بهترین مضامین وردپرس برای وبلاگ های ذکر شده بر اساس طبقه بندی

شکی نیست که فکر زیادی را به مطالب و طراحی وبلاگ خود وارد کرده اید. با وجود هزاران مضمون رایگان و برتر وردپرس در اختیار شما ، منطقی است که زمان لازم را برای انتخاب یک موضوع وبلاگ وردپرس متناسب با دیدگاه خود داشته باشید تا بتواند به خوبی با طراحی کلی شما روبرو شود..


شما هنگام انتخاب یک موضوع وردپرس که با هدف مورد نظر خود برای وبلاگ خود ایجاد شده است ، بهترین نتایج را برای وبلاگ خود دریافت خواهید کرد. این بررسی ها را درمورد برخی از بهترین مضامین وردپرس برای وبلاگ ها ، طبق دسته بندی ، بخوانید.

Contents

بهترین تم های وردپرس بر اساس طبقه بندی

بهترین تم های وردپرس

مضامین برتر وردپرس برای وبلاگ های شخصی

اگر به دنبال جذب دنبال کننده هایی هستید که سایتی را به همان اندازه که از لحاظ اطلاعاتی زیباست ، قدردانی می کنند ، یک مضمون وردپرس را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد یک وبلاگ زیبا و زیبا بسازید. در اینجا بهترین موضوعاتی وجود دارد که می توانید برای طراحی یک وبلاگ آنلاین زیبا و جذاب استفاده کنید.

تم اصلی

تم وردپرس Arcade Basic

این موضوع نه تنها برای ساختن وبلاگ های زیبا بسیار مفید است بلکه بسیار پاسخگو است ، بنابراین در تلفن های همراه ، رایانه های لوحی و سایر دستگاه ها بسیار عالی به نظر می رسد. بازدید کنندگان خود را با یک عکس تمام صفحه ، با وضوح بالا یا فیلم جادویی جذاب ، با یک هدر کاربردی ، اما به سختی در آنجا تحت تأثیر قرار دهید.

این موضوع دارای هشت قالب پست پشتیبانی شده است. صاحبان وبلاگ برای بهبود قابلیت طراحی و خوانایی به طیف گسترده ای از قلم های Google دسترسی دارند. Arcade Basic با بسیاری از افزونه های محبوب وردپرس مانند BuddyPress و WooCommerce سازگار است.

به آموزش رایگان بپیوندید

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه برای ساخت 6 سایت سایت های معتبر ارقام را یاد بگیرید?

به این آموزش رایگان بپیوندید تا…

 • در آخر یک روش اثبات شده برای یافتن سوله های سودآور داشته باشید
 • به یک روش تحقیق کلمه کلیدی بی پروا دسترسی پیدا کنید
 • بیاموزید که چگونه از محتوای با کیفیت خارج شوید
 • بیاموزید که چگونه بدون سردرد ، پیوندهای کلاه سفید به سایت خود بسازید

موضوع وردپرس Hathor

موضوع وردپرس Hathor

اگر یک موضوع وبلاگ را تصور می کنید که ایجاد یک طرح زیبا برای یک وبلاگ خلاق یا تجاری را آسان می کند ، ارزش دارد که به موضوع Hathor نگاهی بیندازید. این موضوع به شما امکان می دهد تا اسلایدها را به صورت دلخواه اضافه کنید و طرح خود را با طرح ، رنگ ها و سبکی که مورد نظرتان است سفارشی کنید.

موضوع ارائه می دهد یک طرح کامل با عرض یا جعبه گزینه که در تمام دستگاه های الکترونیکی عالی به نظر می رسد. این چارچوب کاربرپسند است ، موتور جستجو بهینه شده است ، بنابراین وبلاگ نویسی SEO یک سینچ است و در آخر ، این ترجمه نیز آماده است.

قالب Make WordPress

قالب Make WordPressموضوع Make شامل ابزاری با کاربرد آسان و کشویی است که به شما در ساخت صفحات در وبلاگ خود کمک می کند. برای ایجاد یک وب سایت واقعاً زیبا ، نیازی به دانستن کد برای اضافه کردن آگهی های پهن ، ستون ها و گالری ها نیست. پیش زمینه های سفارشی را بارگذاری کرده و آنها را با صفحه نمایش کناری جدا کنید.

از صدها فونت Google استفاده کنید تا عناوین و عناوین خود را ایجاد کنید. این موضوع با بسیاری از افزونه های محبوب وردپرس مانند WooCommerce ، فرم های جاذبه ، فرم تماس 7 و Jetpack به خوبی کار می کند.

تم وردپرس Stargazer

موضوع Stargazer WordPress
تم Stargazer یک موضوع زیبا است که شهرت داشتن راک استوایی است. این موضوع در چارچوب تم هسته ترکیبی ساخته شده است. این نرم افزار دارای بهینه سازی موتور جستجو است و از جدیدترین کنوانسیون های HTML5 استفاده می کند.

کاربران Stargazer بسیاری از افزونه های محبوب وردپرس مانند Custom Background Extended ، Head Head Extended ، سوت و موارد دیگر را دوست دارند. Stargazer موضوعی پیشرفته است که کاربر پسند است و هنوز هم کنترل کاملی بر طراحی وبلاگ شما دارد.

بهترین مضامین وبلاگ وردپرس برای اخبار و وبلاگ های مجله

مجلاتاگر تمرکز اصلی وبلاگ شما موارد خبری و مقالات مجله است ، می خواهید یک موضوع وبلاگ وردپرس وجود داشته باشد که به شما امکان دهد طراحی خود را تنظیم کنید تا بتوانید به راحتی مبهمات خبری و قطعات برجسته را وصل کنید.

دامنه رایگان با هاستینگ

همچنین می خواهید این امکان را داشته باشید که بتوانید عکس ها را با زیرنویس ها و گزینه هایی برای درگیر کردن مخاطبان خود با نظرات اضافه کنید. در اینجا برخی از بهترین تم های وبلاگ WP برای اخبار و وبلاگ های مجله آورده شده است.

تم وردپرس MH NewsDesk

تم وردپرس MH Newsdesk
موضوع NewsDesk با توجه به نویسندگان و روزنامه نگاران تهیه شده است. این الگو کاملاً مدرن و مسطح است به طوری که مقالات ، عنوان ها و عناوین شما در مرکز قرار می گیرند. طرح بسیار پاسخگو بوده و امکان حرکت در محتوا را حتی در کوچکترین تلفن هوشمند صفحه نمایش آسان می کند.

این موضوع مجهز به چندین ابزارک سفارشی است که امکان سفارشی سازی و نگهداری آن را آسان می کند. موضوع دارای یک ویژگی بهینه سازی موتور جستجو است که باعث می شود اخبار شما به راحتی پیدا شود.

تم وردپرس YouNews

موضوع YouNews به شما امکان می دهد تا طرح خود را در چندین گزینه مختلف برای قالب خود تنظیم کنید. برای سفارشی کردن بخش های مختلف وبلاگ خود از گزینه های موضوع استفاده کنید. موضوع به شما امکان می دهد تا یک اسلایدر برای پست های برجسته خود اضافه کنید و بیش از هفت ابزارک سفارشی به شما می دهد.

YouNews با جدیدترین نسخه های WordPress و کلیه مرورگرهای اصلی وب از جمله Chrome ، Firefox ، Internet Explorer و Safari سازگار است. موضوع آماده اضافه کردن صفحات دلخواه ، تصاویر برجسته و افزونه WooCommerce است.

موضوع وردپرس NewsMag

موضوع وردپرس NewsMag

Newsmag یک موضوع حرفه ای و کلاسیک وردپرس است که نویسندگان و نویسندگان از آن دوست دارند. این یک موضوع انعطاف پذیر است که دارای طرح بندی های آماده شبکیه ، ترجمه های یکپارچه و یک سیستم تبلیغاتی هوشمند است. در هنگام نمایش آنها در دستگاه های دیگر ، تبلیغات به طور خودکار تغییر اندازه می دهند.

NewsMag با استفاده از یک گالری سفارشی ، لیست هوشمند ، لیست پخش ویدیو و تنظیمات مختلف برای قالب های متن ، باعث بهبود محتوای آن می شود. موضوع وردپرس نیز با یک افزونه اساسی WooCommerce تنظیم شده است.

iMag Mag قالب وردپرس

تم iMag Mag WordPress

این موضوع به شما امکان می دهد ویجت صفحه اصلی مجله را اضافه کنید که به شما کمک می کند وبلاگ خود را به یک روزنامه یا مجله آنلاین با بخش های نامحدود تبدیل کنید. ستون های پاورقی به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی ابزارک را اضافه کنید. این موضوع همچنین با ویجت پست دسته بندی ، ویجت پست اخیر ، ویجت پست محبوب ، آخرین ویجت توییت ها و ویجت فلیکر همراه است.

بهترین تم های وبلاگ برای وردپرس که به صورت رایگان در دسترس است

هزاران مضمون رایگان و برتر وردپرس وجود دارد ، بنابراین منطقی است که در ابتدا تم های رایگان را مرور کنید. بسیاری از مضامین رایگان امروز شامل محبوب ترین افزونه ها و گزینه های وبلاگ وردپرس است که وبلاگ نویسان به آن نیاز دارند و می خواهند.

استفاده از یک موضوع رایگان به این معنی نیست که شما باید طراحی یا ظاهر را فدا کنید. شانس خوب است که شما قادر خواهید بود تمام ویژگی های مورد نظر خود را در یک موضوع رایگان پیدا کنید ، همانطور که در این بررسی های مضامین آزاد مشاهده خواهید کرد.

موضوع وردپرس Venture Lite

موضوع وردپرس Venture Lite

موضوع Venture Lite ویژگی های بسیاری را برای یک موضوع رایگان ارائه می دهد. این موضوع به شما امکان می دهد تا لوگوی خود را اضافه کنید و تنظیمات پس زمینه ، هدر و صفحه را برای تنظیم یا تضاد رنگ ها تنظیم کنید. Venture Lite یک طرح یک صفحه ای است که خواندن آن حتی در دستگاه های کوچکتر آسان است.

این موضوع به شما امکان می دهد تا در تمام صفحه دکمه های تماس با اکشن قرار دهید تا بازدید کنندگان خود را درگیر کنید. همچنین می توانید بخش هایی را برای توصیفاتی که شامل نقل قول ها و تصاویر است اضافه کنید تا اعتماد طرفداران خود را جلب کنید.

جوانه زدن قالب وردپرس

تم وردپرس جوانه

جوانه ها یک موضوع رایگان است که به همان اندازه برای استفاده های شخصی ، تجاری یا خلاقانه کار می کند. این یک موضوع اساسی است که می توانید با اضافه کردن عکس ها ، فیلم ها و انیمیشن ها برای ترقی در دنبال کنندگان ، طراحی کنید. Sprout ابزاری را فراهم می کند که به پیروان شما اجازه می دهد سایت های رسانه های اجتماعی خود را بررسی کنند. این موضوع شامل کشویی BX است ، بنابراین می توانید بهترین مقالات و عکس های خود را برجسته کنید. جوانه ها همچنین یک موضوع آماده ترجمه است.

موضوع Divi WordPress

موضوع Divi WordPress

دیوی به شما امکان می دهد تا متناسب با محتوای قلب خود با امکانات بی پایان برای چیدمان طراحی کنید. Divi دارای 46 ماژول محتوا است که می توانید برای ایجاد یک وبلاگ اختصاصی ترکیب کنید. می توانید مواردی مانند پخش کننده صوتی ، پیشخوان نوار ، فرم تماس ، نمونه کارها ، جدول قیمت گذاری ، نوار جستجو ، نوار لغزنده تمام عرض ، گزینه ایمیل و موارد دیگر را اضافه کنید.

با کمک به شما اجازه می دهد عنصری را تنظیم کرده و آن را در صفحات تکراری کنید ، Divi از تلاشهای بازاریابی و برندسازی شما پشتیبانی می کند. در صورت نیاز به تغییر آن ، موضوع در هر صفحه تغییر می کند ، که زمان بسیار خوبی است.

تم رمزگذاری وردپرس

تم رمزگذاری وردپرس

Uncode یکی از تم های جدید وردپرس رایگان جدید است که به سرعت محبوبیت زیادی پیدا کرده است. Uncode به یکی از بهترین تم های وبلاگ چند منظوره برای وردپرس تبدیل شده است. این موضوع دارای یک آهنگساز بصری داخلی است که دارای ویرایشگر جلویی و پشتیبان است.

طراحی تمیز و ظریف است که به خوبی برای هر نوع وبلاگ از جمله یک وبلاگ از نوع مجله ، یک وبلاگ شخصی یا یک وبلاگ تجارت الکترونیکی کار می کند. Uncode کاملاً پیکسلی است ، و آن را به گزینه ای ایده آل برای طراحی وبلاگ مورد نظر خود تبدیل می کند.

بهترین مضامین وردپرس برای خلاقیت وبلاگ

عکاسان ، هنرمندان و دیگر متخصصان خلاق به یک موضوع وبلاگ وردپرس نیاز دارند که به آنها اجازه می دهد تا پرتفوی خود را به نمایش بگذارند. آنها باید بتوانند چندین بار عکس اضافه کنند و اغلب آنها را تغییر دهند. ظاهر موضوع باید زمینه ای زیبا و تمیز را تنظیم کند تا خلاقیت درخشش یابد. در اینجا چند مورد از بهترین تم های وبلاگ WP برای تلاش های خلاقانه آورده شده است.

موضوع گسترده وردپرس پویا

موضوع گسترده وردپرس پویا

Massive Dynamic یک تم وردپرس با ارزش است ، همانطور که از نام آن مشخص شده است. این یک موضوع چند منظوره است که دارای الگوهای صفحه از پیش ساخته است که می توانید فقط با یک کلیک یا دو کلیک به وبلاگ خود اضافه کنید.

هر گزینه کاربر پسند است. نیازی به درک ابزارهای فنی مانند html ، CSS یا کدها نیست. کاربران این موضوع را دوست دارند زیرا نمایش های بسیاری را در بر می گیرد که می توانید با استفاده از قالب های مختلف ، نحوه مشاهده سایت خود را مشاهده کنید.

قالب Gem WordPress

قالب Gem WordPress

Gem یک موضوع وردپرس با لبه مدرن و طراحی پاسخگو است. می توانید صفحات خود را با استفاده از هشت قالب صفحه مختلف تنظیم کنید. این موضوع دارای هفت قسمت ویجت مختلف است که به شما امکان انعطاف پذیری را در مورد مکان یابی ابزارک های خود می دهد.

سنگ قیمتی تقریباً 100 گزینه دارد که به شما امکان می دهد هر قسمت از وبلاگ خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید. این موضوع باعث می شود تا برگه های سبک شما کارآمد و صفحات شما در زمان ضبط بارگیری شوند. این موضوع برای وبلاگ های خلاق ایجاد شده است ، اما به همان اندازه مشهور برای تلاش های تجاری عمل می کند.

قالب وردپرس FatMoon

FatMoon موضوعی براق و پیشرفته است که به خلاقان اجازه می دهد آثار خود را به سبک نمایش دهند. این الگو به شما امکان می دهد یک عکس بزرگ را در صفحه خود چلپ چلوپ کنید ، یک چرخ فلک عکس را تنظیم کنید ، یا یک شبکه از بسیاری از کارها را تنظیم کنید. در صورت تمایل ، ویرایش را بکشید و رها کنید به شما امکان می دهد هر روز در وب سایت خود تغییراتی ایجاد کنید. برای افزودن افزونه ها و افزونه های اضافی دیگر به تخصص برنامه نویسی احتیاج ندارید.

این یک موضوع پاسخگو است که در همه دستگاه ها شگفت آور به نظر می رسد. اگر در تنظیم آن مشکلی دارید ، شش ماه پشتیبانی از خدمات مشتری ارائه می شود.

تم 8 وردپرس استودیو

موضوع استودیو 8 از کاربران خود انتقادهای ناگوار می کند. این موضوع برای نمایش یک استودیوی آنلاین از آثار خلاق طراحی شده است. استودیو 8 بسیار پاسخگو است و در هر مرورگر وب از جمله Chrome ، Internet Explorer ، Firefox و Safari به همان اندازه افسانه به نظر می رسد..

نویسندگان این موضوع به سختی کار می کنند تا موضوع به روز شود تا در همه زمان ها بهینه عمل کند. نویسندگان همچنین در صورت عدم کارایی خوب و همچنین قول داده شده 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند.

بهترین مضامین وردپرس برای وبلاگ نویسان سبک زندگی

وبلاگ نویسوبلاگ نویسی به سرعت محبوب شد زیرا مردم می خواستند زندگی و سبک زندگی خود را با مایل به اشتراک بگذارند. مضامین وبلاگ سبک زندگی برای انتشار مقاله ، ارسال عکس ، به اشتراک گذاری دستور العمل ها ، تشویق سفر و به اشتراک گذاشتن سرگرمی ها طراحی شده اند.

یک وبلاگ شیوه زندگی به شما امکان می دهد تا شخصیت و خرد خود را با بقیه دنیا به روشی سرگرم کننده و آرامش بخش به اشتراک بگذارید. در اینجا برخی از مضامین سبک زندگی WordPress وجود دارد که کار را انجام می دهند.

موضوع قهرمان وردپرس

موضوع قهرمان وردپرس

هنگام طراحی یک وبلاگ شیوه زندگی با استفاده از موضوع Hero WordPress ، برای همه پیروان خود قهرمان خواهید شد. این یک ویژگی اختلاف منظر شبکیه ای است که توجه بازدید کننده شما را به خود جلب می کند ، آنها را مجذوب می کند که وبلاگ شما چه چیز دیگری را ارائه دهند.

می توانید یک پس زمینه تمام صفحه ، نوار لغزنده اختلاف منظر روی صفحه نمایش و یا فیلم کامل روی صفحه تنظیم کنید. حتی می توانید یک صفحه “به زودی” تنظیم کنید تا زمانی که طراحی نهایی شما آماده پخش زنده از طریق اینترنت شود.

موضوع Zephyr WordPress

وبلاگ نویسان که دوست دارند به جزئیات توجه کنند ، گزینه های قابل تنظیم را با موضوع Zephyr WordPress همراه خواهند داشت. نصب و اضافه کردن همه عناصر مورد نظر ، از جمله گزینه های رنگ نامحدود ، آسان است.

عکس های سفر زندگی خود را در قالب ها بارگذاری و درج کنید یا یک یا چند لغزنده عالی را اضافه کنید تا عکسهایتان در حال گردش نباشد. این موضوع شامل گزینه های پیشرفته و گزینه های بلاگ نویسی است. اگر درگیر شوید ، پشتیبانی مشتری بسیار عالی است.

تم سرگرم کننده وردپرس

همانطور که از نام آن پیداست ، موضوع سرگرمی ایجاد شده است تا وبلاگ نویسان بتوانند با وبلاگ نویسی سرگرم شوند. این موضوع دارای شش صفحه مختلف و یک سبک داخلی برای پست های محبوب است. این یک موضوع پاسخگو است که بازدید کنندگان شما می توانند از هر دستگاه الکترونیکی استفاده کنند.

صفحات اصلی سفارشی شده و آماده هستند تا ویجت های مورد علاقه خود را اضافه کنید. اگر تازه وارد وبلاگ نویسی شوید ، آموزش های ویدئویی کمک شایانی به شما خواهد کرد. اگر می خواهید دستور العمل های مورد علاقه خود را اضافه کنید ، از افزونه دستور العمل آسان برخوردار است.

موضوع تابش وردپرس

موضوع Radiate یک وبلاگ به شما می دهد که به درخشش محتوای شما کمک می کند. Radiate از یک تصویر هدر اختلاف منظر پشتیبانی می کند. موضوع به شما امکان می دهد یک رنگ اصلی را انتخاب کنید و سپس یک پس زمینه هماهنگ و دلخواه اضافه کنید. این هدر دارای انعطاف پذیر و قابل تنظیم است. Radiate به شما امکان می دهد تا تصاویر با وضوح بالا را نشان دهید. ویژگی پیمایش نامحدود به بازدید کنندگان شما اجازه می دهد تا بی وقفه پیمایش کنند.

بهترین مضامین مباحث وبلاگ وردپرس

وبلاگ نویسان مینیمالیستی می خواهند به بازدید کنندگان خود کمک کنند تا از مسابقه موش جهان فرار کنند و آنها را به یک زمان ساده تر برگردانند. مضامین وبلاگ مینیمالیستی راهی مناسب برای کمک به وبلاگ نویسان سبک و طراحی وبلاگ های خود را به سادگی ایده ها و عکس هایی که می خواهند به اشتراک بگذارند ، حفظ می کنند. به این مضامین وبلاگ WP مینیمالیستی نگاهی بیندازید و مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

قالب کالری وردپرس

قالب کالری وردپرس

مضامین وبلاگ مینیمالیستی لازم نیست خسته کننده باشند. موضوع کالیم هفت نوع نمونه کارها را به شما می دهد که می توانید با بیش از 19 ابزارک آهنگساز بصری سفارشی سازی کنید. کالیم شامل افزونه سبد خرید Woo Commerce و یک ابزار سازنده محتوای تصویری آهنگساز است.

از میان چندین نوع مختلف از کشویی انتخاب کنید. یک نصب محتوای نسخه ی نمایشی با یک کلیک به شما کمک می کند تا فقط با یک کلیک محتوا را اضافه کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل در تنظیم فروشگاه اینترنتی خود ، WooCommerce از پشتیبانی پشتیبانی می کند.

تم وردپرس Jevelin

موضوع Jevelin پاسخگو و بسیار شهودی است. Jevelin یک پلتفرم چند منظوره است که برای نشان دادن عکس های گالری ، پیوندها ، نقل قول ها ، صدا ، فیلم و… مناسب است. برای تنظیم صفحات وبلاگ با طراحی زیبا ، کاربران نیازی به دانش کد ندارند.

وبلاگ نویسان باید از شش طرح بندی مختلف بلاگ و پنج قالب مختلف پست سفارشی استفاده کنند. افزونه رسانه اجتماعی به شما امکان می دهد تا محتوای خود را با شبکه گسترده خود به اشتراک بگذارید.

موضوع وردپرس Merchandiser

موضوع وردپرس Merchandiser
موضوع Merchandiser WordPress با افزونه های حق بیمه و ابزارهای پیشرفته سایت سازی برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین که محصولات شما را با دقیق ترین روش نمایش دهد ، ارائه می شود. این موضوع شامل سبد خرید محبوب WooCommerce است که به شما امکان می دهد محصولاتی را که در تصاویر با وضوح بالا نشان داده شده است اضافه کنید و حذف کنید ، با استفاده از یک ابزار آهنگساز بصری.

موضوع Merchandiser بدون داشتن مضامین پس زمینه ای که مشغول کار و حواس پرتی هستند ، برای بازاریابی آنلاین مناسب است.

موضوع ساده وردپرس

موضوع ساده وردپرس
موضوع ساده وردپرس موضوعی یک صفحه ای است که طراحی اختلاف منظر شناور را به نمایش می گذارد. وقتی عناصر مشاهده می شوند ، عناصر روی صفحه بارگیری می شوند. ساده یک طراحی با مضمون مینیمالیستی است که در عین حال به شما امکان می دهد چندین تماس به اکشن ، نمونه کارها و محتوا راجع به شما و وبلاگ خود اضافه کنید.

می توانید هنگام اضافه کردن افزونه WooCommerce ، که شامل آن است ، از این موضوع به عنوان سبد خرید استفاده کنید.

کاوش بیشتر درباره موضوعات برتر در وردپرس

مضامین برتر وردپرس

علاوه بر مضامین وبلاگ WP که در اینجا ذکر شده است ، ممکن است بخواهید از پست ما (پیوند زیر) در برخی از مضامین عالی وردپرس یا سایر مضامین وبلاگ که رایگان است ، بازدید کنید و یا راهنمای مفید ما در مورد نحوه ساخت بلاگ (در صفحه اصلی) را بررسی کنید. ) که شامل یک بخش در طراحی است.

بسیاری از آنها برای وبلاگهای خلاقانه و تجاری به همان اندازه خوب کار می کنند. فقط ممکن است بدانید که یک موضوع تکنیکی ، موضوع مد ، موضوع ماجراجویی یا حتی یک موضوع غذایی دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map