סקירה של אירוח אתרים באמזון: האם שירות ענן AWS טוב?

אתה יכול ללכת לאמזון כמעט לכל דבר בימינו. בין אם זה המהדורה האחרונה של הספר, מצרכים, או אלקטרוניקה, תוכלו למצוא אותם באמזון. בשנים האחרונות החברה אפילו העזה לפרסם ולהפיק טלוויזיה. כעת, אמזון מציעה שלל שירותי אינטרנט.


בשנת 2006 אמזון הוסיפה שירותים נוספים לרפרטואר המבוקש שלה: אירוח אתרים. אמנם הם לא הראשונים שהציעו אירוח אתרים, אמזון הייתה בין הראשונות שנכנסו לחלל שירותי אירוח הענן.

אבל האם AWS מארחת את הדרך קדימה עבורך?

קרא את סקירת האירוח שלנו באמזון כדי לגלות …

הלוגו של HostGator

הבחירה בענן האירוח מספר 1 שלנו:
קבל אירוח מוביל עבור כמה שיותר קטן
2.64 דולר לחודש

StartBloggingOnline.com אירוח מאושר

ביקורת אירוח אתרים באמזון

3.5 / 5 סקירה של אירוח AWS באמזון

אמנם אמזון קיימת מאז שנות ה -90, אך הם די חדשים בשוק אירוח אתרים. אך בפרק הקצר מאז הקמתם, אמזון הראתה שהם ספק אירוח מסוגל ותחרותי. כאן תוכלו לצפות בסרטון הכולל סקירה של אמזון

אמזון מציגה את קהל הלקוחות הפרופיל שלה בדף הבית של שירותי האינטרנט. לקוחות אלה כוללים יוניליוור, Airbnb ואפילו נטפליקס. עם כל כך הרבה חברות גדולות כלקוחות, ברור ששרותי האינטרנט של אמזון עושים משהו נכון.

מקצוענים אירוח AWS & חסרונות

אירוח אתרים באמזון, כמו רבים מהשירותים האחרים שלהם, הוא כמו שום דבר אחר שם בחוץ. בנוסף לאירוח אתרים, הם מספקים חבילה של שירותים קשורים. שירותים אלה כוללים גיבויים מתוזמנים, איזון עומס אלסטי ומסירת תוכן. בעוד שקהל הלקוחות העיקרי שלהם מורכב ממוכרים המשתמשים בפלטפורמה שלהם, משתמשים אחרים יכולים גם להירשם.

כל התכונות מתחלקות לאחת מארבע קטגוריות. תכונות ליבה אלה הן מחשוב, אחסון ומסירת תוכן, בסיסי נתונים ורשתות. אם אתה מחפש שירותים מתקדמים, אתה יכול לשלוט על ארבע באמצעות פקדי ניהול נגישים דרך לקוח אינטרנט מאובטח. בהרשמתך לשירותי האינטרנט של אמזון, באפשרותך לקבוע את תצורת האבטחה והמעקב אחר האתר שלך.

ביקורות רבות של שירותי ענן באמזון מציינים את ההתאמה האישית הגבוהה. שירותי אירוח AWS מציעים גם ללקוחות תוכניות צד ג ‘וממשקי תכנות יישומים. אירוח אתרים של אמזון נתמך גם בשרתי לינוקס וגם בחלונות, כך שאם אתה מעדיף אחד על פני השני, יש לך את הבחירה שלך.

מהימנות

אמינות היא אבן יסוד בכל האירוח הטוב. אם יש דבר אחד שגילינו עליו במהלך סקירת ה- AWS הזו, זה שיש להם אמינות בשברים. כשאתה נרשם לשירותי האינטרנט של אמזון, אתה מקבל יתירות מלאה, שיבוט שרתים וגיבוי אוטומטי. כקמעונאית המקוונת הגדולה ביותר ברשת, לאמזון יש את התשתית התומכת בזמן רב.

תמחור גמיש

גם תוכנית התמחור של אמזון גמישה מאוד. אתה יכול לשלם לשעה, לחודש או לשנה, בהתאם לצרכים שלך. השירות לשעה מתחיל ב- 0.08 $, ומחיר לחודש מתחיל ב- 57.60 $. הם לא השירות הזול ביותר שיש, אבל אתה מקבל חבורה שלמה של תכונות הכלולות בחשבונך.

שירות לקוחות

לקוחות פוטנציאליים עשויים לא להיות מופתעים לגלות שהתמיכה של אמזון מהשורה הראשונה. ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות באמצעות צ’אט חי, דוא”ל או טלפון בכל שעה ביום, בכל יום בשבוע.

דומיין בחינם עם אירוח

ונציגי התמיכה בלקוחות המומחים שלהם מוכנים להדריך אתכם בכל שלב. לא משנה רמת הניסיון שלך עם תמיכה טכנית, תוכל למצוא את התמיכה הדרושה לך.

תוכניות אירוח אתרים באמזון

בעוד ששירותי האינטרנט של אמזון מציעים מגוון רחב של אפשרויות, תוכלו להירשם רק לאירוח בענן. אם אתה רוצה ללכת על אירוח משותף או VPS, או על שרתים ייעודיים, תצטרך לחפש במקום אחר. אירוח אמזון נועד לשרת מטרה ספציפית, וכנראה שהוא יישאר ככה במשך זמן מה.

תמחור מבלבל

גם תוכנית התמחור שלהם יכולה להיות מעט מבלבלת. כמה ביקורות אחרות בנושא אירוח אתרים באמזון ציינו כי משתמשים עשויים להזדקק ליועץ כדי להבין רק את התמחור. אמנם אתה יכול לשלם עבור פרקי זמן שונים, אך קיימת שונות רבה בתמחור בהתאם לשירותים שבהם אתה משתמש.

אמנם אמזון עושה מאמץ להוריד את התמחור שלהן, אך הן עדיין לא זולות. בהשוואה למארחים המספקים שירותים דומים, אמזון נמצאת בקצה הגבוה יותר של תוכנית התמחור. זה אולי קצת יקר אפילו למוכרים הכי פעילים באמזון.

שירותים מוגבלים

כמו ספקי אירוח רבים אחרים, שירותי אמזון מגיעים עם מגבלות. אמזון אינה מציעה רוחב פס או שטח דיסק בלתי מוגבלים. זה שוב נובע מכושר התעבורה העצום שרתי אמזון עומדים בכל יום. יש רק כל כך הרבה שהענן יכול לקחת. אם אתה זקוק לאחסון רב, ייתכן ששירותי אמזון אינם האופטימליים ביותר עבורך.

יותר מדי אפשרויות

לפעמים יכולה להיות גם יותר מדי בחירה. מכיוון שיש כל כך הרבה שירותים ואפשרויות המוצעות, לאמזון יש את אחד הפתרונות המורכבים יותר ב- IaaS. אף על פי שההגדרה הראשונית היא קלה, התאמה אישית של חשבונך בכדי לייעל את הביצועים לצרכים שלך יכולה להיות קשה.

בין השאר כדי לטפל במורכבות, יועצים הבקיאים ב- IaaS של אמזון מציעים את המומחיות שלהם כדי לעזור לך. אבל כמובן, אז אתה משלם אפילו יותר כדי שתוכל ללמוד את דרכך בשירותיה של אמזון. זוהי תלונה מסוימת בקרב ביקורות רבות בנושא אירוח אתרים באמזון.

שונות גבוהה בביצועים

אמנם אמזון בדרך כלל אמינה, אך הביצועים שלהם לא תמיד עומדים בתנאי. זה יכול להיות חלקית בגלל העובדה שהשרתים שלהם מנהלים עומס עבודה גדול בהרבה משירותי ענן אחרים. הביצועים מגיעים לרוב לפסגות ועמקים תלולים, עוקפים את התחרות תוך שהם נופלים מאחור. עם שונות כל כך רחבה בביצועים, זה לא השירות הכי יציב.

פסק הדין שלנו מבחן AWS

כל ביקורות האירוח באמזון שם בחוץ נוטות להסכים על דבר אחד: שירותי אירוח אתרים באמזון אינם מיועדים לכולם. השירותים של אמזון מעט מורכבים לנווט חדש, וכך גם תמחור התמחור שלהם.

שירותים אלה נראים גם מותאמים לקהל לקוחות ספציפי – כלומר, משתמשים בפלטפורמת המכירה שלהם. משתמשי אינטרנט אחרים יכולים להיכנס אם הם רוצים. אך ייתכן שמגוון השירותים הזמינים לא מותאם עבורך.

אם ברצונך להשתמש בשירותי ענן, ייתכן שעדיף לבדוק את סקירת Hostpapa שלנו כיוון שזו ככל הנראה אפשרות טובה יותר. בנוסף לכדאיות רבה יותר, יש להם את כל התכונות הבסיסיות המכוסות. אם אתה עסק אינדיבידואלי או קטן המעוניין לבסס את האתר שלך בענן, Hostpapa עשוי להיות השירות עבורך.

הלוגו של HostGator

הבחירה בענן האירוח מספר 1 שלנו:
קבל אירוח מוביל עבור כמה שיותר קטן
2.64 דולר לחודש

StartBloggingOnline.com אירוח מאושר

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map