Найкращі відгуки сервера хостингу: рейтинги, ціни та багато іншого!

Існує багато важливих частин роботи будь-якого успішного веб-сайту, але найважливішою частиною будь-якого веб-сайту є… барабанний ролик, будь ласка… пошук найкращого веб-сайту для розміщення веб-сайтів.


Це правильно, надзвичайно важливо знайти найкращий хостинг сервера, оскільки основою вашого веб-сайту є їх веб-хостинг-сервер. Він несе повну відповідальність за збереження свого сайту та його роботи в будь-який час. Деякі провайдери практично нічого не пропонують, окрім недорогого доступу до сервера, а інші пропонують різноманітні дзвіночки.

Хитрість полягає в тому, щоб знайти функції, які ви насправді будете використовувати за ціною, яка не перешкодить вашому бюджету. Не знаєте, з чого почати шукати найкращі веб-сайти? Я тут, щоб допомогти!

Нижче я переглянув п’ять найкращих хостингових послуг. Дізнайтеся, яка послуга є ідеальним вибором для ваших конкретних потреб!

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Найкраща розбивка діаграми порівняння сервера

Рейтинг Особливості компанії Рейтинг зірок Ціна
1 SiteGround Дивовижне продовження часу 4.5 Перевірити ціни
2 GoDaddy Відмінна підтримка клієнтів 4.0 Перевірити ціни
3 Ганді Ніяких прихованих цін 4.5 Перевірити ціни
4 ХостГатор Гнучка & надійний 4.0 Перевірити ціну
5 Bluehost Великий & захищений 4.5 Перевірити ціни

Ось кращі сервери хостинг-провайдерів

Кращий хостинг-сервер

Логотип SiteGroundЧи є SiteGround найкращим хостинговим сервером? Ну, вони, безумовно, одні з найпопулярніших.

SiteGround – одна з найбільш широко використовуваних хостинг-компаній у світі. Не надто погано, враховуючи, що вони були засновані групою студентів коледжу ще в 2004 році. Сьогодні вони розміщують понад 450 000 доменів як для приватних осіб, так і для підприємств

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

Плюси

Однією з головних причин їх популярності є їх зручна платформа. Навіть якщо у вас дуже мало веб-досвіду, SiteGround проведе вас через процес хостингу. Вони навіть пропонують специфічну для WordPress інтеграцію.

Вони пропонують три плани оплати з різним рівнем зберігання та щомісячним обмеженням відвідувачів. Крім того, вони також пропонують одномісячний пробний період за 24,95 долара. Це чудовий спосіб відчути сайт, перш ніж взяти на себе річну підписку.

SiteGround відмінне в тому, щоб підтримувати ваш сайт в Інтернеті, також відомий як “тривалість роботи”. Галузевий стандарт безперервного робочого часу серед усіх постачальників хмарних сховищ становить 99,90%. SiteGround виходить за рамки промислового стандарту 99,98%!

Вони також пропонують великі швидкості. В середньому веб-сторінки завантажуються в 700 мс. Я особисто переробляв сторінки, завантажуючи поштовий 456 м на SiteGround. Це просто не швидко – це одні з найшвидших швидкостей, які я коли-небудь бачив!

Інтеграція WordPress – це ще одна сфера, де вони переважають. Якщо ви будуєте свій веб-сайт за допомогою WordPress, SiteGround автоматично закриє отвори в безпеці, виконуватиме обслуговування на рівні сервера та надаватиме автоматичні щомісячні резервні копії..

Мінуси

SiteGround не пропонує вам ні місця для зберігання. Їхній план має обмеження на зберігання в 30 Гб. Хоча це і не чудово, воно також не необмежене.

Безкоштовний домен з хостингом

Якщо ви керуєте малим бізнесом, цей ліміт пам’яті не вплине на вас. Але в міру зростання вашого бізнесу вам може знадобитися необмежений простір для зберігання.

Вам також потрібно щорічне зобов’язання. SiteGround не пропонує жодних планів щомісяця. Однак вони пропонують одномісячну пробну версію.

В цілому, SiteGround пропонує швидкісні швидкості, надійне обслуговування та доступну підтримку клієнтів. Їх обмеження на зберігання є найбільшим недоліком, але ця проблема не стане великою проблемою для блогерів та малого бізнесу.

Логотип GoDaddyНапевно ви бачили їхні рекламні ролики Super Bowl, які часто цілеспрямовано скандальні. Але маркетинг убік, GoDaddy – найкращий хостинг-сервер?

Понад 13 мільйонів людей користуються послугами GoDaddy. На платформі розміщено понад 60 мільйонів веб-сайтів.

Плюси

Про GoDaddy дуже багато подобається. Вони пропонують надійний хостинг за конкурентною ціною, і вам не потрібно тонни технічних ноу-хау.

Інтерфейс перетягування дозволяє вибирати з понад 300 унікальних шаблонів, щоб створити власний вигляд вашого сайту. Ви просто вставите свій вміст у обраний дизайн, і вам буде добре!

Підтримка клієнтів – це ще одна сфера, де GoDaddy відмінне. Вони пропонують чат наживо, квитки на підтримку та підтримку по телефону.

Ще краще, що їх телефонна підтримка з’єднує вас із реальною людиною. Доступна 24 години на день, 365 днів на рік, мережа підтримки клієнтів GoDaddy – це величезний плюс.

Мінуси

Але GoDaddy також має враховувати деякі мінуси. Завдяки їхній системі дизайну шаблонів веб-сайти, створені в GoDaddy, не можна передавати іншим хостинг-компаніям. Після того, як ви взяли на себе зобов’язання GoDaddy, ви дотримуєтесь їх, поки ви хочете зберегти свій існуючий веб-сайт.

Відсутність електронної комерції та мобільної підтримки – це два інших негативів, про які слід пам’ятати. GoDaddy чудово, якщо ви хочете створити блог або інший сайт, на якому безпосередньо не продаються продукти. Але якщо у вас працює віртуальний магазин, GoDaddy – це не найкращий вибір. Вони не пропонують інструментів роздрібної торгівлі в Інтернеті. Крім того, їхні варіанти мобільної оптимізації автоматизовані та обмежені.

Загалом, GoDaddy – це простий, надійний вибір, але пропонує обмежені можливості для будь-якого серйозного магазину електронної комерції.

Вони чудові, якщо ви хочете швидко отримати основний сайт в Інтернеті, але я не можу рекомендувати їх для більш просунутих сайтів.

Логотип Gandi.netПід час пошуку найкращих веб-хостингових сайтів дуже швидко стає зрозумілим одне питання: інтернет-маркетинг може стати досить диким. Візьміть Gandi.net. Основу всієї їхньої компанії можна підсумувати в офіційному гасло компанії “No Bull *** t”.

Я визнаю, що спочатку я не був у захваті. Так само, як ризиковані рекламні ролики Super Bowl GoDaddy, я завжди з обережністю ставлюсь до компанії, яка надто намагається створити різку маркетингову кампанію. Чи дійсно вони пропонують якісну хостингову послугу чи їх цікавить лише залучення нових клієнтів для короткострокового продажу?

Плюси

Виявляється, про Ганді можна багато чого подобатися. Слоган їхньої компанії – це не лише девіз. Це фактично представляє їх основну філософію компанії, яка, як я вважав, добре змінила темп.

По-перше, вони беруть на себе зобов’язання не мати прихованих платежів або продажів. Ви не знайдете жодної з тих пропозицій “$ 1 за перший місяць веб-хостингу”, які є настільки поширеними серед платформ, як GoDaddy та 1&1. Хоча ці перерви в ціні можуть бути приємними на початку, я краще просто знаю ціну, яку я буду платити більшу частину часу.

Також Gandi пропонує безліч безкоштовних функцій для кожного домену. Ви отримуєте дві безкоштовні розміщені сторінки, безкоштовний блог, безкоштовні послуги електронної пошти та цілий рік сертифікації SSL.

Іншим головним моментом продажу Gandi є їх прихильність до конфіденційності клієнтів. Вони зберігатимуть вашу особисту та професійну інформацію з рук будь-яких сторонніх постачальників.

Мінуси

Їх ціни трохи на високій стороні. Крім того, вони не пропонують багато послідовних пропозицій для користувачів новин. Це різко контрастує з такою платформою, як GoDaddy, яка пропонує новим користувачам угоди з майже постійною регулярністю.

Натомість, Ганді наголошує на короткострокових продажах на багато менш використовуваних доменних імен. Наприклад, під час цього огляду вони пропонують розпродаж у доменах .cam. Хоча це може бути корисним доменом для деяких користувачів, я сумніваюся. .Cam має широку привабливість.

Нарешті, Ганді не дуже відомий. Мені особисто дуже подобається хостинг-платформа, але я розумію, чи насторожуються інші користувачі. Зрештою, у Ганді практично немає бюджетного маркетингу. Плюс у них нецензурна легалізація прямо на першій сторінці.

Загалом вони не проектують дуже професійний образ. Потенційні клієнти, які просто натрапляють на свій веб-сайт, швидше за все, складуть неправильне враження про якість послуги.

Логотип HostGatorЯкщо ви вже досить добре знайомі з веб-хостингом і подібними технічними проблемами, ви можете зробити тону з функціями, запропонованими HostGator.

Ця платформа на базі Linux має сервери, розташовані по всьому світу. Спільний хостинг – їх найпоширеніша пропозиція, але ви також можете вибрати виділений і VPS.

Плюси

Масштабованість та гнучкість – основні переваги HostGator. По мірі зростання вашого веб-сайту ви можете легко збільшити масштаби своїх потреб у хостингу, щоб вони відповідали розширюваній базі клієнтів. У той же час ви також можете зменшити масштаб, щоб не платити за хостинг, які вам не потрібні.

Технічно досвідчені чи принаймні зацікавлені в тому, щоб дізнатися більше? HostGator дозволяє кожному користувачу встановлювати та налаштовувати будь-яке програмне забезпечення, яке їм подобається, завдяки забезпеченню повного доступу до кореня. VPS включає бази даних cPanel і MySQL.

Мінуси

Не хвилюйтеся, якщо широке налаштування – це не ваша справа. Окрім своїх напівкерованих планів, вони також пропонують повністю керовані варіанти. Хоча ця послуга є прохідною, вона коштує додатково. Крім того, ви не збираєтеся отримувати особисті стосунки, якби ви самостійно оптимізували сайт або найняли SEO-професіонала для цього..

Загалом, HostGator пропонує безліч варіантів налаштування за розумною ціною. Хоча вони мають напів керовані плани, ви справді отримуєте максимум користі від цієї платформи, якщо у вас є достатня кількість технічної експертизи.

Логотип BlueHostBluehost – один з найбільших веб-хостів навколо. Розташований у місті Прово, штат Юта, вони розміщують понад два мільйони веб-сайтів. Їхня команда складається з 750 осіб, які цілодобово надають підтримку. Bluehost заснували Денні Ешворт та Метт Хітон.

Bluehost відносно відомий своєю партнерською програмою. Користувачам рекомендується рекомендувати послугу своїм друзям. Кожен реферал заробляє гроші від Bluehost. Минулого року платформа виплатила понад 5 мільйонів доларів.

Плюси

Bluehost надійний, надійний та прямолінійний. Навіть якщо ви вперше використовуєте сервер веб-хостингу, ви повинні мати можливість переміщатися по меню та отримувати веб-сайт досить легко в Інтернеті.

Bluehost особливо простий, якщо ви створили свій сайт за допомогою WordPress. Вони пропонують повну підтримку WordPress. Насправді, Bluehost – один із лише трьох веб-хостів, офіційно рекомендованих WordPress. Ось відео від Bluehost, яке пропонує більше деталей:

Ще одна річ, яка мені подобається в Bluehost – це їх прихильність до безпеки. Вони використовують:

 • CloudFlare: підтримує ваш сайт в Інтернеті навіть під час трафіку
 • Доступ до SSH: допомагає захистити веб-перегляд
 • Чорні списки IP-адрес: допомагає заборонити тролів і зупинити домагання
 • Захист гарячої посилання: допомагає зупинити крадіжку вмісту

Мінуси

Блухост веде повільно. Вони насправді одні з найповільніших хостів, яких я коли-небудь перевіряв! Середній час навантаження – близько 700 мс. Повільний час завантаження може дійсно нашкодити вашій суті, тому Bluehost може бути не найкращим вибором, якщо ви хочете розмістити бізнес в Інтернеті.

Також Bluehost не отримує високих балів за обслуговування клієнтів. Хоча люди, з якими я мав справу, були обізнаними, майже завжди були тривалі очікування. Я розумію, що Bluehost користується популярністю, але тривалий час очікування все ще може вплинути на мій підсумок, якщо мій сайт не працює і мені потрібна допомога.

Найкращі веб-сайти для веб-хостингу дозволять зробити обслуговування клієнтів першочерговим завданням, незалежно від кількості клієнтів. Незважаючи на те, що у Bluehost є багато клієнтів, я бажаю, щоб часи їхньої підтримки були швидшими.

Отже, які найкращі сайти для веб-хостингу? Ну, немає простої відповіді. Найкращий сервіс веб-хостингу – це той, який надає необхідні функції за ціною, яку ви можете собі дозволити.

У моєму списку вище вказано п’ять найкращих постачальників веб-сайтів. Всі вони мають різну силу, і жодна з них не позбавлена ​​недоліків, але в цілому вам слід із задоволенням використовувати будь-який з них для хостингу.

Особисто я вважаю, що найкращим постачальником веб-хостингу є SiteGround. Вони пропонують чудовий поєднання послуг, особливостей та ціни. Крім того, вони також пропонують пробний період, який є прекрасним варіантом для всіх, хто не знайомий зі світовим веб-хостингом.

Їх відданість наданню вище середнього функціоналу в найширшому спектрі факторів є розумним кроком. Той факт, що у них є конкретні варіанти обслуговування усіх видів веб-сайтів, випереджає їх конкуренцію та робить їх корисним для всіх, хто хоче розмістити сайт.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map