Srovnání SiteGround vs HostGator: Který je nejlepší v roce 2020?

HostGator a SiteGround jsou někteří z nejznámějších poskytovatelů hostingových služeb, kteří začali budovat své profily na počátku roku 2000. Přestože tito dva poskytovatelé nabízejí většinu hostingových služeb, které byste mohli potřebovat, zdá se, že každý se specializuje na jiné místo.


HostGator je známý svými působivými sdílenými hostingovými službami, díky kterým je skvělou volbou při hledání levných hostingových služeb. SiteGround se však zaměřil na instalaci pokročilého hardwaru, díky čemuž je vhodný pro ty, kteří hledají pokročilý hosting svých blogů nebo webových stránek. S ohledem na to, pro koho byste měli jít?

Chcete-li vybrat ideální hostingové služby pro váš web, hodit mincí je zjednodušené a nebude fungovat. V tomto příspěvku jsem se hlouběji podíval na server Siteground vs HostGator, abych demystifikoval jejich provoz a prozkoumal jejich hlavní funkce, které vám pomohou vybrat ideální volbu pro hostování vašeho webu nebo blogu..

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

SiteGround vs HostGator: jejich historie

SiteGround vs HostGator

HostGator je americká společnost, která byla založena v roce 2002 Brentem Oxleym, když byl studentem na floridské atlantské univerzitě. Od té doby společnost neustále rostla a do začátku roku 2019 dosáhla celkem 1,3 milionu hostovaných webových stránek.

V roce 2006, kdy byla společnost pouhých čtyř let, překročila 200 000 známek registrovaných domén ve své databázi. O dva roky později, Inc. Magazine zařadil HostGator mezi nejrychleji rostoucí společnosti, které využívaly Integrated Market Services.

Připojte se ke školení ZDARMA

Chcete se dozvědět, jak sestavit 6 číselných autoritních stránek?

Připojte se k tomuto školení zdarma…

 • Konečně mají osvědčenou metodu k nalezení výnosných výklenků
 • Získejte přístup k spolehlivé metodě výzkumu klíčových slov
 • Naučte se, jak zadávat kvalitní obsah externě
 • Naučte se, jak vytvořit odkazy na bílý klobouk na vaše stránky bez bolesti hlavy

V roce 2012 společnost koupila společnost Endurance International Group (EIG). Díky tomu se jedná o sesterskou společnost s dalšími špičkovými hostingovými společnostmi jako Bluehost a JustHost, které jsou také ve vlastnictví skupiny Endurance International Group.

SiteGround, stejně jako HostGator, byl také založen na počátku 2000. let a stal se významnou silou v odvětví webhostingu. Společnost zdůrazňuje diverzifikaci svých služeb s datovými centry umístěnými v USA, Singapuru, Velké Británii a Nizozemsku.

SiteGround si udělal jméno pro svůj závazek pracovat s otevřenými komunitami, jako jsou WordPress, Magento a Joomla. Zaměření na kvalitní služby mu pomohlo vytrvale růst a do začátku roku 2019 dosáhlo přes 1,8 milionu domén.

Chcete-li znát nejlepšího poskytovatele hostingu, který má použít, musíte nejprve zvážit ty parametry, které definují výkon.

Uptime

Prvním z těchto parametrů je provozuschopnost nebo doba, po kterou je hostitelský server připraven a je schopen vykreslit dotazy zadané cílovými klienty..

Logo SiteGroundSiteGround zaručuje svým klientům provozuschopnost 99,9% bez ohledu na vybraný plán. Poskytovatel používá pokročilý detekční systém, který „čichá“ potenciální výpadky a okamžitě je opravuje. Během pozemních kontrol vrátil SiteGround 100% provozuschopnosti, což bylo velmi působivé.

HostGator slibuje svým klientům 100% dostupnost. Skutečná doba provozu je však asi 99,9%. Ačkoli je to působivé, znamená to, že váš web by mohl být mimo provoz asi 4 hodiny za 6 měsíců.

Bezplatná doména s hostingem

Rychlost

Stejně jako provozuschopnost je rychlost také klíčovým parametrem výkonu pro poskytovatele hostingových služeb. SiteGround má působivou rychlost, protože se spoléhá na více open-source projektů.

Rychlý výkon serverů SiteGround podporuje také jedinečný nástroj označovaný jako SuperCacher, což je zakázková funkce pro rychlejší zpracování a přesun dat. Zkušební rychlosti optimalizovaných webů na SiteGround ukazují, že vyřizuje dotazy klientů za 1,1 sekundy.

Na rozdíl od SiteGround, HostGator dává přednost použití serverových vrstev, které umožňují rychlejší zpracování a vylepšené služby. To mu pomáhá vykreslit odpovědi za 1,25 sekundy. To je působivé, ale trochu zaostává za rychlostí 1,1 sekundy, kterou dosáhl server SiteGround.

Snadnost použití

HostGator i SiteGround používají průmyslový standard cPanel, který usnadňuje přístup novým a zkušeným uživatelům. CPanel je uživatelsky přívětivější a poskytuje větší stabilitu pro uživatelské účty.

HostGator vs Siteground hosting plány porovnány

SiteGround poskytuje širokou škálu hostingových plánů pro každého, počínaje jednotlivými blogy až po velké firemní webové stránky. Přestože společnost také nabízí levné plány, důraz je kladen na firemní klienty, jako jsou organizace a otevřené projekty. Například vyhrazená hostingová služba na webu SiteGround začíná na 269 USD, zatímco stejná služba na HostGator začíná na 119 USD.

HostGator také poskytuje širokou škálu plánů pro nováčky, kteří chtějí plný VPS nebo dedikovaný hosting. Zde je srovnání těchto plánů a jejich nákladů:

Typ hostování HostGator SiteGround
Sdílený hosting 2,75 – 5,95 $ 3,95 $ – 11,95 $
Hosting WordPress 5,95 – 9,95 $ 3,95 $ – 11,95 $
Hosting VPS 19,95 $ – 39,95 $ N / A
Vyhrazený hosting 119 až 149 dolarů 269 ​​- 729 $
Cloud hosting 4,95 – 9,95 $ 80 až 240 USD

Jedním z hlavních důvodů, proč v hostitelském průmyslu dominují hostgator a siteGround, je neochvějné zaměření na bezpečnost. Majitelé webových stránek požadují ujištění, že jejich webové stránky a data budou vždy v bezpečí a bez hackerů a malwaru.

Pro zajištění optimálního zabezpečení uživatelů nabízí SiteGround denní zálohování bez dalších nákladů. To znamená, že se nemusíte obávat, že by se data, která byla nedávno přidána na vaši stránku, mohla snadno ztratit. Posaďte se a relaxujte, protože SiteGround má záda!

Společnost také používá izolované a šifrované servery, které fungují jako přidaná vrstva zabezpečení, aby zajistily, že vaše data budou vždy v bezpečí, i když dojde k ohrožení jednoho z hostovaných webů. Mezi další aspekty bezpečnostních funkcí na webu SiteGround patří pravidelné prověřování škodlivého softwaru ve spolupráci s bezpečnostní firmou Sucuri a opravy interních chyb k vyřešení bezpečnostních problémů.

HostGator sám zajišťuje webové stránky a data klienta prostřednictvím nepřetržitého technického sledování, které pomáhá identifikovat a rychle opravit problémy. Poskytovatel hostingu také prohledává systém, zda neobsahuje malware, a používá vysoce kvalitní chladicí systémy, aby udržel datová centra na správné teplotě.

Na rozdíl od SiteGround nemá HostGator denní zálohy. Místo toho poskytují týdenní kontroly a zálohy stránek. Aby byla vaše data bezpečnější, je vhodné pravidelně zálohovat web.

V tomto porovnání serverů SiteGround vs HostGator pro porovnávání hostování WordPress se primárně dívám na hlavní rozdíly mezi těmito dvěma poskytovateli. Pokud usilujete o bezproblémový hosting WordPress, SiteGround má vše, aby byl proces jednoduchý a rychlý.

SiteGround hosting poskytuje uživatelům základní náležitosti, jako jsou e-mailové účty zdarma, Cloudflare CDN a přenos stránek. Rovněž vám to usnadní začátek rozšiřování obsahu pomocí snadno instalovatelných kroků.

Cílem SiteGround je poskytnout uživatelům ty nejlepší funkce WordPress, které lidé získají pouze ve spravovaném hostování WordPress. Máte například jistotu plynulého přechodu stránek pomocí pomoci odborníků pro výkonnější stránky a funkce WordPress.

Dalším pozoruhodným aspektem hostování WordPress serveru SiteGround je jejich automatická aktualizace základních modulů plug-in. To znamená, že se nemusíte starat o aktualizaci svého webu WordPress, abyste mohli využívat nejnovější funkce.

Následující video ukazuje, jak nastavit WordPress na SiteGround:

Hostování hostitele WordPress poskytuje uživatelům neomezené množství e-mailů, šířku pásma a diskové úložiště. Je však důležité si uvědomit, že v tomto hostování chybí bezplatná doména. Přestože jsou domény snadno dostupné za cenu přibližně 15 $, je vhodné vybrat spravované hostitelské služby WordPress pro lepší zážitek..

Jednou z funkcí, které jsem považoval za klíčové pro identifikaci lepšího poskytovatele hostingových služeb mezi HostGator a SiteGround, je podpora. SiteGround nainstaloval profesionální zákaznickou podporu a používá ji k budování svého image značky.

Používají živé rozhovory, e-mailové zprávy a přímé telefonní linky, aby zajistily, že každý dotaz bude zodpovězen rychle a profesionálně. Telefonní hovory jsou přijímány okamžitě, zatímco na e-mailové dotazy odpovíme za méně než deset minut. Považoval jsem to za velmi uspokojivé. Podpora také obsahuje návody a webináře, které pomáhají poskytovat více informací o hostování souvisejících témat.

Kromě rychlých odpovědí, SiteGround přizpůsobil služby, aby zajistil, že jeho klienti mohou snadno říci, kdo jim pomáhá. Když zástupce podpory odpoví na váš živý chat, budete moci vidět jeho / její fotografii a pokračovat jako způsob, jak prokázat, že vás obsluhuje profesionál.

HostGator, stejně jako SiteGround, vynaložil velké úsilí na podporu lepší podpory zákazníků. Společnost se zaměřuje na diverzifikaci podpůrných kanálů, aby návštěvníkům a uživatelům usnadnila získání odpovědí, které chtějí.

K oslovení zástupců podpory můžete použít živý chat HostGator, e-mailové dotazy nebo přímé telefonní linky. Společnost také udržuje velkou sbírku tutoriálů a článků, které vám mohou pomoci pochopit různé aspekty jejich webových stránek.

Siteground vs HostGator: verdikt

Při porovnání SiteGround a HostGator bylo jasné, že oba poskytovatelé hostingu mají různé operační cíle.

Zatímco SiteGround zacílí na klienty na horních koncích (zájemci o nejlépe hodnocené a drahé) plány, HostGator se zaměřuje na ty, kteří se zajímají o levnější plány. Proto by HostGator byl skvělou volbou pro začátečníky, zatímco SiteGround funguje dobře pro zavedené operátory.

Celkově lze říci, že SiteGround je vyšší než HostGator kvůli svému závazku zdokonalit všechny komponenty pro své prémiové klienty. Podpora, zabezpečení, rychlost a dostupnost před HostGatorem se značnou rezervou. Jedinou oblastí, kterou HostGator porazil, je tvorba cen.

Navzdory této úvaze bude ideální hostingové služby pro váš web ten, který odpovídá vašim konkrétním potřebám. Před výběrem preferovaného poskytovatele hostingu a plánu proto musíte pečlivě zkontrolovat osobní požadavky na hostování, očekávaný výkon a rozpočet.

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map