SiteGround vs DreamHost: Хто пропонує перевагу хостингу?

Можливо, просто вибір хоста може врешті визначити ступінь успішності вашого веб-сайту. Правильний хост буде для вас, коли у вас виникнуть запитання, і вони дозволять легко створити та підтримувати ваш веб-сайт. Вони триматимуть його в безпеці та допоможуть вам вести бізнес.


Невірний хост, навпаки, не зверне уваги на підозрілу активність на своїх серверах або зажадає вас більше шукати його. До них нелегко дістатися.

Що ще гірше, вони можуть навіть дозволити застарілому обладнання або стягнути плату за функції, які ви не використовуєте або не просили.

Щоб ви в кінцевому підсумку вибрали найкращого для вас можливого хоста, я продовжив ретельний огляд двох найкращих хостинг-компаній: SiteGround та DreamHost.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Критерії оцінювання SiteGround проти DreamHost

Нижче наведено 5 категорій, які використовуються для оцінки як SiteGround, так і DreamHost, а також коротке визначення їх. Якщо якесь визначення здається трохи неповним, зауважте, що в цій частині огляду може бути дано більше пояснень. Наприклад, кешування та SSD проти HDD.

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

У цій категорії ми розглянемо щомісячну ціну та плани, доступні обом господарям. Ціни та ліміти плану порівнюватимуться для всіх основних типів хостингу, а також якщо вони пропонують або не пропонують хмарні, VPS, спільні, керовані WordPress або спеціальні сервери.

По-перше, відзначається, чи має хост керований план WordPress. Тоді буде оцінено простоту встановлення, поряд із будь-якими особливостями WordPress або бонусами.

Наскільки легко керувати своїм веб-простором та веб-сайтами, коли ви взяли на себе зобов’язання або DreamHost, або SiteGround? Якщо у вас є запитання, де ви можете на них відповісти і скільки часу це займе? Відповіді на такі запитання будуть дані в цьому розділі.

Що робить веб-хост безпечним? Резервні копії, моніторинг мережі, запобігання SSL та DDoS, а також попередження або освіта клієнтів. Далі, як і звідки береться шифрування вашого веб-сайту? Що робити, якщо ви не знаєте, як налаштувати щось або поділилися хостингом, і ваш «сусід по кімнаті» заражений?

Хоча для особистого проекту це менш важливо, якщо ви плануєте використовувати свій веб-сайт для бізнесу або вам потрібен, щоб він за часом вийшов на рейтинг, то це дуже важливо. Твердотілі накопичувачі (SSD) – це один із найкращих способів підвищення швидкості хостингу, з апаратної точки зору.

Кешування – ще одна важлива річ, яку слід згадати, і те, що жоден огляд SiteGround ніколи не повинен залишати. Вони вклали досить багато в цю технологію, і це окупається для їх нинішніх клієнтів. Може це теж щось, що ви хотіли б мати?

Порівняння SiteGround проти DreamHost

Нижче я взяв і SiteGround, і DreamHost, і розбив функції, які вони пропонують, за перерахованими вище категоріями. Це повинно легко зрозуміти, хто пропонує найбільш переваги в цілому, особливо для типу хостингу, який вам потрібен.

Кожна “категорія” або розділ буде спочатку роз’яснювати переглянуті критерії, а потім, як це руйнується для DreamHost. Наступний для розгляду SiteGround. Після обох міні-оглядів вибереться переможець. Однак у деяких випадках може виникнути зв’язок або закритий дзвінок.

Безкоштовний домен з хостингом

Якщо є зав’язаний або близький дзвінок, надаються пропозиції щодо того, як вибрати, який би працював краще для вашої унікальної ситуації. Без подальшої затримки ось повне порівняння DreamHost проти SiteGround.

Скільки коштуватиме хостинг, і чи зможете ви при необхідності перейти на інший план з розумними кроками?

Господар мрії

Спільний хостинг в DreamHost починається з $ 2,59 на місяць. Це значно дешевше, ніж SiteGround. Вони також пропонують необмежену пропускну здатність. Єдиний ліміт – один веб-сайт. Більш високі рівні призводять до розміщення більш розміщених веб-сайтів.

Їх основні варіанти VPS також дешевші, починаючи від $ 13,75 на місяць і пропонуючи ті самі пільги, які ви отримуєте для спільного хостингу, але з більшими ресурсами для їх резервного копіювання. Додаткові рівні дозволять отримати ще більше ресурсів.

SiteGround

SiteGround пропонує досить багато планів. До них належать спільний хостинг та хмарний хостинг (який вони також називають VPS хостингом). Вони також пропонують спеціалізовані серверні параметри, керовані плани для WordPress та WooCommerce, і навіть рішення для підприємств та реселерів.

Самий базовий план, який ви зможете отримати, ви будете отримувати $ 11,95 на місяць.

Однак якщо ви просто підписуєтесь на хостинг з ними, цей план буде набагато дешевшим на перший рік. Як і більшість планів, завдяки глибоким знижкам та акціям під час першої реєстрації.

Логотип SiteGroundЗа низьку ціну ви отримуєте 1 розміщений веб-сайт, 10 Гб пам’яті та необмежену кількість паркованих доменів та передачу даних. Є ще два рівні загального хостингу, розміром 34,95 дол. США для необмеженого розміщеного домену, а також кілька функцій, спрямованих на розробників, як спеціально призначене для інтерактивного середовища.

Як би це добре не звучало, майте на увазі, що вони також обмежують трафік до 10 000 відвідувачів за найменший план і 100 000 для найбільшого. Плани керованого WordPress практично однакові, лише з автоматично встановленими оновленнями для WordPress або WooCommerce.

Хмарний хостинг – це краще рішення для бізнесу. Він починається від 80 доларів на місяць з 40 Гб місця, що працює на SSD, і в іншому випадку поважні характеристики. Є три вищі яруси. Трафік та бази даних необмежені.

Переможець категорії SiteGround проти DreamHost

Dreamhost пропонує кращу цінність за меншу. Менше лімітів, апаратне забезпечення, яке так само добре (якщо не краще), а ціни, що дорівнюють 1/5 того, що запитує SiteGround.

Порівняння SiteGround проти DreamHost WordPress не має жодних змагань. Плани WordPress, керовані SiteGrounds, застосовуються, поки DreamHost пропонує “DreamPress”. Хочете вгадати, хто виграє?

Господар мрії

Лише за 16,95 долара на місяць ви отримуєте попередньо встановлені SSL та JetPack. Необмежена пропускна здатність. До 100 тис. Відвідувачів щомісяця, 30 Гб SSD-пам’яті та вся підтримка, яку ви можете попросити. Це WordPress в кращих випадках, не будучи громіздкими. Він не завантажений плагінами “постачальника”, але натомість має плагіни, що ведуть галузь.

Також є стандартними резервні копії та керовані оновлення. Вони також безкоштовні за запитом або автоматичні.

SiteGround

SiteGround встановить ваш WordPress та керуватиме оновленнями та резервними копіями. Це голі кістки, але це робить роботу.

Однак, що додає SiteGround, окрім цього, – це “Softaculous”. Якщо ви не знайомі з цим, це дозволяє легко встановити будь-яку CMS та більше 300 інших веб-додатків, розробників та кошиків для покупок. Хоча це не заробляє жодних очок у цій категорії, варто зазначити, що половина Інтернету працює на цих системах.

Переможець категорії DreamHost проти SiteGround

DreamHost пропонує DreamPress. У ньому є вражаючі, включені плагіни на додаток до тієї ж основної послуги, що пропонує SiteGround. Їх ціни також приблизно вдвічі нижчі за SiteGround.

Наскільки швидко відповідатимуть ваші запитання, і чи добре вони відповідатимуть агенти підтримки DreamHost або SiteGround?

Господар мрії

Надішліть квиток, зачекайте кілька хвилин на відповідь. Лише чат та повідомлення Канали підтримки дещо обмежені, але відповіді швидкі, і навіть ескалація квитків займає лише день, щоб вирішити.

SiteGround

Щось SiteGround має на увазі, це його підтримка: якщо вам подобається підтримка телефону, вони мають таку. Віддаєте перевагу чат, електронну пошту чи систему на основі квитків? У них теж є.

Якщо ви віддаєте перевагу вивчати речі самостійно або хочете випереджати такі питання, як безпека та те, що ви повинні робити для управління власними веб-сайтами та доменами, вони пропонують широкі прості для розуміння ресурси. Вони доступні всім у будь-який час, навіть якщо ви ще не клієнт.

Усі агенти, незалежно від того, з ким ви спілкуєтесь, здаються неймовірно корисними та добре обізнаними. Відповіді короткі, до речі, і їх легко читати.

SiteGround проти переможця категорії DreamHost

SiteGround пропонує чудову підтримку. Недарма у них такі високі сторонні рейтинги. Це компанія, наповнена людьми, які хочуть вам допомогти. Усі відповіді, навіть для низькорівневого загального хостингу, швидко. Однак вони також пропонують «пріоритетну» підтримку для вищих рівнів.

Коли SiteGround та DreamHost зважуються для безпеки, один з них є явно переможцем, а інший – просто “адекватним”.

Господар мрії

Логотип DreamHostDreamHost пропонує безкоштовні сертифікати SSL і приділяє багато уваги тому, чи ваш сайт зашифрований чи ні, допомагаючи зробити так, щоб це було так. Вони також працюють над тим, щоб ваш веб-сайт не пошкоджувався зловмисними програмами, вірусами або DDoS-атаками.

Моніторинг сервера також регулярний, хоча і не зовсім на рівні, який забезпечує SiteGround. Вони також, схоже, не розділяють облікові записи так повно.

SiteGround

По-перше, SiteGround пропонує надмірність апаратного забезпечення, що набагато більше, ніж у більшості інших хостів, навіть найкращих. Це означає, що ваш сайт залишається в режимі частішого запуску, навіть якщо обладнання не працює.

Для спільного хостингу вони пропонують унікальний набір рішень для автоматизованого виконання правил, брандмауерів та ізоляції кожного облікового запису, щоб переконатися, що хтось заражений, весь сервер не ризикує. Для планів вищого рівня безкоштовні автоматичні резервні копії та відновлення також допомагають захищати ваші веб-сайти та об’єкти.

Вони також пропонують ту базу знань, про яку я згадував раніше, і заохочую їх клієнтів дізнатися про основні принципи безпеки, коли справа стосується забезпечення власних доменів.

І вони пропонують шифрування з “Давайте шифруємо” та безкоштовні сертифікати SSL, щоб вони відповідали.

Переможець категорії SiteGround проти DreamHost

SiteGround пропонує більше функцій безпеки для всіх, особливо на “нижчих рівнях”. Це особливо добре, тому що ті, хто має нове значення для створення веб-сайтів, можуть зробити помилки або залишити речі вразливими. SiteGround вживає заходів, щоб мінімізувати це та допомогти вам, якщо щось піде не так.

Що стосується швидкості, є кілька речей, які можуть скласти великі зміни. Це починається з апаратного забезпечення, як-от SSD замість HDD. SSD – це твердотільний диск, тоді як HDD – це жорсткий диск. Жорсткі диски повільніші, тому що диск повинен бути фізично прочитаний. Він також включає такі речі, як можливість використовувати широке кешування на стороні сервера, що стає все кориснішим і важливішим.

Якщо ви не впевнені, що таке кешування або яка різниця може змінити його, відео нижче може очистити деякі з цих речей.

Господар мрії

Dreamhost пропонує накопичувач SSD для всіх та основних кеш-сервісів, якщо ви зможете їх знайти та налаштувати (і так, підтримка допоможе вам, якщо ви запитаєте). Швидкість завантаження сторінок становить менше секунди, як і належить.

Якщо у вас є керований план хостингу WordPress, ви можете виявити, що вони завантажуються швидше, ніж інші плани хостингу для WordPress, навіть на SiteGround.

Що стосується часу безперервного часу, DreamHost буде гарантовано підтримувати ваш веб-сайт понад 99,9% часу.

SiteGround

Так само SiteGround також підтримуватиме ваш веб-сайт протягом 99,9% часу, гарантовано. Час завантаження зазвичай становить приблизно від 5 до 8 секунд, відповідно до того, що пропонує DreamHost у більшості випадків. Вони також пропонують SSD у всіх випадках і для всіх планів.

Однак у SiteGround є чудове кешування. Він створений майже для всіх їх веб-сайтів і стандартний для всіх, крім найдешевших планів. Навіть з тими планами ви все одно отримуєте певні можливості кешування, тільки не найкращі.

Переможець категорії DreamHost проти SiteGround

SiteGround робить швидкість завантаження пріоритетною, і вони послідовні. Вони легко перемагають цю категорію.

SiteGround або DreamHost: хто пропонує більше?

Що ви хочете від SiteGround або DreamHost? Цінність чи ефективність? Якщо ви хочете отримати більшу цінність і середню ефективність для лідера галузі, то можете пойти з DreamHost. Це обійдеться вам набагато дешевше і виконуватиметься гідно.

Якщо вам потрібна висока продуктивність, найбільша швидкість, яку ви можете отримати, і поглиблені знання та безпека, SiteGround виграє це порівняння “DreamHost проти SiteGround”. Вони теж безпечніші.

Обидві компанії пропонують чудову підтримку та безперервний час роботи, хоча ставлення SiteGround полягає в тому, щоб завжди робити найкращі речі найкраще. Якщо ви обираєте між цими двома і можете собі це дозволити, чіткий вибір – SiteGround (якщо вам не потрібне кероване хостинг-рішення WordPress).

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map