Купівля веб-сайту: 10 порад щодо придбання без катастроф

Мислення про покупку інтернет-бізнесу?

StartBloggingOnline.com та Kingmakers співпрацюють, щоб створити повний огляд того, як купити Інтернет-бізнес. Найкраще – це БЕЗКОШТОВНО!


Отримайте PDF зараз

Є багато причин, з яких ви можете розглянути можливість придбання замість створення нового веб-сайту.

Для початку, напевно, воно вже має ім’я та наступні відомості, тому для його оприлюднення не потрібно було б багато зусиль. Він також може мати достатньо хороший профіль зворотної посилання, який зробить його більш популярним і авторитетним, ніж багато інших сайтів у своїй ніші.

Коротше кажучи, знадобиться менше, щоб більше людей відвідувало сайт і заробляло більше грошей одночасно. Перш ніж насправді зайнятися поглибленням і вирішити його придбати, є десять важливих речей, на які потрібно врахувати. Коли ви уточнили всі ці деталі, у вас з’явиться інформація, яку вам потрібно вирішити.

Ми створили інфографіку, в якій викладено дані, які потрібно мати перед покупкою веб-сайту.

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

10 речей, які ви абсолютно повинні знати про придбання веб-сайту

Інфографіки люб’язно стартує StartBloggingOnline.com

придбання веб-сайту

Але перш ніж ми поділимося тим, що вам потрібно знати, шукаючи купити веб-сайт, давайте розберемося з кількома основними речами.

Для початку давайте розберемося, чому люди купують веб-сайти.

Навіщо купувати веб-сайт?

Це перше питання, яке вам потрібно буде задати собі. Виявляється, що існує кілька причин, щоб вибрати веб-сайт, а стратегії, які ви використовуєте, можуть відрізнятися залежно від ваших особистих мотивів.

Якщо вам подобається багато, ваша головна мета – отримати прибуток. Придбання існуючого веб-сайту дає ряд істотних переваг, якщо ви на ньому використовуєте гроші. Вам потрібно буде переглянути стратегії, щоб максимізувати свій потенціал заробітку, якщо це стосується вас. Ми назвемо це підходом «інвестора».

Деякі з них мають пристрасть, але вони бажають обійти тривалий процес створення веб-сторінок. Навіщо придумати ім’я, зареєструвати домен, створити сайт тощо, коли все, що вам потрібно, – це публікувати інноваційний контент? Ви “Морозильник”, і ваша основна увага – це те, що розміщує сайт, а не те, що створюється для вашого гаманця..

Інші досі насолоджуються викликом, який виникає з поворотом існуючого веб-сайту, який має потенціал, але наразі не виконує цей потенціал. Ці люди можуть бачити цінність у чомусь невеликому, і не проти інвестувати значні ресурси, щоб вона зростала. Ми називаємо це “ласти”.

Ви виявите, що в цих підходах є певне перекриття; однак ви можете схилитися більше до одного варіанту, однак, як ми будемо вивчати наш посібник.

Тепер, коли ви чітко розумієте, чому люди купують веб-сайти, ще одна важлива річ, яку потрібно знати, – це сайти, на які люди, здається, збираються в ці дні.

Безкоштовний домен з хостингом

Які веб-сайти купити?

Це також буде залежати від ваших цілей. Якщо ви інвестор, то негайно заробляйте гроші, швидше за все, ви знаєте, що починати бізнес – ризиковано. Ви усвідомлюєте, що великий відсоток інтернет-підприємств не вдається, тому ви хочете зробити банківську справу напевно.

У вашому випадку ви будете шукати перевірений сайт, який вже має постійний потік доходу. Ви знаєте, що бізнес-ідея є надійною. Як і цегельний магазин, ви хочете, щоб він був у вашій власності, щоб прибутки йшли вам.

Це метод, який віддають перевагу підприємці, такі як Ніл Патель, який радить, що “ви завжди заробляєте гроші на покупці, ніколи не продайте”.

Оскільки простіше виростити щось, що вже має за собою обертів, ніж будувати його з нуля, такі підприємці, як Patel, рекомендують купувати сайти з принаймні 100 000 відвідувачів щомісяця.

Перехід від 0 до 10 000 відвідувачів – непросте завдання. Перехід від 10 000 до 100 000 – це менше завдання. 100 000 – 200 000 стає простішим тощо.

Ви можете взяти участь на сайтах, які продають товари чи послуги у вашій галузі. Ви можете навіть націлити кілька за один раз, щоб спробувати зменшити конкуренцію. Купіть кілька сайтів, об’єднайте їх під своїм банером, і, якщо це зробити правильно, ваш дохід ще більше зростає.

Ще один веб-сайт, на який ви можете націлити, – це “керований громадою”. Він створений не з урахуванням прибутку, але знадобиться лише декілька коригувань, щоб отримати прибуток.

Це нішеві колекції шанувальників, які зосереджені на одному хобі. Сайт настільки виріс, що творці не можуть дозволити собі хостинг. Благодійник (ви) може скористатися, взяти на себе право власності, а потім застосувати стратегію монетизації, наприклад рекламу, для швидкого початку прибутку.

Зверніть увагу, це не єдиний підхід. Якщо ви більше користуєтесь веб-сайтом Flipper, ви будете шукати, щоб взяти щось менше, перетворити його, а потім тримати його або продати комусь іншому, щоб заробити свої гроші.

Ви будете шукати захоплюючі домени, на яких сидить хтось інший, але не розвиваються. Або, можливо, ви самі підете за тими захоплюючими доменами?

Ви сидите на них, чекаєте зручного моменту, а потім продаєте їх найвищому торгу, коли хтось інший захоче щось зробити з ними.

Ви також можете шукати сайти, які мають круту концепцію з поганим виконанням. Ваші вказівки можуть бути в тому, що потрібно для того, щоб реально досягти успіху. При належному плануванні (і на удачу) ви перетворите цю ідею на новий шлях у сертифіковану заробник грошей.

Якщо ви мрійник, все про розваги та розміщення контенту звузьте свій пошук на типи сайтів, які вас цікавлять особисто. Для вас, при рівності, хвилювання від гри – це те, що вас хвилює. Якщо вам подобається спорт, зайдіть зі спортивним сайтом. Якщо ви любите домашніх тварин, зайдіть у собачий блог. Це може бути більше фінансової втрати, але ваша пристрасть – це те, що найважливіше.

У наступному розділі цього посібника про придбання веб-сайтів для грошових потоків ми розглянемо, що потрібно враховувати, купуючи веб-сайт.

10 речей, на які слід звертати увагу при покупці веб-сайту

Перш за все, ви повинні знати, як довго працює веб-сайт, перш ніж ви вирішите його отримати. Як і інші підприємства, веб-сайти, які працюють довше, стабільніші. Вони також робили більше прибутків за ці роки і створили хороше ім’я, і це буде простіше публікувати.

Звичайно, веб-сайт, який ви плануєте придбати, повинен зберігати відносно позитивну репутацію з часом, інакше вам буде складно перетворити речі.

Вам потрібно знати, яка платформа працює на веб-сайті, який ви купуєте. Це на WordPress, Joomla чи щось інше? Це дасть вам знати, наскільки легко чи важко було б підтримувати це. Ви також можете найняти людей, які є експертами в платформі, на якій був побудований сайт. Таким чином, здійснити необхідні зміни буде не складно.

Придбати веб-сайт легко. Внесення необхідних змін може стати проблемою. Тому спочатку потрібно знати, чи зможете ви легко змінити вміст веб-сайту. Ви також повинні знати, чи вони нададуть програмісту, який допоможе вам внести зміни, або вам потрібно знайти іншу людину, яка б виконала цю роботу. Звичайно, це призведе до великих витрат на ваш кінець. Основна мета тут – переконатися, що зміни можна легко здійснити.

Вам потрібно придбати веб-сайт, який зараз звертається до вашої цільової демографічної. Ви успадкуєте його послідовників і підвищите шанси на те, що вони продовжуватимуть його слідувати після оновлення. Наприклад, якщо веб-сайт, який ви плануєте оновити, стосується гаджетів, тоді вам потрібно придбати старий веб-сайт, орієнтований на молодших та технічно сприйнятих людей. Також потрібно знати, які маркетингові стратегії раніше використовували веб-сайт, який ви купуєте. Вам потрібно це зрозуміти, щоб ви могли залишатися конкурентоспроможними. Можливо, вам навіть не знадобиться наймати експерта з SEO, якщо веб-сайт вже зробив достатньо для того, щоб він зайняв високі позиції в пошукових системах і його легко побачили люди. Тим не менш, ти повинен мати когось, хто може зрозуміти маркетинг і працювати з тобою, рухаючись вперед.

Трафік дорівнює грошам. Більше людей, які відвідують веб-сайт, означає для вас більше грошей. Важливо, щоб ви шукали сайти, які приносять більший дохід. Ви також повинні перевірити, звідки надходить трафік. Є країни, де трафік вважається більш цінним. Є певні вікові групи, які вважаються більш високими. Це має бути важливим фактором, який слід враховувати при прийнятті рішення про купівлю.

Ви можете насолоджуватися на кілька сотень доларів більше щомісяця, купуючи веб-сайт. Однак, якщо сума, яку ви витрачаєте на її утримання, значно перевищує суму, яку вона отримує, це призведе до втрати прибутку для вас. Тому вам потрібно знати, скільки коштувало б обслуговування. Вам також потрібно перевірити, чи потрібні фахівці для підтримки сайту. Ви також повинні вирішити, скільки інвестицій ви вкладете в підтримку веб-сайту, щоб він відповідав вашим очікуванням.

Ви також повинні знати, що інші люди говорили про веб-сайт, перш ніж вирішити його придбати. Ви не можете просто заскочити, не знаючи репутації веб-сайту. В іншому випадку, можливо, ви купуєте потопаючий корабель. Є відгукові сторінки, які ви можете перевірити. Ви також можете перевірити інші сайти для більш об’єктивного огляду. Щоб зробити його менш упередженим, спробуйте прочитати більше відгуків. Це запропонує вам кращу точку зору.

Звичайно, ви не можете придбати занадто дорогий або занадто дешевий веб-сайт. За даними WordPress.com, середній розмір становить 2500 доларів за базовий веб-сайт. Отримати веб-сайт у розмірі всього 500 доларів може бути дуже підозріло. Це може мати дуже погану репутацію, що власник готовий продати його за цією ціною або є інші приховані збори, які просто шокуватимуть вас згодом.

Ви також повинні розуміти, що базовий веб-сайт у розмірі 2500 доларів не є таким дорогим, враховуючи, скільки ви повинні отримати пізніше, як тільки дохід почне запускати.

З самого початку ви повинні мати можливість встановити хороший зв’язок з власником веб-сайту, який ви плануєте придбати. Якщо транзакція є скелястою з самого початку, можливо, вам доведеться скинути цей план. Це просто доставить вам більше проблем на шляху. Знайдіть людей, з якими легко впоратися. Вони потрібні вам не тільки після придбання веб-сайту, але й пізніше, коли у вас виникнуть проблеми з технічним обслуговуванням та інші проблеми, з якими потрібно вирішити.

Звичайно, це ще не все; навіть якщо всі ці поради є на місці, ви все ще можете зіткнутися з іншими проблемами. Ось чому вам потрібно підбадьоритися, якщо у вас виникнуть проблеми.

Підготуйтеся до викликів

Кожен підхід матиме унікальні головоломки для вирішення. У випадку з інвестором найбільша перешкода – це отримання капіталу для цих початкових інвестицій.

Перевірений сайт отримав користь від наполегливої ​​роботи, необхідної для створення постійного потоку відвідувачів. Ви платите за зусилля, які до цього часу розробили сайт.

Вам також доведеться подбати про те, щоб не забитися. Хтось, хто хоче скачати свій веб-сайт, може захотіти спробувати перебільшити його ефективність, щоб вас обдурити. Змусити продавця виправдати цю високу запитувану ціну, підтвердивши цифри. Тоді зробіть власну перевірку фактів і задайте собі питання себе та продавцю.

 • Чи схоже це на веб-сайт, який люди відвідують часто?
 • Який у них вміст, хороший чи поганий?
 • Чому вони хочуть, щоб хтось придбав їх веб-сайт?
 • Чому ваша кінцева мета, якщо ви купуєте цей веб-сайт?
 • Чи містить на сайті безліч відповідних посилань?
 • Який показник конверсії?
 • Який поточний дохід?

Вам доведеться дізнатися якнайбільше про цей сайт, перш ніж купувати його, щоб переконатися, що ви розумно витрачаєте гроші..

Якщо ваша мета – гортати сайт, ви вже знаєте, що купуєте проблемний. Ви також знаєте, що сайту буде потрібно більше роботи, ніж в середньому, і це ваше завдання.

Перегортання сайту вимагає значних зусиль та конкретних навичок. Ви повинні визначити, що зробить для ваших витрат часу.

Як домашній мисливець чи той, хто грає на ринку, ви повинні знайти активи, які не забирають у вас більше, ніж ви зможете заробити від їх продажу.

Один із підходів полягає в тому, щоб зосередити увагу на хворих сайтах, які мають асоціації з ключовими словами, які, на думку ваших досліджень ключових слів, скоро стануть популярними.

Пошукові роботи сприяють руху трафіку. Якщо у вас є щось, що люди шукають часто, у вас є потенціал заробити непогані гроші за допомогою переглядів та доходу від реклами.

Або ви можете розробити ці домени, а потім продати їх, коли тип інвестора прийде шукати впевнену річ.

Як тільки ви знайдете щось перспективне, важка робота продовжується. Ви повинні перегорнути сайт. Ви почнете з дуже мало. Тверде розуміння веб-дизайну, створення вмісту та SEO буде служити важливою частиною вашого пояса інструментів.

Якщо ви хочете знайти сайт, який вже відповідає вашим цілям у галузі вмісту, це ваше завдання саме там. Недостатньо просто відстежувати потенційний сайт із фокусом, подібним до вашого.

Ви також повинні переконатися, що сайт продається. Якщо вона продається, ви повинні мати можливість її дозволити. Щойно ви отримаєте його, ви повинні переконатися, що ви зможете продовжувати його працювати.

Ви можете зайнятися нею для розваги, але веселощі призупиняться, якщо ви не можете правильно керувати сайтом. Як і Flipper, вам доведеться мати навички вдосконалювати сайт за межами того, що він зараз робить, або принаймні підтримувати його платоспроможність.

Тепер ви знаєте, чому люди купують веб-сайти, ті, які вони віддають перевагу, і що потрібно пам’ятати, купуючи веб-сайт. Ви також знаєте деякі проблеми, з якими стикається в цій дорозі.

Вітаємо! Ви готові нарешті зробити покупку.

Отже, що стосується придбання веб-сайту?

Читати далі …

Як придбати веб-сайт

Ви, напевно, вам цікаво: “Так, але як я можу придбати веб-сайт?” Ваш підхід може змінюватись, залежно від того, через яку послугу ви проходите у продажу. Хоча є деякі загальні нитки у всьому процесі.

Там також є кілька ресурсів, які пропонують буквар про те, як розпочати роботу, наприклад Посібник із придбання Інтернет-бізнесу чи один із вступних посібників Flippa. Ми покриємо деякі широкі штрихи.

Вам потрібно спочатку провести належну ретельність. Можливо, вам доведеться зберегти послуги адвоката. Переконайтесь, що будь-який метод, який ви використовуєте для придбання сайту, містить систему депонування.

Використання ескроу дозволить отримати більшу довіру між вами та вашим продавцем. Третя сторона тримає кошти, а потім звільняє їх, як тільки все перевіриться.

Після того, як у вас є захист, ви повинні визначити сайт або сайти, які ви хочете придбати. Ми це детально висвітлювали раніше, але є загальна порада, яку експерти рекомендують усім: Шукайте потенціал.

Це може бути у вигляді сайтів з високим доходом / низьким трафіком, на яких можна розробити базу користувачів. Це також може означати високий трафік / низький дохід, де вашим завданням буде перетворення відвідувачів на джерело доходу.

Націліть на сайти у своїй ніші, щоб закріпити свій контроль на ринку. Можливо, вони отримали ідею продукту, але ніколи не обійшлися з маркетингом.

Деякі Ласти захочуть шукати очевидно погані сайти. Сюди можна віднести поганий дизайн, погану рекламу та багато можливостей для вдосконалення.

Як зробити нуль на них? Ви можете регулярно переглядати дошки аукціонів. Ви також можете скористатися функціями розширеного пошуку, якими володіє більшість ринків збуту.

Це дозволить вам шукати сайти на основі визначених вами критеріїв. Трафік, дохід, вік сайту, ключові слова та багато іншого стають параметрами у вашому пошуку.

На деяких ринках ви можете встановити ці параметри та попросити отримати сповіщення, коли щось доступне для рахунку стане доступним.

Незалежно від того, на якому веб-сайті ви вирішили перейти, вам слід пам’ятати, щоб спочатку провести свої дослідження на них.

Переконайтеся, що їх кількість перевірено, і переконайтеся, що це веб-сайт, який ви можете покращити. Навіть якщо ви цим займаєтесь для задоволення, сайт – це інвестиція, яку ви хочете зробити успішною.

На що зокрема звернути увагу? Ви хочете вивчити дохід сайту. Перевірте документацію, щоб переконатися, що дохід є таким, яким продавець стверджує, що це. Можливо, вам доведеться попросити переглянути їхні акаунти, щоб переконатися, що все відбувається.

Оцініть, чи стійкий цей потік доходів. Чи є різкі сплески і пориви в прибутку сайту? Якщо так, то ви повинні знати, чому це так.

Далі подивіться на трафік сайту. Ви повинні знати, чи має на сайті стільки відвідувачів, скільки вони кажуть. Вам потрібно знати, як вони потрапляють на сайт. Вам потрібно знати, чи конвертують ці відвідувачі.

Знову ж таки, шипи, занепади та тенденції – це те, що вам доведеться досягти донизу, оцінюючи ваш потенційний сайт. Що стосується трафіку, ви також хочете дізнатися, чому трафік надходить з певного джерела чи певного географічного регіону.

Ця інформація буде формувати вашу стратегію розвитку бізнесу. Вам потрібно знати, хто заходить на сайт, щоб ви могли налаштувати свої гроші, спрямовані на цю аудиторію.

Після того, як ви визначили цільовий сайт, оцінили його цінність, визначили ризики та опрацювали азотну крупу, настав час перейти до найважливішої частини процесу покупки веб-сайту.

Готові знати, де придбати ваш веб-сайт?

Давайте тоді не будемо чекати.

Де придбати веб-сайти

Вірите чи ні, вже є інші веб-сайти, присвячені саме цій меті. Багато хто працює над ідеєю “купуй низько, продай високо”, яка регулює інші види інвестицій.

Одним із таких сайтів є Flippa. Вони дозволяють користувачам працювати з веб-сайтами, доменами та додатками. Вони заявляють, що пропонують преміальну послугу, наприклад, їхній сестринський сайт Deal Flow тим, хто не має преміального імені, щоб потрапити до них на такому сайті.

Ви налаштуєте свій рахунок, тоді ви отримаєте доступ до їх ринку. Ви можете робити ставки на сайтах, які продаються, або продати сайт, який ви розвернули. Ви можете переглянути деякі статистичні дані сайту, коли їх шукаєте: щомісячний трафік, дохід тощо.

Більше про процес аукціону ви можете прочитати тут. Якщо ви хочете побачити розрив аукціону, це відео має досить хороший аналіз:

WebsiteBroker – ще один аукціонний сайт. Вони перелічують деякі веб-сайти низького та середнього класу для придбання та надають ресурси як покупцям, так і продавцям.

Вони також мають інструменти, які допомагають користувачам підраховувати оцінку певного сайту, щоб вони могли зрозуміти, скільки вони варті.

Ще один сайт – Flipping Enterprises. Вони можуть похвалитися 95-відсотковим успіхом продажів та великою кількістю ресурсів для кмітливих підприємців, щоб розпочати роботу.

Вони позиціонують себе як преміум-посередник веб-сайтів і мають на меті трохи вищий кінець. Зокрема, “бізнес-продажі в діапазоні від середини п’яти до середини семи цифр”.

Вони стягують невелику плату за транзакцію покупця у розмірі 2,5% за угоди, які проходять через них, але стверджують, що вони надають велику підтримку своїм користувачам..

Сюди входить допомога у пошуку потенційних сайтів, які було б добре придбати, складання необхідних документів та впорядкування процесу, щоб було легше зрозуміти.

здійснення покупки

Коли ви переходите на сайт аукціону, це вимагатиме проведення торгів. Механіка може відрізнятися від сайту до сайту, але ідея аукціону є досить базовою.

Ви разом з іншими зацікавленими покупцями робите пропозиції на сайті. Ціна піднімається до тих пір, поки торги не завершаться, і людина, яка має найвищу ставку, виграє приз.

Також немає приватних продажів без торгів. Ви робите пропозицію; продавець вирішує прийняти чи відхилити. Кінець історії.

Після цього ви заплатите продавцю (сподіваємось, через ескроу, як ми рекомендували). Тоді продавець передасть вам право власності.

Вони надаватимуть вам домен, активи сайту, контакти та будь-які облікові записи, пов’язані з ним.

Отже, щойно ви придбали свій веб-сайт, що далі?

Що робити після придбання вашого сайту

Настав час попрацювати над своєю магією. Ви купили сайт з метою, пам’ятайте?

Якщо ви тип інвестора, вам потрібно буде відразу ж працювати над підвищенням аудиторії та доходу сайту. Це передбачає оптимізацію та кампанії в соціальних мережах.

SEO – хитрий звір. Якщо у вас є спритність, але ви можете знайти багато людей, які заходять на ваш сайт за допомогою пошукових систем. Деякі основні знання про SEO включають:

 • Створення чудового контенту (докладніше про це пізніше)
 • Відповідні посилання
 • Відповідність HTML
 • Хороші назви сторінок
 • Суцільні та оптимізовані зображення
 • Добре інтегровані ключові слова

Якщо ви зацікавлені в більш детальній роботі з SEO, ви можете ознайомитися з посібником MOZ тут. Це зручний курс аварії, який змусить вас попрямувати до кроликової ями SEO (і, сподіваємось, навчить вас річ-дві, що вам потрібно знати).

Ваша кампанія в соціальних мережах буде полягати в натисканні на платформи соціальних медіа, таких як Facebook, Twitter, Instagram тощо.

Гуру написали цілі твори про досягнення успіху в маркетингу соціальних медіа. Немає підходу до безпечного вогню, але є кілька загальних порад, яких можна дотримуватися:

 • Займайтеся належним чином
 • Використовуйте візуальні зображення
 • Використовуйте хештеги
 • Пристосуйте кампанію до своєї бізнес-мети
 • Відточіть цільову аудиторію
 • Використовуйте соціальні медіа для “ремаркетингу”

Існує безліч довідкових матеріалів для навчання вашим навичкам соціальних медіа. Знову МОЗ написав зручний посібник. Social Exam Examiner також має посібник з ресурсів, який може направити вас у правильному напрямку.

Це буде приділяти більше уваги, якщо ви перегортаєте сайт. Тепер ви повинні витягти все погане з вашої покупки, підкреслити те, що добре працювало, і надбати над цим.

Можливо, для досягнення цієї мети важливі нові конструкції. Вам доведеться змінити зовнішній вигляд сайту, розташування різних елементів та додати свій особистий дотик, щоб все було зручно.

Це буде пріоритетним, незалежно від того, якою була мотивація для придбання сайту. Чудовий контент – один із ключів до чудового веб-сайту. Це допоможе вам отримати нових відвідувачів і відобразиться на сайті в цілому. Сильні пости, потужні зображення та чудове відео повинні слугувати вашими орієнтирами.

Якщо ви займаєтесь блогами, не слідкуйте за тенденціями і не хвилюйтесь про новини. Вам потрібно буде створити контент, який має довгу форму, оригінальний та привабливий. Публікації з “Як робити” та все, що викликає розмову, є гарними місцями для початку створення списку сторінок для вашого веб-сайту.

Це має особливе значення, якщо ви купили сайт просто для його гортання. Зробіть час продативпевнений, що все виглядає добре, і відвідувачі та дохід постійно приходять. Переконайтеся, що ви можете створити резервні копії всіх своїх претензій щодо успішності сайту фактами та документацією.

Потім поверніться до одного з сайтів аукціону чи брокера, щоб перелічити сайт для продажу та заробити свої гроші. Якщо ви добре зробили свою роботу, обернувшись, швидше за все, хтось буде готовий заплатити вам гарну копійку за ваші зусилля.

Приклади, коли покупка веб-сайту йшла неправильно і неправильно

Чи працюють ці методи? В одних випадках так, а в інших – ні. Ось кілька прикладів, коли все пішло правильно (або неправильно).

Наш перший приклад, як я втратив 650 доларів, купуючи веб-сайт на Flippa і як цього можна уникнути, приходить до нас за допомогою одного Дейва Шнайдера.

Він знайшов сайт, який, на його думку, відповідав своїм бізнес-цілям. Він зробив кілька правильних кроків, наприклад, намагаючись утримати ціну покупки низькою та намагався диверсифікувати, коли сайт був під його контролем.

Де він помилявся, заздалегідь не робив достатньо досліджень. Було багато червоних прапорів, які б довели до сміливішого підприємця. Вони порадили Дейву триматися подалі від майданчика, але він, на жаль, взяв приманку.

Хоча не треба йти не так. У випадку з Алеком Ларсоном він зміг перетворити веб-сайт каталогів для безпілотних пілотів у приємний прибуток.

Націлившись на галузь, яка збиралася розширюватися, він зміг отримати капітал. Проведення відповідних досліджень та визначення того, що буде в тренді, довгий шлях у забезпеченні отримання ваших грошей з сайту.

Придбання веб-сайту: висновок

Спроба придбати веб-сайт передбачає багато планування; Нелегко прийняти остаточне рішення щодо того, який веб-сайт придбати та як максимально використати його.

Якщо ви правильно граєте в карти, виконайте домашнє завдання та визначайте джерела потенціалу, однак, ви можете перетворити це на вигідне та веселе починання для себе. Крім того, дотримуючись наведених вище 10 порад щодо веб-сайтів, ви можете легко обрізати варіанти та вибрати кращий веб-сайт, який можна придбати в найкоротші терміни..

Часті питання (FAQ)

Процес покупки веб-сайту є чутливим; навіть із детальними посібниками, такими як цей, у вас можуть виникнути запитання, які не залишилися без відповіді або відповіді на які не були зрозумілі.

З цією метою нижче наведено деякі питання, які може виникнути у людини, яка хоче придбати веб-сайт.

Коротше кажучи, як можна придбати веб-сайт?

Якщо ви хочете придбати веб-сайт, виконайте наступні кроки:

 • Визначте свій веб-сайт за вибором особисто або через брокера.
 • Дізнайтеся, чи можете ви додати більше цінності сайту, як тільки придбаєте, та заздалегідь зробіть дослідження. Якщо всі проспекти вичерпані, ви будете знати, хороша покупка чи ні.
 • Визначте розумний бюджет для свого веб-сайту. Можна використовувати правило 24-36x. Ми обговорили це в цій статті.
 • Покупки навколо найкращих пропозицій; не надто швидко купувати.
 • Проведіть більше досліджень на веб-сайті, на якому ви влаштувались, щоб повністю зрозуміти це.
 • Переконайтеся, що ваша покупка здійснена через службу депонування.
 • Перш ніж влаштуватися на нього, візьміть його на тест-драйв на час завантаження, оптимізацію тощо, щоб допомогти вам отримати справедливу угоду за свої гроші.
 • Задовольнившись, відправте платіж продавцю.

Що таке гортання веб-сайту та чи законно це??

Перегортання веб-сайту тягне за собою придбання сайту, додавання йому вартості, а потім його продаж за більш високою ціною. І так, це законно.

Після того, як я придбаю веб-сайт, щоб гортати, як отримати максимальну користь від нього?

Якщо ви хочете придбати веб-сайт для гортання, подумайте про те, як додавати вартість веб-сайту, використовуючи якісний контент, оптимізацію пошукових систем, рекламу тощо. Усі ці речі збільшують вартість веб-сайту протягом певного періоду часу, дозволяючи продати його найвищому учаснику торгів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map