Чи варто заводити блог? 11 ВЕЛИЧИХ причин, чому слід!

У цій публікації в блозі я зазначу деякі основні причини, чому ви повинні почати свій власний блог. Я дуже сподіваюся, що наведений нижче список спонукає вас досить до дій.


Якщо ви зважили причини для того, щоб почати ведення блогів, але не стикаєтеся з відповідями, ця публікація є хорошим місцем для початку.

Чому я повинен вести блог?

Це залежить, навіщо робити блог в першу чергу?

Ви хочете заробляти гроші, маєте блог для свого бізнесу чи робите це просто заради задоволення від написання чи журналу для себе?

Нижче у нас є 11 пунктів, але я спеціалізуюся на тому, щоб допомогти людям, які намагаються піти на заробляння грошей чи діловий шлях, дізнавшись, чому слід заводити блог, і як правильно це зробити.

Якщо це ви, то я можу допомогти вам електронною поштою, якщо ви застрягли (ні, я не прошу вас у гроші! ��).

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

Ось що вам потрібно зробити:

 1. Прочитайте інструкції, як відкрити блог. Вам не доведеться налаштовуватись зараз (якщо ви цього не хочете), інакше я допоможу вам дізнатися, як купити доменне ім’я та хостинг електронною поштою, якщо ви натиснете кнопку про курси блогів у верхній частині цієї сторінки , але врахуйте, що я не буду показувати вам, як завести безкоштовний блог, оскільки реального прибутку там не можна отримати. Я, однак, дам вам знати, які найкращі варіанти хостингу для вашого блогу.
 2. Дійсно! Підпишіться на мій безкоштовний курс ведення блогів за кнопкою у верхньому правому куті сайту. Це допоможе вам налаштувати свій блог поетапно.
 3. Оскільки я визнав їх дуже надійними (не кажучи вже про дешеві за цим посиланням!), Це хостинг-компанія, яку ми будемо використовувати.

Банер HostGator

Чи варто заводити блог? Ось 11 причин

Якщо ви запитували себе: “чи слід заводити блог”, то ось 11 речей, які люди повинні розглянути, перш ніж створювати блог і починати писати взагалі.

1. Ви можете заробляти гроші за допомогою блогів

Напевно, вас чули чи бачили люди, які заробляють багато грошей, просто ведучи блоги. Так, ваш блог можна монетизувати. Це потребує часу, але як тільки у вас буде достатньо читачів, ви почнете отримувати невеликий, але пасивний дохід. З плином часу кількість ваших трафіків зросте, а також дохід. Я не тільки говорю про кілька сотень доларів на місяць, але багато людей також заробляють на життя на блогах.

Пам’ятаю, коли я побудував свій перший блог, який мав майже 300 унікальних відвідувачів на день наприкінці року. Я багато годин займався розробкою публікацій блогу та додаванням нового свіжого контенту. Я продав його за 2800 доларів, і це були мої перші гроші, зароблені в Інтернеті або як підприємець. Насправді я все ще дуже пишаюся цим, і саме тут почалися речі для мене.

Однак це порівняно з цим: 10 найвідоміших багатомільйонних блогерів

2. Вести журнал легко

Так. Вести блоги насправді дуже просто. Найскладніша частина (і це не дуже складно) – це налаштування, але я повністю пояснив це на своїй домашній сторінці, яку ви можете прочитати тут. Якщо ви вмієте писати електронні листи, ви також можете вести блог.

З WordPress вам не доведеться мати справу зі створенням веб-сайтів чи HTML, які займають багато часу та нудні. Єдине, що вам потрібно зробити – це налаштувати свій блог під теми, додати кілька цікавих плагінів та написати контент. Як тільки ви захопите це, ви точно будете знати, що робити.

Безкоштовний домен з хостингом

Чому я повинен вести блог?

3. Google Loves Blogs

Коли ваш блог буде готовий, Google сканує ваші сторінки, і він буде вказаний у пошуку Google. Це означає, що ви почнете отримувати додаткових відвідувачів із пошукових систем. Хіба це не чудово? Пошукові системи допомагають залучити до вашого блогу нових людей, які можуть стати вашими нових друзів або майбутніх ділових партнерів.

4. Блог робить вас кращою людиною

Вести блог, безумовно, зробить вас кращою людиною. Чому? Що ж, ведення блогів, очевидно, покращує ваші навички письма, а також навички спілкування. Ви почнете більш навмисно думати про те, ким ви є і ким ви хочете стати. Крім того, коли ви надсилаєте заявку на роботу, багато роботодавців шукають працівників, які мають блоги та відкрито пишуть про їх життя та думку. Так це було б певний «плюс» для вас.

5. Блог допомагає іншим

Ви можете поширювати свою інформацію та знання за допомогою блогів. Чорт, ви можете навіть допомогти іншим людям з конкретними проблемами. Скажімо, ви блоги про “догляд за мамою”. Там багато жінок, які шукають допомоги / рішень / ідей, щоб виховати своїх дітей. Ваші знання чи поради можуть бути важливими та дуже корисними.

Те саме стосується будь-якої іншої теми блогу. ВСЕ блог допомагає інших людей по-своєму. Я пам’ятаю, коли мені почали надходити електронні листи, що говорили «Дякую за надання такої цінної інформації». Це було дуже сердечно гріло, і я все ще пам’ятаю почуття!

6. Самореклама та нові можливості

Якщо у вас є блог, ви в основному маєте “Інструмент” або “канал” для просування себе або змусити вас виглядати як експерт. Ви будете вражені, як багато людей починають вас поважати, і я знаю багато випадків, коли роботодавці насправді звертаються безпосередньо до власників блогів, щоб запропонувати робочі посади або спільні можливості. Це відкриє вам багато дверей, про які ви, можливо, не знали і не мріяли.

7. Використовуйте блоги, щоб залишатися на зв’язку

Активні люди, як правило, менше часу сидіти на Facebook чи будь-якій іншій соціальній «чаті». Знову-таки, блог може допомогти вам підтримувати зв’язок зі своїми друзями, колегами та родичами. Вони можуть легко прочитати все про вашу діяльність, ідеї та успіх у вашому блозі. Будьте мудрими і використовуйте це як інструмент зв’язку.

8. Ви можете зробити світ кращим

Коли у вас є блог, ви насправді маєте голос. Це означає, що ви можете розкласти всі речі, які вам подобаються чи не подобаються. І ці речі можуть допомогти вам змінити світ.

Ви, напевно, бачили деякі статті чи публікації в блозі, які перейшли до вірусного через Twitter та / або Facebook. Після цього вони отримають багато уваги. Ось приклад історії про те, як дві молоді дівчата започаткували публікацію в блозі, яка допомогла змінити умови в школі. Для вашої інформації, на той час їх було лише 9 та 13.

9. Блог може допомогти розвивати ваш бізнес

Чи є у вашої компанії блог? Якщо ні, то вам дуже багато цього не вистачає. Блоги можуть передавати багато речей про вашу компанію.

Наприклад, ваші потенційні клієнти можуть читати цікаві історії про успіх вашої компанії, ідеї, стратегії та навіть нові продукти, які можуть перетворити їх у клієнтів, які платять регулярно. Це величезна можливість, яку багато малих та великих фірм не використовують.

Крім того, компанії, що ведуть блог, мають на 97% більше вхідних посилань (що означає більше трафіку та відвідувачів). – Побачте самі.

10. Блог може стати вашим хобі

Якщо у вас занадто багато вільного часу і ви постійно переглядаєте Інтернет, то вам дійсно варто розглянути можливість створення блогу.

Ви незабаром до цього захопитесь (хорошим способом) і почнете багато чому вчитися. Тож якщо вам зараз нудно, то чого ви чекаєте? Ви отримаєте багато хорошого і нові враження, втрачати нема чого.

11. Блог допомагає вдосконалити навички написання та аргументації (додатково)

Ще в той час, коли я навчався в коледжі, мої навички граматики, спілкування та аргументації були дуже поганими. Але це дуже універсальні та необхідні компетенції у повсякденному житті, а також у професійній кар’єрі.

Блог мав величезний вплив на мої навички письма з мого початку. Хоча це не ідеально, я відчуваю себе набагато впевненіше. Чим більше ви пишете, тим легше стає. Блог є досить новим, але вже було проведено багато досліджень щодо ведення блогів та вдосконалення навичок письма.

Кілька цікавих фактів
 • Зараз у США є приблизно 130 мільйонів активних читачів блогів.
 • 90% компаній, які щоденно ведуть щоденник, придбали принаймні одного клієнта (можливо, набагато більше) за допомогою блогів.
 • 80% американських онлайн-споживачів довіряють інформації, яку отримують із блогів.
 • 61% онлайн-споживачів США здійснили покупку на основі рекомендацій із блогу.
 • Блоги найпопулярніші у віковій групі 20 – 35-річного віку. Це понад 50% від загальної кількості блогів.

Джерело: Yahoo

Ви готові? Тепер твоя черга.

То чи хочете ви також створити блог? Якщо так, перейдіть на мою домашню сторінку та дізнайтеся, як створити блог самостійно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map