Nejrychlejší webhosting: Top 10 rychle sdílených hostitelů webů v roce 2020

Nejprve se vždy podívejte na nejrychlejší poskytovatele webhostingů porovnáním rychlosti načítání stránky, umístění serveru a procenta dostupnosti, pak se podívejte na další funkce pro zvýšení rychlosti, které můžete použít pro webové hostitele.


Pokud je natolik důležité, abyste investovali svůj čas a energii do navrhování a publikování webových stránek, je natolik důležité, aby přesměrovávaly provoz na svůj obsah. Budete chtít, aby se vaše stránky načítaly rychle, aby se vaši návštěvníci nenudili a přestěhovali se na jiný web.

Mezi nejrychlejšími poskytovateli webhostingu existuje velká konkurence, což znamená, že jsou v neustálé konkurenci, aby udrželi co nejrychlejší časy načítání stránky. To je dobrá zpráva pro předplatitele webhostingu.

Nejrychlejší poskytovatelé hostingu
Nestačí vědět, že se vaše stránky načítají rychle, také si chcete být jisti, že server vašeho hostitele webu je rychlý a má po dlouhou dobu silnou pověst..

Návštěvníci, kteří naleznou prázdnou obrazovku, když vytáhnou váš web, se pravděpodobně nebudou vracet, takže si přečtěte další informace o nejrychlejší poskytovatelé webhostingu a který z nich je pro vás ten pravý!

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

Nejrychlejší srovnání webhostingových společností

Zde je přehled toho, jak se top 10 nejrychlejších webových hostitelů věnuje porovnání doby provozu, umístění serveru a rychlosti hostování.

Hodnocení Společnost Hosting srovnání rychlosti z celkového hodnocení Odkaz
1 HostGator 258,07ms-10,16 s Charlotte, NC 99,9% Nejlepší obchod!
2 V pohybu 478,42ms-836,78 ms Washington D.C./Los Angeles 99,9% Zkontrolujte ceny
3 SiteGround 669,9ms-1,79s Chicago 99,9% Zkontrolujte ceny
4 A2 Hosting 455,17 ms-1,12 s Ann Arbor, MI 99,9% Zkontrolujte ceny
5 Bluehost 915,17 ms-10,64 s Provo, UT 99,3% Zkontrolujte ceny
6 Jedenáct2 898,61ms-2,01 s Dallas / Los Angeles 99,9% Zkontrolujte ceny
7 Site5 704,41ms-1,95 s Atlanta, GA 99,9% Zkontrolujte ceny
8 Mediální chrám 934,07 s – 4,54 s Los Angeles 99,99% Zkontrolujte ceny
9 Arvixe 1,06 s-2,93 s Santa Rosa, CA 99,9% Zkontrolujte ceny
10 Dreamhost 621,87ms-2,74 s Los Angeles 100% Zkontrolujte ceny

Porovnání nejrychlejších poskytovatelů hostingu

Při rozhodování o poskytovateli webhostingů byste mohli porovnat řadu věcí. Rychlost je jedna z věcí, které by měly být na začátku seznamu.

Načítání stránky se měří v sekundách nebo milisekundách, což je kratší časový rámec, než můžete sami měřit. Proto jsme pro vás udělali nějaké srovnání. Podíváme se na 10 nejrychlejších poskytovatelů sdílených hostingů, abychom porovnávali podobné platformy.

Věc, kterou budete chtít vědět, je procento uptime webového hostitele. Nenechte se zmást přehnanými nároky na 99,9% nebo 100% zaručené doby. Je pravda, že mnoho poskytovatelů webhostingu prodává své společnosti tak, že nabízí téměř dokonalé doby provozu, ale je přesnější říci, že ani ty nejznámější hostingové společnosti nebudou mít 100% doby provozu. Marketingové zákony dávají webhostingovým společnostem trochu volnosti při klasifikaci jejich procenta dostupnosti.

Webový hostitel, který tvrdí, že má 99% procenta dostupnosti, může mít až 7 hodin prostoje měsíčně. Weboví hostitelé, kteří se mohou pochlubit až 99,9%, by mohli mít stránky dole asi 45 minut za měsíc a weboví hostitelé, kteří tvrdí, že mají 99,99%, by mohli být ve skutečnosti dole po dobu 5 minut nebo méně.

Dalším velkým faktorem, který je třeba vzít v úvahu při provádění webhostingového srovnání, je umístění serveru. Weboví hostitelé se servery na západním pobřeží budou mít delší dobu cestování na web, což prodlužuje dobu provozu. Některé společnosti to kompenzují tím, že mají servery na východě a na západě a žádají předplatitele, aby vybrali ten, který je jim nejblíže.

Zde je 10 nejrychlejších poskytovatelů webhostingu

Nejrychlejší poskytovatelé webhostingu

 • HostGator
 • V pohybu
 • SiteGround
 • A2 Hosting
 • BlueHost
 • Jedenáct2
 • Site5
 • Mediální chrám
 • Arvixe
 • DreamHost

Logo HostGatorHostGator optimalizuje své webové stránky WordPress pro vyšší rychlost. Cloudhosting HostGator WordPress vám poskytuje 2,5krát větší rychlost, pokročilé zabezpečení a migraci webových stránek zdarma.

Bezplatná doména s hostingem

HostGator používá super nabitou cloudovou architekturu, servery s nízkou hustotou a CDN. Kromě toho také používají více vyrovnávacích vrstev, aby podpořili rychlejší načítání stránky. Tato vylepšení organizují obsah webových stránek efektivněji, takže požadavky na dynamický obsah mohou být zpracovány s rychlostí blesku.

HostGator banner

HostGator také poskytuje několik pěkných tipů, jak maximalizovat rychlost a stále dodržovat preferované postupy společnosti Google týkající se rychlosti stránky. Navrhují povolit kompresi, minifikovat CSS, Javascript a HTML. Můžete také snížit přesměrování, využít mezipaměť prohlížeče, zlepšit dobu odezvy serveru, optimalizovat obrázky a použít distribuční síť obsahu.

Nejrychlejší poskytovatelé placeného nebo bezplatného webhostingu mohou udělat nějakou práci za vás, ale jak uvádí HostGator, můžete udělat pár věcí, které můžete udělat sami, abyste urychlili WordPress. Toto video YouTube vysvětluje některé způsoby, jak zvýšit rychlost vašeho webu.

Jelikož tolik milujeme hostGator, sjednali jsme pro vás exkluzivní nabídku! Místo zaplacení plné ceny můžete získat více než 60% slevu z běžné sazby a platit zde jen 2,64 $ / měsíc.

Logo InMotion HostingInMotion má Max Speed ​​Zones, aby přiblížil server k webům pro nejrychlejší hosting serverů. Uživatelé InMotion si mohou vybrat své preferované umístění na serveru. Odběratelé, kteří spadají do určených zón Max Speed, mohou očekávat, že jejich e-mail a webové stránky poběží až šestkrát rychleji.

Možnosti zóny Max Speed ​​Zone jsou k dispozici pro předplatitele s hostitelskými plány VPS nebo Business Class. Kromě datových center se společnost InMotion spojila s některými z největších poskytovatelů internetových služeb na světě, kteří prováděli peeringové výměny za účelem vytvoření přímých datových připojení. InMotion také pomůže jejich zákazníkům vyzkoušet různé servery, aby našli ten nejrychlejší pro jejich potřeby.

Logo SiteGroundSiteGround má SSD disky na každém hostování plánu. Technologie Solid State Drive poskytuje webům nárůst vstupů a výstupů 1000krát nebo více ve srovnání s běžnými disky.

SiteGround také používá server NGINX, který byl navržen tak, aby urychlil načtení statického obsahu všech webů, které SiteGround hostí. Předplatitelé se sdílenými a cloudovými plány zahrnují server NGINX. Odběratelé plánů vyhrazených serverů získají NGINX jako součást zvyšujících výkon.

Pokud to nestačí, SiteGround vytvořil Geeky SuperCacher pro nejpopulárnější aplikace včetně WordPress, Joomla a Drupal. Mají také svůj vlastní vyrovnávací mechanismus založený na reverzním proxy serveru NGINX. SuperCacher také zrychluje webové stránky pomocí paměti memcached a Google page.

Logo hostování A2Tato společnost se může pochlubit rychlostí webhostingu, která se rychle šíří. Servery A2 jsou optimalizovány tak, aby fungovaly až 20krát rychleji než konkurenční webhostingové společnosti. A2 je optimalizován pro rychlost pro webové platformy WordPress, Joomla a Drupal.

A2 uznává, že rychlost stránek ovlivňuje problémy, které jsou pro podniky velmi důležité. Proto jsou odhodláni k rychlejším serverovým časům, aby pomohli svým předplatitelům zlepšit hodnocení SEO, míru okamžitého opuštění, míru spokojenosti návštěvníků a míru konverze.

To stojí trochu víc pro Turbo Server za 9,31 $ měsíčně, což je stále úžasná prémie za hořící rychlý web. Plán přichází s neomezeným počtem webů, neomezenými databázemi, neomezeným úložištěm, neomezeným převodem, cPanelem, SSD a zárukou vrácení peněz.

Logo BlueHostBluehost má vlastní postavené servery a jsou optimalizovány pro WordPress. Bluehost nemá pověst, že je nejvyšší v rychlosti, ale rychlost je přiměřeně dobrá, všechny věci se berou v úvahu.

Mají jedinečnou systémovou architekturu, díky které je WordPress rychlý, takže uživatelé WordPressu zjistí, že Bluehost funguje dobře pro jejich potřeby. Systém je postaven na revoluční platformě VPS s pokročilou architekturou NGINX a vlastní konfigurací PHP-FPM.

Pokud se příliš nestaráte o rychlost, jste spolehlivým uživatelem WordPress a rádi byste získali dobrou hodnotu za své webhostingové dolary, Bluehost účet pěkně vejde.

Logo hostování Eleven2Eleven2 má design, který je navržen pro super nabitou rychlost. Jedenáct 2 zahrnuje Cloud Fare do svých plánů. Cloud Fare je platforma pro ukládání do mezipaměti, která ukládá do mezipaměti obsah webových stránek a zvyšuje tak dobu načítání stránky.

Umístění serveru hraje významnou roli v hodnocení rychlosti pro jedenáctku. Mají servery ve Spojených státech se sídlem v Los Angeles a Dallasu. Na celém světě mají servery v Amsterdamu a Singapuru.

Všechny plány Eleven 2 zahrnují bezplatný převod a nepřetržitou technickou podporu každý den v roce, spravované vlastními inženýry. Na Eleven 2 nejsou dlouhé čekací doby. Můžete očekávat, že se jejich technici s vámi spojí, obvykle do 10 minut.

Jedenáct 2 má také více záložních serverů, které uchovávají více záložních bodů všech vašich dat.

Site5 používá pouze špičkové servery a nikdy je nepřetěžuje. Udržují nízký počet zákazníků na server, aby si udrželi vysokou dostupnost. Site5 označuje jejich vývojáře a inženýry jako „domácí“.

Když zákazníci volají po technické podpoře, budou spojeni s vyhrazeným členem týmu, který pracuje interně a zná produkty Site5 uvnitř i vně..

Další funkce, díky kterým je web 5 životaschopným rychlým webhostingovým uchazečem, mají neměřený prostor na disku a neměřenou šířku pásma. Také získáte speciální IP adresu a Turbo pro upgradované hostingové plány.

Site5 poskytuje cenně bezplatnou migrační službu, pravidelné zálohy a záruku vrácení peněz.

logo chrámu médiíMedia Temple má více než milion webových stránek využívajících jejich webhostingové služby. Odběratelé si mohou vybrat ze sdíleného hostování, hostování WordPress, hostování VPS, spravovaného hostování nebo cloudového hostování AWS.

Za příplatek 30 $ měsíčně můžete získat program s názvem TrueSpeed ​​CDN, což je program SiteLock. CDN je zkratka pro Content Delivery Network, která využívá inteligentní ukládání do mezipaměti, optimalizaci obsahu a zabezpečená datová centra po celém světě, díky nimž se webové stránky jejich zákazníků načítají rychleji než kdykoli předtím.

TrueSpeed ​​umožňuje zkrátit dobu načítání a šířku pásma a ručně vyčistí mezipaměť. Má okamžitou aktivaci a integrovaný ovládací panel, který podporuje více webů. Tento plán je plně šifrován as bezpečnostními opatřeními SSL. Plány začínají asi 20 $ měsíčně.

ArvixeArvixe ukazuje silný závazek k rychlosti a bezpečnosti. Arvixe má datová centra v Dallasu v Texasu, ve Spojených státech amerických a v Hongkongu v Asii, takže webové stránky lze zřídit s nejbližším serverem.

Arvixe má vysoce výkonnou křikající rychlou síť, která udržuje rychlost i při silném provozu. Arvixe řeší svou potřebu rychlosti pomocí více telekomunikačních poskytovatelů Tier 1 a přímého internetového připojení k obcházení tranzitních sítí a zkrácení síťové cesty mezi webovými stránkami a návštěvníky. To znamená, že časy zpoždění jsou prakticky vlhké a rychlost se zvyšuje.

Arvixe má také plně redundantní architektonický systém, který byl navržen bez jediného bodu selhání. Redundance funguje ve více vrstvách. Arivixe používá nejmodernější software s automatickým monitorovacím zabezpečením, spolehlivostí, výkonem a provozuschopností, aby se ujistil, že je špičkový.

Logo DreamHostDreamhost používá integraci Cloud Flare, která se zbaví škodlivého provozu dříve, než narazí na váš web. Cloud Flare také ukládá váš obsah do mezipaměti pro rychlejší načítání. Skenování malwaru je automatické, což pomáhá zabránit infikování vašeho webu spamem a malwarem.

Dreamhost získává rychlost ze serverů SSH a inteligentní architektury založené na discích SSD, zrychlených sítích a rychlých procesorech další generace.

Dreamhost se pyšní 12 lety, které strávili budováním ručně ovládaného ovládacího panelu. Mají také pevné disky (SSD) pro všechny plány hostování. SSD zrychluje webové stránky, ukládání do mezipaměti a databáze.

Technická podpora v Dreamhost není k dispozici pouze 24 hodin denně, ale na váš dotaz odpoví skutečný živý člověk, který je zkušeným technologickým geekem. Technik zná vnitřní a vnější fungování Dreamhostu a vaše problémy vyřeší rychle.

Dreamhost má plány dostupné pro sdílený hosting, spravovaný hosting WordPress, virtuální soukromé servery a vyhrazené servery.

Uživatelé cloudu ocení, že Dreamhost umožňuje spuštění v cloudu za méně než minutu.

Nejrychlejší trendy v oblasti webhostingu

Webhostingové společnosti se neustále snaží najít způsoby, jak se stát nejrychlejším poskytovatelem webhostingu. Toto je dobrý, nejnovější přehled nejrychlejších webových hostitelů, ale je dobré si uvědomit, že tyto statistiky mohou být rychle zastaralé.

Poskytovatelé webhostingu, kteří drží vedoucí pozici v nejrychlejších dobách načítání jeden týden, mohou být snadno překonáni následující týden, ale váš hosting se normálně obnovuje po dobu jednoho roku, takže statistiky se stanou nepatrně zastaralými ve velkém schématu věcí, když si myslíte o mírném zvýšení rychlosti v tomto ohledu.

S jakoukoli kontrolou nebo porovnáním, které čtete, byste si ji měli vzít s trochou soli a jen se podívat na hodně. Hlavní věc je, že používáte jeden z hlavních uchazečů.

Nejrychlejší závěr webhostingu

Nejrychlejší nejrychlejší webhostingová služba se pravděpodobně bude rok od roku měnit. Je to dobrý nápad podívat se na trendy a držet se hostitelů webu, kteří neustále dokazují, že mají rychlé doby načítání a silné procento dostupnosti.

Je zde také dobrý důvod, proč ne vždy hledat nejlevnější webhosting, protože velkým faktorem by měla být také rychlost a dostupnost a cena, ale pokud se budete držet jednoho ze jmen na této stránce, nemůžete jít příliš daleko špatně najít hostitele pro vaše stránky.

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map