Найдешевші послуги веб-хостингу 2020: порівняно доступні ціни

Давайте будемо чесними. Якби ви могли, ви отримаєте найбільш доступну функцію хостингу з накопиченою функцією, і знайти найдешевший веб-хостинг не буде вам на думку. Виділений сервер із змішаними ресурсами звучить чудово, поки вам не доведеться дивитись щомісячний рахунок.


Для багатьох підприємств дешевий хостинг веб-сайтів має важливе значення для забезпечення низьких витрат. Однак, шукаючи дешевий хостинг, ви хочете збалансувати ціну з функціональністю …

Бюджетний веб-хостинг без пільг перемагає мету мати платний хост. Спільний хостинг є найбільш очевидним рішенням.

Сьогодні ми розглянемо найкращий дешевий хостинг. Усі ці постачальники мають опції, що надходять до 5 доларів на місяць.

Якщо ви хочете швидкої відповіді, ви можете почати лише за $ 2,64 / місяць за допомогою HostGator за допомогою нашого ексклюзивного посилання.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Якщо ви хочете розібратися в речах трохи більше, скористайтеся цим посібником, щоб визначити, який дешевий веб-хостинг підійде саме вам.

Дешевий веб-хостинг: отримання необхідного

Найдешевший веб-хостинг

Більшість дешевих хостинг-сайтів пропонують багато таких самих стандартних функцій, як інструменти для створення веб-сайтів, панель керування cPanel та моніторинг сервера 24/7.

Деякі сайти включають інші пільги, щоб спробувати перемогти вас їх вибрати. Вони можуть включати необмежену кількість веб-сайтів та субдоменів. Це чудово для енергетичного користувача, але це не має сенсу для людини, яка просто хоче створити портфоліо-сайт.

Правило номер одне – це визначити, які особливості мають найбільше значення для вас та вашого веб-сайту. Найдешевший веб-хостинг може бути не найкращим вибором веб-хостингу для ваших потреб. Маючи так багато варіантів, ви можете вважати це завдання непосильним. Однак три критерії, які, ймовірно, будуть вищими для вашого вибору, – це надійність роботи, безпека від хакерів та технічна підтримка, доступна тоді, коли вони вам потрібні..

І фактором, що лежить в основі всіх цих основних критеріїв, є швидкість. Ви хочете швидкий сайт, який пропонує надійну гарантію безперервного часу. Швидке реагування або раннє втручання з питань безпеки означає менше простоїв для вашого сайту. І швидка відповідь від технічної підтримки завжди вітається. В процесі оформлення замовлення ви дізнаєтесь про всі ці критерії, а також про те, наскільки прозоро веб-постачальник надає свої умови.

Як ми ламаємо дешевий хостинг веб-сайтів

Щоб знайти найдешевший хостинг веб-сайтів, ми почнемо із зазначеної стартової ціни, як правило, з акційною ціною з обмеженим часом. Більшість сайтів перераховують тарифи за регулярними цінами, щоб допомогти вам порівняти. Витрати на оновлення також є частиною суміші. Тоді ми розглянемо, що ви отримуєте за ціну стосовно стандартних функцій та переваг. Нарешті, ми розглянемо інші витрати, приховані чи ні.

Щоб спростити питання, ми розглянемо витрати на налаштування та підтримку дешевого плану без жодних дзвінків чи свистів. Інформація про плату за домени та витрати на налаштування включається в перший термін та наступні. Описи включають будь-які функції, що змінюють ігри, які можуть виграти ціну хостингу. Ваш час та зусилля сприяють остаточній вартості найдешевшого веб-сайту.

Під час налаштування свого веб-сайту переконайтесь, що ретельно читайте весь порядок у процесі реєстрації. Знижки можуть застосовуватися лише до певних циклів виставлення рахунків. І не забувайте про дрібний шрифт. Деякі сайти можуть автоматично включити вас до додатків, які вам можуть не знадобитися. Саме додаткові кошти витягнуть з недорогого веб-хостингу.

Кращий дешевий веб-хостинг

Компанія Швидкість завантаження Додаткові функції Підтримка клієнтів Перевірити поточну ціну
ХостГатор Чудово Видатний Чудово Найкраща угода!
1&1 Чудово Видатний Чудово Перевірити ціни
Маленький апельсин Добре Чудово Чудово Перевірити ціни
А2 хостинг Чудово Чудово Добре Перевірити ціни
Всього серверних рішень Добре Адекватний Добре Перевірити ціни
GreenGeeks Адекватний Добре Добре Перевірити ціни
Центр веб-хостингу Адекватний Адекватний Адекватний Перевірити ціни
Хостинг InMotion Добре Адекватний Адекватний Перевірити ціни
iPage Адекватний Чудово Чудово Перевірити ціни
SiteGround Чудово Добре Адекватний Перевірити ціни

Найдешевші послуги веб-хостингу в цілому

Перевагою, яку HostGator вносить у таблицю, є розпізнавання її імен. Він займається цим бізнесом вже давно, нагромаджуючи престижних клієнтів, таких як Google та Yahoo. HostGator дозволяє початківцям легко створити свій веб-сайт із понад 4500 шаблонами, щоб дати вам багато творчого натхнення. Для спільного хостингу він пропонує доступний варіант.

Витрати

Як і інші сайти, HostGator може похвалитися найнижчою ціною 5,56 долара (або менше, ніж удвічі, ніж за цим посиланням) на місяць, але лише 36-місячним контрактом. Це означає, що 200 доларів заздалегідь мають послугу, яка надає лише 45-денну гарантію повернення грошей. Щомісячна ціна доступна за 8,76 доларів на місяць. Плата за налаштування не передбачена, і ваш домен перший рік безкоштовний. Поновлення коштує $ 12,95 після першого року.

Банер HostGator

Зміна гри

План вилучення оснащений одним із важливих змінників ігор, якщо ви плануєте використовувати свій сайт як Інтернет-магазин. Цей план не підтримує спеціалізований IP-адрес, який є важливим для веб-сайту електронної комерції. Це означає, що вам потрібно перейти до наступного плану.

Якщо це не хвилює вас, ми маємо величезну знижку на хостинг із цінами Hostgator за допомогою кнопки нижче.

1&1 відрізняється тим, що пропонує найнижчу ціну в 0,99 дол. США на місяць за свою нинішню знижку. Він пропонує чудову колекцію інструментів для створення вашого веб-сайту. PC Mag обрав його як свій головний вибір для хостингу WordPress. Серед унікальних пропозицій – сертифікат SSL навіть із планом запуску. Це надійний виконавець, який отримав 100-відсоткову нагороду NCM Online.

Витрати

Ціна 0,99 дол. США – це, звичайно, акційна знижка. Вартість цих акцій варіюється в широких межах, в різний час ціна становить 4,99 долара. Як і більшість перевірених постачальників, вам доведеться розібратися на сайті, щоб знайти фактичні витрати. Звичайна ціна для стартового плану становить 14,99 дол. США на місяць або 14 разів перевищує вартість зі знижкою. Налаштування для вашого домену безкоштовне.

При нинішній знижці ви сплатите одноразову річну вартість 11,88 дол. США, що неймовірно низька ціна. Однак, за звичайною ціною, ваш хостинг коштував буквально злетів до приголомшливих $ 179,88. Цікаво, що це найкращий дешевий розміщений варіант та найдорожчий провайдер веб-хостингу для річного циклу виставлення рахунків.

Ціни на домен також зростають з 0 доларів США в перший рік до рівня оновлення в 14,99 дол. США, що є майже стандартним для більшості хостинг-провайдерів. Хоча це додаткова вартість, вона добре відповідає доменним витратам у галузі.

Зміна гри

Кілька речей виділяються як можливі зміни змін для 1&1. По-перше, він пропонує коротку 30-денну гарантію повернення грошей. Коли багато постачальників пропонують більше часу або навіть у будь-який час гарантії, цей часовий проміжок здається дешевим порівняно. По-друге, План запуску має обмеження пам’яті в 600 МБ, яке може впливати на сайти з високим трафіком або якщо ваш сайт важкий.

Маленький помаранчевий має відповідну назву, оскільки він пропонує плани з нижчими цінами для користувачів, яким не потрібен повноцінний сайт з безліччю непотрібних функцій. План старту не включає домен, який поверне вам близько 15 доларів за послуги сторонніх розробників.

Незважаючи на відсутність домену, він пропонує хороше співвідношення ціни. Маючи понад 350 веб-додатків та безкоштовних щоденних резервних копій, провайдер може багато чого запропонувати як для приватної особи, так і для власника бізнесу.

Витрати

Щоб потрапити на плани недорогих, виберіть спільний хостинг у верхньому меню. Там ви знайдете крихітний план за $ 2,92 на місяць, що є точним описом того, що ви отримаєте. Він включає 500 МБ пам’яті пам’яті та 5 Гб пам’яті для одного сайту за 35 доларів за один рік контракту. Ця ціна, як видається, є акційною ціною, оскільки на сайті з’являється повідомлення про те, що її оновлять на 55 доларів у наступному році. Плани на 24 та 36 місяців поновлюються за тією ж ціною.

Зміна гри

Сила Малого Помаранчевого полягає в його здатності відповідати необхідним функціям із планом відповідності. Якщо ви шукаєте без зайвих зусиль, не шукайте більше. Хоча багато хостинг-сервісів мають необмежену кількість специфікацій, для деяких користувачів це може бути зайвим. І незважаючи на відповідний ім’я Tiny Plan, йому вдалося заробити 100-відсоткову нагороду за невиконання часу, що вирівняє її з більш великими хостинг-провайдерами.

Хостинг A2 заслужив велику повагу в галузі, вступивши як Топ веб-хостинг від NCM Online. Постачальник виділяється своїм акцентом на безпеці. Від інтеграції мережі доставки вмісту Cloud Flare до захисту HackScan він пропонує безпечне та швидке середовище для вашого веб-сайту. А якщо ви створюєте інтернет-магазин, для успіху в бізнесі важлива безпека.

Витрати

Витрати на хостинг починаються від 3,92 долара при звичайній вартості 7,99 долара. Однак ці цифри застосовуються до 24-місячного контракту, який ви сплачуєте заздалегідь. Ви можете платити щомісяця в розмірі 4,90 доларів зі знижкою. Ціна домену не включена в план Lite, але річна вартість 14,95 доларів є розумною. Зважаючи на всі ці цифри, ви сплачуєте 58,80 дол. США на місяць, 52,86 дол. США за рік або 93,96 дол. США, не враховуючи вартість вашого домену.

Зміна гри

Якщо його вражаючих особливостей було недостатньо для того, щоб вас змусити, його гарантія повернення грошей у будь-який час і 99,9-відсоткова гарантія безперервного часу роблять A2 хостинг гідним іншого вигляду. Вам також не потрібно приймати слово сайту. Як 1&1, NCM Online також визнав свою надійну послугу своєю 100-відсотковою нагородою за невиконання. І ви також отримаєте найшвидший сервіс веб-хостингу в США.

Total Server Solutions пропонують вагомий варіант для сервісу хостингу, який має необмежену кількість дискового простору та пропускну спроможність з одним доменом на своєму початковому плані, Dork. Оновлення отримують ваші необмежені домени та безкоштовну спеціалізовану IP-адресу та приватну SSL за допомогою плану Nerd.

Хоча цей план не найдешевший там, варто пам’ятати, оскільки SSL може бути дорогою повторною інвестицією.

Витрати

Цінові акції починаються з $ 3,95 на місяць із 36-місячним контрактом або 142,20 доларів заздалегідь. Це не погана ціна, враховуючи, що вона включає безкоштовний домен протягом першого року. Ви також можете вибрати щомісячний платіжний цикл на рівні 8,95 дол. США на місяць або 107,40 дол. США на рік. І в цьому полягає цінність 36-місячного зобов’язання. Домен поверне вам $ 12,92 за щомісячний план із оновленням на $ 15.

Зміна гри

Як і хостинг A2, Total Server Solutions пропонує гарантію повернення грошей у будь-який час, що говорить про багато впевненості у своїх продуктах. Ще однією ознакою є його 10-відсоткова програма знижок із встановленням на вашому веб-сайті кнопки Certified Pride. Завдяки надійному стовідсотковому режиму роботи, Total Server Solutions – це хороше співвідношення ціни та якості.

GreenGeeks пропонує один спільний план цін, завантажений безкоштовними необмеженими функціями, включаючи пропускну здатність, облікові записи електронної пошти та місце на диску. У вас є вибір використовувати як Fantastico, так і Softaculous Script Installer для веб-додатків.

План також включає безкоштовні нічні резервні копії для душевного спокою. Однією з функцій видатки є безкоштовний домен протягом життя вашого облікового запису з ними.

Витрати

Хоча ціна 3,96 долара звучить правильно, ви отримуєте цю ціну лише за умови трирічного контракту або $ 142,56. Це не погана ціна, але є лише 30-денна гарантія повернення грошей. На веб-сайті автоматично додається конфіденційність Whois, яка виставляється на суму 9,95 дол. США на рік, що робить запуск вартістю 152,51 долара.

Якщо ви не хочете переповнюватися спамом, корисно ввімкнути послугу. Щомісячна вартість хостингу становить 9,95 дол. США, якщо ви краще підете цим маршрутом, але заплатите 15 доларів за налаштування та 13,95 долара за домен.

Зміна гри

Хоча ви можете отримати щомісячний план, він коштує. GreenGeeks стягує одноразову плату в розмірі 15 доларів США, щоб встановити щомісячні платежі. Однак ви можете вважати це незначною незручністю, враховуючи свою 100-відсоткову репутацію в режимі безперервного часу. Він виділяється як зелене рішення, яке працює виключно на відновлюваній енергії.

Це один з небагатьох сайтів, який розуміє та поважає вплив центрів обробки даних на навколишнє середовище та зміни клімату.

Хаб, він же Hub Web Hosting Hub, пропонує гідний початковий план, який включає необмежену кількість облікових записів електронної пошти, пропускну здатність та дисковий простір. Замість одного сайту ви можете додати два у свій план, що відрізняє його від деяких інших хостинг-провайдерів, які зазвичай пропонують лише один.

Цей сайт зареєстрований як малий бізнес, приємний за 90-денну гарантію повернення грошей.

Витрати

Hub пропонує три рівні, починаючи з Spark Plan на $ 4,99, на 36-місячний контракт на $ 179,64. Незважаючи на те, що домен перший рік є безкоштовним, остаточна вартість з резервними копіями коштуватиме вам додатково 1 долар на місяць, на який вам доведеться відмовитися.

Немає опції щомісяця для плану запуску. З іншого боку, процес оформлення замовлення прозорий, чітко прописані умови поновлення.

Зміна гри

Змінник гри з Hub – це швидкість. Він пропонує великі швидкості завантаження з сервісом, який має 100-відсоткову репутацію часу. Це робить необмежену частину його послуг більш вартими.

Під час налаштування ви можете отримати BoldGrid, версію WordPress зручного в експлуатації веб-розробника, попередньо встановленого. Це потужне додаток, що включає безкоштовні теми та прості параметри налаштування для створення вашого веб-сайту, зручного для мобільних пристроїв.

Блог Будди проводить вас через процес створення вашого веб-сайту за допомогою WordPress та BoldGrid. Оскільки це довше відео покаже вам, обидва додатки разом пропонують численні способи налаштування вашого сайту під професійний вигляд. І Hub, і InMotion – два хостинг-провайдери, які пропонують інтеграцію BoldGrid.

InMotion пропонує безліч льгот за ціну. Ви отримаєте безкоштовні резервні копії, домен та його підпис. Вона включає інтеграцію Google Apps та понад 400 безкоштовних веб-додатків із 90-денною гарантією повернення грошей.

Якщо технічна підтримка у вашому списку функцій висока, ви оціните можливість зв’язатися з ними через Skype на додаток до звичайного телефонного обслуговування.

Витрати

Три плани, запропоновані програмою InMotion, мають подібні особливості в усьому світі, відрізняючись лише кількома варіантами та кількістю. Його план запуску починається з $ 5,99 на місяць з 24-місячним контрактом на $ 143,76. У ціну входять два веб-сайти, дві бази даних MySQL та шість доменів з електронною поштою.

Ще за $ 2 на місяць ви отримуєте шість сайтів, 50 баз даних MySQL та 26 доменів з електронною поштою. Пропозиція з обмеженим терміном відключення у розмірі 2 доларів на місяць на один або дворічний контракт ослаблює угоду.

Зміна гри

Якщо ви віддаєте перевагу щомісячний план, вам доведеться вибрати план Pro, який починається від $ 13,99 на місяць, регулярно – 15,99 дол. Крім того, план запуску не готовий до електронної комерції, що є певним змінником ігор, якщо ви хотіли запустити інтернет-магазин. Усі плани включають рекламні кредити в розмірі 250 доларів, що більше, ніж багато послуг.

iPage робить веб-хостинг легким лише за допомогою плану “все в одному”, що є прекрасною відпочинкою від безлічі планів та знижок, пропонованих іншими службами.

План хостингу також містить багато смаколиків, таких як безкоштовний захист SiteLock, рекламні кредити Google та Bing та безкоштовне хмарне сховище від JustCloud. Провайдер спеціалізується на тому, щоб зробити веб-сайт легким та швидким, орієнтованим на новачків.

Витрати

Його план починається з $ 3.25 на місяць для 24 або 36-місячного плану відповідно $ 78 або $ 117. Ви також можете вибрати 12-місячний план у розмірі 3,50 долара на місяць за 42 долари, різниця в ціні, яка майже змушує сміятися.

Реєстрація та налаштування домену безкоштовні. Процес оформлення замовлення включає кілька доповнень, декілька з яких відмічаються та включаються у вашу остаточну ціну. Ретельно перевірте свій вибір перед тим, як перевірити, щоб уникнути додаткових витрат.

Зміна гри

Якщо ви хочете Інтернет-магазин, iPage охопив безкоштовний інтернет-магазин, інтеграцію Paypal та ваш вибір кошика для покупок. Ви навіть можете отримати як безкоштовний номер, так і безкоштовний список компанії Yellowpages.com, унікальну вигоду з власником бізнесу.

Хоча сайт дає зрозуміти, що під час оформлення замовлення, ваш сайт поновиться в кінці терміну за звичайною ціною 11,95 дол. США на місяць або 143,40 дол. США для річного плану.

SiteGround має надійну репутацію доступного хостинг-провайдера. Як і більшість сервісів, ви можете безкоштовно перенести або зареєструвати свій домен. Пропонують деякі переваги з функціями безпеки, які дають йому перевагу перед конкуренцією. Поки плани не згадані, ви обмежені на 10 Гб місця на диску. Для більшості сайтів буде достатньо місця, щоб виконати роботу.

Витрати

Плани мають три смаки, орієнтовані на конкретні потреби руху, приємна функція, якщо ви не впевнені, який вибрати. Вони здійснюються за один, два або три роки платежних циклів. Хоча він пропонує місячний пробний веб-хостинг, він включає в себе плату за налаштування в розмірі 14,95 долара, яка поновлюватиметься за щорічною ціною згодом.

Найдешевший план – 3,95 долара на місяць, за попередньою вартістю – 47,70 долара з включеним доменом. Приємно бачити знижку, доступну навіть при однорічному зобов’язанні, а більшість сайтів резервують її на трирічні платежні цикли.

Зміна гри

Надійність – це ознака SiteGround. Як і A2 хостинг, його послуга включає мережу доставки вмісту Cloud Flare для додаткової безпеки та продуктивності. Крім того, він пропонує безкоштовне резервне копіювання даних, щоб захистити ваші дані. А його 100-відсоткова репутація в режимі безперервного часу робить його дешевим хостинговим сервісом, гідним врахування.

Що для вас найдешевший хостинг-сервіс?

Суть полягає в тому, що, хоча ви можете отримувати найдешевший веб-хостинг на рік, є і довгострокова ціна підтримки сайту. Частіше за все дві фігури сильно різняться. Однак якщо ви знайдете час, щоб прочитати дрібний шрифт, ви менше шансів отримати непрошений сюрприз, коли ваш сайт з’явиться для оновлення.

Ключове повідомлення про виїзд – це звернути увагу при оформленні замовлення. Як виглядають найдешевші веб-хости по перших враженнях, може і не бути. Багато сайтів спробують і продати ваш план або запропонують додаткові послуги. Хоча деякі, як конфіденційність домену, корисні, інші можуть не забезпечити значення середньому користувачеві. Але дешевий хостинг-провайдер не обов’язково означає поганий сервіс. Вся справа у виборі.

Щоб отримати максимум своїх інвестицій, вам слід дотримуватися веб-сайту, який забезпечує те, що вам найбільше потрібно на рівні, щоб відповідати трафіку вашого сайту. Також важливо вибрати надійну послугу, яка допоможе вам безперешкодно перейти на наступний рівень, коли настане цей час. І саме тут вступає в дію реальна вартість веб-хостингу з найнижчою ціною.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map