Кращі безкоштовні сайти для розміщення веб-сайтів: 10 розглянутих найкращих веб-хостів

Безкоштовні послуги розміщення веб-сайтівВи коли-небудь чули, що вам ніколи не слід використовувати безкоштовний хостинг для веб-сайту?


Просто виконайте пошук у Google. Ви можете знайти статтю за статтею, яка пояснює небезпеку безкоштовного хостингу …

За великим рахунком, я згоден. Якщо ви запускаєте інтернет-бізнес, це, безумовно, відповідає дійсності. Для інших починань в Інтернеті кращі безкоштовні господарі веб-сайтів можуть мати саме те, що вам потрібно. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про кращих безкоштовних хостинг-провайдерів, які можуть підійти саме вам …

Розглянемо кілька можливих сценаріїв:

 1. Ви запускаєте невеликий блог, і хочете, щоб якийсь вміст вийшов якомога швидше, як заповнювач.
 2. У вас ще немає домену, але ви хочете показати якийсь вміст, який у вас уже є.
 3. Ви обмежені на кошти і потребуєте тимчасового рішення, поки ситуація не покращиться.

У цих випадках, а може бути, ще кілька, безкоштовний хостинг може вирішити ваші проблеми. Тепер вам просто потрібно визначити найкращі безкоштовні веб-сайти для хостингу. Ось тут я заходжу. Погляньте на ці безкоштовні огляди веб-сайтів, і подивимось, що найкраще підійде для вас.

ПРИМІТКА. Якщо ви хочете розмістити більш надійний веб-сайт для бізнесу або заробити гроші, то вам захочеться вибрати тверду платну послугу замість безкоштовної..

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

Ви можете розпочати роботу з реального сайту всього за $ 2,64 / місяць за допомогою HostGator, використовуючи наше ексклюзивне посилання на кнопку нижче.

Безкоштовний порівняльний графік розміщення веб-сайтів

Якщо ви дивитесь на безкоштовних хостів, очевидно, вартість не буде визначальним фактором. Ви хочете перевірити, наскільки надійний хост.

Ви також хочете врахувати, наскільки добре кожен хост пом’якшує недоліки, пов’язані з безкоштовним хостингом. У них є реклама? Скільки пропускної здатності ви отримуєте? Чи є у них підтримка клієнтів? Як давно вони були навколо?

Зрозумів? Добре, продовжимо.

Ось 10 найкращих безкоштовних веб-сайтів, що займають хостинг

Weebly логотипЯк давно Вієблі був? Протягом десяти років вони надавали цілий ряд послуг хостингу, і, схоже, їх пропозиції продовжують поліпшуватися. Хоча вони показують рекламу, і ви обмежені піддоменом Weebly, вони пропонують необмежену пропускну здатність та велику простір для зберігання – 500 Гб.

Ви також отримуєте доступ до розробника веб-сайтів із перетягуванням і перетягування Weebly. Створити сайт так само просто, як керувати текстовим процесором, у комплекті з безкоштовними шаблонами. Однак немає електронної комерції чи інтеграції електронної пошти. Це трохи наштовхує їх і заважає їм бути найпопулярнішим безкоштовним веб-хостингом.

Логотип WixWix найбільш відомий своїм безкоштовним розробником веб-сайтів. Параметри перетягування разом із шаблонами добре варто переглянути.

Безкоштовний домен з хостингом

На цьому справа закінчується, оскільки існує безліч обмежень, які пов’язані з їх службою.

Ви обмежені в одному з піддоменів Wix. Вони відображатимуть рекламу та брендинг вашого сайту. Вони мають обмежений простір для зберігання та пропускну здатність. Їхня підтримка клієнтів – це не те, що ви називаєте найбільшим. Вони також не вистачають вам рішень для електронної комерції та електронної пошти.

Але якщо ви просто шукаєте щось швидке і просте, платформа Wix може мати те, що вам потрібно. Створений ними веб-сайт справді є одним з найбільш надійних на ринку. Перегляньте відео нижче для короткого огляду того, що вони можуть зробити:

Ці хлопці пропонують “повний хостинг-пакет” саме там із безкоштовним сервісом. Без реклами та безлічі доменів. Ви отримуєте два власних, два субдомена та можливість паркувати один додатковий домен.

x10Hosting.com також пропонує необмежену пропускну здатність / дисковий простір, безкоштовні акаунти електронної пошти, електронну комерцію та встановлення в один клік улюбленого веб-програмного забезпечення. Це на додаток до простого у використанні розробника веб-сайтів. Дійсно, повний пакет хостингу.

Ці хлопці існують з 2007 року. Зараз вони відвідують близько 14 мільйонів користувачів у всьому світі. Вони того варті? Вони мають багато правильних пропозицій зі своїм сервісом. Ніяких оголошень, безкоштовний конструктор веб-сайтів та установка в один клік.

Вони пропонують хороші переваги, як сміливі гарантії безперервного часу – 99,9% – те, що конкурує з більшістю платних послуг. Мабуть, найпривабливіша особливість, яку вони рекламують, – це їхня безмежна пропускна здатність та дисковий простір.

Це означає, що ви можете зберігати та підтримувати стільки трафіку, скільки вам потрібно в міру зростання вашого сайту.

000webhost.com також підтримує PHP, MySQL та інші розширені функції, які ви зазвичай не пов’язуєте з безкоштовним сервісом. Вони працюють за найпопулярнішим безкоштовним веб-хостингом.

“Зараз понад 15 мільйонів членів!” Це вражаючий логотип, і вони отримали вражаючий безкоштовний сервіс, який підкріплює його.

Конструктор перетягування, параметри електронної комерції та необмежена кількість пам’яті / пропускної здатності. Недоліками є необхідність використання піддомену Bravenet і без електронної пошти з безкоштовним сервісом.

FreeHosting.com набирає очки за пропозицію послуги без реклами. Це означає, що будь-який сайт, на якому ви розміщуєте їх, буде виглядати більш професійно, ніж це може бути з меншими можливостями.

У них є інструменти та шаблони для створення веб-сайтів, щоб ви могли швидко створити сайт.

Вони мають установку в один клік для CMS та інших сторонніх додатків. Вони дозволяють швидко завантажувати фотографії та інші засоби масової інформації. Вони дозволяють робити резервні копії сайту.

Вони мають вбудовані рішення для електронної комерції для продажу продукції. Вони також включають інтеграцію соціальних медіа, щоб ви могли просувати себе в Інтернеті.

Це прямо в назві. Безкоштовний веб-хостинг Без реклами передбачено саме це. Вони полегшують налаштування за допомогою редактора перетягування. Вони також пропонують сотні шаблонів HTML та Flash, максимізуючи ваш вибір.

Пропускна здатність і дисковий простір не є найбільшими. Однак це порівняно з хостами, які платять бонафідом. Вони надають більш ніж достатньо для нового веб-сайту. Ви маєте змогу без проблем користуватися їхньою ідеєю, використовуючи їхню послугу.

WebFreeHosting.com має безглуздий крок: абсолютно безкоштовний веб-хостинг без прихованих комісій. З цим ви отримуєте доступ до PHP, Perl, CGI-BIN, електронної пошти MySql, POP3, FTP, файлового менеджера та інсталятора сценаріїв.

Оголошень немає. Вони пропонують безкоштовну підтримку клієнтів. Вони також мають 99,9% гарантії тривалості роботи. Ви отримаєте один власний домен, і можете додати до трьох субдоменів.

У них також є безкоштовний конструктор веб-сайтів. Якщо у вас немає досвіду створення веб-сторінок, це певна користь, оскільки це значно спрощує процес дизайну.

Безкоштовний хостинг-сервіс Freehostia представляє себе більш швидким варіантом. Вони стверджують, що “до 15 разів швидше, ніж широко розповсюджене рішення на одному серверній хостинговій платформі”. Вони також включають встановлення в один клік для більшості CMS та безкоштовних сценаріїв.

Вони є послугою без реклами, дозволяють отримати п’ять безкоштовних доменів і три облікові записи електронної пошти. 99,9% гарантії безперервного часу є безсумнівним плюсом. Вони також пропонують цілодобову підтримку клієнтів. Це є великою рідкістю серед безкоштовних послуг, і час їх реакції насправді досить непоганий, з урахуванням усіх речей.

Однак їх обмежена пропускна здатність та дисковий простір калічать загальний рейтинг.

Новіший безкоштовний веб-хостинг, який має суцільні функції. 5GBFree.com пропонує послугу без реклами з хостингом домену та встановленням у один клік для CMS. Вони пропонують безпеку, підтримку клієнтів та підтримку PHP, MySQL та CURL.

Їх пропозиції ресурсів дещо мізерні порівняно з іншими послугами. Вони забезпечують пропускну здатність 20 ГБ і 5 ГБ місця на диску. Ви не отримаєте жодних облікових записів електронної пошти з 5GBFree.com, але ви отримаєте власний домен.

Це хороший варіант для невеликого блогу чи веб-сайту, який просто намагається досягти їх основи. Щодо іншого, однак, ви можете вважати такі обмеження занадто обмежуючими.

Безкоштовний хостинг веб-сайтів: наш висновок

Безкоштовний веб-хостинг не завжди може запропонувати все, що вам дасть платний хост. Однак є маса причин, коли ви користуєтесь безкоштовним хостом, і немає причин не отримати найкращий безкоштовний хостинг.

Сподіваємось, наш безкоштовний відгук про веб-сайт розмістив вас у тому, що шукати у вашому пошуку. Ви можете навіть спробувати одну з наших рекомендацій і побачити, чи є вони правильним безкоштовним господарем для вас.

Якщо ви хочете підняти нанівець економічну платну платформу хостингу, HostGator очолює цей список.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map