סקירת גלגל תנופה 2020: אירוח וורדפרס מנוהל בצורה אמינה?

אנטה ראדוס


אנטה ראדוס

עבור אנשים רבים בחירת וורדפרס על פני מערכות CMS אחרות היא אי-המוח; אחרי הכל, וורדפרס היא ה- CMS הפופולרית ביותר מסיבה טובה. עם זאת, בחירת ספק האירוח המתאים לאתר וורדפרס יכולה להיות קשה.

יש כמה ספקי אירוח איומים בחוץ, וקל לומר לך ממי להימנע. עם זאת, לכל אחד מהם יש צרכים ייחודיים, ולספקי אירוח שונים יש הצעות המכוונות לקבוצות שונות, כך שלא קל לומר לך איזה מהם לבחור מבין הטובים שבהם..

גלגל תנופה שייך לקבוצת הספקים הטובים, אך יש לו קבוצת יעד נישה. לאחר קריאת סקירת גלגל תנופה, עליך להיות מצויד בכל המידע הדרוש לך בכדי להחליט אם גלגל תנופה הוא ספק אירוח טוב לצרכים הייחודיים שלך..

האם קיים קופון גלגל תנופה או קוד פרומו?

תוהה אם יש פרומו של גלגל תנופה? בדוק בכפתור למטה:

סקירת אירוח של גלגל תנופה וורדפרס

סקירת גלגל תנופה

ההבדלים העיקריים בין התוכניות של גלגל תנופה הם מספר הביקורים ואתרי האינטרנט החודשיים שאתה יכול ליצור, וכמות רוחב הפס והאחסון שאתה מקבל. בנוסף, ישנם כמה בונוסים נחמדים שתכנית הסוכנות כוללת. יש גם אפשרות להתאים אישית את מה שאתה מקבל בתוכנית עם תוכנית מותאמת אישית. מחיר התוכנית המותאמת אישית יהיה תלוי בתכונות שתבחרו. להלן התמחור של תוכניות אירוח וורדפרס של גלגל תנופה:

מתחיל: 25 $ לחודש

 • 25,000 ביקורים מדי חודש
 • אחסון של 10 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס של 50 ג’יגה-בתים
 • אתר אחד כולל

עצמאי: 96 $ לחודש

 • 100,000 ביקורים מדי חודש
 • אחסון של 20 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס של 200 ג’יגה-בתים
 • עד 10 אתרים כלולים
 • רב-מקום

סוכנות: 242 $ לחודש

הצטרף להכשרה בחינם

האם אתה רוצה ללמוד כיצד לבנות 6 אתרי רשות דמויות?

הצטרף להכשרה זו בחינם…

 • סוף סוף יש שיטה מוכחת למצוא נישות רווחיות
 • קבל גישה לשיטת מחקר מילות מפתח אטומה לאיתור
 • למד כיצד למקם מיקור חוץ של תוכן איכותי
 • למדו כיצד לבנות קישורי כובע לבן לאתרכם ללא כאבי ראש
 • 400,000 ביקורים מדי חודש
 • אחסון של 50 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס של 500 ג’יגה-בייט
 • עד 30 אתרים כלולים
 • לוח מחוונים להגירה
 • תמיכה טלפונית
 • מנהל חשבון ייעודי
 • ביקורות עסקיות רבעוניות

לעיל, פירטתי רק את התכונות שמייצרות תוכניות שונות זו מזו. התכונות המשותפות להם מצוינות, אך אלה יידונו בהמשך סקירת גלגל תנופה זה.

נתחיל בכך שנאמר כי אירוח אתרים של גלגל תנופה אינו מיועד לכולם. גלגל תנופה הוא ספק אירוח הממקד לפרילנסרים, מפתחים, מעצבים וסוכנויות. יש להם מערך מיוחד של תכונות המקלות על פיתוח ושליחת אתרים ללקוחות. אני אספר לך על זה קצת אחר כך; לעת עתה, בואו לבדוק מהם התכונות הבסיסיות המצורפות לכל התוכניות שלהם.

הפלטפורמה מבוססת על מסגרת Genesis והיא PHP 7.3 מוכנה. כל התוכניות מגיעות עם אישורי SSL ותמונות StudioPress חינמיות. קל להפליא להגדיר CDN עם ​​גלגל תנופה, שזה בונוס עצום. כל שעליך לעשות כדי להגדיר את זה הוא לבדוק את התיבה CDN בהגדרות. במקרה שאתה תוהה, CDN מייצג את רשת אספקת התוכן. זוהי רשת שרתים ששומרת על תוכן במטמון באתר שלך. בדרך זו, כאשר מבקר פותח את האתר שלך, הוא מקבל נתונים מהשרת שקרוב אליו ביותר מבחינה גיאוגרפית. זה משפר מאוד את הביצועים ומקטין את זמן הטעינה של אתר האינטרנט שלך.

אם תחליט להשתמש ב- CDN של Flywheel, עלי להתריע בפניך על ההשפעה האפשרית על ה- SEO שלך. בדרך כלל ניתן לקבל תנועה רבה מתמונות גוגל. כשאתה מפעיל את אפשרות ה- CDN באתר שלך, כל התמונות באתר שלך יועלו ל- CD CD של Flywheel. המשמעות היא שהם לא יהיו קשורים לדומיין שלך יותר וכל התעבורה של תמונות Google שאחרת תקבל תאבד.

הדבר הטוב ביותר עם גלגל תנופה הוא שזה נכנס לשותפות עם פלטפורמת הענן של גוגל. עכשיו אפילו התוכנית הזולה ביותר שלהם מבוססת ענן. הפלטפורמה מצוידת בטכנולוגיית ריפוי אוטומטי המאפשרת לה לרפא את עצמה במקרה של כשל בשירות במקום לרדת.

פלטפורמת ענן האתר שלך מתחלף מיד כאשר אתה מקבל דוקרנים בתנועה. אם הפלטפורמה לא הייתה מבוססת ענן, האתר שלך היה צריך להיות מועבר לשרת עם חומרה טובה יותר כדי להתמודד עם תנועה מוגברת. פירוש הדבר שתחווה השבתה בתקופות בהן אתה מקבל דוקרני תנועה.

תוכלו גם לביים את האתר שלכם. משמעות הדבר היא שאתה יכול ליצור שיבוטים באתר שלך כדי להתנסות בשינויים בבטחה. אתה יכול לעשות זאת ללא תוספים או שרתים נפרדים נוספים.

דומיין בחינם עם אירוח

ישנן גם כמה תוספות אופציונליות שתקבלו גישה אליהן אחת מהתוכניות. תכונת עדכון הפלאגין המנוהל תעדכן את כל התוספים באתר שלך לגרסא החדשה ביותר שלהם בכל חודש. אתה יכול גם להצטרף לקבלת סיכום מפורט של ביצועי האתר שלך עם המלצה ניתנת לביצוע.

עם גלגל תנופה, אינך מקבל רק פלטפורמה מבוססת ענן, אך האתר שלך יתארח גם בשרת VPS. כן, קראת נכון; זה לא אירוח משותף, זה אירוח VPS. יהיה לך השרת שלך, כך שתהיה לך גישה מלאה לשרת ותוכל לנהל אותו איך שאתה רוצה.

באמצעות אירוח משותף האתר שלך חולק משאבים עם אתרים אחרים. כאשר האתרים שמשתפים את השרת שלך מקבלים תנועה מוגברת, האתר שלך יכול להיתקל בבעיות ביצועים. עם אירוח VPS, כל המשאבים מבודדים משרתים אחרים, כך שהשרת שלך לא סובל מירידה במהירות כאשר משתמשים אחרים מקבלים תנועה מוגברת..

גלגל תנופה אינו מציע רישום תחום. אם ברצונך לרשום דומיין, תצטרך להשתמש באחד מרשמי הדומיין שם בחוץ. אני יודע שמדובר בסקירת גלגל תנופה, אבל בואו נתפס מעט בצד בנקודה זו. NameCheap ו- Hover הם רשמי דומיינים פופולריים מאוד, כך שחיברתי רשימה של כמה מהדומיינים יעלה לכם עם אחד מהם. המחירים שלמטה הם המחירים שתתחיל התחום שלך ולא מחירי ההיכרות.

כבר ציינתי כי גלגל תנופה מכוון לפרילנסרים, מעצבים, מפתחים וסוכנויות. אף אחד מהם אינו זקוק לבונה אתרים. הם זקוקים לסביבה בה הם יכולים ליצור אתרים בקלות. זה בדיוק מה שתהפוך לך גלגל תנופה. הוא מלא בתכונות המתמקדות בשיפור החוויה של בניית אתרים ומסירתם ללקוחות.

הדבר הראשון שמזרז את תהליך יצירת מספר האתרים הדומים הוא התכונה הנקראת Blueprints. הדפסות תוכנה מאפשרות לך לשמור ערכות נושא ותוספים ארוזים. אתה יכול להשתמש בתצורות מותאמות אישית אלה לבניית פרויקטים עתידיים. על ידי שימוש בתכניות Blueprints, אתה יכול לחתוך נתח זמן עצום בהגדרת כל אתר אינטרנט שאתה בונה, ולהתמקד בפרטי העיצוב במקום.

במהלך פיתוח אתר אינטרנט, תוכלו לביים שיבוטים מרובים באתר. זה מקל על הלקוח שלך להציג בתצוגה מקדימה את ההתקדמות שלך או את הפתרונות השונים שאתה מציע לאתר שלהם. זה גם מסיר את הצורך בהעתקה ידנית של ערכות נושא ותוספים לשרת מבחן. אתה יכול להעביר את כל השינויים מהאתר החי לאתר המשובט ולהיפך, בלחיצה אחת. יש גם אפשרות להעביר את בסיס הנתונים מאתר לאתר. אם ברצונך להעביר רק ערכות נושא ותוספים, הדבר אפשרי גם כן.

אתרי הדגמה מאפשרים לך להתחיל לעבוד על פרויקט ולהירשם כמארחים בהמשך. בשילוב עם האפשרות להעביר חיוב ובעלות ללקוח, זה הופך את גלגל תנופה לספק האירוח המושלם עבור מפתחים. זה משופר עוד יותר על ידי אפשרות לייצר קישור לאחת מתכניות הגלגל תנופה בלוח המחוונים. הקישור שנוצר נשלח אוטומטית לדוא”ל הלקוח שלך, כך שהם יכולים להתמודד עם כספי הפרויקט בזמן שאתה עובד באתר שלהם.

תכונת הארגונים היא שיפור איכות חיים נוסף עבור צוותים. עם התכונה, כל אתרי הצוות שלך יהיו על לוח מחוונים יחיד. זה מבטל את הצורך בשליחת נתונים כל הזמן קדימה ואחורה. כל אחד מחברי הצוות יוכל לגשת לאתרי האינטרנט בפיתוח. לתכונה של הארגון יש גם אינטגרציה עם Slack, כך שתוכלו לקבל התראות בכל פעם שמשהו משתנה באחד מאתרי האינטרנט.

רוב התכונות הללו חסרות תועלת למישהו שרק רוצה לארח את הבלוג שלו איפשהו. מצד שני, מפתחים מקצועיים שרוצים למקסם את היעילות שלהם כמעט ולא ימצאו ספק אירוח שיכול להתמודד עם גלגל תנופה. אם אתה שייך לקבוצה השנייה, גלגל תנופה מיועד עבורך!

לגלגל תנופה מהירות טובה וזמן פעולה מצוין. ניתן לשפר את המהירות של אתר האינטרנט שלך באמצעות התכונה CDN עליה דיברתי קודם. להלן מספרים, כדי שתוכל לשפוט את עצמך בקלות כמה מהיר אמין הוא:

זמן עבודה: 99.99%
זמן תגובה ממוצע: 524 ms

לגלגל תנופה יש גבולות לרוחב הפס ולאחסון השרתים. גבולות אלה תלויים בתוכנית שתבחר. האחסון מתחיל ב -5 ג’יגה-בייט ומתגבר ל -10 ג’יגה-בייט / 20 גיגה-בייט / 50 ג’יגה-בייט עם כל תוכנית אחרונה. עם התוכנית הזולה ביותר, אתה מקבל 20 ג’יגה-בייט.

רוחב הפס גדל לתוכניות יקרות יותר ל- 50 GB / 200 GB / 500GB. אם אתה זקוק לאחסון ו / או רוחב פס רב יותר, אתה יכול לבחור את הסכום שאתה רוצה בתוכנית המותאמת אישית.

לצוות התמיכה של גלגל תנופה יש את היתרון בכך שהוא צריך לטפל רק ב- CMS אחד. כפי שאתה יכול לצפות, הם מומחים בטיפול בכל בעיות WordPress. כל בעיה שתיתקל בהם, אתה בידיים בטוחות עם צוות התמיכה של גלגל תנופה.

עם התוכניות Tiny, Starter ו- Freelance, אתה מקבל גישה ליצירת קשר עם דוא”ל 24/7 ותמיכה בצ’אט חי. אם תבחר בתכנית לסוכנות או בהתאמה אישית, תקבל גישה לתמיכה הטלפונית שלהם. תמיכה טלפונית זמינה בימים שני-שישי, 9:00 עד 17:00.

אירוח המשווקים של גלגל תנופה נקרא תוכנית השותפים לסוכנות של Flywheel. זה מגיע עם מנהל חשבון ייעודי. מנהל החשבון עוזר לך לתמחר את השרתים שלך ולמכור אותם ללקוחות שלך. כדי להפוך למשווק עם גלגל תנופה, עליכם להחזיק בתוכנית בתפזורת אחת לפחות (תוכנית עם 10 אתרים ומעלה). אין עלויות נוספות למכירה מחדש, וזו עסקה מתוקה ממש. כשאתה הופך לשותף הסוכנות של גלגל תנופה, אתה מקבל אתר נוסף בחינם.

התכונה White Label מאפשרת לחייב את הלקוחות שלך דרך הפלטפורמה של גלגל תנופה. זוהי תכונה נהדרת מכיוון שהיא מאפשרת למכור מחדש אירוח וחיובים תחת המותג שלך מבלי לדאוג לפרטים הטכניים של חיוב..

גלגל תנופה הוא ספק אירוח מעולה עבור פרילנסרים, מעצבים, מפתחים וסוכנויות. זה מלא בתכונות עוצמתיות ההופכות את תהליך פיתוח אתרי האינטרנט ומכירתם ללקוחות לקלים מאוד. גלגל תנופה אינו אפשרות טובה לאנשים שרק רוצים להתארח בבלוג שלהם במקום כלשהו מכיוון שהם לא יזדקקו לרוב התכונות המתקדמות שמציע גלגל הגלגלים. במקום לשלם מחיר בלעדי עבור כל אותם תכונות שאינן משתמשות בהן, בלוגרים מזדמנים צריכים לבחור באחד מספקי האירוח הזולים יותר.

לאחר קריאת סקירת גלגל תנופה, עליך לדעת אם גלגל תנופה הוא ספק אירוח טוב לצרכים הייחודיים שלך. עם זאת, נסקור רשימה מהירה של היתרונות והחסרונות של גלגל תנופה.

פרוס גלגל תנופה

חסרונות גלגל תנופה

 • נהדר עבור פרילנסרים, מפתחים, מעצבים וסוכנויות
 • פלטפורמה מבוססת ענן
 • אירוח VPS
 • אירוח משווק ללא עמלות נוספות
 • הדפסים
 • CDN קל להתקנה
 • העבר חיוב ללקוח
 • אתרי הדגמה חינם
 • יקר
 • לא ידידותי למתחילים

גלגל תנופה מתלונן ומשבח

נראה כי תלונות גלגל התנופה העיקריות סובבות סביב קלות השימוש למתחילים. שלא כמו רוב ספקי האירוח, גלגל תנופה אינו ספק אירוח ידידותי למתחילים. עם זאת, הם מכוונים לאנשי מקצוע, ולכן אין צורך שהם יהיו ידידותיים למתחילים. שבחי גלגל תנופה סובבים סביב כל התכונות שעוזרות לאנשי מקצוע לפתח ולמכור אתרים ללקוחותיהם.

מסקנת סקירת גלגל התנופה שלנו

אם אתה יוצר רק אתר פשוט כמו בלוג אישי, עליך להסתכל מעבר לתנופה. יש להם תכונות נהדרות, אך התכונות הללו אינן מכוונות לאנשים שרוצים ליצור אתר אישי קטן. עם זאת, אם אתם מחפשים ספק אירוח עם תכונות עוצמתיות התומכות בפיתוח אתרים מקצועי, גלגל תנופה הוא בין האפשרויות הטובות ביותר שקיימות שם.!

שאלות נפוצות בנושא סקירת אירוח גלגל תנופה

האם אירוח גלגל תנופה מוקדש?

לא, גלגל תנופה הוא אירוח וורדפרס מנוהל ב- WordPress המבוסס על פלטפורמת ענן. אירוח VPS יושב איפשהו בין אירוח משותף ומסור. יש לו כמה מהיתרונות שתקבלו עם אירוח ייעודי (כמו השרת שלכם) אך הוא מגיע במחיר שווה יותר.

האם אירוח משותף עם גלגל תנופה?

לא, גלגל תנופה הוא אירוח וורדפרס מנוהל ב- WordPress המבוסס על פלטפורמת ענן. כל אחד ממנויי גלגל התנופה מקבל שרת וירטואלי משלו. זוהי אפשרות טובה יותר מכיוון שלא תצטרך לחלוק משאבים עם אנשים אחרים המשתמשים בגלגל תנופה כספק האירוח שלהם.

מדוע אירוח גלגל תנופה כה יקר?

גלגל תנופה פונה למעצבים ומפתחים מקצועיים. יש להם כלים מעולים לאנשים שמתפרנסים מעיצוב אתרים. בעוד שהמחירים שלהם הם ברמה הגבוהה ביותר עבור אנשים שרוצים רק לארח את הבלוג שלהם ב- WordPress, כל התכונות שהם מציעים לאנשי מקצוע מצדיקים את המחירים.

האם אירוח גלגל תנופה שווה את זה?

זה תלוי בסיבה שאתה צריך אירוח מלכתחילה. אם אתה רק רוצה לארח אתר פשוט, יש אפשרויות במחיר סביר יותר עם כל התכונות הדרושות לך. מצד שני, אם אתם בעסקי פיתוח אתרים, גלגל תנופה בהחלט שווה את זה.

כמה עולה גלגל תנופה?

לגלגל תנופה יש ארבע תוכניות בהן תוכלו לבחור. התמחור של התוכניות הוא: תוכנית Tiny – 13 $ לחודש, תוכנית Starter – 25 $ לחודש, תוכנית הפרילאנס – 96 $ לחודש ותוכנית הסוכנות – 242 $ לחודש. יש גם אפשרות ליצור תוכנית בהתאמה אישית; מחיר התוכנית יהיה תלוי בתכונות שתבחרו.

מדוע רוב ביקורות על אירוח גלגל תנופה כה חיוביות?

התשובה מדוע ביקורות על אירוח גלגל תנופה חיוביות ברובה היא פשוטה דיה; הם טובים במה שהם עושים. גלגל תנופה נמצא בקצה היקר של ענף ספקי האירוח, אך הם מספקים בדיוק את מה שהם מבטיחים. אין עלויות או מגבלות נסתרות. אתה מקבל את מה ששילמת עליו, ולכן קשה לתת ציון שלילי בסקירת אירוח גלגל תנופה לאחר שקיבלת בדיוק את מה שידעת שתקבל לפני שתירשם..

האם גלגל תנופה טוב למתחילים?

גלגל תנופה אינו מכוון למתחילים, כך שאם אתה מתחיל, זה לא יהיה קל לשימוש. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שגלגל תנופה הוא די יקר. הם יקרים מכיוון שיש להם תכונות מתקדמות שסביר להניח שלא תשתמש בהן כמתחיל. אם אתה מתחיל, עליך לשקול ספק אירוח ידידותי למתחילים יותר זול.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map