Srovnání WPEngine vs Flywheel 2020: Kdo je nejlepší?

Pokud jste webový designér, vývojář nebo agentura, je jedním z parametrů, které definují efektivitu vašich služeb, váš poskytovatel webhostingu. Výběr spolehlivých hostingových služeb na přeplněném trhu však není nikdy snadný. Dnes se kopáme do fronty WPEngine vs Flywheel, abychom zjistili, která z těchto dvou je nejlepší.


Namísto použití typických dedikovaných, virtuálních a sdílených konfigurací serverů Flywheel a WP Engine strukturují své služby podle potřeb uživatelů. Přestože je hodnocení jejich služeb opravdu blízké, výběr ideální možnosti je stále úkolem do kopce. Ale nemusíte si s tím dělat starosti, protože jsem pro vás udělal legii!

V tomto srovnání Flywheel vs WPEngine se ponořím hluboko do detailů ošidných dvou poskytovatelů hostingu, abych vám pomohl odpovědět na hlavní otázku: „Jaká je lepší možnost webhostingu?“

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

WPEngine vs Setrvačník: bližší pohled

Logo setrvačníkuFlywheel je webhostingová služba se sídlem v Omaha, Nebraska. Založili jej v roce 2012 Tony Noecker, Dusty Davidson a Rick Knudtson, kteří chtěli zlepšit pracovní život webdesignérů a vývojářů po celém světě tím, že nabízejí prémiové hostingové služby.

Přestože Flywheel není tak populární jako ostatní poskytovatelé hostingu, jako je HostGator nebo GoDaddy, podniky, které využily své služby, vykazují velkou spokojenost. Společnost zejména prokázala svůj závazek postupně zlepšovat spokojenost zákazníků.

Design jeho funkcí a operací je jedinečný v tom, že se nesnaží zapůsobit na všechny klienty hostování. Místo toho se úsilí zaměřuje na spravované služby WordPress. To znamená, že nebudete dostávat funkce, jako je e-mail hosting, tvůrci webových stránek nebo doménové služby, které jsou běžné u jiných poskytovatelů hostingu, jako je SiteGround.

Připojte se ke školení ZDARMA

Chcete se dozvědět, jak sestavit 6 číselných autoritních stránek?

Připojte se k tomuto školení zdarma…

 • Konečně mají osvědčenou metodu k nalezení výnosných výklenků
 • Získejte přístup k spolehlivé metodě výzkumu klíčových slov
 • Naučte se, jak zadávat kvalitní obsah externě
 • Naučte se, jak vytvořit odkazy na bílý klobouk na vaše stránky bez bolesti hlavy

Logo WPEngineWPEngine založil v roce 2010 Jason Cohen. Cohen se obával, že většina poskytovatelů hostingových služeb nedává vývojářům webových stránek a návrhářům dostatečnou pohyblivost k plnění jejich úkolů. Proto navrhl WPEngine, aby zajistil podnikům a agenturám lepší výkon a integraci a pomohl jim rychleji řídit jejich podnikání.

Stejně jako Flywheel může použití vlastního uživatelského rozhraní WPEngine namísto standardního cPanel představovat problémy zejména pro nováčky. Jeho cena je také relativně vysoká. Je však také důležité si uvědomit, že cílovými zákazníky jsou vývojáři, návrháři, webmasteři a agentury, kteří pravděpodobně budou mít nějaké zkušenosti s webhostingem.

Srovnání setrvačníku vs. WP

WPEngine vs Setrvačník

Pokud hledáte hostingovou službu, první položkou ve vašem kontrolním seznamu by měla být výkon. Pokud jste agentura nebo firma, která si klade za cíl zapůsobit na klienty, výkon se stává ještě důležitější.

V souladu se závazkem zakladatelů pomáhat webům, které hostují, zvýšit jejich pohyblivost, Flywheel nabízí vysokou dostupnost 99,99 až 100%. To znamená, že můžete očekávat, že váš web bude pokaždé, když návštěvníci získají klíčové dotazy.

Setrvačník investoval do nejnovějších technologií, které pomáhají identifikovat problémy, které ovlivňují servery a snižují míru dostupnosti. Poté jsou tyto problémy rychle vyřešeny, aby bylo zajištěno, že váš web bude vždy po dobu více než 99,9% po celý rok.

Stejně jako Flywheel, i WP Engine slibuje vysokou dostupnost 99,99%. Společnost se však posune o krok napřed a připojuje záruku na vysokou dostupnost. Zavazuje se neustále udržovat vaše webové stránky a zaručuje snížení vašeho poplatku o 5%, pokud doba provozu klesne pod 99,5%.

Dalším nástrojem používaným k hodnocení výkonu webové stránky je rychlost. Jako vývojář webových stránek nebo návrhář by měl být cílem vybrat poskytovatele hostingu, který poskytuje dotazy klientů co nejrychleji. Pro zrychlení rychlosti vykreslování používají Flywheel i WP Engine MaxCDN. Poskytovatelé služeb CDN (Content Delivery Network) pomáhají distribuovat váš web na různé servery po celém světě, takže informace cestují kratší vzdálenosti, když návštěvníci odesílají dotazy.

WP Engine poskytuje průměrnou rychlost 1,7 sekundy, což je působivé, protože většina vyhledávačů, jako je Google, doporučuje webmastery, aby zajistily, že se webové stránky načítají za méně než 3 sekundy. Setrvačník také poskytuje vysokou rychlost načítání 2,4 sekundy. Za WP Engine však výrazně zaostává.

Bezplatná doména s hostingem

V této recenzi je důležité si uvědomit, že Flywheel i WP Engine jsou určeny pro hosting WordPress. Proto byste očekávali, že jsou oba působivé s WordPress. I když je to opravdu pravda, služby Flywheel jsou na špičce před WP Engine.

Flywheel navrhl svůj hosting WordPress tak dobře, že nemusíte přidávat další pluginy. Musíte jednoduše tlačit a iniciovat změny mezi produkční a pracovní platformou jediným kliknutím. Pracovní platformy a prostředí jsou preferovanou volbou pro testování toho, jak aktualizované verze WordPress ovlivní váš blog nebo web.

Za účelem zajištění lepší služby WordPress, Flywheel zefektivnil návrh a vývoj svého procesu získáním Pressmatic. Poté byl znovu spuštěn jako místní, aby pomohl odstranit technické bolesti hlavy spojené s konfigurací místního prostředí. Kromě toho také usnadňuje instalace WordPress jedním kliknutím, jednoduchý přístup root a sdílitelné adresy URL.

Video níže ukazuje nastavení WordPress a jeho funkce na setrvačníku:

WP Engine se zaměřuje na poskytování nejnovějšího hardwaru a softwaru pro zvýšení robustnosti WordPress. Poskytovatel hostingu se může pochlubit špičkovým softwarem určeným výhradně pro WordPress. Mezi skvělé příklady patří systém ukládání do mezipaměti, který pomáhá zkrátit dobu načítání stránky, a vývojová pracovní plocha na jedno kliknutí.

WP Engine dále zjednodušuje instalaci WordPress, nastavení témat a migraci webů z vývoje na publikování. Díky tomuto designu byl WP Engine skvělou volbou pro nováčky, kteří chtějí rychle růst pomocí WordPress.

Když jsem se obrátil na WP Engine, řízení bylo velmi konkrétní ohledně použití vestavěné mezipaměti. Tato funkce je jedním z hlavních pilířů, který pomáhá odborníkům WP Engine soustředit se na optimalizaci výkonu vašich stránek, zatímco se soustředíte na obsah.

Hostovací plány setrvačníku

Hostingové plány nabízené společnostmi WP Engine a Flywheel jsou velmi podobné, liší se však cenou. Setrvačník nabízí tři plány: Tiny, Personal a Professional.

Malý plán je nejnižší plán na Flywheel a je nabízen za $ 15 / měsíc pro jednu instalaci WordPress webu. Plán nabízí 5 GB úložiště webových stránek a šířku pásma 250 GB. To je považováno za ideální pro web, který přitahuje asi 5 000 návštěv / měsíc.

Plán střední úrovně na Flywheel nabízí jednu instalaci WordPress a je označován jako osobní plán. Nabízí 10 GB úložiště webových stránek, 500 GB šířky pásma a je doporučeno pro web s až 25 000 návštěvami.

Nejvyšší plán na Flywheel je profesionální plán a je označen $ 75 / měsíc. Tento plán podporuje jeden web WordPress a nabízí 20 GB úložiště webu a 1 TB šířky pásma. Je ideální pro weby, které přitahují až 100 000 měsíčních návštěv.

Všimněte si, že všechny plány přicházejí s podporou SSL. Drobné a osobní plány vyžadují, aby uživatelé přidali 10 USD za služby CDN. Služby CDN jsou však již zahrnuty v profesionálním plánu.

WPEngine hostingové plány

WP Engine hosting má na výběr čtyři plány. Nejnižší plán je možnost spuštění, která stojí 30 $ měsíčně a podporuje pouze jeden web. Dodává se s 10 GB úložiště, 50 GB šířky pásma a je ideální pro weby s přibližně 25 000 návštěvami měsíčně.

Další bezplatné funkce obsažené v tomto plánu jsou automatizované certifikáty SSL, Genesis Framework, přenositelné weby, výkon stránky a nepřetržitá podpora chatu.

Druhý plán se označuje jako možnost růstu a prodává se za 115 USD měsíčně. Plán podporuje pět webových stránek, nabízí 20 GB úložiště webových stránek, 200 GB šířky pásma a je považován za ideální pro weby s maximální návštěvností 100 000.

Mezi další bezplatné funkce připojené k tomuto plánu patří Genesis Framework, Global CDN, automatické certifikáty SSL a nepřetržitá telefonická podpora. Máte také přístup k více než 35 tématům StudioPress.

Pokud je váš web velmi velký a přitahuje měsíční návštěvy přibližně 400 000, je vhodné jít za plán Scale, který stojí 290 $ měsíčně. Plán nabízí místní úložiště 30 GB, šířku pásma 400 GB, globální CDN, importované certifikáty SSL a podporuje až 30 webových stránek. Mezi další hlavní funkce patří Velké úložiště souborů (LFS), Výkon stránky, nepřetržitá telefonická podpora a přenositelné weby.

Nejvyšším plánem WP Engine je možnost Custom, ideální pro velké podniky a weby kritické pro mise, jako jsou velké organizace a vlády. Chcete-li získat cenu tohoto plánu, musíte kontaktovat správu WP Engine a požádat o cenovou nabídku.

Vlastní plán je ideální pro weby s miliony návštěv za měsíc. Nabízí velké místní úložiště až jednoho terabajtu a šířku pásma více než 400 GB. Na tomto plánu můžete hostit až 25 webových stránek.

Jaká úroveň zabezpečení získáte, když hostujete web s konkrétním poskytovatelem? Ve společnosti Flywheel podporují všechny plány protokol Secure Socket Layer (SSL), který pomáhá šifrovat komunikaci mezi serverem a prohlížečem. Jeho cílem je ztížit hackerům přístup k vašemu obsahu při jeho vykreslování. U nižších tarifů je však nutné zakoupit certifikáty SSL za dalších 10 $ za plán, protože je pouze bezplatný plán Scale poskytuje zdarma.

Aby byl váš web bezpečný, Flywheel také zajišťuje progresivní monitorování a odstraňování škodlivého softwaru. To znamená, že pokud se na vašem webu stane něco jako hackování, Flywheel vyčistí nepořádek.

Aby byl váš web chráněn před útoky ransomware, Flywheel také spouští denní zálohy. To znamená, že i když jsou data vašich webových stránek napadena a šifrována malwarem, neztratíte moc, protože je lze obnovit do předchozího stavu zálohování.

Technologie WP Engine se zaměřuje na zabezpečení v porovnání s Flywheel o vyšší stupeň, protože kombinuje funkce řízené WordPress s vlastními nástroji, aby váš web byl bez útoků. Nejprve WP Engine používá bránu firewall WordPress a sledování hackerů, které pomáhají detekovat malware a vymazat jej dříve, než může zaútočit na váš web.

WP Engine také používá Askimet, plugin pro filtrování nevyžádané pošty, pro skenování komentářů a formulářů odesílaných na váš web kvůli spamu. Plugin Askimet je zdarma pro většinu standardních webů hostovaných na WP Engine. Komerční webové stránky, zejména ty, které vyžadují více než 100 000 šeků / měsíc, jsou však povinny platit 5 $ / měsíc.

Pro postupné sledování denních aktivit, integrity souborů a spouštení denních prověřování pracuje WP Engine také se Sucuri Security. Sucuri je tak robustní, že na většinu webů hostovaných na WP Engine nikdy nenapadne.

WP Engine dále poskytuje interní kontroly kódu a nouzové nápravné služby, které pomáhají identifikovat potenciální hrozby a dávají doporučení pro zabezpečení vašeho webu. Byl jsem ohromen závazkem WP Engine nasadit všechny možné zdroje, aby byla vaše data a webové stránky v bezpečí.

Podpůrné služby společnosti vám mohou hodně říci o jejím závazku k hodnotě pro zákazníka. Flywheel i WP Engine investovaly značné prostředky do podpůrných služeb, aby zajistily, že budete spokojeni. Existuje však mírný rozdíl v zpoždění odezvy, díky kterému je WP Engine na špici před setrvačníkem.

Flywheel investoval do specializovaného týmu odborníků, kteří poskytují zákaznickou podporu prostřednictvím podpory lístek, e-mail a telefon. Můžete dokonce poslat tweet na podporu a očekávat rychlou odpověď.

Přesto jsem zjistil, že odezva Flywheela může být problematická, zejména pokud hledáte pomoc mimo americké časové zóny. Například, když jsem večer poslal e-mailové žádosti, neodpověděli ani na následující ráno. Proto je vhodné zvážit používání e-mailové a telefonické podpory pouze během pracovní doby v USA.

Chcete-li získat okamžitou odpověď, měli byste zvážit vyzkoušet možnost živého chatu. Měli byste také zvážit prozkoumání znalostní základny setrvačníku, která obsahuje vzdělávací materiály o hostitelských službách, které vám pomohou odpovědět na vaše otázky podle vlastního rozvrhu..

WP Engine naopak usilovně pracoval na zdokonalení podpory. Na rozdíl od setrvačníku, kde se zdá, že některé kanály fungují během dne, všechny podpůrné linky na WP Engine pracují 24/7.

Můžete se rozhodnout zavolat nebo otevřít přímý chat WP Engine pro přímou podporu nebo použít podrobnější dotazy na lístky podpory a e-mail. Poskytovatel hostingu také udržuje komplexní databázi znalostí s články a návody o webhostingu.

Klady

 • Zdarma služby migrace webových stránek pro vaše webové stránky
 • Zdarma čištění webových stránek po hacknutí
 • Zdarma denní zálohovací služby
 • Žádné poplatky za místo na disku nebo šířku pásma
 • Snadná instalace Pojďme šifrovat SSL certifikát jediným kliknutím
 • Záruka vrácení peněz 30 dnů

Nevýhody

 • Pokud používáte nejnižší plán, nelze přidat další weby
 • Povolení obsahové datové sítě (CDN) v malých a osobních plánech vyžaduje další platbu 10 $ / měsíc

Klady

 • Zdarma čištění webových stránek po hacknutí
 • Snadná instalace Pojďme šifrovat SSL certifikát
 • Dlouhá záruka vrácení peněz 60 dní
 • Bezplatné denní zálohy

Nevýhody

 • Podpora živého chatu je k dispozici pouze v osobním plánu
 • Nemůžete sami migrovat své servery na své servery; musíte použít migrační plugin WordPress

Vítěz porovnání WPEngine vs Flywheel

Z výše uvedené recenze WP Engine vs Flywheel jsem zjistil, že oba poskytovatelé hostingových služeb jsou velmi odhodláni nabídnout nejvyšší možnou hodnotu pro vás. WP Hosting však byl lepší než výkon Flywheel, pokud jde o výkon, plány hostování a podporu. Setrvačník porazil pouze WP Engine na hostitelských službách WordPress.

Obzvláště mě ohromila rozmanitost plánů WP Engine, které nabízejí mnoho funkcí bez ohledu na plán, který preferujete. Například pracovní prostředí pro testování vašich webů WordPress a připravených PHP 7.2 jsou dvě funkce dostupné pouze pro WP Engine.

Pokud plánujete hostit web WordPress nebo chcete pracovat na úrovni agentury, kde budete vytvářet weby WordPress, důrazně doporučuji WP Engine. Zdá se, že s jejich službami nemůžete pokazit.

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

Související článek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map