SiteGround לעומת גלגל תנופה אירוח וורדפרס בהשוואה: מה עדיף?

אנטה ראדוס


אנטה ראדוס

וורדפרס קל לשימוש ותחזוקה, ולכן אין פלא שמדובר ב- CMS הפופולרי ביותר שיש. לכל ספק אירוח יש תוכניות המותאמות לאירוח וורדפרס מנוהל, כך שיכול להיות קשה לבחור את זה שמתאים לכם.

SiteGround הוא אחד מספקי אירוח אתרים הטובים ביותר המציעים כל סוגי האירוח. גלגל תנופה מתמחה באופן בלעדי באירוח וורדפרס. אם אתה שוקל אחד מהשניים האלה עבור אתר WordPress שלך, אני כאן כדי לעזור לך לבצע את הבחירה הזו. סרקתי את כל מה שיש להם בהצעה ויצרתי את ההשוואה של אתר SiteGround לעומת גלגל תנופה וורדפרס עם כל המידע החשוב במקום אחד.

פ ‘ש’ אני מבטיח שאשאר ללא משוא פנים למרות כל הטרד שמגיע עם גלגל התנופה של גוגל. בצד הבהיר, אני יודע הרבה יותר על אחסון אנרגיה סיבובית כרגע. שתהיה זו עצה לך; בחר שם שמובחן יותר בעת יצירת האתר שלך.

אז מה עדיף, SiteGround או גלגל תנופה?

SiteGround הוא ספק נהדר לאירוח וורדפרס. יש להם גישה ידידותית למתחילים והם מגיעים למחירים נוחים. גלגל תנופה יקר יותר ואינו ידידותי למתחילים בכלל. למרות זאת, לדעתי גלגל תנופה הוא ספק האירוח הטוב ביותר של וורדפרס בין השניים מכיוון שיש להם תכונות טובות יותר הכלולות בתוכניות שלהם.

השוואה בין גלגל תנופה לעומת SiteGround

SiteGround לעומת גלגל תנופה

השוויתי את גלגל תנופה ו- SiteGround בכמה קטגוריות. באמצעות ביקורות על קלות השימוש, התמחור, תוכניות וורדפרס, שירות לקוחות, וגורמים רבים אחרים, תקבל סקירה מקיפה של שני ספקי האירוח בהשוואה זה לצד זה..

השתמש במתג כדי לעבור בין שני הספקים ולהפיק את המיטב מהגלגל תנופה זה מול אתר וורדפרס של אתר וורדפרס.!

SiteGround 5/5

גלגל תנופה 5/5

SiteGround הוא ספק אירוח ידידותי למתחילים עם מדרגיות טובה למשתמשים עם ניסיון רב יותר.

הם משתמשים ב- cPanel רגיל בתעשייה, כך שכל אחד עם ניסיון מסוים באירוח אתרים ימצא את דרכו בממשק של SiteGround בקלות.

הדבר הגדול בממשק שלהם הוא בסיס הידע הנגיש ממרכז השליטה בחשבון. כל מאמר שתפתח מבסיס הידע ייפתח בכרטיסייה חדשה, כך שקל לעבוד ולקבל גישה למאמרים מועילים בו זמנית..

מתחילים יהנו מהתהליך הקל של הקמת אתר וורדפרס שלהם עם מארח זה. יש מתקין אוטומטי שמתקין את תוכנת WordPress בחשבונך. ברגע שהתוכנה קיימת, תוכלו להשתמש ביישום Starter WordPress כדי לבחור ערכות נושא ופונקציות חיוניות להתקנה אוטומטית.

חלק מספקי אירוח עולים על ביצועים טובים יותר באמצעות SiteGround, אך SiteGround קל לשימוש בכדי לעבור מבחן זה בצבעים מעופפים. באשר להשוואה זו עם גלגל התנופה לעומת SiteGround, זה פשוט. אם אתה מתחיל, עבור עם SiteGround. אם אתה מנוסה ורוצה לוותר על דברים ידידותיים למתחילים לטובת פונקציונליות מתקדמת קלה יותר לשימוש, עליך לבחור גלגל תנופה.

גלגל תנופה ממוקד לפרילנסרים וסוכנויות היוצרים אתרים עבור לקוחות. הממשק שלהם מושלם עבור אותה קבוצה של אנשים מכיוון שיש בו פיתוחים וגם מעצבים בראש. יש לו עיצוב נקי עם כל היכולות הטכניות הדרושות לך ליצירה וניהול של אתר נהדר.

יתרון גדול הוא תכונה המאפשרת לך ליצור בקלות אתרי הדגמה פרטיים. אתה יכול להשתמש באלו כדי לאפשר ללקוחות שלך לצפות בתצוגה מקדימה של האתר שאתה מעצב עבורם.

בנוסף, כאשר אתה מתחיל לעבוד באתר הדגמה חדש עבור לקוח, אתה יכול לבחור באפשרות “הלקוח שלי ישלם מאוחר יותר”. בדרך זו תוכלו להתחיל לעבוד באתר באופן מיידי ולהעביר חיוב ללקוח לאחר שתסיימו. זה מפשט את תהליך מכירת האתרים למפתחים ולקוחות כאחד. בדרך כלל עליכם לרכוש תוכנית אירוח לאתר שאתם מפתחים ולהעביר אותה ללקוח ברגע שזה ייעשה.

כדי להפוך את הדברים לפשוטים עוד יותר, בלוח המחוונים, אתה יכול ליצור קישור לתכנית ולשלוח אותו לדוא”ל הלקוח שלך. בדרך זו הם יכולים להירשם לתכנית שתמליץ להם עליהם בזמן שאתה עובד באתר שלהם.

דומיין בחינם עם אירוח

גלגל תנופה כלל אינו ידידותי למתחילים. עם זאת, ברור כמה מאמץ גלגל תנופה עושה כדי להקל על אנשי המקצוע. אני לא יכול לתת לזה שום דבר פחות מדירוג של 5 כוכבים מכיוון שהקלות בשימוש לא בהכרח חלה על מתחילים; זה חל על הקבוצה שאליה ממקד ספק האירוח.

SiteGround 4/5

גלגל תנופה 5/5

נתחיל זאת ברשימה של התוכניות של SiteGround והמחירים שלהם בהתאמה:

הפעלה: 11.95 $

 • 10,000 ביקורים מדי חודש
 • אחסון של 10 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס לא מדוד
 • אתר אחד כלול

GrowBig: 19.95 $

 • 25,000 ביקורים מדי חודש
 • אחסון של 20 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס לא מדוד
 • אתרים ללא הגבלה

GoGeek: 34.95 $

 • 100,000 ביקורים מדי חודש
 • אחסון של 30 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס לא מדוד
 • אתרים ללא הגבלה

כל התוכניות מגיעות עם גרסה חינמית לדראג ה- Weebly & זרוק בונה אתרים, התקנת CMS בחינם, בסיסי נתונים של MySQL ללא הגבלה ותעודות SSL אוטומטיות.

עבור מרבית המשתמשים, SiteGround היא אפשרות טובה יותר. הסיבה היא מאוד פשוטה: הם זולים יותר ותקבלו כמעט אותה עסקה בכל הקשור לתכונות הבסיסיות.

אין כל תשלום עבור חריגה ממגבלת המבקרים או האחסון החודשית שלך, אך האתר שלך עשוי להתמודד עם כמה בעיות ביצועים. זו סיבה נוספת מדוע SiteGround טוב למשתמשים בסיסיים, אך לא אפשרות טובה יותר עבור סוכנויות ואנשי מקצוע.

ל- גלגל תנופה ארבע תוכניות לאירוח וורדפרס. להלן התמחור והתכונות של התוכניות:

זעיר: $ 13 לחודש

 • 5,000 ביקורים מדי חודש
 • אחסון של 5 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס של 20 ג’יגה-בתים
 • אתר אחד כלול

מתחיל: 25 $ לחודש

 • 25,000 ביקורים מדי חודש
 • אחסון של 10 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס של 50 ג’יגה-בתים
 • אתר אחד כולל

עצמאי: 96 $ לחודש

 • 100,000 ביקורים מדי חודש
 • אחסון של 20 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס של 200 ג’יגה-בתים
 • עד 10 אתרים כלולים

סוכנות: 242 $ לחודש

 • 400,000 ביקורים מדי חודש
 • אחסון של 50 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס של 500 ג’יגה-בייט
 • עד 30 אתרים כלולים
 • לוח מחוונים להגירה
 • תמיכה טלפונית
 • מנהל חשבון ייעודי

כל התוכניות כוללות אישורי CDN, SSL, גיבויים ליליים ונושאים של StudioPress. כלים שמגיעים גם עם כל האפשרויות הם תוכניות העתקה, העברת חיובים, אתרי שלב ואתר הדגמה בחינם. אתה יכול להוסיף משתפי פעולה לחשבונך, לא משנה באיזו תוכנית תבחר.

בנוסף לתכניות אלה, קיימת גם אפשרות ליצור תוכנית בהתאמה אישית בהתאם לתכונות שאתה כולל בתוכנית שלך.

גלגל תנופה הוא אפשרות יקרה יותר ובעלת פחות אחסון ורוחב פס מוגבל. עם זאת, התכונות שהם מציעים למקצוענים מצדיקות את המחיר.

אין הרבה ספקי אירוח שיש להם כלים ליצירה והעברת אתרים ללקוחות שהם טובים כמו של גלגל תנופה. אם אתה מפתח עצמאי או מנהל סוכנות לפיתוח אתרים, עליך לשקול ברצינות את FlyWheel.

SiteGround 5/5

גלגל תנופה 5/5

כשאתה מקבל ספק אירוח, אחד החששות העיקריים שאתה צריך להיות זה מהירות אתרי האינטרנט שלך. אחד הדברים שמשפיעים מאוד על זה הוא הקרבה של שרת בו האתר שלך מתארח. עם SiteGround, יש לך אפשרויות רבות לבחירה מכיוון שיש להם שרתים שנמצאים בשלוש יבשות.

להלן רשימת מיקומי השרת שלהם:

ארה”ב: מועצת בלוף, איווה ושיקגו, אילינוי
בריטניה: לונדון
הולנד: Eemshaven ואמסטרדם
סינגפור

ל- גלגל תנופה יש שרתים בשלוש יבשות, כך שלא תצטרך לדאוג למיקום השרת כשאתה מחליט בין שני ספקי אירוח אלה..

להלן רשימת מיקומי השרת שלהם:

ארה”ב: איווה
קנדה: מונטריאול
בריטניה: לונדון
בלגיה
אוסטרליה: סידני

SiteGround 5/5

גלגל תנופה 5/5

SiteGround משתמש בכונן הגרור והשחרור של Weebly. אפילו למתחילים השלמים לא יתקשו להשתמש ב- Weebly. היא משתמשת במערכת רשת אינטואיטיבית, כך שלא תצטרך לדאוג לגבי אלמנטים חופפים. כל אלמנט שתשחרר יתייצב במקום ויישר אוטומטית אלמנטים אחרים. בדרך זו האתר שלך ייראה טוב גם אם אין לך שום יכולת לעיצוב.

ל- Weebly יש את כל התכונות הדרושות לכם בכדי ליצור אתר פשוט. אם אתה זקוק לפונקציונליות שאינה משולבת ב- Weebly, אל תדאג; Weebly תואם לטונות של ווידג’טים ואפליקציות בהן תוכלו להשתמש כדי להוסיף את כל התכונות החסרות.

כמו בכל בונה ושחרור אחר של בניית אתרים, אל תצפה ליצור אתרים מורכבים באמת. מטרתם של בוני אתרים היא לעזור לאנשים פרטיים ועסקים קטנים ליצור אתרים פשוטים משלהם. Weebly עושה את העבודה הזו בצורה מושלמת.

ל- גלגל תנופה אין בניית אתרים. בדרך כלל הייתי מדלג עליהם בקטגוריה זו, אך אעשה כאן חריג. הסיבה היא שקבוצת היעד שלהם אינה זקוקה לבונה אתרים. עם זאת, התמיכה שיש להם בבניית אתרים יכולה להיחשב כמקבילה לבונה אתרים עבור אנשי מקצוע.

הדוגמה הטובה ביותר לכך (דוגמה שכבר לא ציינתי בקטגוריית קלות השימוש) הם הדפסים מתכננים. הדפסות תוכנה הן חבילות של ערכות נושא ותוספים שאתה יכול ליצור. מעצבי אתרים מקצועיים יכולים ליצור כמה הדפסים עם נושאים ותוספים שהם משתמשים בהם לעתים קרובות בעת יצירת אתרים. בדרך זו אינך צריך להתחיל מאפס בכל פעם שאתה יוצר אתר ללקוח. אתה פשוט משתמש באחת מתכונות התוכנית שיצרת לפני כן וצויצנו אותו כדי ליצור במהירות אתר עבור לקוח חדש.

שרטוטים, יחד עם האפשרות להעלות אתרי הדגמה ואפשרות העברת חיוב, הופכים את גלגל תנופה לפלטפורמה מושלמת לבניית אתרים ללקוחות..

SiteGround ו- גלגל תנופה הם ניגודים במה שהם מציעים לבניית אתרים. דבר אחד המשותף להם הוא ששניהם מספקים באופן מושלם את צרכי השוק אליו הם מכוונים, ולכן שניהם מקבלים 5 מתוך 5 דירוגים בקטגוריה זו.

SiteGround 3.5 / 5

גלגל תנופה 3/5

כדי לעזור למשתמשים עם SEO שלהם, SiteGround הצטרף לשיתוף פעולה עם אטרקציה. אטרקציה היא חברה המציעה פתרונות SEO. לאחר כניסה לחשבונך, תוכל למצוא קטע כלים לקידום אתרים. הכלים שתמצאו שם הם די סטנדרטיים.

מפת האתר שלך תיווצר אוטומטית, ואטרצ’יטה תצוף מנועי חיפוש גדולים בכל פעם שתוסיף דף חדש. תקבל את כל הכלים שהיית מצפה מספק אירוח כמו מדריך לבניית קישורים, כרטיס ניקוד של גוגל וכו ‘.
בעוד שאתה מקבל את כל היסודות מכוסים בכלים משולבים, עבור קידום אתרים מתקדם יותר תצטרך להשתמש בתוספי כלים וכלים של צד שלישי..

עם גלגל תנופה אתה בעצמך כשמדובר ב- SEO. אין תכונות SEO כלולות שמגיעות לרכישה של אחת מהתוכניות שלהם. זה לא צפוי מכיוון שהם מתמקדים באנשי מקצוע שעשויים לשכור מומחי SEO שיעשו עבורם את העבודה.

דבר נוסף שחשוב להזכיר הוא ששימוש ב- CDN שהם מציעים יכול לפגוע מעט ב- SEO שלך. CDN (Network Delivery Network) היא רשת שרתים המפזרת את התוכן שלך כדי לשרת אותו מהר יותר לאנשים ברחבי העולם. אם תחליט להשתמש בו, כל התמונות באתר שלך יועלו ל- CDN של Flywheel. המשמעות היא שהם לא יהיו קשורים לתחום שלך יותר, ולכן כל התנועה של תמונות Google שאחרת תקבל תאבד.

אל תבינו אותי לא נכון זה מרשים שהם מאפשרים לכם לאפשר CDN רק על ידי סימון תיבה. אני רק רוצה לתת לך ראש בראש שזה יכול להיות במחיר של קידום אתרים.

SiteGround 4/5

גלגל תנופה 3.5 / 5

עם SiteGround, שטח האחסון שלך יהיה תלוי בתוכנית שתבחר. עם התוכנית הזולה ביותר, אתה מקבל שטח אחסון של 10 GB. המגבלה מוגדלת על ידי 10 ג’יגה-בייט נוספים עם כל תוכנית עוקבת. אתה מקבל רוחב פס לא מדוד עם כל אחת מהתוכניות.

מגבלות אחסון גלגל תנופה ורוחב הפס תלויות בתוכנית שתקבל. בתוכנית הזולה ביותר, אתה מקבל שטח אחסון של 5 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 20 ג’יגה-בתים, ובתכנית היקרה ביותר אתה מקבל אחסון של 50 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 500 ג’יגה-בייט..

יש גם אפשרות ליצור תוכנית בהתאמה אישית בה תוכלו להגדיר את כמות האחסון ורוחב הפס הרצוי.

SiteGround 3/5

גלגל תנופה 4.5 / 5

מארחים רבים מציעים שם תחום בחינם הכלול בתוכניות שלהם, אך SiteGround אינו אחד מהם.

העברת אתרים בחינם לאתר אינטרנט קיים לחשבון בתוכניות GrowBig ו- GoGeek שלהם. אם בחרתם בתוכנית StartUp, העברה מקצועית היא שירות בתשלום.

אם ברצונך לרשום דומיין ב- SiteGround, הנה התמחור עבור הדומיינים הפופולריים ביותר:

 • .com: $ 15.95 לשנה
 • .נטו: 17.95 $ לשנה
 • .org: 17.95 $ לשנה
 • .biz: 17.95 $ לשנה
 • .מידע: $ 17.95 לשנה
 • .לנו: $ 17.95 לשנה

גלגל תנופה אינו מציע שירות רישום תחום, והוא אינו מגיע עם דומיין בחינם.

הדבר הטוב עם גלגל תנופה הוא שאתה מקבל הגירות בחינם ללא הגבלה. צוות גלגל תנופה יטפל עבורך בכל תהליך ההעברה בכל פעם שתרצה להעביר את האתר שלך. לא משנה כמה אתרי אינטרנט יש לך, שירות זה בחינם ללא השבתה.

SiteGround 5/5

גלגל תנופה 5/5

ל- SiteGround יש צ’אט חי, טלפוני ודוא”ל, 24 שעות ביממה, וכל אפשרויות התמיכה זמינות בכל אחת מהתוכניות. תמיכת הלקוחות שלהם עונה מייד ומדריכה אותך באמצעות פתרונות לבעיות שלך במומחיות.

אין הרבה מה לומר על התמיכה שלהם מלבד העובדה שהם עושים עבודה טובה.

לצוות התמיכה של גלגל תנופה יש את היתרון בכך שהוא צריך לטפל רק ב- CMS אחד. כפי שאתה יכול לצפות, הם מומחים בטיפול בכל בעיות וורדפרס, כך שהם יפתרו כל בעיה שתיתקל בהן.

התמיכה שלהם זמינה 24/7 באמצעות דואר אלקטרוני או צ’אט חי. יש להם גם תמיכה טלפונית בימי שני-שישי הזמינה בשעות 9 בערב עד 17:00. אלא רק עבור הסוכנות ותוכניות מותאמות אישית.

SiteGround 4.5 / 5

גלגל תנופה 4.5 / 5

ל- SiteGround יש זמן כמעט 100%. הם מעט איטיים יותר מ- FlyGround, אך ההבדל זניח. להלן המספרים:

 • זמן עבודה: 99.99%
 • זמן טעינה ממוצע: 649 ms

לגלגל תנופה מהירות טובה וזמן פעולה מצוין. תכונה מפתיעה שתקבלו עם גלגל תנופה היא ה- CDN שתוכלו לאפשר זאת על ידי הפניית מתג. אצל מרבית ספקי האירוח, קשה להגדיר CDN, כך עבודה טובה על גלגל תנופה זה!

 • זמן עבודה: 99.99%
 • זמן תגובה ממוצע: 524 ms

SiteGround 4.5 / 5

גלגל תנופה 3.5 / 5

SiteGround היא אפשרות משתלמת יותר עבור אירוח וורדפרס. כדי לקבל את האירוח שלהם, תצטרך לשלם $ 11.95 לחודש עבור StartUp, $ 19.95 לחודש עבור תוכנית GrowBig ו- $ 34.95 לחודש עבור תוכנית GoGeek.

רוב התכונות הכלולות בתוכניות זהות. ההבדלים העיקריים הם כמות האחסון ורוחב הפס שאתה מקבל ומספר האתרים שאתה יכול לקבל בחשבון אחד.

שתי התוכניות הזולות יותר של גלגל תנופה זוכות למחיר דומה לתוכניות הזולות יותר של SiteGround. תצטרך לשלם $ 13 לחודש עבור התוכנית Tiny, ו- $ 25 לחודש עבור תוכנית Starter. שתי התוכניות האחרות יקרות בהרבה; תוכנית הפרילאנס עולה 96 $ לחודש ותוכנית הסוכנות עולה 242 $ לחודש.

זה יכול להיות רעיון טוב לתת כמה דולרים נוספים עבור אחת מתכניות גלגל התנופה הזולות יותר מכיוון שהן מגיעות עם תכונות טובות יותר מתוכניות SiteGround. כשמדובר בתוכניות היקרות שלהם, עליך לקחת בחשבון אותם רק אם אתה מעצב מקצועי או אם יש לך סוכנות לעיצוב אתרים.

מסקנת אירוח של WordGround לעומת גלגל תנופה של וורדפרס

גלגל תנופה נגד זוכה אתר גוגלהמנצח הוא גלגל תנופה!

זו הייתה החלטה קשה לקבל. גלגל תנופה ו- SiteGround מכוונים לקבוצות שונות של אנשים, ושניהם הם ספקי אירוח מעולים לקבוצה שאליה הם מכוונים.

בשורה התחתונה: אם אתם מתחילים שרוצים פשוט אתר פשוט, כן עליכם ללכת על SiteGround, ואם אתם מעצבים מקצועיים, לכו על גלגל תנופה. הסיבה העיקרית שבחרתי גלגל תנופה מעל SiteGround היא המספר הגדול יותר של תכונות ייחודיות שהם מציעים.

שאלות נפוצות

גלגל תנופה או SiteGround עבור וורדפרס?

גלגל תנופה מתמחה באופן בלעדי בוורדפרס. יש להם תכונות טובות בהרבה עבור אירוח וורדפרס מנוהל (במיוחד תכונות עבור מעצבי אתרים ובעלי סוכנויות פיתוח אתרים), אך התוכניות שלהם מגיעות למחירים נוחים יותר. אם אתה מוכן לשלם יותר, גלגל תנופה הוא בהחלט האפשרות הטובה יותר עבור אירוח וורדפרס.

האם SiteGround טוב יותר מגלגל תנופה?

גלגל תנופה הוא אפשרות טובה יותר עבור אנשי מקצוע, מכיוון שהתכניות שלהם עמוסות בתכונות שמקלות על עיצוב אתרים ומסירים אותם ללקוחות. מצד שני, גלגל תנופה אינו ידידותי למתחילים כלל, לכן למתחילים, SiteGround היא אפשרות טובה יותר. ל- SiteGround יש את כל התכונות הדרושות למתחילים, והתכניות שלהם מגיעות במחירים זולים יותר.

מה ההבדל בין גלגל תנופה ל- SiteGround?

ישנם שני הבדלים עיקריים בין גלגל תנופה ל- SiteGround. ההבדל הראשון הוא בסוגי האירוח שהם מציעים. גלגל תנופה מציע אירוח וורדפרס רק בעוד ש- SiteGround מציעה וורדפרס, אירוח משותף, ייעודי WooCommerce, ענן ומשווקים. ההבדל השני הוא בשוק אליו הם מכוונים. גלגל תנופה מכוון לאנשי מקצוע בעוד ש- SiteGround מכוון לכל הקבוצות.

גלגל תנופה או SiteGround לבניית אתרים?

SiteGround משתמש בגרירת Weebly & זרוק בונה אתרים – -. זה הופך את SiteGround למצויין למתחילים שרוצים לבנות אתרים משלהם. גלגל תנופה, לעומת זאת, כולל טונות של תכונות שמקלות על בניית אתרים עבור אנשי מקצוע. אחת התכונות הבולטות ביותר היא תכונת העתקות העתקות. זה מאפשר לך ליצור ערכות נושא ותוספים ארוזים שאתה יכול לעשות בהם שימוש חוזר כשאתה יוצר תריסר אתרים דומים.

SiteGround או גלגל תנופה עבור מיקומי שרת?

לשתי החברות יש שרתים בשלוש יבשות. שרתי צפון אמריקה של SiteGround ממוקמים באיווה ובאילינוי. השרתים האירופיים שלהם נמצאים בלונדון, Eemshaven ואמסטרדם. יש להם גם שרתים בסינגפור. לגלגל תנופה יש שרתים בצפון אמריקה באיווה ובמונטריאול, אירופאים בלונדון ובבלגיה ואוסטרלית בסידני.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map