Як запустити блог про їжу та заробити гроші: 6 кроків до успіху!

Як почати продовольчий блог


Чи завжди ваші друзі запитують вас про свої рецепти та ідеї їжі? Або ви любите експериментувати з новими рецептами та смаковими комбінаціями? Якщо ви любите готувати їжу і хочете поділитися своєю мудрістю зі світом, то вам обов’язково слід запустити блог про їжу, щоб дати вашій пристрасті платформу.

Не відкладайте, якщо ви не знаєте, з чого почати; вам не потрібно знати, як кодувати або навіть потрібно платити будь-які гроші, щоб налаштувати. Я зібрав свої найпопулярніші поради щодо того, як стати продовольчим блогером, щоб привести вас у дорогу.

Ось як розпочати блог про їжу в 6 кроків

 • Виберіть точну нішу для свого блогу
 • Знайдіть і придбайте доменне ім’я для свого блогу
 • Знайдіть хорошого веб-хостингу
 • Організуйте свої рецепти за допомогою WordPress
 • Встановіть тему WordPress
 • Почніть вести блоги та заробляти гроші!

1. Почніть з точної ніші для вашого блогу про їжу

їжа-блог
Ви збираєтесь вибрати певний тип їжі або тему для свого блогу? Можливо, ваша спеціальність – бюджетна випічка або глютен.

Писати про що-небудь і все чудово, але придумати чудові ідеї веб-сайтів допоможе вам розмежуватись та створити більш відданого читача.

Якщо ви думаєте, як створити продовольчий блог, щоб висвітлити всі кухні, то, можливо, подумайте, що ще можна зробити інакше, щоб допомогти вам виділитися з інших харчових блогерів.

Чудовий спосіб дізнатися, чи потрібно вдосконалити свою пропозицію – спробувати і описати свій блог одним пропозицією. Якщо ви не можете чітко пояснити свій вміст, ви також не зможете пояснити його своїм читачам.

2. Знайдіть і придбайте доменне ім’я для свого блогу

Ви хочете виділитися з натовпу та запам’ятовуватися, але також давати своїм читачам уявити, хто ви є чи темою, якщо ваш блог (якщо у вас є). Ваше ім’я також повинно бути легко написане з пам’ятною URL-адресою.

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як аутсорсинг вмісту якості
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

Якщо люди не зможуть знайти вашу сторінку, вони пропустять усі чудові речі, які ви можете запропонувати. Ви також можете створити облікові записи в соціальних мережах для просування свого блогу, тому розгляньте ім’я, яке легко використовувати на різних платформах.

Будемо сподіватися, що ваш блог буде довгий час, тому краще запланувати заздалегідь. Якщо ви хочете вести щоденник щорічно, тоді “Різдвяна кулінарна книга Кассі” не буде найкращим варіантом. Це нормально, щоб ваш блог розвивався, але занадто часто зміна імен бентежить ваших читачів.

На додаток до цього переконайтеся, що назва, яке ви придумали, описує те, що ви збираєтесь опублікувати. Вашим читачам було б не мало сенсу, якби ви назвали свій блог продовольства checkmeout.com або helloworld.com; однак доменне ім’я, вимовлене як smarteating.com або kitchengirl.com, миттєво вразить когось, як блог, пов’язаний з їжею.

Крім того, якщо ви збираєтеся створити професійний веб-сайт, ви можете уникати отримання безкоштовної версії, яка зазвичай містить назву системи управління вмістом. Наприклад, якщо ви використовували безкоштовну версію WordPress, ваш домен блогу буде читати щось на зразок www.itsme.wordpress.com. Це може потерти читачів неправильно; вони можуть просто зробити висновок, що ви не так серйозно ставитеся до того, що робите.

Блог – це інвестиція, як і будь-яка інша. Якщо ви в змозі, будь-ласка, перейти на платну версію.

3. Знайдіть хорошого веб-хостингу

На цьому етапі ви вже маєте вибране доменне ім’я та перевірили його доступність.

Безкоштовний домен з хостингом

Тепер наступне – отримати хост домену.

Подібно до назви, хост домену – це платформа, яка спеціалізується на розміщенні вашого доменного імені. Ім’я домену використовується в URL-адресі веб-сайту, наприклад JustKidding.com. У цьому прикладі доменне ім’я – “JustKidding”.

Більшість хостинг-платформ пропонують великі знижки протягом першого року хостингу.

Ми рекомендуємо HostGator для цього, і завдяки нашій спеціальній угоді з HostGator, ви можете отримати хостинг за дорогу менше 3 доларів на місяць. Подивіться на пропозицію, натиснувши тут.

4. Організуйте свої рецепти за допомогою WordPress

Якщо ви хочете працювати в той самий день, я рекомендую використовувати встановлену систему управління вмістом, таку як WordPress. Початок роботи дуже простий, і ви можете вибрати власну тему та макет, які найкраще підходять вам та вашому новому блогу (ось наш вибір декількох найкращих тем WordPress).

В основному система управління контентом – це програма, яка дозволяє користувачам створювати, редагувати, упорядковувати та публікувати вміст, такий як статті, відео, зображення, інфографіка та багато іншого.

CMS гарантує, що користувачі, які не знають технологій, можуть легко керувати своїми веб-сайтами з мінімальними зусиллями.

Як власник блогу, у вас буде безліч варіантів вибору, коли мова йде про систему управління вмістом. Деякі з популярних варіантів CMS включають Drupal, WordPress та Joomla.

Тим не менш, лише кілька можуть варті ваших грошей.

У цьому посібнику ми будемо використовувати WordPress з чотирьох вагомих причин:

 • WordPress – найпопулярніша CMS сьогодні, яка працює до 33% веб-сайтів по всьому світу до січня 2019 року (другий CMS-плеєр приходить з віддаленими 3%).
 • Як ви дізнаєтесь, це дуже настроюється.
 • WordPress може похвалитися деякими найкращими темами веб-сайтів.
 • Це низьке обслуговування та безкоштовне використання.

Звичайно, є безліч інших причин, через які WordPress сьогодні працює понад мільярд веб-сайтів, що робить його найбільш рекомендованим інструментом для запуску блогу про їжу або будь-який інший веб-сайт.

5. Встановіть тему WordPress

Ви повинні переконатися, що обрана вами тема реагує на різні пристрої. Більшість переглядів веб-сайтів надходять із мобільних телефонів чи планшетів, особливо якщо ви звертаєтесь до читацької бази через платформи соціальних мереж, такі як Instagram. Тому ваша сторінка повинна легко читатись та переходити на менший екран; чуйний дизайн підлаштовується під будь-який розмір.

Є багато тем на вибір, багато з яких безкоштовні, але ви також можете заплатити за більше замовлених або спеціалізованих тем.

Ви хочете, щоб відвідувачі вашого веб-сайту могли легко знайти рецепт, який вони дотримуються, або переглядати натхнення з легкістю. Виберіть кілька основних заголовків, які розміщуватимуться у верхній частині сторінки, такі як “Вегетарій”, “Легкі обіди” та “Десерти”. Згідно з цим, ви можете мати підкатегорії, щоб допомогти читачам звузити його, але не перевантажуйте їх занадто великим вибором.

По мірі створення каталогу рецептів ви можете зберігати публікації, організовані за різними категоріями та тегами, вони можуть включати інгредієнти, види страви або святкові пори року. Ви також можете додати панель пошуку на свою сторінку, яка чудово підходить для пошуку за ключовими словами або інгредієнтами.

Зробіть свої рецепти виглядати чудово

Щоб допомогти вашим читачам легко дотримуватися ваших рецептів, ви хочете зробити їх легкими для читання і також виглядати чудово! Переконайтеся, що чіткий список інгредієнтів відображається або на початку публікації, або його легко знайти десь ще. Ви також можете надати іншу корисну інформацію, таку як час приготування та приготування, рівень складності, пряність та кількість порцій.

Чудові зображення блогу не тільки демонструють ваші навички та спокушають читачів спробувати рецепти, але вони також служать чудовою візуальною орієнтиром для тих, хто їх пробує вдома. Окрім картини готової страви, враховуйте також включення зображень процесу рецептури, коли ви йдете разом.

Намагайтеся підтримувати свої зображення послідовними; знайдіть місце, яке не захаращується, має гарне освітлення, і ви можете використовувати його щоразу, коли створюєте нову страву. Ось ще кілька порад щодо отримання чудових фотографій з їжею.

6. Почніть вести блоги та заробляти гроші!

Дивіться інформацію нижче, щоб дізнатися більше про це, але у нас також є чудовий пост про те, як блогери заробляють гроші та інше про те, як монетизувати блог, який може бути корисним після налаштування.

Як почати їжу блог і заробити гроші

Я знаю, ваше найбільше питання полягає в тому, як запустити блог про їжу та заробити гроші. ну, перш за все, ви захочете створити велику і лояльну послідовність. Ось кілька порад, які допоможуть у цьому допомогти.

Поради, як стати успішним продовольчим блогером

Щоб залишатися конкурентоспроможними, розгляньте наступні поради:

 • Будьте послідовними: одне – створити блог, а інше – продовжувати працювати. Після того, як ви створили свій блог, починається більш важка робота з його ведення. Зрозумійте, що ведення вашого блогу не означає, що ви раз у раз публікуєте вміст. Ви повинні регулярно публікувати цінний контент. Вам потрібно буде зрозуміти, що саме читачі хочуть читати, а не лише те, що добре публікувати. Ми пояснили це далі у цій публікації.
 • Виберіть собі ім’я: маючи на увазі, ви маєте бути автентичними та максимально оригінальними, маючи на увазі те, чого хочуть ваші читачі. Замість того, щоб настільки сильно намагатися бути тим блискучим вегетаріанським продовольчим блогером, якого ви не є, чому б не зробити щось унікальне, використовуючи свій досвід італійських страв? Переконайтеся, що ви пропонуєте своїм читачам нові ідеї, якщо ви хочете збільшити свій трафік і в кінцевому підсумку заробити трохи грошей на своє мистецтво.
 • Пройдіть зайву милю, яку інші не перейдуть: повірте, коли я вам скажу, читачі будуть вдячні за ваші додаткові зусилля. Уникайте копіювання вставлених зображень страв чи навіть рецептів. Чому б не експериментувати з власними рецептами і подивитися, як це виходить? І поки ви на це, а не шукайте безкоштовні зображення для веб-сайтів, робіть фотографії самостійно або записуйте власні відео. Це демонструє вашим читачам рівень прихильності до того, що ви робите, і вони не розчарують, коли вам потрібно буде їм відповісти. І коли ви почнете вести цей блог, ви зрозумієте, що підтримувати високу продуктивність набагато простіше.
 • Повеселіться. Це правильно! Ви коли-небудь усвідомлювали, що схильні майструвати найкращі твори, коли ви цього не робите за гроші? Ну, маю. Як продовольчий блогер, ви будете спілкуватися з широким колом людей, включаючи досвідчених кухарів або людей, які хочуть навчитися чомусь у своїй ніші. Щойно вони прочитають ваш вміст і зрозуміють, наскільки він не дуже великий, ви майже можете здогадатися, коли вони повернуться до вашого блогу – ніколи, правда? Моя думка: прагнути писати як гурман, а не професор атомної фізики; іноді це не повинно бути таким серйозним!
 • Просування вашого блогу за допомогою соціальних мереж: Обліковий запис Instagram відмінно підходить для розміщення фотографій ваших останніх творінь та заохочення людей відвідувати ваш блог за повним рецептом. Він також може попередити своїх підписників про нові рецепти та забезпечити, щоб вони були в курсі останніх новин.

Після того, як ви досить добре зарекомендували себе, торгові марки можуть спонсорувати вас для створення чудових рецептів їх продуктів. Розміщення рекламних оголошень на вашому веб-сайті – це поширений метод, який використовується серед блогерів про їжу, і якщо ви наполегливо працюєте над тим, щоб розвивати свої наступні дії, то ви можете отримати можливість опублікувати власну кулінарну книгу.

Тепер ви знаєте, як запустити продовольчий блог і стати чудовим продовольчим блогером, решта – тільки від вас! Сподіваюся, ви знайшли цей посібник про те, як запустити блог про їжу корисним, ось нагадування про найважливіші поради:

 • Будьте унікальні: знайдіть свою нішу чи спеціальність.
 • Виберіть чудову тему
 • Придумайте пам’ятне ім’я
 • Зробіть свій веб-сайт зручним для користувачів
 • Чіткі рецепти та чудові фотографії – це виграшне комбо
 • Зробіть лояльну читацьку базу, щоб допомогти заробляти гроші

Перш за все, розважайтеся з цим і насолоджуйтесь новою творчою точкою!

Готовий до початку? Ознайомтеся з нашою спеціальною угодою з Hostgator, щоб почати дешево тут.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map