Nejlepší levné porovnání VPS hostingu: Nejlevnější recenzované poskytovatele

Dnes se lidé častěji obracejí na VPS nebo virtuální soukromé servery, protože si uvědomují, že sdílené servery mohou být nepohodlné a negativně ovlivnit výkon vašich stránek..


Pokud se váš webový provoz také zvyšuje, možná nemáte na výběr, než ponechat sdílené servery pozadu. V této fázi je dobré hledat nejlepší levný VPS hosting, spíše než jít ven na vyhrazený hosting.

Na druhém konci spektra jsou dedikované servery.

Jedná se o vysoce kvalitní systémy, které vám poskytnou úplnou svobodu a nezávislost, pokud to chcete.

Bohužel také vyžadují velkou investici.

VPS hosting přichází s mnoha výhodami profesionálních dedikovaných serverů, ale za přijatelnější cenu. Ve skutečnosti, s nárůstem používání VPS, můžete dokonce najít VPS hosting levnější než sdílený plán.

Pokud si nejste zcela jisti, jaký typ hostingu je pro vás a váš web vhodný, podívejte se na toto video s vysvětlením rozdílu mezi VPS a ostatními typy hostování.

Připojte se ke školení ZDARMA

Chcete se dozvědět, jak sestavit 6 číselných autoritních stránek?

Připojte se k tomuto školení zdarma…

 • Konečně mají osvědčenou metodu k nalezení výnosných výklenků
 • Získejte přístup k spolehlivé metodě výzkumu klíčových slov
 • Naučte se, jak zadávat kvalitní obsah externě
 • Naučte se, jak vytvořit odkazy na bílý klobouk na vaše stránky bez bolesti hlavy

VPS je dobrý zůstatek pro kapacity vašeho webu a váš rozpočet a je možné získat některé z nejlepších virtuálních privátních serverů za velmi přijatelné ceny.

Levné VPS hosting srovnávací graf

Zde jsou nejlepší poskytovatelé levných hostingových služeb vps

Logo BlueHostBluehost je vysoce kvalitní služba VPS s vynikajícím výkonem. Nabízejí jeden z nejlevnějších hostovaných serverů VPS, které jsme zkontrolovali. A na rozdíl od většiny společností na tomto seznamu nejde o službu hostování slev.

Nejlevnější plán společnosti Bluehost vám poskytne dvoujádrový procesor, 2 GB paměti RAM, 30 GB prostoru a vše v šířce pásma 1 TB. Umožňují vám při koupi levného plánu jednu adresu IP a jedno doménové jméno, můžete však přidat další aktualizací. cPanel je součástí balení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a poskytuje záruku vrácení peněz.

Bluehost nevýhody

Zatímco BlueHost je nejdražší na seznamu, jejich balíček VPS má stále velkou hodnotu. Aktuální propagace snižuje cenu o 50 procent.

Bluehost nemá tolik funkcí jako někteří jeho konkurenti a neposkytuje servery se systémem Windows.

HostwindsHostWinds je známý jako jeden z nejlepších pro levný web hosting. Zahrnuje spoustu funkcí a má dobře vyškolený tým zákaznické podpory.

Za nejlevnější možnost získáte 0,5jádrový procesor, 1GB RAM, 25GB Space a 100Mbps pro přenosy. 0,5 jádro je nižší než konkurenční poskytovatelé VPS, ale Hostwinds to vyrovnává svou extrémně nízkou cenou. Mají také 60denní záruku vrácení peněz, což zdvojnásobuje záruky většiny konkurentů.

Hostwinds vám umožní rozšířit se na příjem osmijádrového procesoru, 28,5 GB RAM, 600 GB prostoru, neomezený měsíční přenos a neomezený e-mail.

HostWinds zápory

Hostwinds nezahrnuje spravovaný hosting WordPress, jako mnoho jeho konkurentů. Zatímco Hostwinds poskytují servery založené na Linuxu i Windows, ne všechny jeho plány mají možnost Windows.

Bezplatná doména s hostingem

Jeho výkon je o vlasy nižší než u konkurence s méně výkonným procesorem nabízeným za nejlevnější úroveň. Stále si však drží své místo jako jeden z nejlepších poskytovatelů služeb VPS s nízkými cenami.

Pouhé procházení jejich sdílených možností ukazuje bohatství výběru, které nabízejí. Umožňují vám kód v široké škále programovacích jazyků. Poskytují e-maily, bezplatné domény, zálohování dat a instalaci jedním kliknutím pro vaše oblíbené CMS a aplikace.

Logo InterServeruInterServer byl založen v New Jersey a vlastní dvě datová centra. Jejich balíčky nejen z našich nejlepších hosting VPS seznamu, ale stojí za jejich hodnotu s některými z nejlevnějších dostupných cen.

InterServer nabízí buď Linux nebo Windows server s jedním jádrem CPU, 1024 MB RAM, 25 GB úložiště a 1 TB pro přenosy. Oba typy serverů lze upgradovat na čtyřjádrový procesor, 16384 MB RAM, 400 GB SSD úložiště a 16 TB v měsíčních přenosech dat.

Nastavení je snadné a rychlé, s příslibem, že nasazení na vyžádání proběhne za pouhých 15 minut. Mají 99,9% záruku dostupnosti sítě a 100% záruku dostupnosti napájení.

Jako bonus je InterServer k dispozici ve více jazycích. Nyní také automaticky spravují zálohování dat, což zákazníkům přináší méně starostí.

Nevýhody InterServeru

Na rozdíl od konkurence neexistuje žádná záruka vrácení peněz za hosting VPS.

Jedna společnost, která poskytuje některé z nejlepších a levných VPS hosting, je 1&1. Jsou to dobře známé společnosti, ale nepřicházejí se zvyšováním cen, které obvykle provázejí prominentní jméno.

Nejnižší balíček od 1&1 nabízí jednojádrový procesor, 1 GB RAM, 50 GB SSD prostoru a neomezený provoz. Můžete přejít na čtyřjádrový procesor, 8 GB RAM a 160 GB SSD.

1&1 nabízí exkluzivní nástroje s jejich balíčky, včetně uživatelsky přívětivých možností vytváření webových stránek. Můžete si vybrat servery Linux nebo Windows.

1&1 nevýhody hostingu

Tato společnost není známa hvězdným servisem, a to je primární oblast stížností zákazníků. Nabízejí nepřetržitou zákaznickou podporu, ale může být obtížné dosáhnout.

Chcete-li do šablon svých stránek přidat kód, musíte si zakoupit další vrstvu.

OVH HostingNejlevnější VPS hosting, který jsme našli, byl přes OVH. I když existují ještě dostupnější balíčky VPS, tyto ostatní společnosti byly hodnoceny extrémně nízko spolehlivě. OVH může být kontroverzní volbou, protože dostalo mnoho stížností. Mají však také stabilní zákaznickou základnu.

OVH Hosting má 17 datových center v 17 různých zemích. Nedávno byly upgradovány na SSD, aby zvýšily výkon a mají 99,95% záruku dostupnosti. Připojení jsou stabilní a udržují krok s nejnovějším hardwarem.

Můžete si vybrat ze tří levných plánů VPS s OVH. Nejlevnější má CPU s 1 jádrem při 2,4 GHz, 2 GB RAM a 10 GB SSD úložiště. Můžete upgradovat až na 8 GB RAM a 40 GB SSD. Používají Local RAID 10 a zálohování je ruční.

Jednou z nejsilnějších funkcí OVH je jejich ochrana proti DDoS, která zabraňuje hackerům. Jejich balíček obsahuje Anti-DDoS pro zdarma. Tato verze umožňuje uživatelům upravit jejich nastavení ručně podle potřeby. Tato ochrana blokuje až 160 Gbps. Typické útoky se pohybují od 1 Gbps do 30 Gbps.

OVH Hosting: nevýhody levného VPS

U takových levných sazeb VPS je přirozené očekávat úlovek. Společnost OVH obdržela mnoho stížností na nedostatek zákaznické podpory. Dlouhodobými zákazníky jsou obvykle zkušení uživatelé webhostingu, kteří dokážou řešit problémy, které vyvstávají samy.

OVH má mnoho různých umístění a mezi servery může být významný rozdíl. Pokud jde o doručení serveru, časy se pohybovaly od téměř okamžitě do deseti dnů. Každé umístění OVH vyžaduje samostatný účet. Pokud používáte servery na různých webech, rozdíly v rozhraní mohou být problémem znovu se naučit.

Nejlevnější hosting VPS: náš závěr

Z poskytovatele hostingu, který jsme zkontrolovali, je OVH na nejlevnější konci spektra s počáteční měsíční cenou nižší než pět dolarů. Bluehost je na špičce našeho seznamu a nabízí dvě procesorová jádra a 2 GB RAM s nejlevnější možností hostování VPS.

Nejlepší levný hosting VPS závisí na potřebách vašich webových stránek, ale vždy můžete najít hosting možnost dostupnou pro vás.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map