Найкраща платформа ведення блогів 2020: 8 найпопулярніших безкоштовних та платних варіантів блогу

Божевільний факт: чи знаєте ви, що сьогодні у світі існує понад 440 мільйонів блогів?


І майже всі читають блоги. (Так, включаючи вас і я).

Але якщо ви зараз читаєте цю публікацію, ви, ймовірно, не тут читаєте для задоволення, ви шукаєте порівняння платних та безкоштовних платформ для ведення блогів, щоб ви могли правильно створити блог для себе?

Список найкращих блог-платформСписок найкращих блог-платформ

Ви, звичайно, в точному місці, як сьогодні, я буду глибоко занурюватися в 8 платних і безкоштовних платформ для блогів для початківців і досвідчених..

Ви повинні знати, що хоча більшість варіантів нижче є безкоштовними платформами, WordPress.org вимагає отримати власне доменне ім’я та хостинг. Ви не платите за програмне забезпечення, ви платите за хостинг, але …

Це має величезні переваги, як ви дізнаєтесь.

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

Гаразд, переглянемо плюси і мінуси кожної з них і з’ясуємо, яка з платформ буде працювати для ваших конкретних потреб.

Найкраща діаграма порівняння платформи блогу

* Хостинг включений для професіоналів; немає хостингу для відкритого коду
** Ви отримуєте субдомен, але також можете підключити власний домен

Ось 8 найкращих платформ для ведення блогів

Яка найкраща платформа для ведення блогів?

 • WordPress.org (Виберіть це для власного веб-сайту)
 • WordPress.com
 • Квадратний простір
 • Вікс
 • Tumblr
 • Середній
 • Привид
 • Блогер

У реченні: Найпопулярніша платформа для ведення блогів у світі, проста у використанні, і вам дозволяється заробляти гроші на відміну від більшості варіантів.

Я міг би почати з чогось іншого? Чи знаєте ви, що WordPress зараз працює понад 25 відсотків всієї мережі? Так, кожен кожен чотири веб-сайти будується за допомогою WordPress.org. Просто вау!

Безкоштовний домен з хостингом

Покроковий посібник ви можете ознайомитись з моїм посібником про те, як створити блог, щоб дізнатися, як продовжувати роботу з WordPress.org протягом наступних 30 хвилин.

 • Ціна: Не може бути краще – це $ 0 за саме програмне забезпечення.
 • Ви отримуєте власний домен? Ні. Доменне ім’я – це те, що вам потрібно придбати окремо. Потім ви можете підключити його до свого облікового запису хостингу.

Дуже рекомендую HOSTGATOR для хостингу. Я скажу вам, чому пізніше …

 • Будь-які необхідні попередні навички? Самостійне розміщення WordPress, безумовно, не є річчю, яка не є кривою навчання. Якщо ви цього ще не робили, встановлення та правильне його налаштування займе від 20 хвилин до години. Однак після цього щодня користуватися цією платформою для ведення блогів для публікації своїх публікацій дуже швидко та просто. Плюс до цього, ви можете знайти чудові путівники в Інтернеті, які роблять все це ще простіше.
 • Доступні конструкції? Тонна! В офіційному каталозі WordPress.org є більше ніж достатньо безкоштовних тем. Плюс до цього, є буквально сотні магазинів тематичних тем / будинків, які пропонують безліч індивідуальних дизайнів.
 • Плагіни та розширення: WordPress пропонує надзвичайну розширюваність. Знову ж таки, в офіційному каталозі є понад 42 000 безкоштовних плагінів, і хто знає, скільки ще доступних у мережі.
 • Хостинг включений? Ні. Програмне забезпечення, яке ви отримуєте від WordPress.org, – це завантажуваний пакет, який вам потім доведеться завантажувати / встановлювати на веб-сервері, яким ви вже керуєте. [Для людей, які тільки починають свою подорож за веденням блогів, я рекомендую використовувати HostGator, оскільки вони пропонують простий процес установки WordPress.] Детальніше про це трохи…

Для кого ідеально підходить WordPress.org?

WordPress – хороший вибір для…

 • Блогери, які хочуть заробити на своєму блозі.
 • Блогери, які хочуть зробити блог частиною свого бізнесу.
 • Професійні блогери.
 • Хобі-блогери, які хочуть насправді володіти своїм сайтом, замість того, щоб бути на волі великої компанії.
 • Початківці, які не хочуть мати справу з крутою кривою навчання.

На додаток до цього, завдяки надзвичайним можливостям налаштування WordPress це одна з найкращих платформ для ведення блогів, якщо ви хочете створити професійний блог, який зіграє важливу роль у вашому бізнесі.

Завдяки власному розміщенню WordPress ви зберігаєте повний контроль над своїм веб-сайтом, тим, що відображається на ньому, а також за тим, як він виглядає та працює.

Плюси & Мінуси

Плюси

 • Найпопулярніша платформа блогів у світі.
 • Наявна маса конструкцій.
 • Доступна величезна кількість плагінів.
 • Чудова спільнота – ви завжди знайдете когось, який допоможе вам вирішити виклик.

Мінуси

 • Хостинг не включений.
 • Трохи кривої навчання, якщо ви тільки починаєте роботу.
 • Налаштувати свій веб-сайт відповідно до ваших потреб може за кілька годин.
WordPress.com проти WordPress.org

Я знаю, що легко сплутати WordPress.org з WordPress.com, що в цьому списку – сервіс розміщення блогів.. 

Щоб вам було простіше, різниця між ними полягає в тому, що WordPress.org безкоштовний і ви встановлюєте його на власний платний хостинг, в той час як WordPress.com також безкоштовний, але ви також можете безкоштовно створити свій власний сайт (це звичайно має величезні недоліки).

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостингЗазвичай це коштуватиме вам 6,95 долара на місяць, тому переходьте на цю угоду зараз, поки вона ще доступна!

Навіщо купувати хостинг замість використання безкоштовних платформ для ведення блогів?

Якщо ви хочете заробити гроші на своєму блозі або отримати серйозне переслідування, то вам потрібно заплатити за хостинг (якщо ви хочете краще зрозуміти, що це таке, дивіться нашу статтю “що таке веб-хостинг?” З пошуку ящик).

Блоги WordPress.ORG з власною організацією дозволяють легко монетизувати блог за допомогою реклами Adsense, реклами Amazon або продавати власну продукцію. Це дійсно неможливо з .COM версією WordPress або будь-яким іншим безкоштовним варіантом.

Ось правда: WordPress.com (та будь-яка інша безкоштовна платформа) буде власником усіх ваших публікацій у блозі та показуватиме власні оголошення для випадкових компаній у ВАШому блозі.

Вони зароблять гроші від вашої важкої роботи!

Крім того, ви не будете сприйматись серйозно, якщо ваше доменне ім’я є чимось на зразок Startbloggingonline.wordpress.com проти власного розміщення, як моє: startbloggingonline.com.

Тож, якщо вам не байдуже, хто рекламує ваш блог, ставитесь до нього серйозно чи заробляйте гроші, тоді зайдіть з WordPress.COM, але якщо ви хочете заробляти неповний робочий день / добовий робочий день або сприймайте його серйозно як Потім блогер піде з WordPress.ORG і прийміть його самостійно.

Це невелика інвестиція, але менше, ніж одна чашка кави в Starbucks на місяць!

Суть: WordPress.org, розміщений на власному веб-сайті, краще, ніж WordPress.com, тому що ви отримуєте власний домен та володієте всім своїм вмістом. Більшість блогів з цих причин використовують WordPress.org. Це також означає, що ви розміщуєте на ньому рекламу за вашим бажанням, налаштовуєте тему та встановлюєте потужні плагіни.

Хоча це відбувається з кривою навчання, у нас є чудовий безкоштовний підручник про те, як створити блог, щоб допомогти вам на шляху.

Пам’ятайте, що для серйозних блогерів або тих, хто хоче заробити трохи грошей на своєму блозі, вам потрібно отримати надійний хостинговий пакет, щоб разом із ним взяти участь …

Банер HostGator

Логотип WordPress.comУ реченні: Розміщена платформа для блогів, побудована за допомогою програмного забезпечення WordPress, яке НЕ належить вам.

WordPress.com – це розміщена версія WordPress. Це означає, що замість того, щоб завантажувати програмне забезпечення та встановлювати його самостійно, все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися в обліковому записі на WordPress.com, і ви можете розпочати ведення блогів за лічені хвилини. Використовується багатьма впливовими людьми, такими як Тім Ферріс або навіть Jay-Z (LifeandTimes.com).

 • Ціна: Три плани доступні: 0 доларів – чудово для базового ведення блогів, 99 доларів США / рік – чудово для професійного ведення блогів, 299 доларів США на рік – відмінно підходить для передових бізнес-рішень.
 • Хостинг включений? Так, ви розміщуєте свій сайт без додаткових платежів.
 • Ви отримуєте власний домен? За замовчуванням ви отримуєте субдомен на зразок example.wordpress.com. Ви також можете додати користувальницький домен (це робиться за безкоштовним планом коштує 18 доларів США на рік. Для платних планів спеціальний домен включений).
 • Будь-які необхідні попередні навички? Трохи простіший у використанні, ніж самонаведена версія WordPress, завдяки тому, що ви переймаєтесь великою частиною важких підйомів (хостинг, налаштування сайту, основна конфігурація). Вам все одно потрібно пройти екранний майстер, але це порівняно просто. Крім того, є офіційний посібник із початку роботи. Після етапу налаштування користуватися цією платформою для ведення блогів щодня публікувати свої публікації стає дуже просто.
 • Доступні конструкції? Є кілька сотень тем на вибір, і якщо ви вибрали один із преміальних планів, ви також отримаєте можливість налаштувати дизайн, який ви використовуєте. Загалом, WordPress.com забезпечує прості речі та не забезпечує стільки варіантів дизайну, скільки WordPress, що розміщується власноруч.
 • Плагіни та розширення: Популярні функції, такі як обмін, статистика, коментарі та опитування, включені, але немає можливості встановлювати сторонні плагіни..

Хто для WordPress.com хороший?

 • Це найкраща платформа для блогів для блогерів.
 • Кожен, хто хоче завести блог взагалі без вкладень.
 • Професійні блогери.

Загалом, WordPress.com – це спрощена версія WordPress, що розміщена власноруч. Він забезпечує всі найважливіші характеристики, але також залишає велику частину їх. Якщо ви дбаєте лише про ведення блогів і не хочете експериментувати зі спеціальними функціями свого сайту, то WordPress.com вам буде достатньо.

Плюси & Мінуси

Плюси

 • Почніть роботу за лічені хвилини.
 • Хостинг та субдомен включені.
 • Ви можете використовувати його за 0 доларів.

Мінуси

 • Немає можливості встановлювати власні теми.
 • Немає плагінів.
 • WordPress.com може витягнути модуль вашого блогу в будь-який час, якщо вони знайдуть ваші дії, не співзвучні їх правилам.
 • У деяких країнах його можна заблокувати, тому для входу та публікації потрібна VPN з сусідньої країни.

Логотип SquareSpaceУ реченні: Зручний веб-розробник веб-сайтів та сервіс розміщення веб-сайтів.

Квадратний простір – це дійсно гарне рішення для створення всіх веб-сайтів. Ви можете використовувати його для запуску блогів, підприємств, магазинів електронної комерції та багато іншого. Цікаво, що Squarespace – єдина платформа в цьому списку, яка інвестувала в рекламу Super Bowl (двічі).

 • Ціна: На основі передплати, $ 8 – $ 24 на місяць.
 • Хостинг включений? Так.
 • Ви отримуєте власний домен? Так, ви отримуєте користувацький домен із підпискою.
 • Будь-які необхідні попередні навички? Ні. Площа простору проста у використанні, навіть якщо ви вперше створюєте веб-сайт або блог. Інтерфейс зрозумілий, інтуїтивно зрозумілий та потужний. Публікація нового вмісту також проста, і їх спеціальний LayoutEngine дозволяє вам організовувати вміст свого блогу, однак вам подобається за допомогою перетягування.
 • Доступні конструкції? Ряд чудових і сучасних дизайнів на вибір. Квадратний простір робить їхньою метою завжди йти в тренді і залишатися на вершині популярного дизайну.
 • Плагіни та розширення: Набір найважливіших функцій, вбудованих під час роботи, плюс зовнішні плагіни, доступні через інший сайт.

Хто ідеально підходить для квадратичного простору?

 • Власники бізнесу, яким потрібен чудовий і оптимізований веб-сайт, і блог, щоб пройти поруч.
 • Художники, музиканти, фотографи, творці взагалі, які хочуть вести блог, а також ефективно демонструвати свою роботу.
 • Ресторани, кафе тощо, ведучи блог компанії.
 • Користувачі без дизайнерських навичок, які хочуть мати можливість самостійно створювати блог за допомогою будівельників веб-сайтів.

В цілому, це потенційно найкраща платформа для тих, хто хоче створити професійний веб-сайт або блог самостійно. Не потрібні навички дизайну, і весь процес дуже простий.

Якщо говорити, якщо все, що вам потрібно, це блог – без додаткових речей – тоді є більш підходящі рішення.

Плюси & Мінуси

Плюси

 • Прекрасні можливості налаштування та простий у користуванні інтерфейс.
 • Хостинг та користувацький домен включені.
 • Не потрібні навички проектування або розробки.
 • Створення вмісту перетягування та перетягування.
 • Цілодобова підтримка клієнтів.

Мінуси

 • З часом може дорого подорожувати, коли ми додаємо щомісячні витрати на передплату.
 • (Це буде здаватися дивним) Занадто багатий на функції, якщо все, що вам потрібно, – це простий блог.

Логотип WixУ реченні: Зручний веб-розробник веб-сайтів та сервіс розміщення веб-сайтів.

Якщо сказати це просто, Wix в основному схожий на Squarespace, але відрізняється. Він пропонує подібні функції в плані створення веб-сайтів та створення блогу, але виконання має дещо інший стиль.

 • Ціна: Підписка на основі $ 0-18 доларів на місяць.
 • Хостинг включений? Так.
 • Ви отримуєте власний домен? За замовчуванням ви отримуєте субдомен, наприклад example.wix.com. Ви також можете додати користувацький домен, який у вас уже є.
 • Будь-які необхідні попередні навички? Wix дуже простий у використанні, коли справа доходить до запуску нового веб-сайту. Однак вам потрібно пройти пару додаткових кроків, щоб додати модуль блогу. Нічого занадто важкого, але все ж. Загалом, Wix дає вам покроковий майстер, щоб пройти весь процес.
 • Доступні конструкції? Більше 500 доступних конструкцій.
 • Плагіни та розширення: Вбудовано ряд найважливіших функцій управління веб-сайтами, окрім того, ви також можете розширити свій сайт через Wix App Market.

Для кого ідеально підходить Wix?

 • Так само, як і у Squarespace, власники бізнесу, яким потрібен чудовий та оптимізований веб-сайт та блог.
 • Користувачі без дизайнерських навичок, які хочуть мати змогу самостійно створювати блог.
 • Художники, музиканти, фотографи, творці взагалі, які хочуть вести блог, а також ефективно демонструють свої роботи.

Wix Website Builder – це цікава альтернативна платформа для блогів Squarespace, особливо для користувачів, які не мають бюджету для інвестування і хотіли б зробити речі дешевими. При цьому, модуль блогу не так налаштовується. Тож якщо найбільше ви хочете – це блог, вам краще з іншою платформою.

Плюси & Мінуси

Плюси

 • Більше 500 конструкцій на вибір.
 • Безкоштовний план доступний.
 • Створення вмісту перетягування та перетягування.
 • Відмінна підтримка, плюс онлайн-база знань.

Мінуси

 • Обмежені можливості налаштування блогу, особливо порівняно з іншими рішеннями у списку.
 • Не спеціалізована платформа для ведення блогів.

Tumblr логотипУ реченні: Хіп-мікроблог розмістив блогову платформу з аспектом соціальної мережі.

Tumblr – це чудовий безкоштовний веб-сайт блогу, оптимізований спеціально для блогерів, які хочуть публікувати короткоформатний вміст, такий як мікро-блоги, цитати, зображення, відео та анімовані GIF. Tumblr – це також спільнота користувачів, яка готова просувати та коментувати роботу один одного.

 • Ціна: Безкоштовно.
 • Хостинг включений? Так, Tumblr розміщує ваш блог без додаткових витрат.
 • Ви отримуєте власний домен? За замовчуванням ви отримуєте субдомен на зразок example.tumblr.com. Можливо також підключення власного користувальницького домену (його потрібно дістати в іншому місці)
 • Будь-які необхідні попередні навички? Для запуску та ведення блогу Tumblr абсолютно не потрібні навички. Інтерфейс є найбільш зручною для користувачів однією з 8 платформ для ведення блогів, яку ми переглядаємо тут. Блоги Tumblr прості у налаштуванні та легко запускаються після цього.
 • Доступні конструкції? Можна вибрати багато дизайнів, хоча багато з них платні.
 • Плагіни та розширення: Жоден.

Хто ідеально підходить для Tumblr?

 • Хобі-блогери.
 • Блоги з однією темою.
 • Напевно, найкраща платформа для блогів для мікроблогів.
 • Блоги, що публікують різні типи вмісту (цитати, публікації, зображення, відео тощо)

Tumblr – це платформа для ведення блогів для вас, якщо ви не плануєте перетворювати свій блог у бізнес-проект або якщо вам не важливо розширені функції та розширення. Прекрасне рішення для невеликих блогів з не великим вмістом і нерегулярним графіком публікацій.

Плюси & Мінуси

Плюси

 • Аспект спільноти: Tumblr – це стільки ж соціальної мережі, скільки платформи для блогів.
 • Безкоштовно.
 • Хостинг та субдомен включені.
 • Інтерфейс користувача, який дуже простий у використанні.
 • Вбудовані стилі для різних типів контенту.

Мінуси

 • Без розширень чи плагінів.
 • Обмежені можливості порівняно з іншими платформами у цьому списку.

Середній логотипУ реченні: Видавнича платформа для ваших оповідань та статей.

За останні кілька років засіб значно зросло в популярності (більше мільйона людей приєдналися до медіа). Коротше кажучи, це спільнота письменників та блогерів, які використовують один і той самий дизайн веб-сайту, щоб ділитися своїми думками та історіями на різні теми.

 • Ціна: Безкоштовно.
 • Хостинг включений? Так, Medium цілком справляється з цим.
 • Ви отримуєте власний домен? Не входить. Усі можуть публікувати під своїм профілем (наприклад, medium.com/@name/). Однак зовсім недавно Medium дозволив своїм користувачам підключити власні власні домени до окремих історій на Medium. Знову ж таки, це означає, що окремі історії тепер можуть використовувати спеціальні домени, а не окремі профілі користувачів.
 • Будь-які необхідні попередні навички? Зовсім ні. Середній надзвичайно простий у використанні. Все, що вам потрібно зробити – це зареєструватися, і ви можете розпочати публікацію своїх історій / публікацій відразу. Відсутня крива навчання взагалі.
 • Доступні конструкції? Жоден. Усі отримують однаковий дизайн.
 • Плагіни та розширення: Жоден. Хоча Medium має вбудовані чудові функції видавничої та друкарської роботи.

Хто середній ідеально підходить для?

 • Письменники, які прагнуть побудувати свій бренд. Середній чудово підходить для отримання миттєвої читацької інформації для ваших історій.
 • Хобі-блогери.
 • Блоги компанії, розміщені за межами веб-сайту компанії.

Зрештою, “Середній” – це чудово, якщо ви хочете публікувати окремі історії, які не обов’язково пов’язані. Середовище допомагає поширювати ваш вміст, використовуючи власні алгоритми, а також редакційну курацію. Якщо ви просто хочете “експериментувати з цією справою блогів”, “Середній” – це спосіб зробити це.

Плюси & Мінуси

Плюси

 • Дуже простий у користуванні інтерфейс.
 • Інші користувачі можуть допомогти вам працювати над своїм вмістом.
 • Безкоштовно.
 • Відмінні налаштування типографії.

Мінуси

 • Немає замовлених конструкцій. Профіль кожного виглядає однаково.
 • Medium має контроль над вашими публікаціями.

Привид хостингуУ реченні: Завантажуване програмне забезпечення для ведення блогів та розміщена платформа для ведення блогів.

Основна ідея Ghost полягала в тому, щоб зробити його більш простою версією WordPress… щось, що було б просто платформою для ведення блогів, без усіх розширених функцій управління вмістом, що були впроваджені в WordPress нещодавно.

 • Ціна: Версія, яку можна завантажити безкоштовно. Розміщена про-версія коштує $ 8 – $ 200 в залежності від кількості блогів, які ви хочете запустити, та обсягу трафіку, який ви очікуєте..
 • Хостинг включений? Якщо ви отримаєте завантажувану версію, вирішувати знайти веб-хостинг та встановити там програмне забезпечення. Для Ghost Pro включено хостинг.
 • Ви отримуєте власний домен? Ні, у вас немає домену зі своїм планом, але ви можете легко підключити зовнішній домен.
  Будь-які необхідні попередні навички? Тут відповідь двояка. Якщо ви отримуєте завантажувану версію, то для налаштування вашого веб-сайту знадобиться певний час та навички навколо веб-серверів тощо. Для Ghost Pro налаштування досить проста. Щоденне користування платформою дуже легко зрозуміти, хоча інтерфейс трохи “причудливий” – з підтримкою розділеного екрана Markdown і всі.
 • Доступні конструкції? Хороша бібліотека тем на вибір, хоча багато з них заплатили. Також в Інтернеті доступні преміальні теми.
  Плагіни та розширення: Такі речі, як SEO, соціальні медіа, коментарі тощо, вже вбудовані. Крім того, немає жодних зовнішніх плагінів для Ghost.

Для ведення блогу на Ghost (версія для завантаження) вам знадобиться веб-хостинг, я знову рекомендую HostGator для цього.

Хто привид ідеальний?

 • Блогери, які хочуть використовувати найновіші та найсвіжіші технічні рішення.
 • Хобі-блогери, які захоплюються веб-розробкою.
 • Блогери, які люблять експериментувати з новими платформами.

Завдяки приголомшенню Ghost, це все ще не найкращий вибір платформ для ведення блогів, якщо ви хочете створити про-блог або бізнес-блог. У ньому відсутні деякі важливі особливості, і це більше – бета-проект в цілому.

Плюси & Мінуси

Плюси

 • Створений як сайт для ведення блогів понад усе.
 • Дуже чіткий інтерфейс для написання та публікації.
 • Швидкий та оптимізований для SEO.

Мінуси

 • Не настірно настроюється, як WordPress.
 • Немає плагінів або розширень.

Логотип BloggerУ реченні: Сайт для безкоштовного ведення блогів у старій школі, який раніше був найкращою платформою для ведення блогів, якщо безкоштовно було те, про що ви хотіли.

Blogger – одна з найстаріших платформ для ведення блогів. Наразі ним керує Google, тому все, що потрібно зареєструвати, – це ваш стандартний обліковий запис Google. Подібно до WordPress.com, Blogger піклується про всі технічні важкі підйоми, дозволяючи вам просто зосередитись на створенні контенту.

 • Ціни на Blogger: Безкоштовно.
 • Хостинг включений? Так, Blogger піклується про розміщення вашого блогу без додаткової оплати.
 • Ви отримуєте власний домен? За замовчуванням ви отримуєте субдомен, наприклад example.blogspot.com. Ви також можете підключити власний домен, але його потрібно придбати окремо.
 • Будь-які необхідні попередні навички? Blogger простий у використанні, хоча і трохи застарілий порівняно з деякими більш сучасними рішеннями, такими як WordPress.com або Medium. Налаштування свого блогу все ще дуже легко та швидко. Немає необхідних навичок, щоб розпочати ведення блогів під Blogger.
 • Доступні конструкції? Просто стандартний редактор макета (вміст / бічна панель). Крім того, ви не можете зробити багато що з точки зору дизайну свого блогу.
 • Плагіни та розширення: Немає зовнішніх плагінів.

Для кого Blogger чудово підходить?

 • Блоггери хобі та особисті блоги.

Можливо, 12 років тому Blogger можна було б вважати величезним хітом, але зараз це насправді не найкраща платформа для блогів для будь-кого. Я не раджу використовувати його для чогось іншого, крім особистих блогів.

Плюси & Мінуси

Плюси

 • Блог можна розпочати за хвилину.
 • Простий інтерфейс для створення контенту.
 • Хостинг та субдомен включені.

Мінуси

 • Все інше.

Вибір найкращих платформ блогу

Якщо ви хочете отримати платний, самостійно розміщений варіант ведення блогів, яким ви є власник, можете заробляти гроші або хочете вибрати з блог-платформ для бізнесу, використовуйте, то я (і переважна кількість інших) вважаю, що WordPress.org перевершує всі інші платформи.

Якщо ви ще не визначилися з найкращою платформою для блогів для вас, я б сказав, що вам слід розглянути можливість HostGator отримати веб-хостинг (разом із безкоштовним доменним іменем) зараз.

На безкоштовних платформах блогу WordPress знову виграє разом з WordPress.com.

Він потужний, має просту у використанні інформаційну панель, доступний і найбільш гнучку з усіх доступних блогівських платформ. Якщо ви шукаєте по сайту, ви знайдете в моєму огляді перелік усіх причин, якими ви повинні користуватися WordPress.com.

На цьому ми закінчуємо наш огляд, але що ви думаєте? Ви приймали рішення на будь-якій із описаних тут платформ блогу? Не соромтеся ділитися коментарями гостей нижче.

Яка найкраща платформа для ведення блогів? Заключні думки

На мою думку, більшість блог-платформ у цьому списку мають своє місце на ринку. Виберіть персону, яка описує вас найкраще, щоб побачити ідеальне рішення для вас:

Я хочу створити професійний блог для себе / свого бізнесу, і хочу повністю контролювати його.

 • WordPress.org: Почніть з WordPress.org сьогодні з нашим керівництвом по створенню блогу на домашній сторінці.

Я хочу, щоб один із найкращих варіантів із вищезгаданих платформ блогу заробляв гроші.

 • WordPress.org: Почніть з WordPress.org сьогодні з нашим посібником по домашній сторінці.

Я хочу мати можливість встановлювати нові плагіни, змінювати теми та в цілому зробити свій блог, що відповідає моїм потребам рукавичка.

 • WordPress.org: Почніть з WordPress.org сьогодні з нашим довідником на домашній сторінці.

У мене взагалі немає навичок проектування чи розробки.

 • Tumblr
 • WordPress.com
 • Середній
 • Квадратний простір
 • Вікс

Я власник бізнесу і не можу покластися на безкоштовні варіанти блогу. Мені потрібен професійний веб-сайт та блог, щоб пройти поруч із ним.

 • WordPress.org: дивіться наш посібник
 • Квадратний простір
 • Вікс

Зараз мені потрібен блог, і я хочу вибрати з безкоштовних платформ для ведення блогів!

 • WordPress.com

Я розпочинаю мікроблог, фотоблог або художник, і хочу поділитися своєю роботою.

 • Tumblr

Я починаю особистий / хобі-блог, і буду публікувати в основному письмовий контент.

 • WordPress.com
 • Середній

Я хочу рости письменником / блогером та спілкуватися з іншими однодумцями.

 • Середній

Я захоплююся сучасними технологіями, і хочу працювати з найсучаснішою платформою для ведення блогів!

 • Привид

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Яку платформу я повинен використовувати для свого блогу?

WordPress, якщо ви маєте намір заробити гроші. Це найпопулярніша платформа, що працює понад 30% Інтернету! Якщо вам просто потрібен безкоштовний варіант ведення блогів для особистого ведення блогів, перегляньте перелік вище, щоб побачити, який саме вам підходить.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map