Srovnání InMotion vs Bluehost: Pomáhá vám udělat bezchybné rozhodnutí

Takže jste se dívali na webhostingové služby a dělali svůj vlastní výzkum a pravděpodobně jste si uvědomili, že svět webhostingu je poněkud humongový.


Pokud se cítíte ztraceni, nedělejte si starosti! Tuto příručku jsem prozkoumal a napsal, abych vyřešil problém InMotion vs Bluehost jednou provždy.

Tato příručka vám pomůže, pokud vás zajímají funkce mezi Bluehost nebo InMotion pro WordPress. Pokud to nejste vy, stále si budete chtít přečíst tohoto průvodce, protože vás bude stále zajímat dostupnost, rychlost, funkce hostingu a ceny.

Web hosting je nutný pro lidi, jako jste vy a já. Nejsme schopni udržet krok s nejnovější technologií pro údržbu našich serverů, takže musíme najmout lidi, aby se o to postarali.

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

InMotion vs Bluehost

Porovnání InMotion vs Bluehost

Uptime je hlavní funkce, kterou platíte za každou platbu za webhostingovou službu. Díky tomu je nejdůležitější věcí, kterou je třeba při konverzaci InMotion vs Bluehost zvážit. Nyní jsou rozdíly v dostupnosti mezi hostingovými službami obvykle malé, ale tento malý rozdíl může znamenat ztrátu zákazníků a návštěv.

Bluehost

Bluehost se může pochlubit uptime 99,98%. Se současnou technologií není možné 100% provozuschopnosti, ale Bluehost dělá to nejlepší, co může.

V pohybu

InMotion se může pochlubit provozuschopností 99,97%. Toto je také působivé číslo a můžete říct, že InMotion je jedním z nejlepších v oboru.

Vítěz: Bluehost

Zatímco 0,01% rozdíl nemusí vypadat jako velký obchod, může to být rozdíl mezi udržením zákazníka nebo ne. To se ještě zvětší, když na svůj web navštěvujete velké množství. Pokud za několik minut získáváte 100 zhlédnutí, znamená to 0,01%, že tato zhlédnutí navštěvují váš web, když je vypnutý.

Obě čísla jsou velmi působivá a jsou lepší než mnoho jiných webhostingových služeb. Přesto, pokud máte šanci si vybrat lepší, proč ne?

Bezplatná doména s hostingem

Většina webhostingových služeb si navzájem konkuruje svými cenami. To je něco, na co budete muset myslet u Bluehost vs InMotion. Protože většina webhostingových služeb nabízí podobné funkce, levnější ceny obvykle korelují s lepší hodnotou.

Ceny mohou být těžko srovnatelné. Většina webhostingových služeb nabízí různé úrovně. Dražší úroveň znamená více funkcí. Základní úroveň je nejlevnější, ale také nabízí nejmenší množství funkcí.

Musíte také zvážit, zda chcete sdílenou webhostingovou službu nebo specializovanou webhostingovou službu. Sdílený webhosting znamená, že používáte server s ostatními lidmi. Dedikovaný webhosting znamená, že používáte jeden server určený pro vás.

InMotion i Bluehost nabízejí obojí. Vyhrazený web hosting znamená více údržby a větší pozornost, protože je to všechno o vás, ale je mnohem dražší.

Bluehost

Logo BlueHostNejzákladnějším společným plánem společnosti Bluehost je 2,95 $ měsíčně. Pokud si koupíte jejich nejdražší sdílený plán, bude vás to stát 14,99 $ měsíčně.

Dedikovaný plán společnosti Bluehost začíná na 79,99 $ měsíčně. Nejdražší dedikovaný plán vás bude stát 209,99 $ měsíčně.

Pokud máte web WordPress, budete také chtít znát jejich řešení WordPress. Bluehost vám bude účtovat 19,99 až 49,99 USD za hostování vašeho webu WordPress. Tato cena bude záviset na tom, jaké funkce chcete s plánem.

Existují také různé doplňkové funkce, které můžete přidat, což zvýší tuto cenu. Ještě jedna věc, Bluehost má po celý rok různé nabídky. Pokud chytíte jeden z těchto obchodů děje, vaše cena by mohla výrazně klesnout.

V pohybu

Nejzákladnějším sdíleným plánem společnosti InMotion je 5,99 $ měsíčně. Pokud si koupíte jejich nejdražší sdílený plán, bude vás to stát 15,99 $ měsíčně.

Speciální plán InMotion začíná na 99,99 $ měsíčně. Nejdražší dedikovaný plán vás bude stát 589,99 $ měsíčně.

Znovu, pokud máte web WordPress, budete také chtít znát jejich řešení WordPress. InMotion vám za spravovaný hosting WordPress účtuje 6,99 až 142.99 $. Tato cena bude záviset na tom, kolik webů máte a jaké funkce potřebujete.

Vítěz: Bluehost

Bluehost je opět jasným vítězem. Vzhledem k tomu, že tyto náklady jsou měsíční a dolar se po chvíli zvedne. Bluehost je v zásadě levnější v jakékoli fázi. To jen znamená, že získáváte lepší hodnotu za každou babku, kterou také utratíte.

Jediný rozdíl se stane, pokud chcete vědět, které náklady jsou lepší v otázce InMotion vs Bluehost pro WordPress. Můžete vidět, že nejlevnější plán InMotionu je výhodnější, ale pokud hledáte více funkcí a lepší webhosting WordPress, stává se výrazně dražším..

Druhou hlavní konkurencí, kterou chcete zvážit, jsou funkce. Pokud má váš webový hoster lepší funkce, získáváte lepší hodnotu.

Vysvětlil jsem však, že mnoho webhostingových služeb má obvykle stejné funkce. To se u InMotion vs Bluehost neliší.

Bluehost

Bluehost nabízí některé z nejrychlejších rychlostí v podnikání. Backend vašeho serveru bude spuštěn pomocí cPanel, který je uživatelsky přívětivý a ihned jej získáte. Můžete také získat neomezený prostor na disku a váš web nebude nikdy pro servery Bluehost příliš velký.

Nezapomeňte, že mnoho z těchto funkcí není k dispozici v základním plánu. Základní plán je pro vás pouze v případě, že máte malý web, nebo právě začnete svůj web a plánujete malý růst.

V pohybu

Logo InMotion HostingInMotion používá pro své servery jednotku SSD, častěji známou jako SSD. To znamená, že jejich servery jsou rychlejší a kompatibilnější s vyhledávači, jako je Google. Mají také neomezený prostor na disku a používají cPanel pro backend vašeho serveru.

InMotion také poskytne bezplatné zálohy pro váš web. Tímto způsobem, pokud váš web klesne nebo jste ho ztratili, budete jej moci obnovit.

Mnoho z těchto funkcí opět není k dispozici v jejich základním plánu. Když se rozhodnete, jaký plán chcete koupit, musíte to mít na paměti.

Vítěz: InMotion

Bluehost tvrdí, že jejich výkon a technologie jsou na stejné úrovni jako SSD. Neexistoval žádný důkaz, který by to vyvrátil, ale vždy důvěřuji něčemu, co bylo mezinárodně zaručeno a uznáno.

Kromě toho má InMotion tendenci mít více bezplatných funkcí. To by mohlo vysvětlit jejich dražší plány. Dobrým příkladem jsou jejich bezplatné zálohy. Bluehost může také spouštět zálohy, ale to je doplňková funkce, za kterou budete muset zaplatit navíc.

Celkově obě služby nabízejí mnoho stejných funkcí. Pokud jde o funkce Bluehost vs InMotion, musíte zjistit, které z nich vás budou stát navíc.

BlueHost nebo InMotion pro WordPress?

Dobře, takže toto je část, kterou můžete přeskočit, pokud nepoužíváte WordPress. WordPress se však znovu a znovu stal nejoblíbenějším webovým tvůrcem. Pokud chcete vědět, proč by vás mohlo zajímat přechod na WordPress, podívejte se na toto video.

Nyní se chci podívat na hádanku Bluehost vs InMotion WordPress. Pokud používáte WordPress, je tato část pro vás pravděpodobně nejdůležitější.

Bluehost

Společnost Bluehost doporučuje WordPress jako nejlepší webhostingovou službu. To znamená dvě věci.

Především má Bluehost mnoho funkcí s WordPress, které jsou specifické pro Bluehost, které nebudete moci najít u jiných webhostingových služeb. Pravděpodobně si navzájem sdílejí svá programovací tajemství, takže mají kontrolu nad tím, jak navzájem pracují.

Druhou věcí je, že Bluehost a WordPress úzce spolupracují. Jakékoli nové funkce na WordPress a Bluehost budou první, kdo to bude vědět.

Ukazuje to exkluzivita? Absolutně. Bluehost umožňuje odemknout potenciál vašich webových stránek WordPress.

Bluehost usnadňuje WordPress. Získáte instalaci jedním kliknutím, zákaznickou podporu 24/7, která se specializuje na webhosting WordPress, okamžité aktualizace, když má WordPress aktualizace, a vlastní e-mail zdarma pro váš web WordPress..

Jejich rychlost a dostupnost pro jakýkoli web WordPress se také výrazně zlepšuje.

V pohybu

Pro InMotion by mohlo být trochu obtížné tady konkurovat Bluehost, ale také to není nic! Vlastně mají také vlastní specifickou webhostingovou službu WordPress.

InMotion bude také poskytovat nepřetržitou podporu a bude mít automatické aktualizace vždy, když WordPress aktualizuje své zásady. Specifický plán umožňuje větší specializaci společnosti.

Vítěz: Bluehost

Při pohledu na výhody Bluehost vs InMotion WordPress neexistuje žádná skutečná konkurence. InMotion odvádí skvělou práci, ale když se WordPress rozhodl vybrat si webhostingovou službu, se kterou chcete sjednat, vyberete webhostingovou službu, se kterou tajně sdílí.

BlueHost vs InMotion: závěr

Pokud používáte nebo plánujete používat WordPress, což je skvělý nápad, Bluehost je webhostingová služba, kterou chcete použít.

Bluehost stále vyhrává pro weby, které nepoužívají WordPress, ale rozdíl je mnohem bližší. Pokud si uvědomíte, že v Bluehostu nechcete platit, existuje více volnosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map