Порівняння Ionos 1 & 1 проти GoDaddy: Домени, хостинг та багато іншого

Після того, як ви вирішили створити блог, одним із перших кроків, які потрібно здійснити, щоб перетворити своє бачення в реальність – це вибрати веб-хостингу для свого блогу. Якщо ви робите 1&1 порівняння з GoDaddy, то ви вже робите добре, оскільки вони є двома найкращими собаками в галузі, тобто ви, швидше за все, звернетесь до них, щоб допомогти вашому блогу вийти з місця.


Як блогери-початківці, так і ветерани висловлюють занепокоєння щодо ціни, продуктивності та обслуговування клієнтів при виборі веб-хоста. З цієї причини я створив детальне побічне порівняння цих двох найпопулярніших веб-хостів. Від безпеки до впровадження WordPress і далі, цей огляд містить інформацію, необхідну для покращення прийняття рішень щодо веб-хостингу.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

1&1 порівняння з GoDaddy

1і1 vs GoDaddy

Ціна завжди входить у рівняння при виборі веб-хоста, особливо якщо ви плануєте пізніше монетизувати свій блог. Ви повинні отримати найвищу суму для свого долара, тому важливо вибрати хоста, який забезпечує найкращу ціну для найміцнішого портфоліо функцій.

1&1 ціноутворення та особливості

Плани коливаються від $ 8,00 до $ 14,00 на місяць, 1&1 загалом пропонує більш дорогі плани веб-хостингу. Однак вони доповнюють цю вартість, додаючи безпрецедентні рівні підтримки функцій. Наприклад, всі 1&1 веб-хостингові плани поставляються з Wildcard SSL-сертифікацією, створеною з першого дня, яка пропонується лише в найдорожчих пакетах GoDaddy.

Крім того, 1&1-й рівень бізнес-рівня включає до 25 облікових записів електронної пошти, тоді як пакет “економії” GoDaddy включає лише один обліковий запис електронної пошти. Словом, 1&Вища загальна вартість 1 вирівнюється прихильністю до більшої реалізації функцій.

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

Ціноутворення та функції GoDaddy

Цінові плани GoDaddy починаються з 7,99 дол. США на місяць. У цьому “економічному” рівні користувачі отримують доступ до інтегрованого облікового запису електронної пошти Microsoft Office 365, який ідеально підходить для вас, якщо ви вже використовуєте Office 365 для роботи або особистої електронної пошти.

Тоді, переходячи до пакету “люкс” на $ 10,99, ви маєте право створювати необмежену кількість веб-сайтів з немерегованою пам’яттю та пропускною здатністю. Хоча це може не бути необхідним для всіх блогерів, воно все ж являє собою сильне оновлення за розумну ціну, коли настане час зробити наступний крок.

Вирок

Порівнювати яблука з яблуками складно в цій категорії, оскільки різні цінники, як правило, вказують на різні ступені реалізації функцій. Але при порівнянні базових планів веб-хостингу, 1&1 виграє просто волосся. Я особливо рекомендую 1&1 за ціною під час їх нинішнього спеціального продажу, який пропонує будь-який із трьох їхніх веб-хостингових планів всього за 1 долар на місяць протягом перших шести місяців. Це неперевершена ціна, незалежно від особливостей.

Однак ви повинні проявляти активність у пошуку спеціальних пропозицій від будь-якого господаря, перш ніж визначити, який найкращий веб-сайт для розміщення блогу для вас. Обидві компанії часто пропонують спеціальні пропозиції, особливо покупцям, які вперше отримують перевагу, тому вам слід скористатися, коли угода стане доступною. Однак, у нас є спеціальна угода, яка, ймовірно, переможе обох за цим посиланням.

Хоча спочатку це може не здатися великою проблемою, робота з веб-хостом, що співробітники чудової команди з обслуговування клієнтів можуть зробити або порушити ваш досвід ведення блогів. Завдяки знаній та доброзичливій команді експертів за вами ви зможете оптимізувати та вирішувати проблеми на веб-сайті без зайвих зайвих клопотів..

Якщо ви ще цього не зробили, не забудьте вказати “хороше обслуговування клієнтів” як пріоритет у списку покупок веб-хостингу.

Безкоштовний домен з хостингом

1&1 обслуговування клієнтів

Логотип Ionos 1and1Багато попередніх клієнтів онлайн-ваучують за 1&Швидкий час відповіді на всі типи запитів на послуги – по телефону, електронною поштою, на їх форумах тощо. Ці представники можуть вирішити багато проблем, з якими стикаються їх користувачі в найкоротші терміни. Це дійсно може бути корисним у ваш необхідний час, якщо щось несподівано щось піде не так, як тільки ваш блог запрацює.

Однак кілька клієнтів в Інтернеті відзначають, що 1&1 представники служби обслуговування клієнтів, як правило, володіють лише поверхневим рівнем знань щодо внутрішньої роботи платформи. Незважаючи на те, що це не може бути проблемою для нових блогерів, вегеранські блогери можуть виявити певні проблеми з вирішенням своїх глибоких запитів з цією командою..

Обслуговування клієнтів GoDaddy

GoDaddy вважає свою команду з обслуговування клієнтів як одну з найкращих в галузі, і це правильно. Команда з обслуговування клієнтів GoDaddy доступна як по телефону, так і по електронній пошті, а також добре навчена вирішенню будь-яких проблем з їхньою платформою..

Окрім того, GoDaddy пропонує гарячі лінії з обслуговування клієнтів для 63+ різних країн, кожна з яких має власні мови. Недарма, як GoDaddy виграв шість поспіль нагород Stevie Awards за виняткове обслуговування клієнтів, справжню заслугу їх якості та надійності.

Вирок

У той час як обидві служби пропонують міцний стандарт для звернення в службу обслуговування клієнтів по телефону або електронною поштою, лише GoDaddy має нагороди та проникливість, щоб стверджувати, що їх команда з обслуговування клієнтів панує на вищому рівні. Якщо у вас виникли проблеми під час впровадження або запуску вашого блогу, експертна команда GoDaddy зможе вирішити вашу проблему, надаючи вам персоналізований досвід обслуговування клієнтів.

Хоча вам не потрібно боятися, коли здійснюєте стрибок на відвідування блогу в Інтернеті, ви повинні залишатися свідомими і пильними щодо загроз, з якими стикаються в Інтернеті сьогодні. Кібератаки стають все більш поширеними, і більшість кожного постачальника послуг веб-хостингу вимагають реагувати, додаючи посилені заходи безпеки, які мовчки захищають ваш веб-сайт.

1&1 і GoDaddy нічим не відрізняються в цьому плані, хоча їх реалізація функцій безпеки коливається настільки незначно. Залежно від того, як ви плануєте використовувати свій блог, слід серйозно розглянути можливість пошуку найкращих доступних функцій безпеки, навіть якщо вони пропонуються з підвищеною вартістю..

1&1 охорона

Як і багато веб-хостів, 1&1 пропонує кілька варіантів резервного копіювання даних, щоб відповідати різноманітним потребам. У разі кібератаки на ваш блог або веб-сайт, 1&Система резервного копіювання даних 1 залишається доступною для вас, що дозволяє зберігати доступ до критичної інформації.

Однак 1&На сьогодні найкраща функція безпеки – це використання сертифікатів SSL для всіх розміщених веб-сайтів незалежно від плану платежів. Ці сертифікати працюють на обробку взаємодій електронної комерції, використовуючи ті самі методи, що реалізуються на повноцінних веб-сайтах електронної комерції.

Як результат, користувачів на 1&1 можна бути впевненим, що їх господарські операції захищені стандартними інтернет-протоколами. При вищих рівнях оплати 1&1 додатково доповнює цей провідний режим безпеки своїм інструментом SiteLock, який активно сканує на вразливості вашого веб-сайту чи блогу.

Безпека GoDaddy

GoDaddy також пропонує стабільний рівень безпеки на своїй платформі. Як 1&1, GoDaddy також пропонує резервне резервне копіювання даних, яке забезпечує довгострокове використання вашого блогу чи веб-сайту, навіть якщо воно стає жертвою DDoS-атаки або іншої сильної спроби злому..

Використовуючи свій внутрішній додаток Sucuri, користувачі GoDaddy можуть навіть залишатись активними у виявленні зловмисного програмного забезпечення на своєму веб-сайті чи в блозі. Хоча GoDaddy також пропонує сертифікати SSL на своїх розміщених веб-сайтах, він робить це лише для користувачів у плані підписки на верхній рівень. Хоча це не робить веб-сайти GoDaddy менш безпечними, однак вони ризикують витікати деякі дані від транзакцій електронної комерції з часом.

Вирок

Тоді як обидва 1&1 і GoDaddy забезпечить безпеку в Інтернеті, лише 1&1 може запропонувати вищий ступінь захисту, орієнтований на сучасні загрози безпеці. Тому що вам не потрібно доплачувати, щоб отримати сертифікат SSL на 1&1, ця компанія, безумовно, заслуговує на блакитну стрічку в категорії безпеки.

Незалежно від того, якого веб-хоста ви обрали, ви можете бути впевнені, що обидві компанії продовжують витрачати значну частину своїх ресурсів для активної боротьби з кібер-атаками.

WordPress – на сьогоднішній день найпопулярніша платформа для блогів, доступна сьогодні в Інтернеті. WordPress лише займає 33% ринку на всіх веб-сайтах в Інтернеті, з ще більшим відсотком загальних блогів в Інтернеті. Ви, ймовірно, плануєте впровадити блог WordPress на свій розміщений веб-сайт, тому вам слід ретельно вибирати веб-хостинг, який забезпечує найкращу реалізацію WordPress.

Обидва 1&1 та GoDaddy присвятили спеціалізовані плани та інструменти для впровадження WordPress на відповідних платформах, вказуючи на те, що обидва залишаються твердо прихильні до роботи безперебійно з цим провідним в Інтернеті менеджером контенту..

1&1 хостинг WordPress

1&1 реалізував безліч унікальних функцій, які допомагають оптимізувати розміщені блоги WordPress. Сюди входить реалізація технології SSD, розробленої для прискорення завантаження сторінки. У свою чергу, ця технологія допомагає вашому блогу досягти оптимізації пошукових систем (SEO), піднявшись на вершину результатів пошуку.

1&1 також демонструє зобов’язання залишатися попереду кривої, коли мова йде про оновлення платформи WordPress. Коли виходить нове оновлення, 1&1 готова реалізувати це обережно і чітко. Це допомагає мінімізувати час простою для вашого блогу та загальну плутанину для вас.

Хостинг GoDaddy WordPress

Логотип GoDaddyGoDaddy протягом останніх років витрачає більше зусиль на вдосконалення своїх загальних можливостей веб-хостингу, включаючи впровадження хостингу для WordPress. Їх зусилля просвічують в їх диференційованому портфоліо відданих варіантів хостингу WordPress. Хоча вони варіюються в ціні, кожен із цих планів включає в себе безкоштовні функції резервного копіювання одним дотиком, які гарантують, що вміст ваших блогів WordPress не буде втрачений через шкідливу кібер-атаку.

Окрім цього, кожен WordPress-блог, розміщений на GoDaddy, оснащений безкоштовними вбудованими формами для реєстрації на основі Gravity Forms. Зазвичай це $ 59,00 / рік, але GoDaddy включає його у кожен пакет, щоб гарантувати, що їх хостинг-послуги для WordPress виділяються з пакета. Завдяки майстру SEO, що вкладається майже в кожен пакет, можливості хостингу WordPress GoDaddy дійсно виходять за рамки стандартів своїх конкурентів.

Вирок

На основі своїх диференційованих варіантів та виняткового арсеналу можливостей GoDaddy займає перше місце в цій категорії. Коли ви вирішите зробити стрибок на розміщення свого блогу WordPress, ви хочете бути впевнені, що у вас є стільки інструментів під рукою, щоб зробити цей процес максимально безпроблемним. Для цього рівня простоти в обслуговуванні блогу WordPress GoDaddy – це шлях.

Загалом, обидва 1&1 та GoDaddy орієнтовані на середнього користувача Інтернету з мінімальним досвідом кодування. Таким чином, обидві послуги певною мірою можна віднести до категорії «зручні для користувачів». Але все ж у кожній компанії є унікальна функціональність для зручності роботи в цілому.

1&1 зручний веб-хостинг

1&1, безумовно, фокусується на великій картині, коли мова йде про передбачення потреб клієнтів. Наприклад, 1&1 створив серію відео YouTube, які переходять вас крок за кроком через процес перенесення домену на свою платформу з платформи конкуруючої компанії. Їх відео для перенесення веб-сайту з GoDaddy на 1&1 показано, наскільки обтічним і безпечним може бути весь процес:

З іншого боку, хоча 1&1 пропонує побудувати веб-сайт, який допоможе вам створити свій перший веб-сайт, використовуючи прості, але потужні інструменти для створення веб-сайтів. Наприклад, веб-сайти, побудовані на 1&1 включіть підключення до соціальних медіа з першого дня, заощаджуючи ваш час у довгостроковій перспективі. Загалом 1&1 наполегливо працює над тим, щоб його користувачі займалися та знали, як впевнено маніпулювати їх платформою.

Веб-хостинг GoDaddy – зручний користувач

GoDaddy також пропонує різноманітні послуги, які роблять її загальний досвід особливо зручним для користувачів. На будь-якому веб-сайті GoDaddy додавання додаткових функцій можна виконати одним клацанням миші, включаючи оновлення функцій процесора та оперативної пам’яті.

Той самий менталітет стосується застосування майже 125 + вбудованих додатків GoDaddy (включаючи WordPress). Користувачі Linux також знайдуть GoDaddy на свій смак, оскільки його cPanel дозволяє інтегруватися з багатьма існуючими функціоналами Linux.

Вирок

Простіше кажучи, я не можу вибрати переможця, коли виставляє 1&1 проти GoDaddy. Хоча з різних причин 1&1 та GoDaddy включають простоту використання на кожному кроці своїх хостинг-послуг.

З обома компаніями майте на увазі, що вам часто доводиться доплачувати або модернізувати до більш дорогого плану, щоб отримати доступ до багатьох найбільш зручних для користувача інструментів. Навіть без цих інструментів обидві компанії забезпечують загальний високий рівень продуктивності, який пересічні користувачі можуть оволодіти за короткий час.

GoDaddy vs 1&1: наш висновок

Загалом, питання про те, чи 1&Хостинг 1 – GoDaddy робить кращим веб-хостингом для вашого блогу, залишаючись у відповідності з вашими потребами, вашими вподобаннями та вашим бюджетом. 1&1 пропонує неперевершені функції, покращену вбудовану безпеку та доступні вступні ціни, в той час як GoDaddy пропонує відмінне впровадження WordPress та нагородне обслуговування клієнтів.

Якби я хотів дати пораду одній із цих двох служб, я, безумовно, дав би 1&1 – з лідером функціональних піддонів у галузі. Якщо я вирішував би вибрати для вас, я б все-таки розглядав особливу угоду, яку ми маємо з Hostgator (кнопка внизу), економія цін і безкоштовний домен можуть відхилити вас від обох.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map