DreamHost vs GoDaddy: Ktorý webhosting je pre vás najlepší?

Dreamhost a GoDaddy sú dvaja z piatich najpopulárnejších dostupných poskytovateľov hostingových služieb. Obidve ponúkajú celý rad možností hostenia webových stránok, ktoré sa práve vytvárajú pre webové podniky, ktoré potrebujú vyhradený server.


Rovnako ako v prípade ktorejkoľvek hostiteľskej spoločnosti, ktorýkoľvek z týchto poskytovateľov môže mať mnoho problémov. Ich možnosti zákazníckej podpory by mohli byť preťažené, mohli by mať prísne limity na prevádzku na mieste alebo na úložný priestor. Mohli by dokonca trpieť bezpečnostnými problémami.

Podobne ako pri každej kontrole hostenia vám toto porovnanie Dreamhost vs GoDaddy pomôže identifikovať a vyhnúť sa problémom s potenciálnym novým poskytovateľom hostingu na vašom webe. Mali by ste si tiež ľahko vybrať medzi DreamHost a GoDaddy a vedieť, ktoré z týchto dvoch vyhovujú vašim potrebám.

Logo HostGator

Náš výber webhostingu č. 1:
Získajte najlepšie hodnotený hosting už za minimálny počet
2,64 dolárov mesačne

StartBloggingOnline.com schválený hosting

Existuje päť kritérií, ktoré som použil pri určovaní, ktorý webhosting bol celkovo najlepší a najlepší pre konkrétne typy zákazníkov. Nižšie je vysvetlených päť kritérií použitých na vyhodnotenie hostenia Dreamhost vs GoDaddy.

Spoľahlivosť

Ako často bude váš web „hore“? Bude to niekedy klesať v kritickom okamihu a budete môcť využiť masívne dopravné špičky? Toto sú otázky, na ktoré nájdete odpovede v sekcii spoľahlivosti nižšie.

hodnota

Koľko bude cena plánu hostenia a sú k dispozícii aktualizácie? V sekcii hodnoty som rozdelil najlacnejšie a začiatočné plány dedikovaných serverov, aby ste získali cit pre vaše dve možnosti spustenia, čo vám umožňujú robiť a koľko ich stoja.

Zákaznícka podpora

Dokážete včas odpovedať na najdôležitejšie otázky? S populárnejšími hostingovými spoločnosťami môže byť preťaženie podpory hlavným problémom. Bude to platiť pre Dreamhost alebo GoDaddy?

Jednoduchosť použitia

Nie každý poskytovateľ hostingu je užívateľsky prívetivý alebo uľahčuje migráciu stránok alebo nastavenie systému na správu obsahu (CMS). Pokiaľ ide o hodnotenie Dreamhost vs GoDaddy pre WordPress, táto časť bude kľúčová.

zabezpečenia

Ktorý poskytovateľ hostingu má lepšie zabezpečenie na pozadí? Ktorá ponúka cenovo dostupnejšie ponuky SSL? Dokážete vyťažiť maximum z elektronického obchodu hosteného v jednej z týchto služieb? Ak máte otázky, svoje odpovede nájdete v sekcii zabezpečenia tejto kontroly.

DreamHost vs GoDaddy – Existuje jasný víťaz?

Pri meraní DreamHost vs GoDaddy vidíte, že obidve sú veľmi populárne, boli v nich už viac ako dve desaťročia a zostali silnými konkurentmi v tomto rýchlo sa rozvíjajúcom priemysle.

V ktorých oblastiach sa rozhodli vyniknúť a existujú oblasti, v ktorých zaostali?

DreamHost vs GoDaddy

Chcete, aby bolo pre každého prístup k vašim webovým stránkam kedykoľvek jednoduchý. Bude to možné u týchto dvoch poskytovateľov hostingu?

Doména zadarmo s hostingom

Dreamhost

Ako by ste očakávali od jedného z piatich najobľúbenejších webových hostiteľov, DreamHost má veľmi malé prestoje a uvádza, že priemerná doba výpadku je okolo 99,9% ročne. Majú vysoké rýchlosti načítania stránky a základná stránka WordPress sa načíta za menej ako sekundu.

Choď oci

Podobne má GoDaddy podobné čísla prestojov, čo znamená, že môžete očakávať, že sa ktokoľvek bude môcť dostať na vaše webové stránky takmer kedykoľvek. Deň alebo noc. Rovnaká stránka, ktorá sa načíta za približne 0,8 sekundy s DreamHost, sa však pri GoDaddy načíta za približne 0,5 sekundy alebo menej..

Kto vyhrá?

GoDaddy vyhrá toto kolo. S rýchlosťou načítania stránok pre základné webové stránky na polovicu toho, čo správy Dreamhost a kravata v každej inej kategórii, je to ľahká voľba. Ak je pre vás rýchlosť najdôležitejšia, zvážte použitie systému GoDaddy. Samotná rýchlosť však nestačí na to, aby sa stala ideálnym hostiteľom.

Na číslach záleží. To platí najmä, pokiaľ ide o rozpočty a to, čo si môžete dovoliť alebo koľko úložného priestoru potrebujete.

Dreamhost

Logo DreamHostAko základný plán ponúka Dreamhost zdieľaný hosting za 2,59 dolárov mesačne. Ak potrebujete o niečo viac energie, majú možnosti VPS už od 13,75 dolárov mesačne a všetky tieto možnosti vám umožňujú kedykoľvek upgradovať na väčší plán v krokoch, ktoré budú mať pre väčšinu firiem zmysel..

Pokiaľ ide o možnosti vyhradeného servera, Dreamhost ponúka počiatočný plán 4 GB RAM a 1 TB úložného priestoru za 149 dolárov mesačne. Na tomto serveri však bude bežať Linux.

Choď oci

Na zdieľanom pláne si môžete zaistiť hosťovanie na GoDaddy už za 1 $ mesačne. Môžete upgradovať na spravovaný program WordPress za 3,99 dolárov mesačne. Toto je jeden z najlacnejších hostingov, aký ste kedy našli. Prichádza však s tvrdými obmedzeniami. Ak chcete väčšiu návštevnosť alebo máte pocit, že sa vaše stránky začínajú obľubovať, inovácia na základný plán VPS vás bude stáť 24,99 dolárov mesačne a izoluje vás od prestojov. Pokiaľ ide o možnosť vyhradeného servera, GoDaddy ponúka svoj plán spustenia 4 GB RAM a 1 TB úložného priestoru za 169 dolárov mesačne. To sú rovnaké špecifikácie, aké ponúka Dreamhost za ďalších 20 dolárov mesačne. GoDaddy však ponúka viac typov serverov, najmä odrôd Windows.

Kto vyhrá?

Dreamhost ponúka lacnejší hosting s takmer rovnakými špecifikáciami ako čokoľvek, čo ponúka GoDaddy. Od plánov Economy po dedikované servery, ak chcete ušetriť peniaze, Dreamhost je spôsob, ako ísť. To znamená, že pokiaľ nepotrebujete vyhradený server so systémom Windows, potom je GoDaddy jedinou možnosťou z týchto dvoch.

Dreamhost

Keď odošlete žiadosť o lístok alebo rozhovor, často to bude trvať minútu alebo menej, kým nedostanete svoju prvú odpoveď. Jedinou nevýhodou je, že neponúkajú žiadny typ telefonickej podpory. Vzhľadom na ich schopnosť reagovať vo všetkých ostatných formách podpory zákazníkov sa to však príliš nezdá.

Choď oci

Logo GoDaddyGoDaddy ponúka telefonickú a živú podporu chatu s podobnou dobou odozvy minútu alebo dve pre telefónne hovory a menej ako minútu pre možnosti rozhovoru.

Kto vyhrá?

Obaja poskytovatelia hostingu ponúkajú veľkú podporu so skúsenými zástupcami a množstvom samoobslužných zdrojov. GoDaddy však v tejto kategórii získava cenu za telefonickú podporu. Niekedy musíte hovoriť so skutočnou osobou. To je veľké plus.

Najjednoduchší spôsob, ako nastaviť web, môže byť WordPress alebo iný CMS. Ako tieto dve hostingové spoločnosti tento proces ešte uľahčujú?

Dreamhost

Pokiaľ ide o inštaláciu jedného alebo druhého CMS, Dreamhost to uľahčuje tým, že ponúka populárne systémy, ako je WordPress, aj samoinštaláciu a spravované možnosti. Nech si vyberiete čokoľvek, Dreamhost zjednodušuje prevzatie kontroly nad týmito riešeniami a ich podpora vám pomôže na každom kroku.

Dreamhost

GoDaddy ponúka ešte viac možností, pokiaľ ide o spravované riešenia WordPress. Uvedomujú si, že WordPress ovláda dobrú tretinu internetu a všetky webové stránky CMS spoločne napájajú takmer polovicu. Bez ohľadu na to, čo CMS potrebujete nainštalovať, môže GoDaddy pomôcť a uľahčiť tento proces. Ak chcete používať WordPress, dokonca vám nastavia a spravujú celú vašu prácu s viacerými plánmi a úrovňami služieb..

Dreamhost

GoDaddy zvíťazil, pokiaľ ide o jednoduchosť použitia a inštaláciu a správu CMS. Aj keď Dreamhost ponúka porovnateľné riešenia, vo väčšine prípadov sú kľúčom špecificky určeným pre WordPress a majú sklon k vyššej celkovej cene.

SSL a celková bezpečnosť stránok sú dôležité pre všetky stránky, ale sú obzvlášť dôležité, ak náhodou používate CMS alebo začínate s elektronickým obchodom. Vo videu nižšie sa dozviete, prečo je SSL tak dôležitá a prečo by mala každá webová stránka zvážiť získanie certifikátu.

Dreamhost

Dreamhost ponúka bezpečnostné riešenia šité na mieru konkrétnym aplikáciám CMS, ako aj všeobecné bezpečnostné služby, a berie bezpečnosť veľmi vážne. Zároveň vám však uľahčia konfiguráciu vlastných nastavení zabezpečenia. Toto je obzvlášť dôležité pre vývojárov.

Ich prevádzková pohotovosť je tiež dôkazom ich bezpečnosti. Ďalej ponúkajú bezplatné certifikáty SSL. Ak ponúkate akékoľvek služby elektronického obchodu, je to nevyhnutné.

Choď oci

GoDaddy sa zaväzuje k bezpečnosti … a za to, že vám za to účtuje poplatok. Ponúkajú niekoľko bezpečnostných plánov od 6,99 dolárov. Môžete si tiež zakúpiť SSL certifikáty za 69,99 dolárov ročne. Zabezpečenie je skvelé, ak si to môžete dovoliť.

Kto vyhrá?

Dreamhost berie túto kategóriu. Nielenže ponúkajú vysokú úroveň bezpečnosti a uľahčujú svojim zákazníkom prosperovať v tomto prostredí, ale robia to aj bez toho, aby vám za zvýhodnenie viac účtovali..

Dreamhost vs GoDaddy – Kto ponúka najlepšiu hodnotu a služby?

Celkovo je Dreamhost lepšou hostingovou službou. Možno nemajú takú základnú rýchlosť ako GoDaddy, ale ponúkajú vyššiu hodnotu za vaše peniaze. Na vaše otázky odpovedia včas a vaše webové stránky zostanú hore a pripravené zvládnuť toľko prenosov, koľko ich môžete prilákať..

Ešte lepšie je, že vám neúčtujú poplatok za každú maličkosť. Veria v to, že vám dajú to, čo potrebujete, aby ste mali úspešný hostiteľský zážitok a boli o tom transparentní. To vám v dlhodobom horizonte môže ušetriť dosť času a peňazí.

Logo HostGator

Náš výber webhostingu č. 1:
Získajte najlepšie hodnotený hosting už za minimálny počet
2,64 dolárov mesačne

StartBloggingOnline.com schválený hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map