סקירת GoDaddy 2020: האמת המפחידה על תמחוריהם

בהחלט שמעת על GoDaddy. קמפיין הפרסום שלהם מתרכז בדרך כלל בפרסומות סופרבול, ולעתים קרובות גם מעולות. למעשה, מרבית הפרסומות כמעט ולא מזכירות כי GoDaddy היא אפילו חברת אירוח אתרים.


בואו נודה בזה: כתיבת ביקורת של GoDaddy מבלי להזכיר את מודעות GoDaddy זה בעצם בלתי אפשרי. האם יש בונה אתרים איכותי ומתארח מתחת לכל מאמצי השיווק שלהם?

אני לא רוצה לסמוך על סקירת בונה האתר של מישהו אחר. במקום זאת, אני רוצה לבדוק לעצמי חברה. אז השתמשתי בשירותיהם כדי לבנות אתר ואז לארח אותו במשך 12 חודשים.

אין לי שום סיבה למכור לך את GoDaddy. אחרי הכל, כבר שילמתי עבור שירות של שנה. הנה הסקירה המלאה וה 100% כנה שלי על סמך הניסיון האישי שלי עם שירות אירוח אתרים GoDaddy.

הלוגו של HostGator

הבחירה שלנו באירוח מס ‘1:
קבל אירוח מוביל עבור כמה שיותר קטן
2.64 דולר לחודש

StartBloggingOnline.com אירוח מאושר

סקירת התמונות הגדולה של GoDaddy

ביקורות של GoDaddy

לאחר השימוש בשירותים שלהם, אני חייב לומר שהמודעות של GoDaddy קצת מבלבלות אותי. הם נראים מעוצבים להיות קשוחים, מגניבים ונעורים. אבל השירותים של GoDaddy הם סטנדרטיים, נגישים ומעוצבים באמת עבור בלוגרים המיינסטרים ובעלי אתרים.

זה לא דבר רע בכלל. GoDaddy הוא קל לשימוש, הוא בעל תמיכת לקוחות מעולה ובסיס טכני איתן. יש להם מחירים הוגנים ומדיניות החזר כספי.

הצטרף להכשרה בחינם

האם אתה רוצה ללמוד כיצד לבנות 6 אתרי רשות דמויות?

הצטרף להכשרה זו בחינם…

 • סוף סוף יש שיטה מוכחת למצוא נישות רווחיות
 • קבל גישה לשיטת מחקר מילות מפתח אטומה לאיתור
 • למד כיצד למקם מיקור חוץ של תוכן איכותי
 • למדו כיצד לבנות קישורי כובע לבן לאתרכם ללא כאבי ראש

יחד עם זאת, ל- GoDaddy מעט מאוד מסחר אלקטרוני ותמיכה במובייל. אתה גם לא יכול לייצא את האתר שלך מ- GoDaddy למארח אחר. בנוסף, בעוד שקל מאוד ליישם את אפשרויות העיצוב שלהם, האתר שלך מסתכן במראה דומה להרבה אתרים אחרים שיצרו GoDaddy בחוץ..

אם חיפשת מידע על GoDaddy, אולי שמת לב למשהו קצת מבלבל: ביקורות על אירוח אתרים ב- GoDaddy וביקורות של בניית אתרים של GoDaddy נמצאות שניהם באינטרנט.

הסיבה לכך היא ש- GoDaddy מציע גם יצירת אתרים וגם אירוח. אתה יכול להתחיל עם כלום ולסיים עם אתר שמתפקד במלואו.

הם מציעים שלוש רמות של שירותי בניית אתרים:

 • אישי – 5.99 דולר
 • עסק – 9.99 דולר
 • עסקים פלוס – 9.99 $

קיימות גם תוכניות שנתיות בהן תוכלו לחסוך על ידי התחייבות ארוכה יותר מראש.

כל מי שנרשם לתכנית בניית אתרים מקבל אירוח ללא עלות נוספת. אתה גם מקבל גישה לכל רשת התמיכה של הלקוחות שלהם, שהיא די רחבה.

GoDaddy אינו מציע ניסויים בחינם. אבל אם נרשמת לתכנית שנתית, תקבל 45 יום שבהם אתה זכאי להחזר ללא טרחה. אם נרשמת לתכנית חודשית, תקבל חלון להחזר של 48 שעות.

להלן סרטון מ- GoDaddy המסקר את היסודות כיצד ליצור אתר, כולל כמה דוגמאות למוצר הסופי:

ביקורות של GoDaddy: מקצוענים & חסרונות

הם מארחים 60+ מיליון בתוספת שמות דומיינים. למעלה מ 13 מיליון לקוחות משלמים לפחות שירות מסוג GoDaddy לפחות. בנוסף, הם מציעים תמיכה מסביב לשעון בכל ימות השנה כולל חגים גדולים. יש לך בעיה בשתיים לפנות בוקר ביום חג המולד? הם יענו לטלפון.

אז, מי צריך להשתמש ב- GoDaddy? כפי שאראה לך בהמשך, GoDaddy עושה כמה דברים יותר טובים מאשר כמעט בכל שירות אירוח אחר. יחד עם זאת, הם בהחלט מפספסים המון דברים שרבים מחשיבים די חשובים. בניגוד להרבה ביקורות אחרות של GoDaddy, אני הולך לומר לך מה אני אוהב … ומה לא:

הגדרה קלה עם מגוון תבניות

אינך צריך להבין קידוד, HTML או עיצוב על מנת להרכיב רעיונות עיצוב אתרים למראה טוב עם GoDaddy. יש להם ממשק גרירה ושחרור פשוט המאפשר לך ליצור אתר אינטרנט בקלות. בחר מתוך יותר מ -300 תבניות ואז הכנס תוכן משלך להתאמה אישית.

יצירת אתרים היא קלה מאוד. אתה פשוט גורר אלמנטים סביב המסך. בנוסף, התבניות מגוונות מספיק כך שאתה בטוח תמצא משהו מתאים לא משנה מה הענף שלך.

צוות תמיכה

אם אתה מקצוען שיווק באינטרנט מנוסה, אני רוצה שתשב לפני שתקרא את המשפט הבא. כשאתה מתקשר לתמיכה של GoDaddy, אדם אמיתי מרים את הטלפון בקצה השני! זה נכון 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה.

אתה יכול גם להשתמש בצ’אט חי או בכרטיס תמיכה. הכרטיסים נמשכים כ 10 עד 15 שעות כדי ליצור תגובה, כך שזה מיועד לפריטים שאינם דחופים.

צוות התמיכה נעים ומושכל כמעט באופן אוניברסלי. הם יכולים להתמודד עם שאלות מפורטות אודות יצירת אתרים, אירוח או שניהם.

ל- GoDaddy יש גם פורומים פעילים וחומרי תמיכה המיועדים לעשות זאת בעצמך.

גיבויים והגנת אובדן נתונים

רוב שירותי האירוח מאפשרים לך רק גרסה אחת של האתר שלך בכל זמן נתון. המשמעות היא שאם ברצונך לבטל שינויים בתוכן או בעיצוב כלשהו, ​​עליך לעשות זאת ידנית. משמעות הדבר היא גם אם יש לך בעיות טכניות, כגון התנגשות בין תוספים, תצטרך לאבחן ולתקן את הבעיות האלו מתוך האתר..

ל- GoDaddy יש כאן פיתרון נהדר. הם מאפשרים לך לשמור עותקי גיבוי מרובים של האתר שלך. אתה יכול לבחור במהירות גרסה ישנה או אחרת של האתר שלך. אם להיות כנה, זו תכונה נהדרת. אני מופתע שזה לא מיושם בפלטפורמות נוספות לאירוח אתרים.

שירותי SEO

עד כמה אתה מבין טכניקות וטכניקות אופטימיזציה למנועי חיפוש? אם אתה מקצוען SEO, שירותי SEO של GoDaddy כנראה לא כל כך מעניינים אותך. אבל אתה מתחיל SEO, זו תכונה שתרצה לשים לב אליה.

תמורת סכום של 2.69 $ לחודש תקבלו את הדברים הבאים:

כלי הצעות למילות מפתח ולנושא
קטע עשיר ומחולל שוק
הגשת מנוע חיפוש באמצעות לחיצה אחת
האם שירותי SEO שלהם עומדים לירות אותך בראש דף התוצאות? כמעט בהחלט לא. תזדקק למקצוען SEO במשרה מלאה (או צוות מקצוענים) שיעזור לך שם. אבל אם זה לא בתקציב שלך, הכלים הללו מהווים עזרה נהדרת למתחיל שמתפתח באינטרנט.

היעדר ייצוא פירושו שאתה קשור ל- GoDaddy

אינך יכול לעצב אתר ב- GoDaddy ואז לארח אותו בפלטפורמת אירוח אחרת. אין פונקציית ייצוא. אם אתה יוצר אתר שאתה אוהב את המראה שלו, אתה תקוע עם אירוח GoDaddy כל עוד אתה רוצה להשתמש באתר זה..

העיצוב אינו גמיש במיוחד

באותם קווים, אתה גם תקוע עם כל תבנית עיצוב שתבחר. אם תשנה את העיצוב שלך, תאבד את כל התוכן שיצרת מהנושא הישן.

המשמעות היא שאתה רוצה לבחור נושא בקפידה. אני ממליץ ליצור את התוכן שלך בתוכנית לעיבוד תמלילים, כך שתוכל להעתיק ולהדביק אותו לנושא חדש. זה עדיין דורש הרבה כוונון עדין אבל לפחות תחסוך זמן.

היעדר תמיכה במסחר אלקטרוני

אם האתר שלך הוא בלוג או נקודה ראשונית ליצירת קשר עם לקוחות, הדבר לא יעסיק אותך. אבל אם אתה מנהל חנות מקוונת, זה יהיה עניין גדול. אין באמת כלים קמעונאיים מקוונים שאפשר לדבר עליהם.

היעדר תמיכה בנייד

כל האתרים זקוקים לתמיכה ניידת מסוג כלשהו. עבור עסקים מסוימים, ובמיוחד חנויות לבנים וטיטים, מיטוב למובייל הוא חיוני ביותר.

לרוע המזל, GoDaddy נופל כאן מעט. האופטימיזציה שלהם לנייד אוטומטית. האתר שלך מומר לחוויה ידידותית לנייד.

זו המרה בסיסית. אינך יכול להתאים אישית הרבה מכלום. אתה יכול להסיר רק כמה אלמנטים. זו איננה מספיק פונקציונליות אם אתה זקוק לנוכחות רבה במובייל.

חוסר התאמה אישית בעיצוב

יש 300 תבניות עיצוב, וכולן משלבות את הטקסט שלך בדרכים מאוד ספציפיות. למרות שזו דרך קלה להשיג אתר מקוון במהירות, מוצר הסיום לא ייראה מקורי מאוד.

שלוש מאות תבניות אינן כה רבות כשמדובר על יותר מ 60 מיליון אתרים. כנראה שיש חפיפה מסוימת, במיוחד מכיוון שיש רק כל כך הרבה תבניות המתאימות לכל ענף.

אם האתר שלך שם דגש על עיצוב, יצירתיות ומקוריות, סביר להניח שתשיג תוצאות טובות יותר על ידי בניית האתר שלך בוורדפרס או פלטפורמה אחרת שבה יהיו לך אפשרויות התאמה אישית נוספות..

כשאתה מסתכל על פני המודעות, GoDaddy היא אחת הפלטפורמות המסורתיות ביותר לאירוח אתרים מסביב. אין להם המון התאמה אישית. התמיכה שלהם במכשירים ניידים ומסחר אלקטרוני בעצם אינה קיימת. תבניות העיצוב שלהם אינן בדיוק חדשניות, מבחינה עיצובית.

אבל עדיין יש הרבה הצעות של GoDaddy לקהל הנכון. בניית אתר מאפס וקבלת האתר ברשת היא קלה ומשתמשת בטכניקות גרירה ושחרור פשוטות. בנוסף, צוות התמיכה של GoDaddy הוא נהדר. הם זמינים 24/7 בטלפון, בצ’אט ובדוא”ל.

נראה כי ביקורות אחרות של GoDaddy מתגעגעות לנקודת המפתח הזו: אם אתם מחפשים להשיג אתר אינטרנט סולידי במהירות, GoDaddy הוא בחירה מצוינת. אם אתה מחפש הרבה יותר מזה, זה אולי לא הפלטפורמה עבורך.

רוצה משהו יותר מאשר בסיסי? ואז יש לי עסקה בשבילך …

הלוגו של HostGator

הבחירה שלנו באירוח מס ‘1:
קבל אירוח מוביל עבור כמה שיותר קטן
2.64 דולר לחודש

StartBloggingOnline.com אירוח מאושר

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map