Porównanie SiteGround vs GoDaddy: Który hosting jest najlepszy?

Gdy nagle uświadomisz sobie, że istnieje wiele różnych usług hostingowych, możesz poczuć się przytłoczony.


Dlatego poświęciłem trochę czasu na przygotowanie przewodnika i pomoc w wyborze najlepszej usługi hostingowej dla Ciebie. Teraz SiteGround vs GoDaddy zależy od tego, kim jesteś, ponieważ obie usługi starają się aktywnie docierać do różnych odbiorców.

GoDaddy dba o codziennych użytkowników. Są tańsze i oferują swoje usługi osobom, które chcą tylko strony internetowej i ogólnie mogą nie rozumieć wiele na temat stron internetowych. Istnieje wiele stron internetowych, które nie wymagają wiedzy specjalistycznej do zbudowania.

SiteGround jest skierowany do osób, które są właścicielami firm i mają ogromny budżet. Jeśli prowadzisz witryny, dla których normalny serwer nie działa, SiteGround oferuje kompleksową obsługę techniczną serwerów, zarządzanie usługami i kontami indywidualnymi, które są zaprojektowane specjalnie dla Ciebie.

Mój przewodnik skupi się na codziennych użytkownikach. Wspomnę jednak, co oferuje SiteGround dla firm na wypadek, gdybyś był częścią tej grupy odbiorców. Zastanowię się nad odpowiedzią na pytanie SiteGround vs. GoDaddy:

 • funkcje
 • cennik
 • Czas pracy
 • Prędkość
 • WordPress

Logo HostGator

Nasz najlepszy hosting hostingowy:
Uzyskaj najwyżej oceniany hosting za tak niewiele, jak
2,64 USD miesięcznie

StartBloggingOnline.com zatwierdził hosting

SiteGround vs GoDaddy

Funkcje – za co płacisz

Wiele usług hostingowych ma te same funkcje. W pewnym sensie hosting jest bardzo prostą usługą. Jeśli kupujesz tę usługę, prawdopodobnie uzyskasz tę usługę.

Przyglądając się różnicom między usługami, zwracam uwagę głównie na łatwość obsługi i dodatkowe dodatki oferowane przez wiele usług hostingowych. Zobaczysz, że mają one duży wpływ na moje pomysły na SiteGround vs. GoDaddy.

Logo GoDaddyNajważniejszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę w GoDaddy, jest to, że ta usługa hostingowa była pierwotnie usługą kupowania nazw domen. Od tego czasu się zmieniło. Wyodrębnili oni wiele różnych usług.

Oznacza to, że GoDaddy oferuje wiele różnych rodzajów funkcji dla użytkowników. Użytkownicy, którzy dopiero budują stronę internetową, przekonają się, że GoDaddy ma świetnego kreatora stron internetowych i bardzo ułatwia kupowanie nazw domen.

Dla backendu serwera GoDaddy używa cPanel do stworzenia łatwego w użyciu backendu, którego ktoś może nauczyć się niemal natychmiast. Oferują również nieograniczone miejsce na dysku.

Istnieją różne plany i poziomy. Pamiętaj, aby zwracać uwagę na to, co oferuje poziom, ponieważ może być konieczne kupienie droższego poziomu, aby uzyskać wszystkie pożądane funkcje.

Logo SiteGroundSiteGround to głównie usługa hostingu. Oznacza to, że koncentrują się na zapewnieniu dobrego hostingu i nie mają nazw domen do kupienia ani dobrego programu do tworzenia witryn.

Darmowa domena z hostingiem

SiteGround oferuje również tylko 10 GB dla swoich prostszych planów. Większość witryn nie osiąga 10 GB, więc nie powinno to być dla Ciebie wielkim problemem, jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem. SiteGround oferuje również bezpłatne kopie zapasowe. Pomaga to w przypadku utraty witryny, ponieważ wtedy masz kopię zapasową, aby ją przywrócić.

SiteGround używa również cPanel do uruchamiania backendu.

Sytuacja zmienia się w SiteGround, jeśli masz 2000 $ na miesiąc do wydania. Możesz rzucić okiem na ich usługę Enterprise Hosting. Jest stworzony dla przedsiębiorstw, a usługi hostingowe stają się indywidualnością.

Możesz sprawdzić usługę Enterprise Hosting tutaj. Podsumowując, oferują mnóstwo indywidualnego wsparcia i usiądą i planują z tobą. Jeśli masz przedsiębiorstwo, musiałbyś zatrudnić kogoś, kto utrzymywałby twoje serwery jako jego jedyne zadanie. Zamiast tego możesz użyć SiteGround, aby być tą osobą i zrobić to zdalnie.

GoDaddy ma bardziej przyjazne dla użytkownika podejście niż SiteGround. Zostały zbudowane jako firma wspierająca ludzi takich jak ty i ja.

Ceny – wartość za każdą złotówkę

Tańsze jest zawsze pożądane. Jeśli jednak coś jest tańsze, ale oferuje znacznie mniej usług, myślę, że możesz zgodzić się, że tak naprawdę nie jest taniej. To, czego szukam, to najtańsza wartość w rozmowie SiteGround vs. GoDaddy.

Wspólne plany GoDaddy mogą kosztować od 2,95 do 19,99 USD miesięcznie. Im droższy jest plan, tym więcej funkcji będziesz mieć. Większość ludzi nie potrzebuje więcej niż podstawowy plan, który jest ich najtańszym.

Możesz uzyskać wspólny plan SiteGround za cenę od 3,95 USD do 11,95 USD. Jak zwykle, im droższy jest plan, tym lepsze funkcje i dodatki otrzymasz dla swojej witryny.

Przekonasz się, że GoDaddy zaczyna się taniej, ale ostatecznie staje się droższy. Wynika to z faktu, że SiteGround jest stworzony do wysiłku. Ich początkowe ceny dotyczą już serwerów przeznaczonych dla milionów odwiedzających dziennie.

Może się to wydawać, że zyskujesz lepszą wartość za każdą złotówkę, ale większość stron nie potrzebuje tej wartości. Dlatego będziesz kupować wartość, której nie potrzebujesz.

Gdy potrzebujesz tego typu serwera, SiteGround staje się znacznie tańszy, gdy ceny GoDaddy’ego rosną. Jest to jednak rzadkie nawet w przypadku dużych firm.

Czas działania i szybkość – silnik hostingu

Te dwie funkcje są bardzo ważne, gdy patrzymy na usługi hostingowe. Czas działania SiteGround vs GoDaddy i SiteGround vs GoDaddy to dwie rzeczy, które sprawią, że klienci będą odwiedzać twoją stronę.

Żaden klient nie chce odwiedzić witryny, która nie działa. Jeśli strona jest bardzo nieczynna, ludzie stracą zainteresowanie.

To samo dotyczy prędkości. Jeśli klient będzie musiał długo czekać na załadowanie witryny, straci cierpliwość i odejdzie. Jeśli dokładnie rozważysz szybkość SiteGround vs GoDaddy, będziesz mieć udaną stronę internetową.

Czas działania GoDaddy wynosi 99,97%. To bardzo imponujące, a Twoja witryna prawie nigdy nie doświadczy przestojów.

Ich prędkości stają się lepsze w zależności od otrzymanego planu. Jest to niewygodne, ponieważ wydaje się, że ich plany niższych poziomów nie mają najlepszej prędkości.

SiteGround ma czas sprawności 99,98%. Chociaż wzrost ten może wydawać się niewielki, nie daj się zwieść. Może to oznaczać różnicę między tym, że klient widzi Twoją witrynę w dół, czy nie. SiteGround słynie z szybkiego czasu połączenia. Są bardzo uczciwi w kwestii oprogramowania do szybkości. Być może najbardziej znaczącym oprogramowaniem, z którego korzystają, jest PHP 7. Były to pierwsze serwisy hostingowe stron internetowych, które go używały i stale nadążają za najnowszą technologią prędkości.

Prędkość GoDaddy vs SiteGround ma jednego wyraźnego zwycięzcę. SiteGround jest znacznie szybszy i bardziej wydajny dzięki swojej dostępności. Fakt, że SiteGround stara się być na bieżąco z najnowszymi technologiami, czyni go jeszcze bardziej niezawodnym. Jestem bardzo pewny stosunku SiteGround do szybkości i czasu pracy.

Hosting WordPress

Chcę wspomnieć o WordPress, ponieważ istnieje duża liczba stron internetowych, które obecnie korzystają z WordPress. Jeśli możesz znaleźć witrynę do budowania stron internetowych, która jest kompatybilna z twoim hostingiem, znajdziesz idealne lekarstwo na dobrą stronę internetową.

Zawsze ważne jest, aby spojrzeć na debatę GoDaddy kontra SiteGround WordPress. Przyjrzę się ich cechom i cenom.

GoDaddy nie ma żadnych konkretnych planów dotyczących WordPress. Oznacza to, że nie mają dodatkowych funkcji ułatwiających hosting WordPress. Otrzymujesz ten sam uniwersalny hosting, którego można użyć do dowolnego innego narzędzia do tworzenia witryn lub do utworzonej witryny.

to nie jest zła rzecz. Będziesz miał wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do hostowania swojej witryny WordPress za pomocą GoDaddy.

SiteGround jest zalecany jako jedna z trzech najlepszych usług hostingowych, których powinieneś używać z WordPress. Mają plan przeznaczony tylko dla WordPress. Ten plan zapewnia ogólnie o wiele większą obsługę użytkowników WordPress.

SiteGround śledzi wszelkie aktualizacje WordPress, więc nie będziesz musiał ręcznie aktualizować usługi hostingowej, gdy WordPress wprowadzi zmiany. Zapewniają także różne opcje i funkcje obsługi klienta.

Aby zainstalować WordPress na zapleczu SiteGround, wystarczy tylko jedno kliknięcie.

Jeśli chcesz, aby Twoja witryna WordPress była tak niesamowita, jak to możliwe, SiteGround musi być dla Ciebie opcją. Mają najlepsze funkcje i stale starają się wyjść poza swoje relacje z WordPress.

GoDaddy vs SiteGround WordPress powinien zostać ponownie przesłuchany, jeśli szukasz tańszych cen. GoDaddy może być tańszy, ponieważ kupowałbyś podstawowy plan witryny.

Jeśli chcesz zmienić swoją witrynę na WordPress, możesz użyć SiteGround, aby Ci w tym pomóc. Sprawdź ten film, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Który jest najlepszy wśród SiteGround vs. GoDaddy: Nasz wniosek

Myślę, że SiteGround jest tutaj wyraźnym zwycięzcą i myślę, że się zgodzisz. Chociaż możesz mieć ochotę na niższe ceny GoDaddy, jest to tańszy produkt. Jeśli chcesz mieć dobrą witrynę długoterminową, SiteGround jest po prostu bardziej niezawodny. Lepsze prędkości połączenia i czas pracy to to, za co chcę zapłacić za hosting.

Logo HostGator

Nasz najlepszy hosting hostingowy:
Uzyskaj najwyżej oceniany hosting za tak niewiele, jak
2,64 USD miesięcznie

StartBloggingOnline.com zatwierdził hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map