הבדלים במסה לעומת כתיבת מאמרים ובלוגים עבור פרילנסרים

יותר ויותר צעירים מחליטים להעביר את מקום העבודה שלהם מהעולם האמיתי לסביבת האינטרנט. הרעיון של להרוויח כסף ב- WWW מאוד מושך.


כתיבת תוכן, בלוגים וכתיבת מאמרים עצמאי הפכו למשרות הפופולריות ביותר באינטרנט. עם זאת, מעט מאוד אנשים מבינים את ההבדל בין פעילויות אלה.

מאמר לעומת מאמר: מה ההבדל?

כשאנשים מסוימים שומעים את המונח ‘בלוגים’, הם מדמיינים אתר המכיל מספר מאמרים בסדר כרונולוגי, אך זה לא כל כך פשוט כמובן.

לכל פעילות יש את המאפיינים הספציפיים שלה, אז בואו נסתכל על ההבדל בכתיבת מאמרים לעומת כתיבת מאמרים כשמדובר בכם כפרילנסר.

בלוג הוא אתר מידע המכיל פוסטים בסדר הכרונולוגי. הרעיון המרכזי של כתיבת בלוגים הוא לדון במשהו או לחלוק את דעתו על הנושא הספציפי.

בלוגרים הם האנשים שיוצרים ומפתחים בלוגים באינטרנט. הם מייצרים אתר בנושא נושא מסוים או קבוצת בעיות ומציגים את נקודות המבט שלהם עליהם. ישנם גם בלוגים שפשוט מודיעים לקוראים על התפתחות של בעיה מוגדרת.

חלק מהבלוגרים כותבים שירים וסיפורים קצרים המדגימים את כישורי הכתיבה שלהם בפני הקהל. ישנם בלוגים מסחריים המפרסמים מותגים ומוצרים של חברות וחברות מסוימות. בקצרה, ישנם בלוגים על כל מה שאפשר לדמיין. אם אתם מעוניינים במכוניות, תוכלו למצוא אלפי בלוגים הנוגעים לבעיה זו.

כשתהנו לתפור או לבשל, ​​תוכלו למצוא בלוגים רבים יותר בנושאים אלה. אין כמעט נושא שאין את הבלוג שלו. התכונה העיקרית בבלוגים היא היצירה התקופתית של הפוסט. חלק מהבלוגרים יוצרים פוסטים חדשים מדי יום. אחרים מעדיפים להכין אותם פעם בשבוע או שבועיים. אם בלוג מתפקד באופן קבוע ויש לו קהל יציב, הקוראים יודעים מתי ניתן לצפות לתוכן הטרי.

לרוב, בלוגים אינם מסחריים. אנשים רבים פשוט חולקים את קוראיהם את החוויה והידע שלהם. חלק מהבלוגרים מפרסמים טקסטים וסרטונים על מסעותיהם, תחביביהם או תחומי העניין שלהם. אחרים פשוט נהנים להיות באור הזרקורים ולהראות את התמונות, הציורים, הפסלים, התכשיטים, המכוניות או הבגדים שלהם.

אנשים רבים משתמשים בבלוגים כיומנים אישיים. הם כותבים על חיי היומיום שלהם ועל אירועים ובעיות יומיומיות. אלפי בלוגרים מספרים לקהל על חיות המחמד שלהם. כפי שאתה רואה, בלוגים לא מסחריים הם תחביב ספציפי שעוזר לאנשים לומר משהו לקהילה באינטרנט, להשיג תהילה ולהרוג זמן.

בלוגים מסחריים שונים לחלוטין. המטרה העיקרית של בלוגים מסחריים היא להרוויח כסף. כמעט לכל חברה מצליחה יש בלוג משלה המפרסם את הסחורה והשירותים שלה. הם מודיעים לקהל על מכירות, מבצעים ומוצרים חדשים לגמרי. בלוגים כאלה מפרסמים מוצרים באופן ספציפי ולא אישי. הם מושכים תשומת לב ציבורית באמצעות תוכן, תמונות וסרטונים באיכות גבוהה.

אין ספק, כל בלוג מפותח על ידי צוות מוצק של סופרים, משווקים ומעצבים שמכינים טקסטים פשוטים אך מדויקים וצילומים מעולים. ישנם גם בלוגרים עצמאיים המפרסמים סחורות ושירותים שונים ומקבלים כסף מחברות שונות עבור קידום מרצון זה.

סגנון הבלוגים

כאשר כותבים בלוגים, ישנן רק שתי אפשרויות לסגנון שלהן. אפשר לכתוב באופן לא פורמלי אם הוא דן בנושאים יומיומיים וטריוויאליים. כאשר אדם מעורב במדיה חברתית או כותב על נושאים רשמיים ומשמעותיים, הסגנון שלו צריך להיות בדרך כלל רשמי.

כתיבת מאמרים פרילנסרים היא פעולת יצירת מסות בהתאמה אישית לכסף. יש המון אתרים המציעים עזרה בכתיבת מאמרים אקדמיים באופן מקוון. הם עוזרים לסטודנטים להתמודד עם עבודות תיכון, מכללות ואוניברסיטאות מסובכות. ככל הנראה, סטודנטים מבקרים באתר כזה ומגדילים את שיעורו בקרב אתרים אחרים המציעים שירותים דומים. אפשר להפוך לחלק מחברת כתיבת מאמרים בהתאמה אישית ולכתוב מאמרים לסטודנטים. כמובן שאתה צריך להיות טוב בכתיבה אקדמית אם אתה רוצה להצליח בתפקיד זה. יתרה מזאת, פרילנסרים צפויים להיות טובים בתחומים שונים. כאשר סטודנט זקוק לעזרה בספריו של ג’ק לונדון, עליך לדעת לנתח את הספרים הללו בצורה מושלמת.

יום אחר אולי תצטרך להכין חיבור על אמנות רמברנדט. כתוצאה מכך, כתיבת מאמרים פרילנסרים היא האפשרות הטובה ביותר עבור אנשים עם ריבוי משימות ויצירתיות. אם אתם נהנים ללמוד משהו חדש על תחומים שונים של לימודים אקדמיים, העבודה הזו היא בשבילכם. כאשר הידע שלך מוגבל אך ורק לשפה או לביולוגיה, יהיה קשה להתמודד עם חיבור בנושא פיזיקה או שיווק. ציון הלקוח תלוי במקצועיות ובמיומנות שלך. מה שכן, יוקרתה של החברה תלויה גם בכישרונות שלך. אם נכשלים בהזמנתך, החברה שלך מאבדת לקוח. בסופו של דבר אתה מאבד את עבודך כסופר.

ישנם המון אתרים המציעים עבודה לסופרי מאמרים עצמאים. אם אינך מעוניין לעבוד בחברת כתיבה, אתה יכול לחפש לקוחות בעצמך. הירשם באתרים כגון Squidoo, HubPages, Triond או Epinions, – וכתב מאמרים או מאמרים בנושאים שונים. זכור כי איכות המאמרים שלך צריכה להיות גבוהה מאוד אם אתה רוצה לקבל תגמולים על עבודתך.

גם כתיבת בלוגים וגם כתיבת מאמרים פרילנסרים הם הזדמנויות מוצקות להתפתחות עצמית ולעשיית כסף. אם אתה סופר חזק, אתה יכול לנסות להתחיל בלוג או למכור את החיבורים האותנטיים שלך לסטודנטים או אתרים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map