Najrýchlejší webhosting: Top 10 rýchlo zdieľaných hostiteľov webových stránok v roku 2020

Po prvé, vždy sa pozrite na najrýchlejších poskytovateľov webhostingu porovnaním rýchlosti načítania stránky, umiestnenia servera a percentuálneho podielu dostupnosti., potom vyskúšajte ďalšie funkcie na zvýšenie rýchlosti, ktoré môžete použiť na webových hostiteľov.


Ak je dosť dôležité investovať váš čas a energiu do navrhovania a publikovania webových stránok, je to dosť dôležité na to, aby ste nasmerovali návštevnosť na svoj obsah. Budete chcieť, aby sa vaše stránky načítali rýchlo, aby sa vaši návštevníci nenudili a nepresunuli sa na iný web.

Medzi najrýchlejšími poskytovateľmi webhostingových služieb existuje veľká konkurencia, čo znamená, že neustále súťažia o čo najrýchlejší čas načítania stránky. To je dobrá správa pre predplatiteľov webhostingu.

Najrýchlejší poskytovatelia hostingu
Nestačí len vedieť, že sa vaše stránky načítavajú rýchlo, tiež si chcete byť istí, že server vášho hostiteľa je rýchly a má dobrú povesť až do času.

Návštevníci, ktorí pri vytiahnutí vašich webových stránok nájdu prázdnu obrazovku, sa pravdepodobne nebudú vracať, preto si prečítajte ďalšie informácie o najrýchlejší poskytovatelia webhostingu a ktorý z nich je pre vás ten pravý!

Logo HostGator

Náš výber webhostingu č. 1:
Získajte najlepšie hodnotený hosting už za minimálny počet
2,64 dolárov mesačne

StartBloggingOnline.com schválený hosting

Najrýchlejšie porovnanie webhostingových spoločností

Tu je prehľad toho, ako sa 10 najrýchlejším webovým hostiteľom cestová za časy prevádzky, umiestnenie servera a porovnávanie rýchlosti hostingu.

Hodnotenie Spoločnosť Porovnanie rýchlosti hostingu Z celkového hodnotenia Odkaz
1 Hostgator 258.07ms-10.16s Charlotte, NC 99,9% Najlepšie riešenie!
2 V pohybe 478,42 ms-836,78 ms Washington D.C./Los Angeles 99,9% Skontrolujte ceny
3 SiteGround 669.9ms-1.79s chicago 99,9% Skontrolujte ceny
4 Hosting A2 455.17ms-1.12s Ann Arbor, MI 99,9% Skontrolujte ceny
5 Bluehost 915.17ms-10.64s Provo, UT 99,3% Skontrolujte ceny
6 Eleven2 898.61ms-2.01s Dallas / Los Angeles 99,9% Skontrolujte ceny
7 Site5 704.41ms-1.95s Atlanta, GA 99,9% Skontrolujte ceny
8 Chrám médií 934.07s-4.54s Los Angeles 99,99% Skontrolujte ceny
9 Arvixe 1.06s-2.93s Santa Rosa, CA 99,9% Skontrolujte ceny
10 Dreamhost 621.87ms-2.74s Los Angeles 100% Skontrolujte ceny

Porovnanie najrýchlejších poskytovateľov hostingu

Pri rozhodovaní o poskytovateľovi webhostingu existuje množstvo vecí, ktoré by ste mohli porovnať. Rýchlosť je jednou z vecí, ktoré by mali byť na začiatku zoznamu.

Načítanie stránky sa meria v sekundách alebo milisekundách, čo je kratší časový rámec, ako môžete merať samostatne. Preto sme pre vás urobili nejaké porovnanie. Pozrime sa na 10 najrýchlejších poskytovateľov zdieľaného hostingu, aby sme porovnávali podobné platformy.

To, čo budete chcieť vedieť, je percento dostupnosti v rámci hostiteľa webu. Nenechajte sa zmiasť prehnanými nárokmi na záručnú dobu 99,9% alebo 100%. Je pravda, že veľa poskytovateľov webhostingových služieb ponúka svoje spoločnosti na trh takmer dokonalými prevádzkami, ale je presnejšie povedané, že aj tie najznámejšie hostingové spoločnosti nebudú mať 100% prevádzkové doby. Marketingové zákony dávajú webhostingovým spoločnostiam trochu voľnosti pri klasifikácii ich percentuálneho podielu dostupnosti.

Webový hostiteľ, ktorý tvrdí, že má percento dostupnosti 99%, môže mať prestoje až 7 hodín mesačne. Weboví hostitelia, ktorí sa môžu pochváliť časom dostupnosti 99,9%, môžu mať stránky dole asi 45 minút mesačne a weboví hostitelia, ktorí tvrdia, že miera 99,99%, by mohli byť v skutočnosti dole na 5 minút alebo menej.

Ďalším faktorom, ktorý treba brať do úvahy pri porovnávaní webhostingu, je umiestnenie servera. Weboví hostitelia so servermi na západnom pobreží budú mať dlhšie cestovné časy na web, čo predlžuje dobu prevádzky. Niektoré spoločnosti to kompenzujú tým, že majú servery na východe a na západe a žiadajú predplatiteľov, aby si vybrali ten, ktorý je im najbližší..

Tu je 10 najrýchlejších poskytovateľov webhostingu

Najrýchlejší poskytovatelia webhostingu

 • Hostgator
 • V pohybe
 • SiteGround
 • Hosting A2
 • Bluehost
 • Eleven2
 • Site5
 • Chrám médií
 • Arvixe
 • Dreamhost

Logo HostGatorHostGator optimalizuje svoje webové stránky WordPress pre vyššiu rýchlosť. Cloudhosting hostgator WordPress vám poskytuje 2,5-krát vyššiu rýchlosť, pokročilé zabezpečenie a bezplatnú migráciu webových stránok.

Doména zadarmo s hostingom

HostGator používa super nabitú cloud architektúru, servery s nízkou hustotou a CDN. Okrem toho tiež používajú viacero vyrovnávacích pamätí, aby podporili rýchlejšie načítanie stránky. Tieto vylepšenia organizujú obsah webových stránok efektívnejšie, takže požiadavky na dynamický obsah môžu byť spracované s bleskovou rýchlosťou.

HostGator banner

HostGator tiež poskytuje niekoľko pekných rád, ako maximalizovať rýchlosť a stále dodržiavať preferované postupy spoločnosti Google týkajúce sa rýchlosti stránok. Navrhujú povoliť kompresiu, minifikovať CSS, Javascript a HTML. Môžete tiež obmedziť presmerovania, využiť vyrovnávaciu pamäť prehliadača, zlepšiť čas odozvy servera, optimalizovať obrázky a používať sieť na distribúciu obsahu..

Najrýchlejšie platení alebo bezplatní poskytovatelia webhostingu vám môžu urobiť nejakú prácu za vás, ale ako uvádza HostGator, existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť sami, aby ste urýchlili WordPress. Toto video YouTube vysvetľuje niekoľko spôsobov, ako zvýšiť rýchlosť vašich webových stránok.

Keďže sa nám HostGator veľmi páči, dohodli sme sa na exkluzívnej ponuke! Namiesto toho, aby ste platili plnú cenu, môžete získať viac ako 60% zľavu z bežnej sadzby a platiť tu len 2,64 $ / mesiac.

Logo InMotion HostingInMotion má Max Speed ​​Zones, aby server priblížil webovým stránkam pre najrýchlejší hosting serverov. Používatelia InMotion si môžu zvoliť preferované umiestnenie servera. Odberatelia, ktorí spadajú do určených zón maximálnej rýchlosti, môžu očakávať, že sa ich e-mail a webové stránky zobrazia až šesťkrát rýchlejšie.

Možnosti maximálnej rýchlosti zóny sú k dispozícii pre predplatiteľov s plánmi hostingu VPS alebo Business Class. Okrem dátových centier sa spoločnosť InMotion spojila s niektorými z najväčších svetových poskytovateľov internetových služieb, ktorí si vymieňali informácie o vzájomných údajových pripojeniach. InMotion tiež pomôže svojim zákazníkom otestovať rôzne servery, aby našli najrýchlejší server pre ich potreby.

Logo SiteGroundSiteGround má jednotky SSD na každom hosťovacom pláne. Technológia Solid State Drive poskytuje webovým stránkam v porovnaní s bežnými jednotkami 1000-násobne alebo viacnásobné zvýšenie vstupu a výstupu.

SiteGround tiež používa server NGINX, ktorý bol navrhnutý na zrýchlenie načítania statického obsahu všetkých lokalít, ktoré hostuje. Odberatelia so zdieľanými a cloudovými plánmi zahrnú server NGINX. Odberatelia vyhradených serverových plánov dostanú NGINX ako súčasť zvyšujúcich výkon.

Ak to nestačí, SiteGround vytvoril Geeky SuperCacher pre najpopulárnejšie aplikácie vrátane WordPress, Joomla a Drupal. Majú tiež vlastný mechanizmus ukladania do vyrovnávacej pamäte založený na reverznom proxy serveri NGINX. SuperCacher tiež zrýchľuje webové stránky pomocou memcached a rýchlosti stránky Google.

Logo hostingu A2Táto spoločnosť sa môže pochváliť tým, že web hosting rýchlosti, ktoré sú horiace rýchlo. Servery A2 sú optimalizované tak, aby pracovali až 20 krát rýchlejšie ako konkurenčné spoločnosti poskytujúce webhosting. A2 je optimalizovaný na rýchlosť pre webové platformy WordPress, Joomla a Drupal.

A2 uznáva, že rýchlosť stránok ovplyvňuje problémy, ktoré sú pre podniky veľmi dôležité. Preto sa zaviazali k rýchlejším serverovým časom, aby svojim odberateľom pomohli zlepšiť poradie SEO, mieru odchodov, mieru spokojnosti návštevníkov a mieru konverzie.

To stojí trochu viac pre Turbo Server za 9,31 dolárov mesačne, čo je stále úžasná prémia za horiace rýchle webové stránky. Plán prichádza s neobmedzeným počtom webových stránok, neobmedzeným počtom databáz, neobmedzeným ukladaním, neobmedzeným prevodom, cPanelom, SSD a zárukou vrátenia peňazí..

Logo BlueHostBluehost má vlastné servery a sú optimalizované pre WordPress. Bluehost nemá povesť, že je špičkou v rýchlosti, ale rýchlosť je primerane dobrá, berúc do úvahy všetky veci.

Majú jedinečnú systémovú architektúru, vďaka ktorej je WordPress rýchly, takže používatelia WordPressu zistia, že Bluehost funguje dobre pre svoje potreby. Systém je postavený na revolučnej platforme VPS s pokročilou architektúrou NGINX a vlastnou konfiguráciou PHP-FPM.

Ak sa príliš nezaujímate o rýchlosť, ste spoľahlivým používateľom služby WordPress a radi by ste získali dobrú hodnotu za svoj webový hosting dolárov, Bluehost účet pekne zapadne.

Logo hostiteľa Eleven2Eleven2 má dizajn, ktorý je navrhnutý pre super nabitú rýchlosť. Jedenásť 2 zahŕňa Cloud Fare do svojich plánov. Cloud Fare je platforma ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktorá ukladá obsah webových stránok do vyrovnávacej pamäte, čím sa predlžuje čas načítania stránky.

Umiestnenie serverov hrá významnú úlohu v rýchlostných hodnoteniach pre Eleven 2. Majú servery v Spojených štátoch, ktoré sa nachádzajú v Los Angeles a Dallasu. Na celom svete majú servery v Amsterdame a Singapure.

Všetky plány spoločnosti Eleven 2 zahŕňajú bezplatný transfer a nepretržitú technickú podporu každý deň v roku, spravované ich vlastnými inžiniermi. Na Eleven 2 nie sú dlhé čakacie doby. Môžete očakávať, že sa ich technici s vami spoja, zvyčajne do 10 minút.

Jedenásť 2 má tiež viacero záložných serverov, ktoré uchovávajú viac záložných bodov všetkých vašich údajov.

Site5 používa iba špičkové servery a nikdy ich nepreťažuje. Udržiavajú nízky počet zákazníkov na server, aby si udržali vysokú dostupnosť. Site5 označuje ich vývojárov a inžinierov ako „domáci“.

Keď zákazníci požadujú technickú podporu, budú spojení s vyhradeným členom tímu, ktorý pracuje interne a pozná produkty Site5 zvnútra aj zvonka..

Ďalšie funkcie, vďaka ktorým je server 5 životaschopným rýchlym poskytovateľom webhostingu, sú nemerané miesto na disku a nemeraná šírka pásma. Získate tiež vyhradenú IP adresu a Turbo pre upgradované hostingové plány.

Site5 poskytuje bezplatnú migračnú službu s vysokou hodnotou, pravidelné zálohy a záruku vrátenia peňazí.

logo chrámu médiíMedia Temple má viac ako milión webových stránok, ktoré využívajú svoje webhostingové služby. Odberatelia si môžu vybrať zo zdieľaného hostenia, hostenia WordPress, hostenia VPS, riadeného hostingu alebo cloudového hostenia AWS.

Za príplatok 30 dolárov mesačne môžete získať program s názvom TrueSpeed ​​CDN, čo je program SiteLock. CDN je skratkou siete Content Delivery Network, ktorá využíva inteligentné ukladanie do pamäte cache, optimalizáciu obsahu a bezpečné dátové centrá na celom svete, vďaka ktorým sa webové stránky ich zákazníkov načítajú rýchlejšie ako kedykoľvek predtým..

TrueSpeed ​​umožňuje skrátené časy načítania a šírku pásma a manuálne vyčistí vyrovnávaciu pamäť. Má okamžitú aktiváciu a integrovaný ovládací panel, ktorý podporuje viac webových stránok. Tento plán je plne šifrovaný as bezpečnostnými opatreniami SSL. Plány začínajú asi 20 dolárov mesačne.

ArvixeArvixe prejavuje silný záväzok k rýchlosti a bezpečnosti. Arvixe má dátové centrá v Dallase v Texase, v Spojených štátoch amerických a v Hongkongu v Ázii, aby bolo možné webové stránky vytvárať s najbližším serverom..

Arvixe má vysoko výkonnú kričiacu rýchlu sieť, ktorá udržiava rýchlosť aj v prípade prudkej premávky. Arvixe rieši svoju potrebu rýchlosti pomocou viacerých telekomunikačných poskytovateľov Tier 1 a priameho internetového pripojenia na obídenie tranzitných sietí a skrátenie sieťovej cesty medzi webovými stránkami a návštevníkmi. To znamená, že časy oneskorenia sú prakticky vlhké a rýchlosť sa zvyšuje.

Arvixe má tiež úplne redundantný architektonický systém, ktorý bol navrhnutý bez jediného bodu zlyhania. Redundancia funguje vo viacerých vrstvách. Arivixe používa najmodernejší softvér s automatickým monitorovacím zabezpečením, spoľahlivosťou, výkonom a prevádzkou, aby sa ubezpečil, že je špičkový.

Logo DreamHostDreamhost používa integráciu Cloud Flare, ktorá sa zbaví škodlivého prenosu skôr, ako zasiahne vaše webové stránky. Cloud Flare tiež ukladá do vyrovnávacej pamäte váš obsah, aby sa rýchlejšie načítavalo. Skenovanie škodlivého softvéru je automatické, čo pomáha zabrániť infikovaniu vašich stránok spamom a škodlivým softvérom.

Dreamhost získava svoju rýchlosť zo serverov SSH a inteligentnej architektúry založenej na diskoch SSD, zrýchlených sieťach a rýchlych procesoroch nasledujúcej generácie.

Dreamhost sa pýši 12 rokmi, ktoré strávili budovaním ručne valcovaného ovládacieho panela. Majú tiež pevné disky (SSD) pre všetky plány hostenia. SSD zrýchľuje web, cache a databázu.

Technická podpora v službe Dreamhost je k dispozícii nielen 24 hodín denne, ale na váš dotaz odpovie skutočný živý človek, ktorý je skúseným technologickým nadšencom. Technik pozná vnútorné a vonkajšie fungovanie Dreamhostu a vaše problémy vyrieši rýchlo.

Dreamhost má k dispozícii plány zdieľaného hostenia, spravovaného hostenia WordPress, virtuálnych súkromných serverov a vyhradených serverov.

Používatelia cloudu ocenia, že Dreamhost umožňuje spustenie v cloude za menej ako minútu.

Najrýchlejšie trendy webhostingu

Webhostingové spoločnosti sa neustále snažia nájsť spôsoby, ako sa stať najrýchlejším poskytovateľom webhostingu. Toto je dobrý, najnovší prehľad najrýchlejších webových hostiteľov, je však dobré si uvedomiť, že tieto štatistiky sa môžu rýchlo stať neaktuálnymi..

Poskytovatelia webhostingu, ktorí držia vedúcu pozíciu pri najrýchlejších časoch načítania jeden týždeň, sa dajú ľahko prekonať nasledujúci týždeň, ale váš hosting sa zvyčajne obnoví v priebehu jedného roka, takže keď si myslíte, že štatistika je nepatrne zastaraná v hlavnej schéme vecí o miernom zvýšení rýchlosti v tomto ohľade.

S akoukoľvek recenziou alebo porovnaním, ktoré čítate, by ste si to mali skutočne vziať so štipkou soli a len si veľa hľadať. Hlavná vec je, že používate jedného z hlavných uchádzačov.

Najrýchlejší záver webhostingu

Najvyššia najrýchlejšia webhostingová služba sa pravdepodobne z roka na rok zmení. Je to dobrý nápad pozerať sa na trendy a držať sa webhostingu, ktorý neustále dokazuje, že majú vysoké časy načítania a vysoké percento dostupnosti..

Je tu tiež dobrý dôvod, prečo nie vždy hľadáte najlacnejší webhosting, pretože veľkým faktorom by mala byť rýchlosť a dostupnosť, ako aj cena, ale ak sa budete držať jedného z názvov na tejto stránke, nemôžete ísť príliš Zlé zistenie hostiteľa pre vaše stránky.

Logo HostGator

Náš výber webhostingu č. 1:
Získajte najlepšie hodnotený hosting už za minimálny počet
2,64 dolárov mesačne

StartBloggingOnline.com schválený hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map