וירוס Coronaviv ושיווק מקוון: כיצד COVID-19 משפיע על משווקים

כריס מקדונלד


כריס מקדונלד

כרגע העולם מרגיש כאילו הוא מתפורר, במיוחד עבור אלה שאיבדו בעצב קרוב לפראות שהיא וירוס הקורוני (COVID-19) ולאלה בקו החזית.

כשאני מנסה למצוא מילים מנחמות לשלוח לאהובים, בזמן הכתיבה (22 באפריל 2020) מתוך יותר מ 290,000 מקרים שאושרו, היו כמעט 13,000 מקרי מוות. זהו שיעור תמותה של 4.4%, כשנתונים אלה עולים מדי יום עם פיגור הדגירה.

למרות מפצוצי הנתונים העובדים שעות נוספות כדי לנסות להקרין במדויק את חומרת המצב הנוכחי, מבלי להפחיד את הציבור, זה באמת קשה לדעת כמה זמן העולם יושפע מכך וכמה חיים ייגמרו לצערנו.

אינך צריך אפילו לעקוב אחר החדשות כדי לדעת עד כמה סקטורים מסוימים נשברים כרגע, אך מהו וירוס הקורונוי והסיכויים המקוונים לשיווק כמו?

ובכן, בין מה שמרגיש כמו סוף העולם עבור חלקם, ישנם כמה מנצחים, ויש כמה דברים שתוכלו לעשות כדי להפחית את הסיכון שלכם בזמן שאתם עדיין משווקים ברשת.

חושבים שהכל נעצר? שיווק אינו

וירוס Coronavar ושיווק מקוון

עכשיו, אני בהחלט לא חובב המדיה החברתית – למרות מה שהיא יכולה לעשות עבורנו המשווקים המקוונים – וההתלבטות והשליליות הנוכחיות היא ללא ספק משפיעה על יותר מדי אנשים.

עם זאת, בין אם מכוונת ובין אם לא – ואני בטוח שרובו אינו – ישנם משווקים מקוונים אשר עתידים לשגשג מכך בצורה מאסיבית.

הצטרף להכשרה בחינם

האם אתה רוצה ללמוד כיצד לבנות 6 אתרי רשות דמויות?

הצטרף להכשרה זו בחינם…

 • סוף סוף יש שיטה מוכחת למצוא נישות רווחיות
 • קבל גישה לשיטת מחקר מילות מפתח אטומה לאיתור
 • למד כיצד למקם מיקור חוץ של תוכן איכותי
 • למדו כיצד לבנות קישורי כובע לבן לאתרכם ללא כאבי ראש

חדר הכושר המקומי שלי הוא אחד מאלה. זה לא הוקם זמן רב, והבעלים יכלו לסגור בקלות את הדלתות, לקחת את ההפסדים ולקבל את הגורל, אבל הם עשו שני דברים:

 • מותאם
 • צירוף

ריחוק חברתימכיוון שההתרחקות החברתית הפכה להיות דבר והזרוע החזקה של סגירת מוסדות חברתיים-מרכזיים שהובלה עם ממשלת בריטניה, המעבר לאימונים ברשת בשבוע האחרון היה עצום.

בכך שכבר השתמשתי בערוצי מדיה חברתית כמו פייסבוק ואינסטגרם, יזמים כמו בעלי חדר הכושר שלי, כמו גם מדריכי יוגה מקומיים אחרים, הצליחו להסתובב ביעילות לקראת שיווק מקוון יותר..

מבחינתם, וירוס קורונוס ושיווק מקוון הפכו לדבר, וכל מה שהם ניסו לעשות זה לעזור לאנשים.

הם לא מציגים מודעות פייסבוק; הם פשוט מחפשים את בסיס הלקוחות הנוכחי שלהם, והרבה מהם עושים זאת בחינם.

זה גם מחמם את הלב להפליא לראות כל כך הרבה מפעלים עשירים שעושים כמיטב יכולתם כדי להמשיך לעובדיהם להמשיך ולעודד את רמות הפילנתרופיה שלהם ולוודא שהעולם שורד זאת:

 • כדורגלנים מקצועיים התורמים סכומי כסף גדולים
 • תאגידים עוברים לסיוע בייצור מאווררים וערכות בדיקה
 • מלונות שרק פותחים את דלתותיהם לעובדי שירותי בריאות שאינם יכולים לחזור הביתה
 • קוקה קולה תרם שני מיליון דולר

הרשימה עוד ארוכה.

בטח, זה שיווק, וכמובן שיש סקפטים בחוץ שמאמינים שיש להם מניע נסתר, אבל שום דבר מלבד טוב לא יכול לבוא ממעשים מהסוג הזה.

אתה תמיד יכול לסמוך על התקשורת שמטילה את דעותינו על העולם, וכרגע זה כל כך נפוץ שזה לא מצחיק. כאשר הציבור זקוק לעדכונים קבועים יותר ממה שממשלות מרכזיות יכולות לתת, אנו פונים לתקשורת עוד יותר לקבלת עצות ותמיכה בביצוע.

אבל זו לא תמיד עצה טובה.

מה עובר במוחם של עיתונאים כשהם שואלים שאלות כמו כתב אחד בבריטניה בפני בוריס ג’ונסון בשבוע שעבר ושואל אם הוא מתכוון לפגוש את אמו שלו ביום אמהות, כשהוא אומר לעולם להתרחק חברתית.

ואז יש לנו את ההאשמות שטראמפ יצא עם הערה אידיוטית כמו “אנשים מתים שמעולם לא מתו לפני כן.”

אנשים מתים היום שמעולם לא מתו לפני כן.

דונאלד טראמפ? ציוץ

התקשורת קופצת על כל זה ומטה את עמדותינו סביב המצב האמיתי, כולן מתמודדות על תשומת הלב והכסף שלנו ומנסות להשיג אחד מהמתחרים שלהם..

במקום זאת, אנו זקוקים לערוצי המדיה המקוונים שיעבירו לנו מידע על מה שעלינו לעשות ברגע זה. אם סין ואיטליה יעברו על זה, ברור ששיווק מקוון עובד.

אבל זה יכול לעבוד טוב יותר, למרות חלקם מנצח וחלקם מפסידים.

וירוס Coronaviv ושיווק מקוון: הזוכים

הרשה לי להבהיר זאת מאוד – ישנם כמה אנשים לא מוסריים במיוחד שמשתמשים בכוונה מהמצב הנוכחי. הם מכירים בצורך בסחורות ושירותים מסוימים ומרחיקים אותם מאחרים.

ראיתי את זה בעצמי, וזו התנהגות מגעילה. ברגע שהדבר הזה התחיל והעצות לשטיפת ידיים יצאו, אנשים קוטלים מוסרית קנו את הסבון וציוד שטיפת הידיים האנטי בקטריאליות ואז למכור אותם לנזקקים במחירים גבוהים יותר.

כשהתעמתתי, ההצדקה הייתה “אני פשוט מתרוצצת ומחפשת את עצמי.”

אל תהיה הבחור הזה. הם לא מנצחים.

למרות שזה עשוי להשתנות כאשר השווקים מגיבים ועסקים נסגרים, אנשים מאבדים את מקום עבודתם ומתאמנים במקום אחר, אני רואה בכך את הנהנים הנוכחיים לשיווק מקוון באמצעות COVID-19:

 • חינוך ביתי
 • בלוגים בתחום האוצר
 • בלוגרי אוכל
 • עבודה מפלטפורמות ביתיות / פרילנסרים
 • YouTubers / Streamers
 • דפי Meme

התוכניות הטובות ביותר לחינוך ביתי מקוון במהלך וירוס ה- Coronavirusהורים במצוקה קשה ברגע זה.

כאשר בתי ספר ברחבי העולם קרובים לעצור את התפשטותה של מחלה איומה זו, הצורך בחינוך נמשך. הילדים שלהם בבית, ויש להם דחף מוחץ זה שהם צריכים לעמוד ביכולות המדהימות של המורים להמשיך בחינוך ילדיהם.

אני יודע את זה כי אני אחד מהם! עזרה!

מה שראיתי, לעומת זאת, הוא גל מאסיבי של קהילות חינוך ביתי הפותחים את השירותים שלהם, בדרך כלל בתשלום, לילדי בתי הספר המיינסטרים ולהוריהם..

עכשיו אני בר מזל שהמורים של הילדים שלי מדהימים, ותוך שעות מרגע שהכירו בסגירות של בתי הספר, הם כבר התאחדו באפליקציה ללימוד ביתי לפיהם הם יכולים להעלות את כל ההוראות, הטיפים והעצות בנושא..

אבל הלחץ עדיין היה שם, ולכן העצות הנוספות של המומחים לחינוך ביתי היו מדהימות. ופשוט על ידי יצירת משהו כמו “עשרת הטיפים המובילים לחינוך ביתי לילדיך במהלך הנגיף הנגיף” הוא שיווק מקוון מדהים. לייקים, שיתופים ותגובות עוזרים להרקיע את שחקיהם הרבה יותר עכשיו ובעתיד.

אין ספק שעלינו לראות גל באפליקציות לחינוך ביתי, בלוגים ודפי פייסבוק כדי להכיר בצורך זה.

אולי חלק מהמורים המיינסטרים שוקלים אפילו להקים בלוג כיצד לחנך את ילדיהם?

NUDGE, NUDGE… WINK WINK!

כשאספתי כמה מצרכי חירום קודם – לא, לא נבהלתי לקנות – הבנתי כמה בדרך כלל אספתי אבל לא. זה נבע פשוט לא צריך את זה וכי המקבילה במזומן הייתה חשובה יותר ברגע זה.

אני חוסך אוטומטית בלי לעשות זאת במכוון, ועם כל כך הרבה מאבדים את עבודתם באופן בלתי צפוי, לדעת לחסוך במשבר זה דבר חשוב מאוד.

אתה לא מאמין לי? התבונן בתמונת Google Trends זו, ותראה את תחומי העניין של חיפוש “שמירה במהלך וירוס הקורנו.” ציון 100 מצביע על כך שהוא הרלוונטיות הגבוהה ביותר האפשרית.

מקור: Google Trends

צורך חיסכון זה הולך להימשך הרבה מעבר כששיעורי הזיהום יתחילו לרדת, מה גם שאנשים יראו צורך לשמור ביצית קן למצבי חירום.

בלוגרים שהוקמו כבר פעילים בהצגת אנשים איך הם יכולים לחסוך כסף ברגע זה, אבל זה לא אומר שאין מקום לזה יותר תחרות באינטרנט.

מדוע לא לפנות יד ולעזור לאחרים אם יש לך דרכים מועילות לחסוך קצת כסף?

בלוגרי מזון ותזונהאנשים מציגים לבלוגרי מזון כדי לקבל עצות ותמיכה לגבי מה לאכול כדי לחזק את מערכת החיסון, למקרה שהם יתכווצו ב- COVID-19.

אוכלים מסודרים אלה גם מוציאים תוכן לתוכן עודד את הקהל שלהם ללמוד איך לאכול בתקציב. זה כל כך חשוב מאחר ומעודדים אותנו – וכעת אמרנו בבריטניה – לצאת רק אם זה לקנות אוכל או לקנות ציוד רפואי.

המפתח כאן הוא לוודא שתיצור כלים שלא הייתם חושבים עליהם קודם ורק אז ללכת לקנות עוד. בלוגרי אוכל מגיעים לכאן ולילדים הייתי זקוק לעזרתם!

רק לפני יומיים פרסמתי בקהילת דיסקורד כדי לעזור לאנשים המפוטרים מהמעסיקים שלהם. אמרתי להם ללכת לפלטפורמות הפרילנסינג האלה כדי לבדוק אם הם יכולים להרים כל עבודה שתואמת את המומחיות שלהם:

 • UpWork
 • גורו
 • פרילנסר
 • PeoplePerHour
 • פיברר

החדשות הטובות הן שהיו לי מישהו שחזר להודות לי שיגיד לי עבודה ביום שלמחרת. כמה מדהים זה?

וכמה זה מועיל לפלטפורמות? אמנם לא ראיתי אף אחת מהפלטפורמות הללו כלפי חוץ ומשווקות את עצמן יותר, אך הן חייבות לראות זרם.

השיווק הקל היחיד שראיתי הוא מ- PeoplePerHour שאמר לי שיש לי זיכוי חינם בחשבון שלי, שהוא אימייל שלא זכור לי שראיתי כשהצטרפתי אליהם..

מה שברור מאליו הוא שיש יותר אנשים שמציעים עבודה בפלטפורמות האלה מהרגיל – אני תמיד מחפש את אותו לקוח שרוצה לשלם לי 10 מיליון דולר כדי לכתוב מאמר של 2,000 מילים … וזה עדיין לא קרה ��

זה מתחבר ישירות לפלטפורמות הפרילנסרים בהן עכשיו זה זמן טוב מאוד לאנשים לבצע את השינוי הזה מחיים עסקיים מסורתיים מבוססי משרד לסגנון חיים יזמי יותר.

ידיים רבות נאלצות לעשות זאת, מכיוון שמנהיגי העולם מייעצים לחברות לסגור את דלתותיהם ולגרום לצוות העובדים שלהם לעבוד מהבית. אף על פי שברור כי קל לומר הרבה יותר ממה שנעשה, בלוגרים בנישת “עבודה מהבית” צריכים ללקק את שפתיהם:

כיצד לעבוד מהבית במהלך וירוס ה- Coronavirusמקור: Google Trends

עכשיו, רק כדי לחזור ולהזכיר, אני לא אומר שזו הסיכוי לנצל בצעירות את המצב, אבל הבלוגרים האלה צריכים ידע ממקור ראשון כיצד לעבוד מהבית.

אך על ידי שילוב הידע שלהם בווירוס הקורונוס ושיווק מקוון, הם יכולים לתת מידע בחינם לאנשים הנמצאים בבעיה קשה שמנסים לבצע את המעבר.

עם כל כך הרבה אנשים בבית, שפועלים מרחוק, מיותרים או שילדים מסתיימים בבית הספר, YouTubers והזרמים – כמו אלה ב- Twitch.tv – רואים כמות מטורפת של צופים מיותרים.

לוגו של טוויץ 'גיימרים במשרה מלאה ברחבי העולם חיככו את ידיהם כאשר העוקבים הקבועים שלהם החלו להיות בסביבה יותר, כששטפונות של צופים חדשים ותנועה פגעו במשבצי הסטרימינג הרגילים שלהם..

עקב מדיניות YouTube וטוויץ ‘בנושא מודעות, הופעות והכנסות צפויות לעלות, הן עבור הרציף והן עבור הזרמים.

אמנם הייתי רוצה לומר שמגדלי המנויים של טוויץ ‘רואים גם עלייה במנויים, מכיוון שאנשים מודאגים מההכנסה שלהם, יכול להיות שבסיס המנויים שלהם צונח, למרות הגידול בתנועה.

זה לא אפילו הגיימרים שמשגשגים; בלוגים של אורח חיים ב- YouTube הופכים את התוכן שלהם ליותר רלוונטית לוירוס קורונה, מציעים עצות ועצות, מעורבים בקהל שלהם והבטיחו שתוכנם ממשיך להמשיך.

רק הבוקר התכוונתי לשיעור כושר חי עם גורו ה- PT ג’ו וויקס בערוץ היוטיוב שלו. הכוונה שלו היא לספק חוג כושר יומי לילדים בכל רחבי העולם, כדי להבטיח שהם יתאמנו מספיק מכיוון שהם לא בבית הספר ומבודדים בבתיהם. זהו וירוס קורונה טהור ושיווק מקוון במיטבו –על ידי התמקדות בצרכים של אחרים, בשילוב עם המומחיות שלו, הבחור צודק העלה את נוכחותו המקוונת באופן מסיבי.

זה חשוב במיוחד מכיוון שרבים פונים למשפכים המקוונים האלה למוצא; זו האסקפיזם שלהם מחיים אמיתיים קדחתניים, שנחוצים עוד יותר עם מגיפה זו.

יש כמה ממים די פנומנליים שצצים בכל מקום. עכשיו, אני לא מעריץ מאסיבי של הדפים הללו מכיוון שכל כוונתם לבנות חותם של מדיה חברתית, לנהוג בתנועה ולעשות כסף, באמצעות הכנסות ממודעות והפניית דפים אלה. הם מציעים מעט מבחינת הערך המקוון; עם זאת, הם מציעים מוצא להומור ולרלוונטיות לחיי היומיום.

זה מרתק איך אנו משוגעים יכולים למצוא הומור בעצב ובמזל לא טוב של אחרים, אבל אני מרגיש שהוא נחוץ, כל עוד זה בטוב טעם. כל מה שאתה צריך זה meme מקורי וקליט, והדף שלך יכול להמריא בקלות.

התרחקות חברתית, אני חושב שאחמיץ את זה (ג'ק ניקולסון הזוהר)עם זאת, עליכם להיות די בקיאים בשיווק בפייסבוק ובשיווק במדיה חברתית באופן כללי, אז אל תחשבו שזהו תיקון פלאש בכדי לעשות כסף באינטרנט..

COVID-19 ושיווק: המפסידים

זמנים עצובים אלה הולכים להשפיע על רבים כל כך רחוקים; הרבה יותר ממה שכבר יש להם.

כאשר מדינות סגרו את גבולותיה והחלו להגביל נסיעות ומסחר לסין / מסין, ענף הנסיעות היה הראשון שהצליח להיט.

ההשוואה הקרובה ביותר לביצוע הייתה עם נגיף ה- SARS עוד בשנת 2003, שחלה ירידה של שישה חודשים בנסיעות ברחבי העולם. אין ספק שזה ענף הנסיעות, וימשיך להיות גרוע יותר.

קמעונאות חברות ניסו להישאר מעל לציפה, אך כאשר אוהבי אמזון מחליטים לשלוח רק מוצרים ביתיים ורפואיים חיוניים, זהו אות ברור שההתרסקות הקמעונאית כבר קרתה. עם כל כך הרבה משווקים מקוונים שמתמקדים בהם מקורבי אמזון לגבי הכנסות משיווק שותפים, יש לכך השלכות קשות עבור רבים.

עם חוסר הוודאות סביב המצב הכלכלי, תעשיית ייצור דיווחו כי כמעט 80% מהחברות צופות להיט כלכלי. ככל הנראה זה יהיה גבוה בהרבה, מכיוון שממשלת בריטניה הודיעה ב- 23 במרץ כי כל העסקים הלא חיוניים נאלצים לסגור.

בזמן שקנצלר הממלכה הבריטית, רשי סונאק, הודיע ​​על חילוץ ענק בסך 398 מיליארד דולר לעסקים כאלה, זה לא מפריע להשפעה ארוכת הטווח של COVID-19 לפגוע בארגונים גלובליים. נהוג לחשוב שארצות הברית מפגרת מעט במלואה בבריטניה מבחינת ההתפרצות, כך שהציפייה היא שטראמפ יצטרך וצריך לפנות לחוק לחימה.

באופן אישי, נראה לי שמאוד מבלבל שחברת המשקאות שבבעלותה תווית בירה קורונהחברת Anheuser-Busch InBev SA / NV – הייתה עדה לירידה קשה במחיר המניה שלה מאז ההתפרצות. סין הכריזה לראשונה על מקרה הנגיף הנגיף שלה לארגון הבריאות העולמי ב- 31 בדצמבר 2019, אך למרות שלא הייתה רלוונטיות ברורה, חברת הבישול ראתה רק לאחרונה סוג של התאוששות.

בירה קורונה חולקת

לכל המצב משיכה מאסיבית בקמפיינים השיווק המקוון של התעשיות הללו, עד לנקודה בה הכל נעצר עבורם. כמה קמפיינים שכבר הושלמו נמשכו, אך כה רבים הקיצו את התקציבים שלהם תוך כדי כיבוי אש כדי להציל את משרדי העסקים והעובדים שלהם..

אולם מבחינתי, מלבד אלה שאיבדו את עצבם את חייהם, משפחותיהם, חבריהם והחולים כיום, המפסידים האמיתיים בעסקים הם עובדי החזית, ובמיוחד אנשים בתחום הבריאות המסכנים את חייהם ואת משפחותיהם. לטפל בקורבנות.

הכלכלה תתאושש.

עסקים מסוימים יתאוששו.

רוב העסקים יצטרכו להסתגל …

אבל אנחנו לא יכולים להחזיר את החיים שאבדו.

הבעיה העולמית וכיצד היא משפיעה על המשווקים הדיגיטליים בכלל

פחד וחוסר וודאות רווחים, כאשר אותם עסקים שהצליחו להמשיך – אם הם כבר לא נאלצו לסגור – פועלים בתוך מצב הישרדות עצמי ולהתמקד בלשאר מעל לצוף.

לשם כך הם סומכים על ההוצאות של הציבור, מה שמביא לבעיה משלו בכך שלציבור אין כסף להשקיע, וגם לא להשקיע, מה גם שרבים איבדו את עבודתם ומחפשים הטבות..

פירוש הדבר, שעוד זמן רב יהיה ג’ו בלוגס מעוניין יותר לחסוך במקרה שמצב כזה דומה יחזור על עצמו. ומה לומר שזה לא?

עבורנו סוגים מקוונים זה אומר פחות השקעות מבלוגרים ומשווקים מקוונים לשלם עבור יצירת תוכן, אופטימיזציה לקידום אתרים, מודעות פייסבוק ו- PPC וכדומה. אבל עבור הכלכלה העולמית, השפעה פיסקלית יותר היא שיש פחות נזילות בשוק. אם ג’ו יושב על מזומניו, יש פחות במחזור.

מה קורה אז? הבנק הפדרלי רזרב, בנק אנגליה ומחזורי כוח דומים דומים ירידת ריביות– מה שקורה כבר עכשיו, כאשר הפד יורד ל -0%! – כדי לעודד הוצאות ולשאול אך סביר להניח שתצטרך להדפיס כסף בטווח הקצר, מה שיתרום לעלייה באינפלציה.

בטח, זו כלכלה בסיסית, ואף אחד לא יודע מה באמת הולך לקרות, אך מעשים אלה הם כולם במאמץ להגן על יחידים ולצבור מחדש את הכלכלה.

אז האם עלי להפסיק את השיווק המקוון שלי??

התשובה הראשונית שלי לכך היא “לא!”

אבל אז אין לי את המצב האישי כמוך, וגם לא חבר שלי סטיב שלוש דלתות, שהשקיע את כל כספו בסוכנות נסיעות מקוונת.

בצד האחורי, דוריס מקטוויש ברחוב הסמוך הייתה פיקחית ומילאה את כל כספה בתיק כינור, כך שהיא לא הייתה עדה לירידה בהחזקותיה כמו שאחרים עשו.

עם זאת, עבור רבים הם כן לממש הפסדים רק אם הם יוצאים מהשוק, וזה סנטימנט שאוהבים כמו וורן באפט וג’ון סי בוגל שרו כל כך הרבה זמן.

מבחינתי הדבר תקף גם לשיווק מקוון באמצעות מגיפת וירוס קורונה זו –עשה את ההיפך מההמונים ו המשך לפתח את האתרים והמותגים שלך. זה נותן לך יתרון מובהק על פני התחרות, שרק מרימה את ההשקעה שלהם בשיווק מקוון כשנראה שהכלכלה העולמית מרימה שוב.

אתה מבין, הרבה משווקים מקוונים לא רואים את התמונה לטווח הארוך. אם אתה כל הזמן מחפש לדפדף באתרים בטווח הקצר, אתה עומד לפגוע בקיר לבנים בתקופות כמו אלה. אבל אם אתה יכול להרחיב את החזון שלך לעתיד, תדע שאין טעם לצאת בערבות מהשוק עכשיו.

חיסכון והשקעה במהלך התפרצות Covid-19אני מבין שרבים מכם הלכו, “פו! אוקיי, תודה, כריס. אני אפסיק להשקיע ביצירת תוכן. ” אולם האזהרה העיקרית כאן היא להמשיך במאמצי השיווק באינטרנט שלך רק אם זה משתלם לעשות זאת.

אם ההכנסה המקוונת שלך היא משנית ואתה אחד האומללים לאבד את מקור הכספים העיקרי שלך, התמקד ב שמירה על בריאותך ומשפחתך.

תמיד תהיה הזדמנות לאחר שעברנו את המבחן הזה, במיוחד כשאנשים קופצים על העגלה של הטרנדים האחרונים – עוד על העתיד של Coronavirus ושיווק מקוון שעולה.!

אפילו אם אתה בקושי מחובר לאימיילים ולמדיה החברתית שלך אתה תראה כמה הצעות חינם, החל מגורו הבריאות הזמני ועד התאגידים הגדולים.

אז למה לא ללכת בעקבותיה? למה לא תן עוד דברים בחינם ולהתקרב ללקוחותיך מאי פעם? נותנים לך מדריך בדיוק מה לעשות, ואין צורך לעשות שום דבר שונה בטבע.

לדוגמה, אם אתה משתמש בתוסף eCommerce WordPress למנויים, מדוע לא להעביר את המנוי הבסיסי שלך בחינם לשלושת החודשים הקרובים? הלקוחות הנוכחיים שלך יהיו אסירי תודה וסביר להניח שתמשוך גם לקוחות חדשים.

מה לגבי הגדרת א קבוצה קהילתית באתר שלך או בפייסבוק? יש הרבה כאלה שצצים בעיירות כדי שאנשים יתאגדו יחד ויעזרו לנזקקים. יש עלות אפס הכרוכה בביצוע זה מלבד הזמן שלך. מבלי להתכוון אפילו לעשות זאת, אתה משווק את עצמך ומתמודד עם התבואה של הבעיה העולמית הנוכחית.

וירוס Coronavar ושיווק מקוון: כיצד העולם ישתנה?

זה כבר השתנה.

אני באמת מקווה ש מחנה עבודה מהבית גדל והמעסיקים סוף סוף מבינים שאפשר לתפקד ללא צוות באתר כל הזמן. תעשיות רבות זועקות מזה שנים.

אולי נראה גם עלייה קבועה ב- בריכת פרילנסר קשורים לזה, במיוחד עם אופן הטיפול של חלק מהעובדים במהלך המגיפה – עסקים שלא נסגרים באופן סביר מסיבות רווח, כאשר העובדים שלהם נאלצים לעבוד ולא מצליחים לתבוע פיצויים..

אנשים יחפשו עוד הכנסה פסיבית מכיוון שהם מבינים שבילוי עם חברים ומשפחה הוא הרבה יותר פורה מאשר עבדים לבוס שאינו מעריך אותם. כידוע, זה המקום בו שיווק באינטרנט ושיווק שותפים יכולים להוות בסיס כלשהו!

מבצעים והצעות בסגנון התחתון נאלצים להתקיים זמן מה שכן עסקים רוצים להגדיל את הרווח שלהם פעם נוספת, אז הקפידו על ההצעות המיוחדות ליצירת תוכן מקוון והנחות כלי SEO..

אולי נראה את זה סוף כסף מוחשי, או לפחות ירידה משמעותית, שכן העולם מודע סוף סוף לכמה כסף ברוטו באמת – מדווחים שהם מלוכלכים יותר מאשר בשירותים!

כמובן, היגיינה אישית יישאר במוקד לזמן מה, אבל אנשים גם יחליקו להרגלים הרעים שלהם.

אולי נראה את הסוף של כסף מוחשי, או לפחות ירידה משמעותית, שכן העולם מודע סוף סוף לכמה כסף ברוטו באמת – מדווחים שהם מלוכלכים יותר מאשר בשירותים!

כריס מקדונלד – StartBloggingOnline.com ציוץ

מה אתה עושה כרגע עקוב אחר תנועת האתר שלך? אם אתה כבר לא עושה את זה, אתה באמת צריך להיות!

האם התנועה שלך יציבה אך ההמרות צונחות? המשמעות היא שהתוכן שלך עדיין נחוץ ורלוונטי, אך צניחת המסחר היא תוצאה של הרגלי הוצאות שוטפים בגלל הנגיף. אולי זו תקופה טובה להפחית מחירים ולהציע הנחות וחינמיות?

אתה צריך להסתגל ותראו מה תוכלו לעשות לאתר שלכם, אך עשו זאת עכשיו! ההמתנה לאובדן המגיפה תהיה מאוחרת מדי מכיוון שהתחרות כבר תהיה לפני העקומה.

תתחיל לעשות בדיקות מפוצלות ולנתח את התנועה שלך לפי מיקום גיאוגרפי ומילות מפתח. אם בדרך כלל אתה מקבל כמות משמעותית של תנועה ממדינה ספציפית והיא צונחת, בדוק אם היא מתחילה להתעצם כשמדינה זו מתחילה להתאושש. הדבר עשוי לחול על תנועה מסין, כל עוד האתר שלך לא נחסם שם.

הקצרה היא שאם לא תנתח את הנתונים שלך, לא תדע אילו צעדים לנקוט כדי למזער את הבעיה ועלולה לנצל. כאשר השוק העולמי מרים, מה אתה הולך לעשות להפיץ את הסיכון?

האם ישנם מוצרים מסוימים שרצית להשיק בעבר אך לא הצלחת? אולי זה הזמן.

וירוס Coronaviv ושיווק מקוון: טייק מפתח

עם הזמן נראה התאוששות מהמצב הנורא הזה. בעוד שחלק מהמשווקים המקוונים כבר מצליחים לשרוד בתוך התוהו ובוהו והעצב, לאחרים כבר הייתה התנועה שלהם צנחת ברצפה, עם ירידה בהמרות, במכירות ובהכנסות ממודעות.

עם זאת, עכשיו זה מעולה זמן לעשות את ההיפך הגמור מכל השאר ולהמשיך להשקיע כדי לנצח את התחרות.

בטח, יש סיכון שזה לא ישתלם, אבל היה גם הסיכון כשהתחלתם את האתר / העסק שלכם שהוא לעולם לא יעבוד, אבל זה כן, נכון?

אם אתה קורא את זה ועובד בחזית – אני יודע שהסיכויים האלה קלושים – אני מודה לך על המאמץ הבלתי נלאה שלך להציל את חייהם של אחרים.

לכולם, אנא הישארו בטוחים ויעשו כפי שמומחים המומחים. הישאר בתוך הבית, והתמקד בבריאותך שלך ושל יקיריך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map