Contents

אנטה ראדוס

בוני אתרים הם כלים המאפשרים לכל אחד לבנות אתר ללא שום ידע טכני. הם אינם מסוגלים ליצור אתרים מורכבים, אך לפעמים כל מה שאתה צריך זה דרך ליצור אתר אינטרנט פשוט במהירות. זה כאשר בוני אתרים מועילים.

בסקירה זו אשווה בין Wix ו- GoDaddy. Wix הוא אחד מבוני האתר הפופולריים ביותר, ואילו GoDaddy הוא אחד מרשמי הדומיין הגדולים ביותר. שניהם מציעים רישום תחום ובוני אתרים, אך מי עושה את העבודה בצורה טובה יותר?

אז מה עדיף, GoDaddy או Wix?

GoDaddy עדיף אם ברצונך ליצור אתר מהיר יותר, אך ל- Wix יש בונה אתרים טוב יותר בסך הכל. ל- Wix תכונות טובות יותר, אפשרויות התאמה אישית רבות יותר, ופותחת דרכים נוספות לגישה לבניית אתר האינטרנט שלך.

השוואה בין Wix לעומת GoDaddy

GoDaddy vs Wix

כבר אמרתי לך ש- Wix בסך הכל טוב יותר, אבל עדיין יש כמה דברים ש- GoDaddy מתאים להם. בואו נשווה את GoDaddy ו- Wix זה לצד זה ונראה למה כל אחד מהם מתאים (השתמש במתג כדי לעבור בין השתיים)

קלות השימוש ב- GoDaddy לעומת Wix

קדימה אבא 5/5

וויקס 5/5

גם GoDaddy וגם Wix הם קלים למדי לשימוש. ל- GoDaddy חוויה ראשונה קלה יותר של בניית אתרים. אתה רק צריך לענות על כמה שאלות, והבונה של GoDaddy יבנה עבורך את האתר.

לאחר יצירת האתר, תוכלו לערוך כמה אלמנטים באתר. זה המקום בו Wix הופך להיות קל יותר לשימוש. גם GoDaddy אינו מסובך; זה פשוט שהעורך של Wix הוא אינטואיטיבי יותר.

הצטרף להכשרה בחינם

האם אתה רוצה ללמוד כיצד לבנות 6 אתרי רשות דמויות?

הצטרף להכשרה זו בחינם…

 • סוף סוף יש שיטה מוכחת למצוא נישות רווחיות
 • קבל גישה לשיטת מחקר מילות מפתח אטומה לאיתור
 • למד כיצד למקם מיקור חוץ של תוכן איכותי
 • למדו כיצד לבנות קישורי כובע לבן לאתרכם ללא כאבי ראש

כדי להסיק את קלות השימוש, גם GoDaddy וגם Wix הם קלים לשימוש ואפילו לא מתחיל שלם צריך להיתקל בבעיות עם אחת מהן. קל יותר ליצור אתר עם GoDaddy, וקל יותר לערוך אותו באמצעות Wix. זה תלוי בך להחליט אילו מהאפשרויות האלה אתה מעריך יותר.

ל- Wix יש עורך ידידותי למתחילים יותר מזה שמשתמש בו ב- GodDady. בונה אתר פשוט וגרור ושחרר, הם לא היו יכולים להיות קלים יותר לשימוש.

זה מאוד אינטואיטיבי; אתה רק צריך ללחוץ על כל תכונה שתרצה להוסיף לאתר שלך וגרור אותה לאן שאתה רוצה.

Wix שואפת לספק את החוויה הפשוטה ביותר בבניית אתרים. ובהתאם לאופן בו העורך שלהם עובד, הם מספקים בדיוק את זה. זה עשוי לדרוש מאמץ רב יותר כדי ליצור אתר בתחילה מאשר עם בונה של GoDaddy, אך ביצוע שינויים ושינויים הבאים באתר שלך לא יכול להיות פשוט יותר.

בונה אתרים של GoDaddy לעומת Wix

קדימה אבא 4/5

וויקס 5/5

GoDaddy משתמש בבונה אתרים של ADI (בינה מלאכותית לעיצוב מלאכותי). המשמעות היא שאתה מקבל מערך של שאלות לענות עליהן, והבונה יוצר אתר המבוסס על התשובות שלך. זה מפריע לי שזה נקרא ADI ולא AID, וזה יישמע טוב יותר והגיוני יותר, אבל לא משנה מה השם, זה עדיין עושה את העבודה.

האתרים שנוצרו עם ADI נראים טוב באופן מפתיע כשחושבים על העובדה שהם נוצרו על ידי תוכנה אוטומטית. עם זאת, הם עדיין יהיו די גנריים. אז אם אתה בסדר עם האתר שלך נראה כמו אתרים רבים אחרים שם בחוץ, GoDaddy הוא לא אפשרות רעה כאן.

דבר אחד שכדאי להזכיר הוא כמה מהר אתה יכול ליצור אתר עם GoDaddy. התהליך אורך פחות משעה. אם המהירות חשובה לכם, טוב לדעת כי אין אפשרות מהירה יותר לבניית אתר אינטרנט מאשר GoDaddy.

ישנן שלוש גישות ליצירת אתר עם Wix; בניית אחת מאפס, עריכה של תבנית קיימת או שימוש ב- ADI.

בעזרת בונה הגרור והטיפה של Wix, אתה יכול פשוט להתחיל עם בד ריק ולהוסיף את כל האלמנטים שאתה רוצה באתר שלך לבד..

דומיין בחינם עם אירוח

אם אתה מעוניין בתהליך פשוט יותר מאשר להתחיל מבד ריק, אתה יכול לבחור תבנית ולהתאים אותה אישית עם העורך. הוספה, הסרה, שינוי גודל והעברת אלמנטים מסביב לא יכולה להיות פשוטה יותר. אתה פשוט מוסיף אלמנט ומפיל אותו איפה שאתה רוצה.

האפשרות השלישית היא להשתמש ב- ADI שעובד באותו אופן כמו בונה האתר של גודאדי.

אם אתה נתקל בבעיות בעת יצירת אתר אינטרנט, יש עזרה בעורך שיש לו תשובות לבעיות הנפוצות ביותר.

ל- Wix בונה אתרים טוב יותר מ- GoDaddy. ל- Wix יש גם עורך גרירה ושחרור וגם אפשרות להשתמש פחות או יותר באותו סוג של בונה המשתמש ב- GoDaddy.

תבניות, ערכות נושא והתאמה אישית של GoDaddy מול Wix

קדימה אבא 3/5

וויקס 4.5 / 5

ל- GoDaddy יש מספר עצום של נושאים לבחירה. למרות המספר העצום של הנושאים, הרבה מהם דומים מאוד, כך שאין מגוון רב לבחור.

ההתאמה האישית של הנושאים מוגבלת. ניתן לשנות רק הגדרות בסיסיות כמו טקסט, תמונות וכפתורים. יש אפילו אילוצים לשינוי ההגדרות הבסיסיות. תמונות יכולות להופיע רק במקומות המיועדים להכיל תמונות, ותוכלו לבחור רק גופנים וצבעים שארוזם מראש בעיצוב..

מספר עצום של נושאים לא אומר הרבה עם כל כך מעט התאמה אישית. ללא התאמה אישית מספקת, אינך יכול להוסיף נגיעה אישית לאתר שלך. דו קרב ה- Wix לעומת GoDaddy הולך לטובת Wix.

ל- Wix יש כ- 600 נושאים בחינם עם תכונות ספציפיות לתעשייה. מספר הנושאים נמוך משלנו של GoDaddy, אבל עיצובי Wix הם בעלי עיצוב טוב יותר.

בנוסף לעיצוב טוב יותר, תקבלו גם אפשרויות התאמה אישית טובות יותר עם העורך של Wix. בעזרת עורך גרירה ושחרור אתה יכול למקם כל דבר בדיוק במקום שאתה רוצה אותו. אתה יכול לבחור צבעים, גופנים וסוגי הנפשה לאתר שלך. הגובה והפריסה של הקטעים ניתנים להתאמה אישית גם מהעורך. בונוס גדול נוסף הוא שעורך Wix מאפשר לבעלי מסחר אלקטרוני להתאים אישית אלמנטים חשובים בחנות דיגיטלית.

בעזרת הידע בקידוד, קיימות אפשרויות אינסוף להתאמה אישית. תהיה לך גישה לקוד האתר, כך על ידי שימוש ב- CSS ו- HTML אתה יכול להתאים אישית פחות או יותר את כל מה שאתה נמצא באתר שלך..

החיסרון של Wix הוא שהבחירה שלך בתבנית היא סופית. אם תחליט להחליף את התבנית בה אתה משתמש, תצטרך ליצור אתר חדש מאפס.

השווה בין תכונות מסחר אלקטרוני של Wix או GoDaddy

קדימה אבא 3.5 / 5

וויקס 4/5

GoDaddy ולא Wix לא מתמחים בסחר אלקטרוני, אך עדיין תוכלו לבנות חנות מקוונת עם שניהם. שים לב שלא כל התוכניות של GoDaddy תומכות בחנויות מקוונות; רק שהתוכנית הכי יקרה עושה.

ל- Wix ו- GoDaddy יש כמה דברים משותפים. שניהם מאפשרים לך לרשום את המספר הבלתי מוגבל של מוצרים ללא דמי עסקה. מוצרים אלה יכולים להיות פיזיים או דיגיטליים, ותוכלו להציע הנחות וקודי מכירה עבור המוצרים. יש גם תכונה המאפשרת לך להגדיר אפשרויות משלוח גמישות גם עם Wix וגם עם GoDaddy.

GoDaddy מציע כמה אפשרויות תשלום בהן תוכל להשתמש בחנות שלך. תוכלו לבדוק את הרשימה המלאה כאן.

הבונוס הגדול ביותר של GoDaddy הוא אפשרות משולבת לשחזור עגלה נטושה. עם Wix, עליך להשתמש באפליקציה של צד שלישי כדי להוסיף פונקציונליות זו.

מלבד התאוששות עגלה משולבת נטושה וכלים שיווקיים משולבים בדוא”ל, ל- GoDaddy יש פחות תכונות מסחר אלקטרוני מאשר Wix.

כבר ציינתי כמה מתכונות eCommerce שאתה מקבל עם שתי החברות שאנו משווים. כעת נסתכל על תכונות נוספות שמגיעות עם WIx.

בעת מכירת מוצרים פיזיים, באפשרותך להגדיר גרסאות ואפשרויות למוצרים. חנות Wix תומכת ב 6 אפשרויות מוצר. לכל אחת מהאפשרויות הללו יכולות להיות עד 30 אפשרויות. המספר הכולל של הגרסאות שתוכלו לנהל הוא 300.

בהתבסס על העדפותיך ומיקומך, תחובר אוטומטית למתאים ביותר מבין 24 שערי תשלומים שונים שבהם תוכל להשתמש באמצעות Wix. אתה עדיין יכול לעבור ידנית לספקים שונים אם תרצה.

אתה יכול ליצור חנות רב-לשונית באמצעות Wix. לשם כך תצטרך להוסיף שפות נוספות לעורך שלך ולתרגם ידנית את תיאורי הדף ותוצר שלך.

יש כרגע גרסת בטא של תוכנת מס אוטומטית בה אתה יכול להשתמש. יש כמה מגבלות מיקום לגבי מי יכול להשתמש בתוכנה בזמן שהיא בגרסת בטא, אך אם אתה גר מחוץ לברזיל והודו, אתה אמור להיות בסדר.

אתה יכול לקבל פונקציונליות נוספת של מסחר אלקטרוני באמצעות Wix Ascend, אך יהיה לך מנוי נוסף לשלם. להלן רשימת התוכניות של Ascend שהם מציעים:

עלה בייסיק: 10 $ לחודש

 • 50 טפסים ללכידת עופרת
 • 10 טפסים הניתנים להתאמה אישית
 • טפסי תשלום
 • 5 קמפיינים לשיווק בדוא”ל / חודש (החלק המאכזב הוא שתכנית זו אינה מאפשרת לקשר את כתובת האתר של קמפיין הדוא”ל לתחום שלך)
 • 9500 מיילים בחודש
 • 5 כללי אוטומט
 • 5 קמפיינים פוסטיים בחודש / חודש

Ascend Professional: 24 דולר לחודש

 • 5 תורמים
 • 150 טפסים ללכידת עופרת
 • 20 טפסים הניתנים להתאמה אישית
 • טפסי תשלום
 • 20 קמפיינים לשיווק בדוא”ל בחודש (החלק המאכזב הוא שתכנית זו אינה מאפשרת לקשר את כתובת האתר של קמפיין הדוא”ל לתחום שלך)
 • 50,000 מיילים בחודש
 • 20 כללי אוטומט
 • אוטומטים בצ’אט
 • 20 קמפיינים פוסטיים בחודש / חודש

לעלות ללא הגבלה: 49 $ לחודש

 • תורמים ללא הגבלה
 • טפסים ללכידת עופרת ללא הגבלה
 • טפסים הניתנים להתאמה אישית
 • טפסי תשלום
 • קמפיינים שיווקיים ללא הגבלה בדואר אלקטרוני בחודש (החלק המאכזב הוא שתכנית זו אינה מאפשרת לקשר את כתובת האתר של קמפיין הדוא”ל לתחום שלך)
 • 1,000,000 מיילים בחודש
 • כללי אוטומט בלתי מוגבלים
 • אוטומטים בצ’אט
 • מסעות פרסום בחודש ללא הגבלה בחודש
 • תמיכה VIP

GoDaddy לעומת Wix SEO

קדימה אבא 2.5 / 5

וויקס 3.5 / 5

GoDaddy מגיע עם הצעות מובנות למילות מפתח ומעקב אחר אתרים. אתה יכול גם לערוך את היסודות (כותרות מטא, שבלולי כתובות אתרים וכו ‘) ולהגיש את מפת האתר שלך למנועי חיפוש, אך זהו המינימום היחיד שאתה צריך לצפות מכל בונה אתרים שם בחוץ..

כשמדובר בשילוב רשתות חברתיות, אינך יכול להטמיע עדכונים חברתיים חיים. כל מה שאתה יכול לעשות זה להוסיף כפתורי מעקב עבור רשתות שונות באתר האינטרנט שלך.

ל- GoDaddy אין חנות אפליקציות, כך שאינך יכול להרחיב עוד יותר על תכונות SEO. מה שאתה רואה כאן זה כל מה שאתה מקבל. לפחות תקבלו כלים שיווקיים בדוא”ל עם כל אחת מהתכניות של GoDaddy.

Wix מעניקה לך סיוע במילות מפתח ומעקב אחר SEO באמצעות מכשיר ה- Wiz SEO שלהם. אתה מקבל גם את האפשרויות הבסיסיות של עריכת כותרות מטא, שבלולי URL וחלקים דומים באתר שלך.

שילוב רשתות חברתיות מגיע עם פונקציונליות רבה יותר. בנוסף להוסיף כפתורי מעקב, באפשרותך להציג גלריות עדכונים ותמונות חיות באתר האינטרנט שלך.

Wix Ascend הוא מנוי נפרד שציינתי בסעיף הקודם. אתה יכול ליצור ולנהל את כל מסעות הפרסום השיווקיים שלך במקום אחד באמצעות Ascend.

Wix איננה עשירה בתכונות SEO, אך GoDaddy אינה. לפחות באמצעות Wix, אתה יכול להוסיף אפשרויות SEO נוספות באמצעות אפליקציות, ולכן Wix היא בחירה טובה יותר בין השתיים.

Wix או GoDaddy לתכונות?

קדימה אבא 3/5

וויקס 4/5

מטרת GoDaddy היא ליצור אתרים פשוטים במהירות. המהירות של יצירת אתרים אלה מגיעה במחיר של מספר קטן של תכונות שיש ל- GoDaddy.

עם GoDaddy תקבלו את התכונות עליהן דיברנו בסעיפים קודמים, רוחב פס בלתי מוגבל ותכונות פגישה מקוונות.

בלוגרים שם בחוץ לא ישמחו לגלות שאינך יכול אפילו להוסיף הערות ולחפש.

ל- GoDaddy אין הרבה תכונות, כך שאם אתם מחפשים יותר מהאתר הפשוט ביותר האפשרי, עליכם לבחור בונה אתרים של Wix על פני GoDaddy’s.

תוכניות Wix כוללות מספר תכונות שימושיות לבלוגים. בנוסף לחיפוש ולהערות, יש אפשרויות לסיווג פוסטים, סימניות חברתיות ומעקב אחר ביצועים.

אתה יכול גם להעלות סרטונים ישירות לאתר שלך. יש גבול למספר שעות הווידיאו שאתה יכול להעלות על סמך התוכנית שאתה מנוי אליה. ניתן לעקוף את זה על ידי הטמעת סרטונים באתר האינטרנט שלך. הטמעה אינה מוגבלת רק לסרטונים; אתה יכול להטביע כל קוד HTML.

סיפרתי לך על מרבית התכונות של Wix בקטעים קודמים, אבל דבר אחד שלא ציינתי זה שתבחר לבחור בין שימוש ב- Google Analytics לבין מבקר Analytics..

ישנן רוחב פס ומגבלות אחסון התלויות בתוכנית שתבחרו, אך גם עם אלה, Wix היא האפשרות עם תכונות טובות יותר בהשוואה זו..

עלויות Wix או GoDaddy

קדימה אבא 4/5

וויקס 4/5

להלן כמה יעלה לך חידוש תחום באמצעות GoDaddy:

 • .com: $ 17.99 לשנה
 • .נטו: 19.95 $ לשנה
 • .org: 20.99 $ לשנה
 • .מידע: $ 23.99 לשנה
 • .אני: 19.99 $ לשנה
 • .wiki: 39.99 $ לשנה
 • .טלוויזיה: 44.99 $ לשנה

רק קחו בחשבון שתוכלו לרשום הרחבות דומיין שונות יותר עם GoDaddy מאשר עם Wix. אין טעם לרשום את כולם כאן כיוון שהרשימה ענקית. זו רק אזהרה, כך שתוכלו לבדוק אם תוכלו לרשום את הדומיין הרצוי ב- Wix לפני שתבחרו בבונה האתר שלכם.

להלן כמה יעלה לך חידוש התחום באמצעות Wix:

 • .com: $ 14.95 לשנה
 • .נטו: 14.95 $ לשנה
 • .org: $ 14.95 לשנה
 • .מידע: $ 14.95 לשנה
 • .אני: 17.95 $ לשנה
 • .wiki: $ 30.95 לשנה
 • .טלוויזיה: 32.95 $ לשנה

Wix מעט זול יותר לרישום דומיין, אך אינך יכול לרשום את כל התוספים שאתה יכול באמצעות GoDaddy.

Wix נגד תמיכת לקוחות של GoDaddy

קדימה אבא 5/5

וויקס 4/5

ל- GoDaddy תמיכה טלפונית וצ’אט חי 24/7. הדבר המרשים בתמיכה שלהם הוא שיש להם צוותי תמיכה עבור 53 מדינות שונות עם מספרי טלפון שנמצאים במדינה. פירוש הדבר שאתה לא צריך לבזבז הרבה כסף על שיחות בינלאומיות וייתכן שתקבל תמיכה בשפה שלך.

ל- Wix יש רק תמיכה בטלפון ובפורום. תמיכה טלפונית מוגבלת לשעות עבודה, אך הדבר הטוב הוא שבעורך Wix יש לך כבר תשובות לבעיות הנפוצות ביותר.

GoDaddy לעומת מהירות Wix, זמן פעולה ואמינות

קדימה אבא 5/5

וויקס 5/5

מהירות וזמן פעולה הם מהגורמים החשובים ביותר לאתר. כך ביצע GoDaddy בשני הגורמים הללו לאחרונה:

זמן פעולה: 99.91%
זמן תגובה: 315 ms

ל- Wix ו- GoDaddy מהירות וזמן פעולה דומה, ושניהם עושים עבודה נהדרת בהיבט זה. בדוק את ביצועיה של Wix לאחרונה:

זמן פעולה: 99.93%
זמן תגובה: 347 ms

תמחור של Wix לעומת GoDaddy

קדימה אבא 4.5 / 5

וויקס 4.5 / 5

ישנן ארבע תוכניות בהן תוכלו לבחור, ורק היקר ביותר מגיע עם אפשרות מסחר אלקטרוני. בואו לבדוק אותם.

בסיסי: 10 $ לחודש

 • פלטפורמת רישום מדיה חברתית אחת
 • 5 פוסטים ותגובות חברתיות / חודש
 • 100 שיווק בדוא”ל שולח / חודש

סטנדרט: 15 $ לחודש

 • 3 פלטפורמות רישום של מדיה חברתית
 • 20 פוסטים ותגובות חברתיות / חודש
 • 500 שיווק בדוא”ל שולחים / חודש

פרימיום: 20 $ לחודש

 • פלטפורמות רישום של מדיה חברתית ללא הגבלה
 • פוסטים ותגובות חברתיות ללא הגבלה / חודש
 • 25,000 שיווק בדוא”ל שולחים / חודש

מסחר אלקטרוני: 25 $ לחודש

 • פלטפורמת רישום של מדיה חברתית ללא הגבלה
 • פוסטים ותגובות חברתיות ללא הגבלה / חודש
 • 25,000 שיווק בדוא”ל שולחים / חודש
 • תכונות מסחר אלקטרוני

עם כל תוכניות GoDaddy, אתה מקבל רוחב פס ואחסון ללא הגבלה, אך הטרייד הוא שאתה מקבל פלטפורמות רישום של מדיה חברתית, פוסטים חברתיים ותגובות חברתיות..

אתה מקבל גם כתובת דוא”ל עסקית וכן מספר טלפון עסקי בחינם למשך שנה.

תכונות SEO כלולות בכל התוכניות מלבד התוכנית הזולה ביותר, לכן אולי תרצו לדלג על התוכנית הזו. למרות שהתוכניות של GoDaddy זולות מעט יותר מתוכניות הפרימיום של Wix, התוכניות של GoDaddy אינן עשירות בתכונות. אין גם חנות אפליקציות שתוכל להשתמש בהן לפונקציונליות נוספת, כך לדעתי, ל- Wix יש ערך טוב יותר לכסף.

ל- Wix חמש תוכניות לאירוח אתרים, הנה מה שנכלל בכל אחת מהתוכניות:

חינם: $ 0 לחודש

 • רוחב פס של 500 מגהבייט
 • שטח דיסק של 500 MB
 • כתובת אתר שהוקצתה: username.wixsite.com/siteadress
 • מודעות Wix בכל עמוד
 • Wix favicon בכתובת URL

משולבת: 13 $ לחודש

 • רוחב פס של 2 ג’יגה-בתים
 • שטח דיסק של 3 ג’יגה-בתים
 • 30 דקות וידאו

ללא הגבלה: 17 $ לחודש

 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • שטח דיסק של 10 ג’יגה-בייט
 • שעה וידאו אחת
 • שוברי מודעות בסך 300 דולר
 • אפליקציית בוסטרים של אתרים
 • אפליקציית וידאו אנליטיקס

מקצוען: 22 $ לחודש

 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • שטח דיסק של 20 ג’יגה-בייט
 • 2 שעות וידיאו
 • שוברי מודעות בסך 300 דולר
 • אפליקציית בוסטרים של אתרים
 • אפליקציית וידאו אנליטיקס
 • יומן ארועים
 • לוגו מקצועי
 • קבצי לוגו של מדיה חברתית

VIP: 39 $ לחודש

לתכנית ה- VIP יש את אותם תכונות כמו תוכנית ה- Pro, אך אתה מקבל גם מענה עדיפות ותמיכה ב- VIP.

אינך יכול ליצור חנות מקוונת עם אף אחת מהתוכניות הקודמות. עבור מסחר אלקטרוני, תצטרך לבחור אחת מהתכניות העסקיות שלהם:

Business Basic: 23 דולר לחודש

 • שטח דיסק של 20 ג’יגה-בייט
 • 5 שעות וידיאו

עסק ללא הגבלה: 27 $ לחודש

 • שטח דיסק של 35 ג’יגה-בייט
 • 10 שעות וידיאו
 • לוגו מקצועי
 • קבצי לוגו של מדיה חברתית

VIP עסקי: 49 $ לחודש

 • שטח דיסק של 50 ג’יגה-בייט
 • שעות וידאו בלתי מוגבלות
 • לוגו מקצועי
 • קבצי לוגו של מדיה חברתית
 • תגובת עדיפות
 • תמיכה VIP

יש גם תוכנית ארגונית בסך 500 דולר. בעזרת תוכנית זו אתה מקבל ייעוץ ממומחים בתעשייה ועזרה מצוות Wix בהקמת העסק שלך והתמודדות עם אתגרים לאורך הדרך.

ההבדלים העיקריים בין התוכניות של Wix הם כמות שטח הדיסק העומד לרשותך, כמות הפעלת הווידאו שאתה יכול להעלות והאם אתה יכול ליצור חנות מקוונת או לא.

בונוס יפה שתקבל עם כל התוכניות הוא התחום החינמי למשך שנה. זה הופך את התמחור בין Wix ל- GoDaddy למעט יותר שווה ומוסיף לעובדה שאתה מקבל יותר תמורה לכסף שלך עם Wix.

מסקנת GoDaddy לעומת Wix

המנצח הוא וויקס!

Wix הוא בונה האתר החזק יותר. אתה צריך לעשות יותר דברים עם Wix, ואתה צריך לעשות את כל זה עם יותר חופש. GoDaddy מאפשר לך לבנות אתרים מהר יותר, אך Wix מאפשר לך לבנות אתרים בפירוט רב יותר.

שאלות נפוצות בנושא GoDaddy לעומת Wix

האם אוכל להשתמש באתר Wix ב- GoDaddy?

כן, זה אפשרי עם כל אחת מתוכניות הפרימיום של Wix. אתה יכול לחבר שם תחום לתוכנית Wix שלך. בדרך זו הדומיין שלך יישאר ב- GoDaddy, אך כל מי שמבקר בתחום ה- GoDaddy שלך יראה את אתר Wix שלך.

מה ההבדל בין GoDaddy ל Wix?

Wix הוא בונה אתרים המציע גם רישום ותחום אירוח עבור אתר Wix שלך. Wix מתמחה יותר, ולכן לבונה האתר שלה יש תכונות חזקות יותר. לעומת זאת, GoDaddy מציע שירותים אחרים מלבד שירותי בניית אתרים ורישום תחום. אתה יכול להשיג מספר טלפון ייעודי וכל מיני אירוח באמצעות GoDaddy (אירוח VPS, שרתים ייעודיים, אירוח וורדפרס וכו ‘).

האם Wix זול יותר מ- GoDaddy?

מלבד התוכנית החינמית של Wix, GoDaddy זול יותר מ- Wix. אבל תוכניות Wix כוללות תכונות רבות יותר ואפשרויות התאמה אישית טובות יותר. לבונה אתרים של Wix יש יותר איכות, כך שלמרות היותו יקר יותר, אתה מקבל תמורה טובה יותר לכסף שלך באמצעות Wix.

האם GoDaddy טוב יותר מ- Wix?

GoDaddy מציע יותר שירותים מ- Wix. פירוש הדבר שיש כמה דברים שאתה יכול לקבל מ- GoDaddy שאתה לא יכול לקבל מ- Wix. כאשר אנו משווים אותם על סמך השירות ששניהם מציעים (בניית אתרים), Wix טובה יותר מ- GoDaddy מכיוון שיש לו יותר תכונות ואפשרויות התאמה אישית טובות יותר..

האם קל יותר להשתמש ב- Wix מאשר ב- GoDaddy?

שניהם די קלים לשימוש בסך הכל. עם זאת, כמה דברים קל יותר לעשות עם Wix, ואילו דברים אחרים קל יותר לעשות עם GoDaddy. הפיכת מהיר לאתר מהיר יותר קלה עם GoDaddy מאשר עם Wix. ברגע שאתה יוצר אתר, קל יותר לערוך אותו באמצעות Wix.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map