Огляди веб-хостингу для великих та малих підприємств: що найкраще?

Немає веб-сайту? Жодної справи. Це єдиний консенсус, якого досяг багато керівників сфери бізнес-стратегії. Forbes, підприємець та інші погоджуються з тим, що відсутність веб-сайту чи погано функціонуючий веб-сайт може стати причиною смерті для малого бізнесу, який намагається розширити сферу своєї діяльності.


Є багато причин, щоб мати одну:

Він забезпечує присутність, до якої завжди можуть отримати доступ клієнти, щоб дізнатися, що ви робите. Він надає варіанти клієнтам, які бажають зручніше використовувати ваші товари та послуги. Найбільше це робить те, що ти схожий на професійну сутність, яку ти намагаєш зобразити як.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Тоді, безумовно, слід вважати, що найбільш успішним малим бізнесом будуть саме ті, у кого найкращий бізнес-хостинг.

Хороший хостинг забезпечить, щоб ваш сайт був швидким, надійним, а також не працював на годинах. Дослідження цілого ряду веб-хостів займає багато часу, однак, щоб підвищити зусилля малого бізнесу, ми відстежили декілька найважливіших виборів для наших найкращих оглядів веб-хостингу для бізнесу..

Ми зробимо порівняння веб-хостингу і розглянемо, що вам знадобиться від вашого хоста, і які компанії можуть надати вам найвищу послугу.

 

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

Бізнес-хостинг порівняно

Кращі огляди бізнес-хостингу

Бізнес-хостинг

Логотип HostPapaHostpapa – це одне з найбільших імен там, але чи автоматично це робить їх найкращим веб-хостингом для бізнес-потреб? Не зовсім. Їм у них багато чекає, але також є і деякі законні закиди. З точки зору того, що вони роблять правильно, надання безлічі варіантів хостингу є певним плюсом. Незалежно від того, чи потрібен вам спільний, VPS, виділений, хмарний або WordPress хостинг, Hostpapa має план, пристосований принаймні до деяких ваших потреб.

Більшість планів Hostpapa є трирівневими, тобто кожен стиль хостингу має три під-варіанти, що забезпечують різні рівні ресурсів. Природно, вам доведеться заплатити більшу плату за більше ресурсів. За великим рахунком, однак, їх ціноутворення досить справедливе. Один із найнижчих планів, спільний хостинг, може розпочати роботу із вступною ставкою $ 3,95 на місяць. Їх пропозиції пропонують стандартний рівень ресурсів для розміщення вашого веб-сайту, а також вони мають варіанти для хостингу для реселлерів, якщо ви намагаєтеся розпочати власний бізнес з веб-хостингу.

Отже, які недоліки? Для одного, якщо ви шукаєте хостинг VPS на базі Windows, вам не пощастить. Тут все Linux. Ці низькі вступні ціни? Не сподівайтесь, що вони триватимуть вічно; ви побачите значно підвищену ставку, коли ваш перший термін із Hostpapa закінчиться.

Крім того, надійшло більше кількох скарг на їх заходи безпеки, що залишають бажати кращого (і безпека є необхідною для будь-якого веб-сайту бізнесу). Hostpapa надасть широкі варіанти, якщо ви тільки починаєте роботу, але якщо ви хочете отримати серйозну інформацію, вам доведеться поїхати в інше місце для найкращого бізнес-хостингу.

Безкоштовний домен з хостингом

rt

Оскільки ми так любимо Hostpapa, ми домовилися про ексклюзивну пропозицію для вас! Замість того, щоб платити повну ціну, ви можете отримати понад 67% від звичайної ставки і платити тут лише $ 2,95 / місяць.

АрвіксВам пробачать, якщо ви ніколи раніше не чули про Арвікс. Вони не є найбільшим ім’ям хостингу, але вони є надійним варіантом для бізнесу, особливо якщо ви шукаєте спільний хостинг. Вони навіть отримали спільний варіант спеціально для ділових клієнтів. Це дорожче, звичайно, але Arvixe проходить додаткову милю у забезпеченні того, щоб його функції були придатними для підприємців.

На кожному спільному сервері є менше клієнтів. Ви отримуєте вибір ОС Windows або Linux. Ви отримуєте домен безкоштовно. Ви отримуєте безліч облікових записів електронної пошти, місця для зберігання, щомісячну пропускну здатність та додаткові додатки для веб-розробників, які вам знадобляться для створення та керування повнофункціональним бізнес-сайтом. Якщо це все ще занадто мізерно, ви можете перейти до їх VPS або виділеного хостингу.

Проблеми з Arvixe пов’язані з підтримкою клієнтів. Якщо вам потрібна допомога, щоб зробити що-небудь, ви частіше буваєте самостійно. Рамка для надійно розміщеного веб-сайту є, але на практиці будь-які проблеми, пов’язані з їх обслуговуванням, можуть перешкоджати сукупності досвіду. Не зовсім вершина купи, коли мова йде про найкращий веб-хостинг для бізнес-операцій.

ГосподаріПараметри з кількома загальними, VPS та виділеними? Вибір ОС Linux та Windows? Доступне ціноутворення? Господарі вітрів запропонують вам все це і трохи більше з їх сервісом. У них є спеціалізовані варіанти з великою кількістю місця для вашого веб-сайту. Ви можете розмістити кілька доменів. Ви інтегруєте функції безпеки. Ви також отримаєте щедру допомогу серверних ресурсів для завантаження.

Наприклад, їх “Ultimate” бізнес розділяв хостинг. Він починається з 10,00 доларів на місяць. Ви отримуєте “необмежену” пропускну здатність та об’єм пам’яті (це не справді необмежено, але вони будуть масштабуватися якнайкраще, щоб відповідати потребам вашого сайту) Вони надаватимуть вам періодичні резервні копії вашого веб-сайту та цілодобову підтримку служби обслуговування клієнтів HostWinds. Який улов?

Сервери швидкі та надійні, але підтримка 24/7 не завжди найкраща. Також є деякі мінімальні проблеми, про які користувачі повідомляють зі своїми електронними серверами. Якщо ви просто шукаєте дешевий, надійний хостинг, HostWinds повинен бути більш ніж достатнім для ваших потреб, навіть якщо він не є одним із найкращих веб-сайтів для бізнес-хостингу.

Логотип хостингу InMotionЗараз ми готуємо з газом. InMotion – це руками одного з найкращих веб-хостів там, в бізнесі чи іншим способом.

Кілька варіантів хостингу – від Спільного до Спеціалізованого. Надійні безпрограмні та швидкі сервери.

Відмінна підтримка клієнтів і набір додаткових функцій. Єдине, що збиває їх з кілочка – це відсутність параметрів Windows.

Якщо ви все ще працюєте з Linux, цей хост увійде до вашого короткого списку для потреб вашого бізнесу.

Логотип DreamHostDreamHost має великий досвід роботи в хостинговій грі, і це показує. У них є безліч розширених функцій для досвідчених користувачів.

Якщо ви хочете зробити серйозний веб-хостинг високого рівня свого ділового веб-сайту з усіма вишуканими дзвінками, це має бути вибором.

Їх одна слабкість? Немає розробника сайту. Вам або доведеться визначити свої навички дизайну та кодування або передати завдання більш компетентному веб-розробнику.

Але якщо ви хочете найбільш професійний бізнес-сайт, можливо, це мав би бути ваш план з самого початку.

Які основні бізнес-хостингові послуги: наш висновок

Ви можете вибрати багато хостів на верхньому рівні, і якщо ви просто шукаєте пристойний спільний хостинг для свого першого бізнес-веб-сайту за низькою ціною, будь-який з наших виборів зробить.

Якщо ви шукаєте хостинг найвищого рівня та розширені функції для серйозно потужного веб-сайту, то варто зосередити свої зусилля на забезпеченні хостингу від Hostpapa або DreamHost, котрий веде слово, коли мова заходить про послуги високого класу хостингу..

Який найкращий хостинг для малого бізнесу?

Тепер, коли ми розкрили відгуки про бізнес-хостинг, давайте подивимось, хто має найкращий веб-сайт для малого бізнесу

Покупки навколо можуть стати напруженими, оскільки конкуренція на звання постачальника кращих веб-сайтів малого бізнесу є жорстокою. Тому я склав цей короткий огляд 5 найкращих веб-сайтів для власників малого бізнесу.

Сподіваємось, це може допомогти вам відповісти на це нагальне питання і привести вас до вирішення.

По-перше, ви обов’язково захочете врахувати хостинг-послугу з ціною, яка не покалічить ваші бізнес-зусилля. Ви можете розпочати роботу лише за $ 2,95 / місяць за допомогою Hostpapa, використовуючи наше ексклюзивне посилання тут.

Кращі веб-хостинги для малого бізнесу

Ось найкращі послуги веб-хостингу для малого бізнесу

кращий веб-сайт для малого бізнесу

Логотип HostPapaКороль веб-господарів, на наш погляд, – Hostpapa. Мало сумнівів, що ви ніколи раніше не чули цього імені. Понад 3 мільйони доменів використовують Hostpapa для своїх послуг, а сила бренду випливає з того, що вони надають такий широкий спектр підтримки для всіх бізнес-потреб та персональних потреб в Інтернеті – включаючи малий бізнес.

Починати свіжим? Hostpapa має інтегрований веб-розробник, щоб швидко покращити ваш сайт, доповнити шаблони, підручники та поширені запитання для спільноти. Якщо ви приїжджаєте з іншого хоста, Hostpapa спрощує здійснення переходу за допомогою спеціальної міграційної команди.
Hostpapa пропонує різні рівні для спільного, VPS, хмарного та спеціалізованого хостингу. Ви зможете підключити потрібну кількість ресурсів для свого веб-сайту та зможете легко оновити його, коли настане час для розширення, як, наприклад, коли ви почнете працювати з електронною комерцією.

Перебіг швидкості та швидкість – у верхній частині, а Hostpapa також пропонує повний спектр додаткових послуг, які потрібно оптимізувати. Електронна комерція, електронна комерція, інтеграція CMS, додатки тощо. Якщо вам це потрібно, Hostpapa, ймовірно, працює над платформою. Як для професіоналів, так і для новачків, Hostpapa забезпечує найбільшу ціну за найнижчі ціни. Це заробляє їм головну рекомендацію з групи.

Оскільки ми так любимо Hostpapa, ми домовилися про ексклюзивну пропозицію для вас! Замість того, щоб платити повну ціну, ви можете отримати понад 67% від звичайної ставки і платити тут лише $ 2,95 / місяць.

Логотип NameCheapПоряд з Hostpapa, NameCheap є однією з найкращих веб-хостингових компаній для власників малого бізнесу в цьому списку. І це тому, що просто так багато любити в цьому. Деякі з моїх улюблених речей щодо їх хостинг-послуг:

 • Вони мають широкий спектр планів, включаючи приватний хостинг електронної пошти, спільний хостинг сервера, віртуальний приватний хостинг сервера та спеціалізований хостинг сервера. І в кожній категорії ви маєте кілька цінових балів. Тож це справді компанія, яка може з вами рости.
 • Високі функції. Їх технології є одними з найсучасніших, які ви можете знайти. Навіть їх спільні сервери є більш потужними, ніж більшість, тому їх найдешевші плани все ще функціонують краще, ніж у багатьох конкурентів.
 • Конфіденційність та безпека є важливими при здійсненні бізнесу в Інтернеті. Але, на жаль, багато компаній пропонують найосновніші пакети безпеки, якщо вони взагалі пропонують щось. Завдяки пошуку даних, високий рівень безпеки – це стандарт, і ви отримаєте чудові продукти безпеки, що входять у найдешевші плани, які вони пропонують.
  Мінімальні функції розваг

  Для всіх чудових речей, які вони пропонують, одне, що деякі клієнти сумують, – це веселі додаткові пільги. NameCheap насправді не про дзвіночки, оскільки вони зосереджуються в основному на чудових технологіях та практичних потребах. Тож якщо ви шукаєте щось, що має якісь прикольні трюки в рукаві, ви можете почувати себе вдома більше з Hostpapa чи чимось подібним.

  Остаточний вердикт

  Зважаючи на це, NameCheap має так багато запропонувати, тому вони, безумовно, повинні бути у вашому списку найкращих виборів, коли ви робите деякі додаткові порівняльні покупки, щоб прийняти своє остаточне рішення

Маленький апельсинКоли вам потрібно пройти тісну мотузку між супер дешевими цінами та якісним сервісом, маленький апельсин – це одна з найкращих веб-служб хостингу, до яких ви можете звернутися. Вони пропонують плани настільки дешеві, що ви могли заплатити за них за допомогою сильної зміни, яку ви зібрали з заднього сидіння вашого автомобіля.

Масштабованість

Але вони також пропонують більш вдосконалені плани, які працюють на високопродуктивних серверах і забезпечують вам потужність і гнучкість, які вам пізніше знадобляться, коли ваш бізнес зростатиме.
Вони мають як віртуальні приватні хостинг-сервери, так і спеціальні плани хостингу серверів, які підходять для великих підприємств. А процес модернізації до нового плану простий і швидкий, тому ви можете оновити з тими ж темпами, що і зростаєте.

Інструменти побудови сайту

А коли ви починаєте, невеликий апельсин пропонує Weebly інструменти для створення сайтів, які допоможуть вам створити свій веб-сайт. Це один з найкращих наборів інструментів для створення сайтів, які ви можете отримати. Він розроблений, щоб бути дуже простим у використанні, навіть якщо ви новачок.

Великий час

Маленький помаранчевий також надає 99,9% гарантії тривалості роботи, що є саме такою впевненістю, яку ви хочете, якщо ви власник малого бізнесу, сподіваючись, що ваш новий веб-сайт допоможе збільшити трафік та видимість.

Плани вищого кінця не дуже унікальні

Хоча вони пропонують широкий спектр планів із все більш потужними серверами, головним їх залученням є дешевші плани. Після того, як ви почнете вникати у більш дорогі плани, ціни більш схожі на конкурентів. Вони все ще трохи дешевші, але, коли ви збираєтесь до високого плану, не хочеться просто дивитися на ціну.

Отже, якщо ви купуєте спеціалізований сервер або план хостингу VPS, у вашому списку обов’язково повинен бути невеликий помаранчевий, але ви повинні переконатися, що порівнюєте його з іншими, щоб ви могли знайти той, який має функції та параметри, які вам справді потрібні.

Остаточний вердикт

В основному, Маленький помаранчевий – найкращий веб-хостинг для власника малого бізнесу, який починає малий, але має намір зростати великими. Вони охоплюють вас з моменту, коли ви починаєте свій бізнес, і до моменту, коли ваша компанія стає головним успіхом. Це також стосується інших сайтів у цьому списку (наприклад, NameCheap), але невеликий апельсин може почати вас за набагато нижчих цін.

Отже, якщо вам потрібно почати з плану, який є максимально базовим, але потім розраховуйте рости експоненціально протягом багатьох років, маленький апельсин зможе рости разом з вами.

найкращий веб-хостинг для малого бізнесуFatCow, безумовно, заслуговує місця як один з найкращих веб-хостингових послуг для власників малого бізнесу. Є багато причин, які так люблять і малий, і середній бізнес.

Це створена компанія, яка стала свідком зміни світового бізнесу в Інтернеті і залишалася попереду грою весь шлях. Він пропонує лише один план, і цей план включає все, що можна захотіти. У вас є “oodles” функції, як може сказати представник Fatcow Деякі з цих особливостей:

 • Інструменти для створення сайтів, що постачаються разом з навчальними посібниками, блогами та форумами, допоможуть вам використовувати їх для створення найкращого можливого сайту.
 • Панель управління, яку можна налаштувати так, щоб вона включала лише те, що ви хочете та потребуєте, щоб вона не була захаращена параметрами, якими ви ніколи не користуєтесь.
 • Веб-аналітичні інструменти, які дають вам необхідну інформацію для створення ідеальної стратегії інтернет-маркетингу для орієнтації на ваших ідеальних клієнтів.
 • І багато, багато іншого.
Відсутність масштабованості

Основним недоліком, який варто зазначити, є те, що лише з одним всеосяжним планом вони не такі масштабні, як інші компанії. Це дійсно ключовий момент, який ставить Фаткоу на 4,5 зірки, тоді як ім’я-чак містить солідні 5 зірок.

Остаточний вердикт

Однак, маючи на увазі, якщо ви не очікуєте, що ваші потреби дуже зміниться протягом наступних кількох років, план веб-хостингу Fatcow може стати чудовим варіантом. Це так багато в одному плані, якщо ви очікуєте, що ваш веб-трафік і веб-сайт повинні залишатися відносно стабільними протягом деякого часу, це найкращий спосіб отримати всі необхідні функції.

Логотип JustHostJustHost має певні солідні послуги та плани. З декількома планами на суму менше 10 доларів на місяць, вони, безумовно, є однією з найдоступніших компаній, з якими можна піти. І що робить ці доступні плани ще кращими, це те, скільки чудових функцій включено. Ви отримуєте дивовижну кількість місця для зберігання, облікових записів електронної пошти та навіть безкоштовну реєстрацію домену.

Серед інших чудових функцій, які вони мають:

 • Резервне копіювання сайту
 • Невимірена пропускна здатність
 • Запобігання спаму
 • Маркетингові пропозиції на сотні доларів
 • Захист конфіденційності

У них також є профільний план, який працює на високоефективному сервері, тому у вас тут є деяка масштабованість, хоча це не так багато, як сайт, наприклад, сховище імен або невеликий апельсин.

Менше часу

На відміну від NameCheap та Small Orange, JustHost не може гарантувати 99,9% часу роботи. Вони все ще працюють дуже добре і, як правило, коливаються на рівні 99,98%, але не встигли зробити цей останній крок, щоб можна було гарантувати міцні 99,9% часу роботи.

Це важливий фактор для власника малого бізнесу, який буде залежно від їх веб-сайту працювати над своїм бізнесом. Якщо веб-сайт не працює, він не буде корисним. Однак, вважаючи це лише невеликим бізнесом. Ця компанія все ще може виконати роботу для бізнесу на своїх попередніх етапах. Тож якщо ви все ще починаєте або відносно невеликі, JustHost може зробити все добре.

Особливості нижчої якості

Ключовим недоліком є ​​те, що, хоча вони пропонують безліч функцій, вони не завжди функціонують так само добре, як деякі компанії вищого класу, такі як ім’я або жирова фішка. Тож, можливо, ви хочете витратити трохи більше, щоб отримати такі інтуїтивно зрозумілі та високофункціональні функції, як вам потрібно.

Остаточний вердикт

Однак у цілому ви отримуєте велике співвідношення своїх грошей. І навіть маючи низьку якість, ви все ще відчуєте, які функції доступні, щоб, коли ви готові перейти на план більш високого рівня, ви точно будете знати, що вам потрібно.

Логотип Web.comВеб-сайт має декілька можливостей. У них є що запропонувати, але є й деякі недоліки, які будуть загальним розривом угод для певних клієнтів. Спочатку подивіться на кілька найкращих речей, які може запропонувати веб-коммерсант:

 • Зоряне обслуговування клієнтів. Вони відразу ж піднімають телефон і якнайшвидше передають вас у потрібний відділ. Ви зачекаєте лише кілька хвилин, перш ніж поговорити з привітним та корисним представником.
 • Багато ресурсів для створення сайтів. У них є чудовий набір інструментів для створення сайтів, які надзвичайно просто вивчити та використовувати навіть у тому випадку, якщо ви початківець. Також у вас є можливість використовувати систему управління контентом WordPress. Крім того, є навчальні посібники та інші ресурси, які допоможуть вам зрозуміти це.
 • 99% часу роботи, що означає, що ваш веб-сайт фактично працює і працює, щоб відвідувачі могли зупинитись у будь-який час.
  Щоб детальніше ознайомитись з тим, що вона може запропонувати (і деякі недоліки), ознайомтеся з цим більш детальним оглядом:
Відсутність масштабованості

Найбільший недолік, про який потрібно пам’ятати, перш ніж працювати з веб-комбінацією, – це відсутність масштабованості. Вони пропонують кілька різних планів, але всі вони розміщені на спільних серверах. Це добре для малого та середнього бізнесу. Але коли ви почнете рости, вам знадобиться більш потужний сервер.

Web.com цього не має, їм не вистачає як виділених серверів, так і віртуальних приватних серверів, щоб стати найкращим веб-хостингом для малого бізнесу. Тож у певний момент ваш бізнес може перерости їх, що означає, що вам доведеться заново починати полювання на послугу веб-хостингу. Перенести веб-сайт на новий хост не неможливо. Але це головний біль, який ви можете легко уникнути, вибравши компанію, яка здатна рости разом з вами.

Остаточний вердикт

Однак не кожен планує бачити, як їх веб-сайт зростає за потреби спільного сервера. Залежно від ваших планів та очікувань, ви, можливо, будете прекрасно користуватися спільним сервером на довгі роки. І якщо це так, Web.com – це безумовно варіант, який слід розглянути.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map