Переглянуто 5 найкращих хостингових послуг cPanel в Інтернеті 2020

Послуги веб-хостингу cPanelЯкщо ви хочете розмістити сайт, ви, ймовірно, плануєте використовувати хостинг cPanel. Це найпопулярніша система управління веб-хостингом. І користувач зручний, тому навіть ті, хто має невеликий досвід веб-побудови, почуватимуться як вдома.


Незалежно від того, хостите ви щоденник чи користуєтеся веб-сайтом електронної комерції, веб-хостинг за допомогою cPanel спрощує його.

Але є дуже багато веб-сайтів, якщо ви шукаєте хостинг cPanel. Насправді є тисячі різних веб-хостів. Як ти повинен знайти потрібну?

Тут ми ознайомимо вас із тим, що вам потрібно знати про найкращий хостинг cPanel. Ми вибрали кілька найкращих хостингових послуг cPanel, щоб зробити ідеальне легким.

Ось найкращі хостинг-провайдери cPanel

Логотип HostGatorHostGator – популярний веб-хостинг-сервіс для тих, хто хоче повну продуктивність, але не хоче витрачати багато грошей. Він пропонує надійний і швидкий хостинг сайту з повним спектром функцій налаштування.

HostGator пропонує ряд різних варіантів хостингу, залежно від типу швидкості та використання даних, які вам потрібні. Однак головна увага приділяється розміщенню спільного сервера.
Консоль cPanel – одна з найкращих з будь-яких послуг, представлених тут. Це дозволяє швидко отримати доступ до всіх компонентів, а також зануритися в бур’яни, якщо вам потрібна додаткова налаштування. Це робить його доступним для тих, хто мало технічного досвіду, при цьому все ще пропонує достатньо для технічних користувачів.

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

HostGator також запускає розробника веб-сайтів, якщо ви не хочете платити за іншу послугу. Хоча це досить просто, це приємний дотик і має широкий спектр різних шаблонів, які ви можете використовувати.

Час роботи

HostGator не є лідером щодо надійності. Але їх тривалість роботи все ще хороша – понад 99,9%, що повинно бути досить високим для більшості користувачів. Є й інші сервіси, які пропонують більш надійні сервери, але за них доведеться заплатити набагато більше.

HostGator також не має найшвидших разів завантаження. Хоча вона не перемогла всю конкуренцію, коли мова йде про швидкість, вона повинна бути більш ніж хорошою для більшості користувачів.

Безпека

HostGator не має однієї з провідних в галузі технологій безпеки, яку ви знайдете з такими послугами, як InMotion. Але ви все одно отримаєте велику кількість безпеки всіх своїх планів.
HostGator має чудовий захист від DDoS, тому вам не доведеться турбуватися про атаку вашого веб-сайту. А дорожчі плани мають автоматичне щоденне резервне копіювання та видалення зловмисного програмного забезпечення.

Функції безпеки HostGator можуть бути трохи тонкими для великих підприємств, яким потрібен найкращий захист. Але для будь-якого іншого сайту діапазон захисту повинен бути більш ніж достатнім.

Обслуговування клієнтів

Підтримка, яку пропонує HostGator, відмінна. Ви зможете спілкуватися з ким-небудь по телефону, в чаті або електронною поштою. Також в Інтернеті є великий спектр ресурсів, що дозволяє легко знайти рішення для багатьох поширених проблем.

Ціноутворення

Тут HostGator справді може виділитися. Він пропонує деякі найдоступніші плани для тих, кому потрібен хостинг cPanel. Якщо ви шукаєте найкращий хостинг cPanel за ці гроші, HostGator має бути у вашому списку.

Безкоштовний домен з хостингом

Плюси

 • Один з найбільш зручних для веб-хостингу послуг cPanel
 • Надійний, з хорошим режимом роботи
 • Сильний захист безпеки
 • Спектр доступних планів
 • Чудовий інтерфейс cPanel

Мінуси

 • Завантаження сторінки не так швидко, як інші сервіси
 • Додаткові збори за резервне копіювання
 • Ціни на плани не завжди зрозумілі

Логотип BlueHostBluehost є одним з лідерів, коли справа стосується веб-хостингу. І якщо ви провели дослідження на найпопулярніших веб-сайтах, що розміщують cPanel, швидше за все, ви, напевно, про це чули.

Інтерфейс cPanel – один з найінтуїтивніших та найкраще розроблених із будь-якого сервісу. Це дозволяє легко запустити і запустити свій веб-сайт, а також налаштувати широкий спектр параметрів. І ви можете налаштувати піктограми, щоб мати легкий доступ до найбільш використовуваних функцій. Це приблизно так само зручно, як і веб-хостинг.

Якщо вам потрібен хостинг-провайдер перед тим, як розпочати блог, BlueHost – чудовий вибір. Він має найкращу WordPress інтеграцію, яку ви знайдете в будь-якому сервісі хостингу cPanel. Насправді його фактично схвалила команда розробників WordPress.

Початок роботи простий, оскільки ви можете встановити WordPress лише одним клацанням миші (дізнайтеся більше про інтеграцію WordPress у BlueHost тут:

Час роботи

BlueHost – це одна з найнадійніших веб-служб хостингу, і компанія заслужила свою репутацію своїм чудовим режимом роботи.

BlueHost має найнадійніші сервери з будь-якого з веб-сервісів, розміщених тут. Якщо вам потрібна послуга, на яку ви завжди можете розраховувати, то BlueHost – відмінний вибір.

Ця надійність також відповідає великій швидкості. BlueHost має найшвидше завантаження сторінок будь-якого веб-хостингу cPanel. Це покращує роботу користувачів, а також сприяє підвищенню рейтингу пошуку Google.

Безпека

Bluehost – одна з найбільш розвинених сервісів хостингу cPanel. І ця увага до деталей поширюється на їхню безпеку. Ви отримуєте найкращий захист, який ви знайдете у будь-якого постачальника хостингу cPanel, що робить їх відмінним вибором для тих, хто потребує повноцінних функцій безпеки.

Він має три шари захисту від спаму, і всі ваші каталоги захищені паролем.

Ви також можете легко інтегрувати свій сайт із CloudFlare, компанією, яка збільшує швидкість вашого веб-сайту, а також надає додаткові функції безпеки.

Ціноутворення

Bluehost – це преміальний хостинг-провайдер, що має широкий спектр послуг та добре розбудовану інфраструктуру. Але він все ще пропонує плани, які є одними з найдоступніших там.
Вони пропонують різноманітні плани, залежно від типу хостингу, який вам потрібен.

Також є спеціальні плани для хостингу WordPress. Вступні плани починаються від $ 2,75 на місяць, а їх преміальний план коштує всього 5,75 долара на місяць. Не існує іншої служби, яка може конкурувати з цим поєднанням цінності та ефективності.

Плюси

 • Безкоштовне доменне ім’я протягом першого року після підписки
 • Відмінний cPanel для зручного користування
 • Найкраща інтеграція WordPress на будь-якому веб-хостингу
 • Автоматичне резервне копіювання у разі будь-якої гикавки
 • Відмінні функції електронної комерції та безпека

Мінуси

 • Обслуговування клієнтів не завжди дає корисні відповіді на технічні питання

Логотип SiteGroundSiteGround – ще один провідний постачальник хостингу cPanel. Вони пропонують цілий ряд функцій для простого веб-хостингу, що робить їх прекрасним вибором для тих, хто має менш технічний досвід.

В інтерфейсі користувача є найкраща інтеграція cPanel будь-якої веб-сервісу, розміщеного тут, і ви також отримаєте доступ до SSH..

Ви також можете вибрати розташування своїх серверів, що може збільшити швидкість. Це також приємна функція для тих, хто стурбований конфіденційністю даних.

Як і BlueHost, SiteGround виділив хостинг для WordPress. Ці додаткові інструменти забезпечують підвищену безпеку та автоматичне оновлення функцій управління вмістом. Ви також можете встановити WordPress лише одним клацанням миші.

Після того, як ви встановите WordPress, ви можете робити практично все, що б ви зробили з сайтом WordPress, що керується самоврядом.

Безпека

SiteGround, як і BlueHost, пропонує широкий спектр функцій безпеки для захисту вашого веб-сайту. Ви отримаєте сповіщення, якщо ваш сайт піддається атаці, а також засоби проти спаму.

Ви також можете інтегруватися з CloudFlare, якщо ви хочете збільшити швидкість свого сайту та додати ще один рівень безпеки. Ця інтеграція є безшовною і її можна виконати лише одним клацанням миші.

Час роботи

Будь-який веб-хостинг-сервіс повинен мати надійний час роботи. Немає сенсу платити гроші за те, щоб розміщувати ваш сайт, лише за його недоступність. Як працює SiteGround, коли йдеться про тривалість роботи?

Послуга добре працює, щорічно триває близько 99,996%. Якщо ви розміщуєте веб-сайт з невеликим і середнім розміром, ви все одно отримаєте більш ніж достатньо надійності за допомогою SiteGround.

Обслуговування клієнтів

SiteGround просуває себе як один з лідерів, що стосується обслуговування клієнтів. І вони справді виконують цю обіцянку. Незалежно від чату, електронної пошти чи підтримки телефону, ви отримаєте швидкі та корисні відповіді на будь-які питання.

Ви не отримаєте консервовані відповіді на всі ваші запитання щодо усунення несправностей. Представники завжди намагаються знайти рішення, яке насправді працює для вас.

Ціноутворення

SiteGround має гарну суміш планів – від спільного до спеціалізованого хостингу. Єдиним недоліком є ​​те, що ви не маєте багато місця для зберігання деяких планів. Для деяких користувачів це не буде великою проблемою, але якщо вам потрібно розмістити велику кількість вмісту, ви можете розчаруватись у кількості місця, яке вам надається.

SiteGround – один з найкращих хостів cPanel там. Його користувальницький інтерфейс – один із найкращих, що ви знайдете, що робить його чудовим для тих, кому не вистачає технічної підготовки. Це може бути не найкращим хостом для масштабних бізнес-сайтів, але для будь-якого іншого веб-сайту це неймовірна послуга.

Плюси

 • Відмінна інтеграція cPanel для зручного налаштування Інтернету
 • Інтеграція CloudFlare для покращення безпеки та швидкості
 • Підтримка сайту WordPress та простий доступ з панелі управління
 • Чудовий час роботи, тому вам не доведеться турбуватися про доступ до свого сайту
 • Вибір місця розташування сервера для кращої продуктивності та конфіденційності даних
 • Найкраще обслуговування клієнтів, яке ви отримаєте від послуги веб-хостингу

Мінуси

 • Не найкраще для підтримки бізнес-сайтів з високим трафіком
 • Особливості електронної комерції трохи тонкі в порівнянні з іншими послугами
 • Плани не пропонують багато грошей на зберігання

Логотип хостингу InMotionInMotion є одним з лідерів, що стосується веб-хостингу cPanel для бізнесу. Він має кілька найкращих швидкості та надійності, які ви знайдете в службах, що переглядаються тут, що робить їх відмінним вибором для тих, хто хоче розмістити сайти з великим обсягом трафіку та значним обсягом даних..

У вас немає тонни гнучкості, коли справа стосується вибору місця вашого центру обробки даних. Але ви можете вибрати між Східним або Західним узбережжям (США), що може призвести до незначного покращення швидкості.

Оскільки InMotion орієнтована більше на клієнтів середнього та великого бізнесу, сервіс має широкий спектр інтегрованих функцій електронної комерції.

У них також є найкраща інтеграція сторонніх додатків, яку ви знайдете в будь-якому веб-хостингу. Ви можете знайти тисячі програм та інструментів для розробників, щоб допомогти вашому сайту безперебійно працювати.

Як інтеграція WordPress порівнюється з BlueHost та SiteGround? Якщо ви плануєте в основному використовувати веб-сайт WordPress, вам, ймовірно, варто зайти на BlueHost. Але якщо WordPress – це лише одна з багатьох програм, які потрібно використовувати, то широкий спектр сторонньої підтримки InMotion робить їх кращим вибором.

Час роботи

Як і всі розглянуті тут послуги хостингу, InMotion має сильний час роботи. Вам не доведеться турбуватися про те, як ваш веб-сайт вийде з ладу з серверів.
І InMotion вкладає великі кошти у своє обладнання, де є найкращі SSD-накопичувачі та архітектура сервера. Якщо з сервером виникла проблема, вона швидко виправляється.

InMotion також має деякі найшвидші часи завантаження будь-якого веб-хостингу cPanel. Це важливо, а не лише для людей, які переглядають будь-який із веб-сайтів, на яких ви розміщуєте хостинг. Він також може визначити, де ваша сторінка відображається в рейтингу Google.

Безпека

Клієнти InMotion – це переважно досить великий бізнес. Це означає, що безпека є одним із основних її пріоритетів.

Ви отримаєте відмінний захист від DDoS-атаки за допомогою системи захисту від загрози. Ця технологія, розроблена InMotion у партнерстві з Corero Network Security, пропонує найкращий захист, який ви отримаєте з будь-якого з представлених тут послуг..

Обслуговування клієнтів

InMotion вважає себе одним з лідерів веб-хостингу, коли справа стосується обслуговування клієнтів. І ці вимоги – це не гаряче повітря. InMotion має швидких, корисних агентів з обслуговування клієнтів, які вирішать проблеми з будь-якою проблемою, з якою ви можете зіткнутися.

Ціноутворення

InMotion пристосований більше для розміщення бізнес-сайтів. Це означає, що його плани, як правило, трохи дорожчі, ніж деякі інші хости cPanel, представлені тут.

Якщо ви шукаєте службу хостингу cPanel для невеликого особистого сайту, InMotion не має для цього плану. Але якщо ви хочете розмістити сайт з високим трафіком із великим використанням даних, то InMotion має плани, які пропонують чудову цінність.

Плюси

 • Деякі з найкращих систем безпеки будь-якого веб-хостингу cPanel
 • Відмінне обслуговування клієнтів, яке чуйне та обізнане
 • Прекрасний час роботи та швидкі реакції на будь-які відключення
 • Безкоштовне резервне копіювання даних з кожним планом

Мінуси

 • Плани дорожчі, ніж інші послуги веб-хостингу
 • Немає резервних копій для сайтів, що перевищують 10 Гб
 • Резервне копіювання – лише раз на чотири місяці

Логотип хостингу A2Хостинг A2 не настільки популярний, як деякі інші послуги, представлені тут. Але це чудовий вибір для тих, хто потребує швидкого та зручного користування сервісу веб-хостингу cPanel.

Інтеграція cPanel – це безперебійно, що дає вам швидкий доступ до всіх основних інструментів, які знадобляться для керування вашими веб-сайтами та електронними листами. У вас буде доступні інструменти SEO та функції безпеки в простому для навігації макеті

Час роботи

Хостинг A2 виділяється своїм бездротовим часом, що робить їх однією з найнадійніших веб-служб хостингу. Усі їх сервери добре підтримуються, і будь-які проблеми швидко вирішуються за допомогою резервного копіювання на сайті.

Хостинг A2 стверджує, що вони до 20 разів швидші, ніж інші спільні сервери хостингу. Хоча це може бути трохи перебільшенням, хостинг A2 має надзвичайно великі швидкості завантаження сторінки.

Безпека

Ви отримаєте повний спектр функцій безпеки з кожним планом хостингу A2. У ньому є послуга під назвою HackScan, яка захищає ваш сайт без будь-яких шкідливих програм. А хостинг A2 робить цей інструмент простим у використанні, тому вам не доведеться стрибати через обручі, щоб захистити свій сайт.

Хоча в ньому немає деяких провідних галузевих технологій DDoS або фільтрації спаму деяких інших послуг, які розглянуті тут, A2 хостинг має більш ніж достатній захист, щоб захистити ваш сайт.

Ви також можете вибрати один з чотирьох серверів, розташованих на трьох континентах, якщо у вас є сумніви щодо конфіденційності даних.

Обслуговування клієнтів

Ви матимете доступ до екіпажу Гуру 24 години на день. Незважаючи на те, що обслуговування клієнтів не на рівні рівня, що ви отримуєте з SiteGround, воно все ще досить чуйне. Ви повинні мати можливість швидко вирішити будь-яку проблему, пов’язану з вашим веб-сайтом.

A2 хостинг навіть має спеціальну підтримку WordPress, тому ви можете легко виправити будь-які проблеми, які виникають під час розміщення ваших сайтів.

Ціноутворення

Хостинг A2 пропонує цілий ряд планів за ціною, залежно від обсягу пам’яті та необхідних функцій. Їх основні плани не найдешевші, але ви отримуєте відмінне значення завдяки надійним серверам, великій швидкості та чуйній підтримці клієнтів.

Плюси

 • Найшвидше завантаження сторінки будь-якого веб-сервісу хостингу cPanel
 • Чудове, чуйне обслуговування клієнтів
 • Хороша безпека з широким спектром захисту
 • Простий у використанні cPanel
 • Інтеграція з мережею доставки вмісту CloudFlare

Мінуси

 • Час роботи трохи нижче, ніж інші сервіси
 • Трохи дорогий

Які найкращі послуги веб-хостингу cPanel: наш висновок

Шукаючи кращий веб-сервіс хостингу cPanel, ви можете бути переповнені величезною кількістю варіантів. На щастя, відгуки тут можуть допомогти вам осмислити всі ваші варіанти.

Пам’ятайте, що немає жодної послуги веб-хостингу, яка найкраща для всіх програм. Порівняйте плани, пропоновані різними службами, щоб побачити, який із них пропонує найкраще співвідношення ваших потреб.

І скористайтеся безкоштовними випробуваннями. Може знадобитися кілька експериментів, щоб знайти найкращий сервіс хостингу cPanel для вашого сайту. Скористайтеся кількома сервісами і подивіться, який з них найкраще підходить для вашого сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map