Порівняння хостингу Linode vs AWS Amazon 2020: що найкраще?

Чи маєте ви добре розроблений веб-сайт і сподіваєтесь випередити конкурентів у своїй галузі? Одним із обов’язкових компонентів є послуга веб-хостингу. Однак вибір правильного сервісу хостингу для вашого проекту дещо громіздкий через велику кількість постачальників послуг на ринку сьогодні.


Простий пошук у Google, і ви будете обстріляні численними постачальниками послуг хостингу, що ускладнить його вибір, який найкраще відповідає вашим потребам. Ну, ось де я заходжу. Я взяв на себе перегляд двох хмарних хостингових провайдерів з надією, що до того моменту, коли ви прочитаєте цю публікацію, ви зможете прийняти зважене рішення.

Веб-сервіси Linode та Amazon (AWS) є пристойними постачальниками, і вам слід розглянути їх через їх прихильність до вартості клієнта. Ці два постачальники послуг веб-хостингу відрізняються від інших, оскільки вони пропонують найвищі послуги, орієнтовані на клієнтів високого класу. Крім того, вам буде виставлено рахунок на основі використаних ресурсів на відміну від довгострокових контрактів.

Хоча виставлення рахунків на основі використаних ресурсів звучить приголомшливо, важливо також вивчити недоліки, які пов’язані з цим.

У цьому огляді Linode vs AWS я збираюсь ознайомити вас із надійністю, особливостями та цінами цих двох хостинг-провайдерів. Це спрямовано на те, щоб допомогти вам відповісти на головне питання: “Який варіант для вас найкращий?”

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Linode та AWS з першого погляду

Веб-сервіси Amazon (AWS) – це філія компанії Amazon, яка надає набір послуг хмарних обчислень, таких як веб-хостинг. Хоча AWS була започаткована у 2002 році, її популярність швидко зростала після події клієнтів у 2012 році, яка допомогла людям переосмислити Amazon, крім продажу книг та споживчих товарів на його ринку.

Логотип AWSЗахід клієнтів у листопаді 2012 року був використаний для демонстрації прихильності Amazon до інновацій та надання кращих веб-та хостингових послуг, ніж ті, що клієнти та споживачі вже мали на ринку.

У жовтні 2013 року AWS було укладено контракт на Агентство кримінальної розвідки (ЦРУ) на суму 600 мільйонів доларів. Amazon використав це партнерство з ЦРУ як можливість продемонструвати якість своїх послуг. До 2015 року AWS мав понад мільйон активних щомісячних користувачів, які включали 2000 урядових установ та 5000 навчальних закладів у понад 190 країнах.

Linode – американський постачальник віртуальних приватних серверів (VPS), що базується у Філадельфії. Назва компанії “Linode” – це поєднання слів “Linux” та “Node”. Він був заснований у 2003 році Крістофером Акером, який хотів надавати послуги безперебійного хостингу розробникам веб-сайтів, компаніям та державним установам. З цього приводу, я також вважаю послуги вражаючими, навіть якщо у вас є лише один веб-сайт. На початок 2019 року у Linode було 400 000 клієнтів.

Надійність

Під час цього огляду Linode vs Amazon AWS я з’ясував, що як Amazon, так і Linode вкладають значні кошти в свої послуги, щоб гарантувати вам високу надійність. Зі свого боку, Amazon встановила одну з найкращих хмарних інфраструктур для розміщення в галузі, таких як сучасні сервери та центри обробки даних.

Підписуючись на AWS, Amazon гарантує вам повне резервування, автоматичне резервне копіювання та клонування сервера. Хоча Amazon не дає статистичних даних про час роботи та швидкість, мої оцінки під час цього огляду показали, що сервери збільшуються на понад 99,9%.

Щоб продемонструвати свою високу надійність, Amazon зазвичай вказує на своїх висококваліфікованих клієнтів, таких як Netflix, Airbnb та Unilever.

Як і AWS, Linode обіцяє вам високу тривалість роботи 99,9%, але не дає статистики. Під час цього огляду я провів власні тести на безперервний час і був вражений високою тривалістю роботи понад 99,98%. Linode здійснює моніторинг своїх серверів цілодобово, щоб гарантувати виявлення та вирішення проблем, перш ніж вони стануть головними проблемами.

Безкоштовний домен з хостингом

Особливості

Щоб знати, чи є постачальник веб-послуг правильним варіантом для вас, доцільно всебічно оцінити його функції. AWS має широкий спектр функцій, які допомагають йому пропонувати заплановані резервні копії, доставку вмісту та еластичний балансир навантаження.

Основні характеристики можна класифікувати на чотири категорії: мережа, доставка вмісту, зберігання та бази даних. Зауважте, що після реєстрації у веб-службах Amazon вам дозволяється повністю контролювати функції, налаштовуючи їх відповідно до ваших потреб.

Крім перерахованих вище функцій, ви також отримаєте широкий спектр сторонніх програм та інтерфейсів програмування прикладних програм (API). API допоможуть вам отримати доступ до AWS на вашому веб-сайті або інших платформах для легшого управління. Це означає, що вам більше не потрібно мати інтерфейс AWS плюс ще один для вашого веб-сайту. Ви можете просто скористатися правильним API для доступу до AWS безпосередньо на своєму веб-сайті. Вражає!

Як і AWS, Linode також обладнаний такими функціями, як твердотільні накопичувачі (SSD) та процесори Intel E5. Ці функції використовуються для підвищення швидкості та продуктивності серверів Linode.

Linode також надасть вам StackScripts, які допомагають спростити управління веб-сайтом. StackScripts надає гнучкий спосіб налаштувати розгортання веб-контенту, такого як зображення та відео.

Оскільки Linode орієнтований на клієнтів з досвідом роботи в обчислювальних технологіях, функції, які я окреслив вище, мають велику гнучкість. Наприклад, ви можете вибрати оновлення до більшої пропускної здатності або оперативної пам’яті, щоб збільшити швидкість вашого сайту.

Ціноутворення та плани

Перш ніж придбати конкретний план веб-хостингу, важливо зрозуміти фінансові наслідки. Послуги Linode ціни гнучкі, починаючи з 5 доларів на місяць (0,0075 доларів на годину) за стандартним планом. Цей план постачається з 20 Гб SSD, 24 Гб оперативної пам’яті та пропускною здатністю 5 ТБ. Найвища вартість в Linode – 960 доларів на місяць (1,44 долара на годину), які спрямовані на високих клієнтів, таких як державні установи.

Погодинна оплата нараховується автоматично щомісяця у випадку, якщо ви перевищуєте обмеження на місяць. Наприклад, якщо ви перевершите накопичувач SSD об’ємом 20 ГБ, який передбачено найнижчим планом, ви все одно можете продовжувати насолоджуватися хостинговою послугою, але за додаткову плату.

На відміну від Ліноде, ціноутворення якого прямолінійне, ціна AWS є складною і дорогою. Під час цього огляду Linode vs Amazon EC2 (абревіатура для Amazon Elastic Compute Cloud) я виявив, що ціна висока навіть для деяких продавців Amazon. Це люди чи магазини, які використовують ринок Amazon для продажу своїх товарів, таких як книги чи витратні матеріали.

EC2 є частиною веб-сервісу Amazon, який пропонує захищену зміну обмінних можливостей amd у хмарі. Основною метою створення EC2 було спрощення хмарних обчислень, особливо для веб-розробників та клієнтів високого класу.

Ціноутворення AWS дозволяє платити щогодини, щомісяця або щорічно. Якщо ви вибрали погодинну оплату, ціна починається від 0,08 долара, тоді як щомісячна виставлення рахунків починається від 57 доларів. Я з’ясував, що деяким користувачам Amazon довелося брати контрактних експертів, щоб допомогти їм вибрати ідеальний план.

Плюси і мінуси Linode та AWS

Перш ніж ви зможете влаштуватись на Linode або AWS для хостингу, важливо ознайомитися з плюсами та мінусами кожного.

Плюси AWS

 • Резервні копії на рівні блоку вимагають лише оплати за те, що ви використовуєте.
 • Безліч варіантів масштабованості робить його чудовим варіантом для великих компаній та підприємств, які передбачають швидке зростання
 • Більшість компонентів на AWS, такі як мережевий інтерфейс та IP-адреса, можна змінювати або заміняти залежно від ваших потреб у продуктивності та мінімізації витрат..
 • Профілі безпеки AWS забезпечують вам абсолютний контроль над брандмауером без використання iptables (утиліта брандмауера командного рядка, яка дозволяє блокувати або дозволяти трафік). Це дуже корисно, оскільки неправильна установка iptables може змусити вас заблокувати себе із сервера
 • Гнучкі варіанти зберігання дозволяють платити залежно від того, що ви використовуєте.
 • Підтримка клієнтів є професійною і доступна на багатьох каналах, таких як підтримка електронної пошти, чат в прямому ефірі та лінії прямого дзвінка.

Мінуси AWS

 • Хоча гнучка ціна є приголомшливою, я виявив, що її застосування в Amazon є складним. Оскільки ви платите за кожен ГБ пропускної здатності та пам’яті, ціна, швидше за все, значно зросте, коли на сайті спостерігається великий трафік.
 • Користувацький інтерфейс AWS складний у використанні. Однак це все-таки можна зрозуміти.

Плюси Linode

 • Linode використовує просту модель виставлення рахунків і пропонує дешевші послуги хостингу в порівнянні з AWS.
 • Підтримка Linode чуйна та професійна. Коли я зв’язався з Linode, на мої запити по електронній пошті відповіли менше ніж за п’ять хвилин.
 • Інтерфейс користувача та мобільний додаток прості та зручні у використанні.
 • Для всіх планів передбачено безкоштовне резервне копіювання даних.

Мінуси Ліноде

 • Оновлення вашого облікового запису хостингу в Linode займає багато часу. Найкоротший часовий проміжок, який я зафіксував під час огляду Linode vs AWS, склав 18 хвилин. Це набагато довше, ніж AWS, який оновлюється менш ніж за шість хвилин.
 • Якщо ви видалите вузол або перемістите центр обробки даних, IP-адреса змінюється. Однак IP-адреса не змінюється у випадку AWS

А переможець – Ліноде

Linode логотипЦей огляд Linode vs EC2 був битвою титанів, яка закінчилася з обох сторін, відрізняючись лише кількома пунктами: Linode на 4,8 зірки та AWS на 4,7 зірки. Хоча назва AWS може легко обдурити вас через популярність Amazon, воно пов’язане з Linode щодо надійності та особливостей і втратило ціну!

Хоча AWS наполегливо працює над тим, щоб спростити ціноутворення, вартість все ще висока. Дійсно, навіть продавцям, які використовують платформу Amazon, все ще важко користуватися.

Linode, на відміну від AWS, має гнучкі плани та обслуговує широкий спектр клієнтів. Хоча послуги орієнтовані на веб-розробників та дизайнерів, гнучкість робить його ідеальним для всіх. Якщо ви шукаєте надійного хостинг-провайдера, рекомендую Linode.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map