Найкращі сайти хостингу блогу: який веб-хостинг найкращий для блогерів?

Перше питання, яке спадає на думку при перегляді кращих веб-сайтів для розміщення блогу – це, що це буде коштувати?


Але послухайте це.

Дешевий або безкоштовний може бути не найкращим способом, якщо ви не знаєте, як створити блог (з найкращим веб-хостингом або без нього), який виконує функцію, яку ви хочете, або потрібна для цього..

Як знайти найкращі сайти блогу

Ось ось моя пропозиція.

Вам краще звузити деякі найкращі варіанти веб-хостингу для блогів, а потім порівняти за ціною (і це все одно не коштує занадто багато, як ви побачите!)

Логотип HostGator

Наш номер 1 для веб-хостингу WordPress:
Хостинг для менших
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Ось найкращі сайти для розміщення блогів

Нижче ви побачите кілька найпопулярніших хостів блогу та посилання, щоб отримати спеціальні пропозиції в деяких випадках. Що найкраще? Це залежить від ваших потреб, але ви обов’язково знайдете постачальників послуг, які підходять.

Найкращі сайти для розміщення блогів

 • WordPress.org (найкращий хостинг блогу, якщо ви можете зекономити кілька доларів)
 • Квадратний простір (найкращий з веб-сайтів блогу для елегантності)
 • Weebly (хороший сайт для оновлення функцій)
 • Wix (найкращий сайт для блогерів, які хочуть перетягнути)
 • Joomla (найкращий хостинг для досвідчених кодерів)
 • WordPress.com (найкращий сайт для ведення блогів, якщо ви не хочете платити)
 • Середній (потужний інтерфейс від Twitter)
 • Tumblr (чудовий інтерфейс від Yahoo)
 • Blogger (старий, але простий у використанні)

WordPress.org – це великий брат WordPress.com, і, на мою думку, це, безумовно, найкращий сайт для блогерів та загадкових загалом..

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

WordPress логотипWordPress простий в установці, і вам не знадобиться кодування, щоб створити привабливий блог, але вам потрібно буде придбати власний хост і домен. WordPress дуже настроюється, і він пропонує безліч безкоштовних і платних варіантів … див. Нижче для найкращого способу розпочати хостинг для платформи WordPress зараз.

Це те, що я рекомендую

Хостинг HostGator

HostGator – один з найкращих веб-сайтів для розміщення веб-блогів, щоб знизити витрати, коли ви починаєте вести блоги. Вони задовольняють кожного блогера-початківця, і розпочати його легко.

Розробники веб-сайтів можуть отримати веб-сайт WordPress негайно з легкою установкою одним клацанням миші. HostGator має високоякісний сервер, який відмінно підходить для новачків і такий же швидкий, як і безпечний. Якщо технологія та кодування не є вашим фортом, вам також сподобається підтримка 24/7, яку ви отримуєте, коли у вашому блозі WordPress розміщені ці хлопці.

Мій єдиний рекомендований хостинг-провайдер

Логотип HostGator

Включає доменне ім’я *

Почніть лише за $ 6,95 / місяць 2,64 $ на місяць

Безкоштовний домен з хостингом

62% знижка за допомогою купонного коду: "startblog"

* На вибраних пакетах

Логотип SquareSpaceКвадратний простір набуває все більшої популярності, оскільки блогерам не потрібно жертвувати елегантністю для навичок кодування. Це один з небагатьох сайтів, який дає блогерам можливість створювати привабливий, якісний веб-сайт, не знаючи ні унції коду.

Однак це дійсно ціною …

Всі новини про Squarespace – не казкові. Тема та підтримка плагінів справедлива, але не приголомшлива. Якщо ви не впевнені в цьому, проходить суд, але вірите чи ні, ви будете платити понад чотири рази більше щомісяця використовуючи Squarespace, як і коли б ви натиснули тут для нашої ексклюзивної угоди з HostGator.

Weebly логотипБлогери, які шукають потужну платформу, яка максимізує потенціал для SEO, сподобається Weebly, де можливості SEO підключені прямо на сайт.

У Weebly є функції перетягування, які полегшують побудову сайту в деяких аспектах, але, хоча потужні, редагування може бути трохи менш зручним для користувачів. Хороша новина полягає в тому, що запускати можна безкоштовно і ви можете платити за оновлення за бажанням.

Логотип WixЯкщо ви шукаєте цікавий і привабливий веб-сайт, ви обов’язково знайдете його в Wix. Конструктор веб-сайтів із перетягуванням практично вбудовує себе у щось, що виглядає дивовижно.

Основний мінус хостингу з Wix? Вони платять за все, як вказувалося в кількох оглядах Wix. Чудовий веб-сайт може коштувати вам дорого. Текстовий редактор, шрифти та шаблони безкоштовні, але багато функцій, які роблять сайт чудовим, можуть поставити вас у бідну квартиру.

Логотип JoomlaJoomla – стара душа блог-платформ. Це не дуже зручно в користуванні, але якщо ви маєте трохи знань з кодування, ви можете просто полюбити його. Joomla пропонує понад 6000 безкоштовних розширень. Остерігайтеся блогерів-початківців – це не найкращий вибір веб-сайту для блогу.

Перший місяць безкоштовний, але після цього він може дорожче. Приєднайте його до сайту, який заробляє гроші, щоб отримати гроші від Joomla. Цей сайт найкраще працює для розробників Joomla та менеджерів веб-сайтів.

Логотип WordPress.comПро WordPress – найбільшу спільноту блогів в Інтернеті, можна сказати багато. Основна версія WordPress.com розміщується на сервері WordPress. Початківцям досить просто налаштовувати блоги, і це безкоштовно. Це ідеально, якщо вам не байдуже робити багато налаштувань.

WordPress.com пропонує оновлення за окрему плату. Коли ви будете готові до оновлення, вам потрібно буде перейти на розміщений в WordPress.org блог, але якщо ви раді залишитись на безкоштовних веб-сайтах, то це хороший варіант (але не сподівайтеся, що зможете заробляти гроші або вести бізнес на такому сайті, який не влаштовується самостійно).

Середній логотипНе дивно, що для налаштування з Medium мало місця, оскільки він належить Twitter. Розгляньте “Середній” твіт-версію світу блогів.

Це короткий погляд, але довгий досвід для письменників, які хочуть впорядкувати платформу, де їх слова займають центральне місце. Коли ви не хочете нічого, окрім фактів, Medium – це ваша платформа.

Tumblr логотипTumblr – ще один із веб-сайтів, що ведуть блоги, який є безкоштовним та має інтерфейс, з яким незвично легко працювати, навіть для початківців. Функції на веб-сайтах Tumblr конкурують з блогами на WordPress.com або Blogger.

Tumblr належить Yahoo, тому блогери, які люблять культуру та спільноту Yahoo, віддадуть перевагу цьому як веб-хостингу. Reblog – це особливість, унікальна для Tumblr. Reblog полегшує перезавантаження вмісту з інших сайтів.

Безкоштовний варіант BloggerДеякі з найраніших блогерів закохалися в платформу Blogger, коли вона насправді щось зробить. Вміст легко розміщувати та публікувати. У Blogger є кілька приємних маленьких віджетів, але вам потрібно ознайомитись з кодом, щоб налаштувати свій сайт, щоб вивести його з початкового віку.

Він належить Google, що означає, що інтегрувати всі програми Google у свій блог легко.

Ексклюзивна пропозиція веб-хостингу!

На щастя, я домовився про СПЕЦІАЛЬНУ Знижку на 62% із HOSTGATOR EXCLUSIVE для вас, читачі мого блогу, тож ваші витрати на хостинг можуть становити лише 2,64 долара на місяць!

Ви не отримаєте кращої угод для розміщення WordPress, ніж це де завгодно, так що поспішайте! Це лише обмежений час!

Інші функції пропонують найкращі сайти блогів

Швидкість: так, користувачі Інтернету очікують, що блог завантажиться за 2 секунди або менше. Що довше, ви, швидше за все, втратите їх. Інтернет-покупці хочуть швидко знайти свій товар. 79% покупців не повернуться на ваш сайт, якщо він занадто повільний, а 52% покупців сказали, що швидке завантаження сторінок підтримує їх вірність сайту.

Особливості: блогери-початківці хочуть, щоб сайт робив для них більшу частину роботи. Початківцям слід шукати прості та незавершені встановлення, перетягувати будівельників веб-сайтів, безкоштовні доменні імена та статистичні трекери.

Безпека: є дві основні причини розглянути безпечний хостинг веб-сайтів – відключення сервера та запобігання вірусам. Зазвичай ви платите за них трохи більше, але не хочете, щоб сервер вийшов з ладу під час сезону відпускних покупок. Ви також хочете уникати неприємних вірусів, які крадуть вашу особисту інформацію та вимикають комп’ютер.

Підтримка: як швидко ви очікуєте відповіді на технічну проблему від підтримки? Якщо ви хочете забезпечити наявність цілодобової служби технічного обслуговування або представника служби обслуговування клієнтів, вам потрібно знайти постачальника веб-хостів, який швидко відповість. Оформлення квитка про проблеми та очікування відповіді коштуватиме простою, особливо якщо на перше спробу не буде відповідено повністю..

Сильний досвід: найкращі веб-хостингові послуги для блогів добре поєднуються з програмами та плагінами WordPress.

Тип сервера: є чотири типи серверів, що розміщуються самостійно. Спільні сервери дешевші, але вони знижуються більше, оскільки сервер ділиться багатьма іншими підписниками. VPS коштує трохи дорожче, і хоча він розділяє простір на сервері, ваш простір відрізається від інших підписників, тож, якщо є проблема, його не спричинив інший абонент. Виділений простір коштує досить дорого, що не має сенсу для більшості людей, але менша ймовірність виходу з ладу. Четвертий тип сервера – це хмарна система. Він працює так само, як система VPS. Він використовує кілька серверів у мережі та є більш безпечним, ніж традиційні VPS та спільні сервери.

Ось відео, яке швидко пояснює різницю між типами власних серверів:

Особливості кращих сайтів для ведення блогів

Тепер, коли ви знаєте, що можете розраховувати заплатити трохи більше за те, що на сервері буде більше місця, зручні для користувача функції, швидша швидкість та цілодобова підтримка, ви можете визначити, якому з цих факторів потрібно присвятити основна частина ваших щомісячних витрат.

Встановіть свої стандарти та шукайте найкращого веб-хостингу для свого блогу. Зважаючи на це, погляньте на наш вибір найкращих платних та безкоштовних веб-сайтів блогу вище та прийміть остаточне рішення.

Банер HostGator

Остаточні думки про найкращі сайти блогу

Бажання отримати те, за що ви платите, не обов’язково відповідає дійсності при виборі найкращого веб-хостингу для блогів.

Додаткові віджети та шаблони можуть збільшити витрати, не додаючи вартості своєму блогу… при цьому виплачуючи кілька додаткових доларів за надійний, безпечний сервер за допомогою HostGator пропонує чудову цінність всього за $ 2,64 / місяць.

Зробив неправильний вибір веб-хостингу?Не витрачайте цінний час і гроші, використовуючи веб-сайти для ведення блогів із занадто складними для вашого рівня навичок. Хороша новина полягає в тому, що ви ніколи ні в чому не замикаєтесь.

Якщо одна платформа не працює для вас, дізнайтеся щось із свого досвіду та шукайте кращий блог на іншій платформі.

Я використав безліч потужних платформ, розроблених як для професіоналів, так і для початківців (InMotion, GoDaddy тощо), однак ви можете зберегти клопоти з необхідністю оновлення або переключення хостів у майбутньому, створивши блог з HostGator з самого початку сьогодні …

ви будете щасливі, що зробили!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map