Najlepšie Linux Recenzie Recenzie: Porovnanie serverov a hodnotenie

Urobte konverzáciu s akýmkoľvek skúseným vývojárom webu o tom, kde hostiť blog alebo web, a je pravdepodobné, že sa konverzácia v určitom okamihu zmení na servery založené na Linuxe..


Operačný systém nemusí byť najobľúbenejšou voľbou pre domáce počítače, ale pokiaľ ide o najlepší spôsob hostenia webových stránok, je to niečo ako priemyselný štandard. Určite existujú dôvody na použitie serverov Windows pri niektorých príležitostiach, ale drvivá väčšina vývojárov (a poskytovateľov hostingu) uprednostňuje najlepší Linux hosting.

Ich argumentácia by sa dotýkala štrku technického žargónu a dotkla sa mnohých silných stránok Linuxu (napríklad jednoduchosť použitia a znížený stres na hardvér), ale tie prichádzajú na druhú stranu tým, že ak chcete webovú stránku, ktorá vyhodí návštevníkov preč , potrebujete službu, ktorá vám poskytne najlepší linuxový server pre webhosting.

Tu prichádzame. Prejdeme k podrobnostiam o vlastnostiach, ktoré by mal mať najlepší hostiteľ, ao tom, ako môžete sledovať najlepší hosting Linuxu podľa svojich potrieb.

Logo HostGator

Náš hosting číslo 1 pre Linux:
Získajte najlepšie hodnotený hosting už za minimálny počet
2,64 dolárov mesačne

StartBloggingOnline.com schválený hosting

Najlepšie porovnanie hostenia Linuxu

Tu je 5 najlepších poskytovateľov hostingu Linuxu

Logo HostPapaHostPapa ponúka všetko, čo by ste očakávali od skúseného poskytovateľa hostingu. Majú celý rad plánov so špecifickými možnosťami, ktoré môžu byť prispôsobené vašim potrebám. Môžete ísť bez zdieľania alebo s VPS a dokonca dostali plány predaja pre tých z vás, ktorí chcú začať príjemné vedľajšie podnikanie..

Na jednom pláne môžete hostiť viacero stránok. Rýchlosť a spoľahlivosť dobre spadajú do prijateľných úrovní. Získate veľa zdrojov (v závislosti od toho, koľko ste ochotní dokúpiť).

Majú tvorcu webových stránok, integráciu aplikácií (s inštaláciou jedným kliknutím pre stovky možností), e-mailové účty atď.

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie ziskových oblastí
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

Čo z nich robí dobrú voľbu pre hosting Linux? Na svojich serveroch VPS dostali štandard CentOS6 a vy ste schopní prejsť na inú možnosť systému Linux – za predpokladu, že máte know-how na jeho správu. Toto by sa dalo považovať za jednu z nedostatkov hostiteľa.

Nebudete mať moc v ohľaduplnosti od ich podporného tímu. V prípadoch, keď sa rozhodnú podať ruku, budete musieť vyriešiť dlhé čakacie doby, kým vaše otázky budú zodpovedané..

Keď pridáte skutočnosť, že im tiež chýbajú špecializované možnosti hostenia, máte k dispozícii dostatočne dobrú službu, ale v žiadnom prípade to nie je najlepší hosting Linuxu pre vaše peniaze..

Logo InterServerMožno vás prekvapí farebný dizajn stránok InterServer. Nenechajte sa zmiasť láskou k odtieňom, ponúkajú vám profesionálne hostingové služby pre serióznych zákazníkov, najmä pre tých, ktorí hľadajú silný Linuxový cloudový hosting.

Ak máte rozpočet, môžete ísť so svojimi zdieľanými plánmi hostenia (ak sú dosť cenovo dostupné, berú sa do úvahy všetky veci). Ak však chcete mať skutočnú slobodu, budete sa chcieť pozrieť na VPS a špecializované ponuky.

Doména zadarmo s hostingom

Obe možnosti vám poskytnú vysoko výkonné úložisko SSD. Získate záruku rýchlosti a prevádzkyschopnosti spoločnosti InterServer (čo je viac ako len rozprávanie). Budete mať vstavané viacjazyčné servery (vrátane možnosti používať PHP, MySQL, Perl, Python, Ruby a ďalšie).

Poskytujú tiež plný prístup root, čo znamená, že môžete prispôsobiť akýkoľvek softvér obsahu svojho srdca. Potrebujete nainštalovať inú Linuxovú aplikáciu, ktorá nie je štandardná? Majte na to.

Najlepšie zo všetkého je, že vám InterServer umožňuje škálovať zdroje hostingu podľa toho, ako sa vaše stránky rozrastajú, čo znamená, že vám zriedka (ak vôbec) budete chýbať na to, aby ste udržali svoj web v prevádzke.

To všetko je na vrchole ich hviezdnej podpory zákazníkov a jednoduchých rozhraní. InterServer má na to veľa a jediné „zaklopanie“ proti nim je niekoľko tvrdení o tienistých taktikách predaja.

Je ich však len málo a dalo by sa vám ťažko nájsť akúkoľvek spoločnosť bez aspoň jedného nespokojného zákazníka. Pokiaľ ide o to najlepšie, Interserver je určite blízko vrcholu hromady.

FastcometV názve majú rýchly post; musia mať skvelé servery, však? Aj keď nemusí byť rozumné robiť iba predpoklady založené na značke, v tomto prípade by vám malo byť odpustené, pretože v prípade rýchlosti načítania a spoľahlivosti načítania stránok je FastComet skutočne vysoko na vysokej úrovni..

Dokonca išli tak ďaleko, aby porovnali svoje služby priamo s konkurenciou, ako sú Arvixe, WP Engine a GoDaddy (TBH, nie však najsilnejšia konkurencia). Napriek tomu majú spoľahlivú službu a množstvo doplnkov, vďaka ktorým sú užitočné.

Majú vaše zdieľané, VPS a špeciálne možnosti. Používajú jednotky SSD a špičkové procesory, aby udržali svoju rýchlosť v šnupavosti. Používajú viac dátových stredísk, aby vám poskytli výber.

Najdôležitejšie je, že vítajú riešenia s otvoreným zdrojovým kódom vrátane všetkých linuxových ovládaní, ktoré budete chcieť urobiť, aby zabezpečili, že vaše stránky sú optimalizované na svoj plný potenciál. All-in-all, vynikajúce služby, kazené iba niekoľkými periodickými zákazníckymi podporami.

Logo hostingu A2Keď začnete s A2Hostingom, všimnete si netopier, že budete platiť trochu viac. Toto zvýšenie ceny však tiež predstavuje a zvyšuje kvalitu. Títo chlapi podporujú Linux na všetkých úrovniach svojich hostingových služieb.

Nezáleží na tom, či hľadáte zdieľaný hosting, VPS, špecializovaný hosting alebo predajca, ktorý vás priviedol. Svoje servery doladili tak, aby spúšťali aplikácie tretích strán, ako sú Open Cart, WordPress, Joomla, Drupal a ďalšie podľa ich optimálnej kapacity. Zahŕňajú aj množstvo užitočných článkov typu „How-To Linux“ priamo vo svojej znalostnej báze.

Tieto faktory v kombinácii s neuveriteľnou rýchlosťou servera, prevádzkou a podporou zákazníkov robia z A2Hosting jednu z prvotriednych možností, ak hľadáte najlepšieho poskytovateľa hostingu v Linuxe..

Logo DreamHostDreamHost na vrchole rebríčkov všetkých druhov zoznamov. Nie je žiadnym prekvapením, že tu dopĺňajú rebríček. Servery spoločnosti DreamHost sú všeobecne známe ako spoľahlivé, rýchle a vítajúce riešenia založené na systéme Linux.

Niektorí by mohli poškodiť svoj vlastný ovládací panel alebo by mohli sklamať skutočnosť, že nemajú tvorcu stránok. Tieto veľmi malé zovretia sú však výrazne zastarané skutočnosťou, že DreamHost je prechod na zdieľané zdieľané systémy Linux, VPS a vyhradený hosting..

Možnosti pre skvelý Linux hosting sú tam. Ak však chcete získať to najlepšie a máte peniaze, ktoré môžete ušetriť, minúť ich na špičkové služby ako A2Hosting a DreamHost..

S lacnejším hostiteľom by ste mohli ušetriť pár dolárov, ale funkčnosť a podpora, ktorá prichádza so zvýšenou investíciou, sa oplatí, najmä ak máte akýkoľvek vážny vývoj webových aplikácií..

Logo HostGator

Náš hosting číslo 1 pre Linux:
Získajte najlepšie hodnotený hosting už za minimálny počet
2,64 dolárov mesačne

StartBloggingOnline.com schválený hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map