Porovnání hostingu A2 vs SiteGround: Kdo je nejlepší volbou?

A2 Hosting a SiteGround jsou relativně novými konkurenty v hostitelském prostoru. I když ani jeden není v současné době jedním z pěti nejoblíbenějších webových hostitelů, to, co mohou poskytnout komukoli, kdo chce přepnout nebo spustit web, by mohlo být lepší, než to, co může populárnější služba poskytnout.


Pro každého, kdo chce hostit web, víte, že někteří poskytovatelé hostingu mohou být přinejlepším šupinatí. Může mít špatný zákaznický servis, může být obtížné migrovat na něj nebo nemusí mít bezpečnostní funkce, které vy a vaši potenciální čtenáři nebo zákazníci potřebují.

Poskytovatelé hostingu jsou a díky tomu váš web zdaleka není imunní vůči pokusům o hackerství a malwaru. S burst útoky a automatizované skripty se stává novou normou, musíte hledat hostitele, který má zabezpečení jako prioritu.

Pokud vás jedna nebo obě tyto společnosti upoutaly, tento srovnávací článek obsahuje informace, které potřebujete vědět. Níže jsem uvedl pět nejdůležitějších věcí pro web hostitele, na kterých vyniká, a poté jsem ukázal, jak se A2Hosting vs SiteGround hraje v každé kategorii.

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

A2 Hosting vs SiteGroundExistuje pět hlavních faktorů, které určují, zda poskytovatel webhostingu splní všechny vaše potřeby nebo vás bude litovat, že trávíte čas a peníze za své služby. Těchto pět faktorů:

Rychlost a dostupnost

Pokud pracujete na vytváření webových stránek pro osobní potřebu nebo podnikání, chcete je sdílet se zbytkem webu. Po celou dobu. Chcete také, aby se načítala rychle, bez ohledu na to, kdo ji prohlíží nebo jaký je obsah této stránky. Pokud je váš web nefunkční nebo pomalý, lidé odejdou.

Připojte se ke školení ZDARMA

Chcete se dozvědět, jak sestavit 6 číselných autoritních stránek?

Připojte se k tomuto školení zdarma…

 • Konečně mají osvědčenou metodu k nalezení výnosných výklenků
 • Získejte přístup k spolehlivé metodě výzkumu klíčových slov
 • Naučte se, jak zadávat kvalitní obsah externě
 • Naučte se, jak vytvořit odkazy na bílý klobouk na vaše stránky bez bolesti hlavy

Ceny

Kolik stojí hostingová služba z mnoha důvodů. S největší pravděpodobností máte rozpočet, ve kterém byste chtěli zůstat. Také byste chtěli vědět, jestli dostáváte to, co potřebujete, abyste získali určitou částku. To vám dám v sekci o cenách.

Kompatibilita systému pro správu obsahu (CMS)

Je pravděpodobné, že máte nebo budete mít web nebo projekt založený na WordPress, který chcete hostit. Ne každý hostitel hostuje s WordPress (WP) pěkně a některé se snadněji používají než jiné. Pokud plánujete co nejlépe využít WordPress, budete chtít vědět, zda to váš hostitel dokáže.

Můžete také použít jinou CMS nebo „webovou aplikaci“, jako je Drupal, Joomla nebo OpenCart. Tyto systémy jsou méně populární než WordPress, ale stejně důležité pro ty, kdo je používají.

Podpora a zdroje

Pokud máte otázku, jak dlouho bude trvat, než dostanete odpověď, a jak dobrá bude tato odpověď? Odpovědi na tyto dvě otázky se mohou velmi lišit.

Bezpečnostní

S pokusy o hackování prováděnými každých 39 sekund jsou poskytovatelé hostingu a v konečném důsledku váš web není ani zdaleka imunní vůči pokusům o hackerství a malwaru. S burst útoky a automatizované skripty se stává novou normou, musíte hledat hostitele, který má zabezpečení jako prioritu.

Porovnání hostingu A2 vs SiteGround

A2 Hosting a SiteGround jsou velmi blízkými konkurenty v řadě kategorií. Rychlost a ceny jsou hlavní výhrou pro hosting A2, zatímco SiteGround se umístila na správě WordPress. Existují však další důležité rozhodující faktory, které se v našem porovnání SiteGround vs A2 Hosting podrobněji zabýváme, jak zjistíte..

Jeden je nakonec vyniknout jako hlavní volba, jakmile jsou zvážena všechna kritéria. Druhým je slušný poskytovatel hostingu, ale nedaří se mu hostit malé, statické stránky s nízkým provozem.

Při měření A2 Hosting vs SiteGround byla rychlost velmi důležitá. Bez ohledu na to, proč chcete mít web, pokud se zajímáte o hosting, musíte chtít, aby na webu získal nějakou pozornost a provoz.
Chcete-li získat co největší provoz nebo alespoň oslovit cílové uživatele webu, musí být váš web rychlý a stabilní. To znamená, že potřebujete nejrychlejší hostitelské prostředí.

A2 Hosting

A2 Hosting je neuvěřitelně stabilní. I když je A2 ve srovnání s provozem nejoblíbenějších poskytovatelů webhostingu jednoznačně lídrem, pokud jde o plynulý chod věcí. S A2 si můžete být jisti, že vaše webové stránky zůstanou v klidu.

A2 na svých webových stránkách tvrdí, že má 99,9% dostupnosti a načte se v průměru až 20krát rychleji než někteří z jejich nejlepších konkurentů (včetně HostGator a BlueHost). V několika soukromých testech tato tvrzení zadržovala vodu.

Bezplatná doména s hostingem

SiteGround

SiteGround se také může pochlubit vysokým průměrným provozem 99,9%. A jejich doby načítání jsou o něco kratší než průměr (i když jen o pár milisekund).

SiteGround provedl několik pozoruhodných inovací, pokud jde o provozuschopnost. Za prvé, mají proaktivní program pro monitorování serveru, který automaticky prohledává a opravuje běžné problémy se serverem, aniž by se museli zapojovat jejich technici. To šetří čas a udržuje váš web online.

A vítězem je SiteGround

SiteGround téměř vyhrál tuto kategorii. Ačkoli je provozuschopnost u obou kandidátů podobná, důraz webu SiteGround na menší a lehčí weby jim pomáhá udržovat doby načítání stránek co nejkratší při prvním návštěvě vašeho webu návštěvníkem..

A2 Hosting se však podařilo vyhrát oholením kritických milisekund a umožněním většího provozu na váš web. Jak to dokážou? Ukládání do mezipaměti a další pokročilé techniky, které usnadňují prohlížení vašich stránek a doby načítání polovin pro ty, kteří mají nízkou rychlost internetu.

Ačkoli každá společnost má své vlastní cenové body a balíčky, to, co celkově získáte, lze snadno porovnat mezi A2 Hosting vs SiteGround.

A2 Hosting

Nabízí hostingové služby sdílený, VPS, Cloud a Dedicated hosting, A2 Hosting má na výběr z mnoha různých plánů.

Jejich nejzákladnější, nejméně nákladný plán začíná u sdíleného hostingu pouhých 3,92 $ měsíčně. Nabízí optimalizaci pro všechny hlavní CMS, bezplatné přenosy stránek a je stejně rychlý jako sdílený hosting.

Pokud hledáte dedikovaný server, můžete si nastavit za pouhých 99,59 $ měsíčně. Tyto servery jsou zcela izolované a ideální pro každého, kdo chce minimalizovat dobu načítání nebo potřebuje úplnou kontrolu nad přidělováním svých hostitelských zdrojů.

SiteGround

SiteGround nabízí řadu hostingových plánů s minimálními možnostmi. Účelem je, aby byly optimalizovány pro nové uživatele webhostingu. To znamená, že pokud nejste spokojeni s technickou stránkou věcí, SiteGround je tu, aby během procesu držel ruku.

Na základní straně nabízejí sdílený hosting za pouhých 3,95 $ měsíčně. Na rozdíl od základního plánu A2 Hosting však SiteGround omezuje množství webového prostoru, které získáte, na 10 GB a počet návštěvníků, kteří mohou mít na tento plán jen 10 000 měsíčně..

Pokud chcete investovat do specializovaného hostingu, SiteGround nabízí základní server za 269 $ měsíčně. To je více než dvojnásobek poplatků za hosting A2 a servery přicházejí s pevnými limity úložiště.

A vítězem je …

A2 Hosting vám poskytne nejvíce možností a nejlepší hodnotu za vaše peníze. Získáte více možností úložiště, lepší kontroly a možností růstu, které mají smysl pro každou úroveň webu nebo webového podnikání.

S pouhým WordPressem, který napájí více než 33% webu, je důležité zvážit, jak webový host zpracovává WP, jakož i další systémy pro správu obsahu..

A2 Hosting

Logo hostování A2A2 Hosting nabízí nastavení WordPress jedním kliknutím a několik dalších populárních systémů pro správu obsahu, včetně Drupalu, OpenCart a Magento..

Dále, pokud chcete, aby vám A2 spravovala instalaci WordPress, nabízejí spravovaný balíček WordPress za 11,99 $ měsíčně, se všemi výhodami, které nabízí jejich další hostingové plány.

SiteGround

SiteGround hosting byl samozřejmě navržen s ohledem na kompatibilitu CMS. To platí zejména, pokud jde o to, jak SiteGround zpracovává WordPress. Automatické denní zálohy z vašeho webu s absolutně žádným zásahem z vaší strany? SiteGround to nabízí.

Spravují také instalace všech webů WordPress v každém plánu. To znamená, že nemusíte vybírat možnost „spravovaného WordPress“, kterou většina poskytovatelů hostingu omezuje na jeden web.

A vítězem je …

SiteGround zvítězil, pokud jde o správu WordPress a dalších instalací CMS. Vědí, co dělají, a skutečnost, že pro vás tyto věci spravují jako základní službu, nabízejí služby, které většina ostatních hostů účtuje za něco navíc, činí z této snadné volby.

Pokud máte problém nebo otázku, musíte na ni odpovědět. Pokud jde o SiteGround vs A2 Hosting, kdo dělá lepší práci na podpoře svých zákazníků?

A2 Hosting

A2 Hosting ví, o čem mluví, pokud jde o jakýkoli problém, který byste mohli mít ohledně hostování. Jsou tu pro vás každý den, každou hodinu dne, každý den v roce.

Nabízejí možnosti podpory telefonů, chatů a vstupenek. Mohou vám pomoci s hostingem, fakturací nebo dokonce nastavením webových stránek a technickými problémy.

Odpovědi trvají minuty, pokud jde o jednoduché dotazy, a odpověď na otázky, pokud jsou technické nebo vyžadují nějakého specialistu, trvá méně než jeden den.

Kromě hvězdné podpory zákazníků nabízí A2 Hosting bezplatnou migraci webových stránek. Tento proces migrace zabere trochu více času než ostatní poskytovatelé hostingu, ale jakmile bude migrace dokončena, můžete si být jisti, že všechny škytavky, se kterými se můžete setkat po převodu, budou rychle postarány..

SiteGround

Logo SiteGroundZákaznická podpora na webu SiteGround je skvělá, i když trochu základní.

Pokud máte malý web nebo jste zcela oddaný WordPress, pak vám tam SiteGround může pomoci. Pokud chcete mít větší kontrolu nebo potřebujete-li klást technicky pokročilé otázky, může chvíli trvat, než se vaše problémy eskalují správnému agentovi.

SiteGround také nabízí bezplatnou migraci nebo přenosy webových stránek. Na rozdíl od A2 Hosting však SiteGround slibuje, že tyto převody budou dokončeny do 24 hodin. Pokud máte WordPress, nabízejí dokonce bezplatný migrační nástroj, který můžete použít sami, kdykoli budete chtít.

A vítězem je …

A2 Hosting získává tuto kategorii za robustnější nástroje, pokud jde o péči o zákaznický servis a podporu. Nabízejí více způsobů komunikace a rychleji se vracejí ke svým zákazníkům než SiteGround a nabízejí komplexnější odpovědi.

Bezpečnost může být obtížné kvantifikovat. Musíte zvážit, co poskytovatel hostingu dělá, aby chránil klienty ve sdíleném prostředí, VPS nebo cloud hostingu, a také to, co dělají, aby je chránili, jakmile budou hostováni, a chránili každého, kdo navštíví web s pochybnou integritou..

A2 Hosting

Bezpečnost hostingu A2 je více než přijatelná. Problémy se zabezpečením jsou nejčastěji vidět, když se díváte na prostoje. Protože A2 má u všech uživatelů málo prostojů, je snadné vidět, že odvádějí skvělou práci při předcházení hrozbám.

Nabízejí také certifikáty SSL s 256bitovým šifrováním za 49,95 $ ročně.

SiteGround

Pokud jde o zabezpečení, SiteGround je velmi vážný. Ve skutečnosti je to tak závažné, že mnoho uživatelů si stěžuje, že jejich webové stránky nebo soubory jsou izolovány nebo karantény zcela bez důvodu. I když je to pro některé dobré zprávy, může to pro některé zákazníky vytvořit trochu „nehlášené“ prostoje.

Pozitivní je, že SiteGround usnadňuje všem svým zákazníkům co nejlepší využití bezplatných šifrovacích certifikátů SSL na libovolném počtu webových stránek nebo účtů..

A vítězem je …

A2 Hosting nabízí více možností šifrování, poskytuje další pomoc, pokud jde o založení zabezpečeného elektronického obchodu, a neporušuje to, jak chce zákazník využít svůj plán hostování, pokud zůstává v přijatelných mezích použití.

V souhrnu je lepší poskytovatel hostování jasný

Poté, co jsou v tomto srovnání SiteGround vs A2 Hosting zohledněny všechny faktory, můžete jasně vidět, že A2 Hosting je vítěz. Nejen, že nabízí skvělou kompatibilitu s WordPress a lepší provozuschopnost než téměř kdekoli jinde, má rozumné ceny a velkorysé limity úložiště.

To znamená, že SiteGround je stále slušný poskytovatel hostingu. Mají řadu levných možností, které nejlépe fungují pro kohokoli nového na webech a webhostingu. Obzvláště snadné použití a nastavení pro WordPress je stojí za to se podívat.

V případě, že máte malý web a nepotřebujete tolik úložného prostoru, může být SiteGround levnou možností, která vyhovuje vašim potřebám. Pokud plánujete rozšíření svého webu na web s vysokým provozem a velkorysými potřebami úložiště nebo chcete-li dedikovaný server, bude A2 Hosting lepší volbou.

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map