Zarządzany hosting WordPress: najlepsze usługi, recenzje, porównania i nie tylko!

Czy potrzebujesz zarządzanego hostingu WordPress dla swojej witryny? Gdy dopiero zaczynasz, hosting współdzielony lub w chmurze może być wszystkim, czego potrzebujesz.


Jednak kiedy nadejdzie czas, aby poważnie zająć się biznesem online, może być również czas na rozważenie aktualizacji…

Wielu hostów zdało sobie sprawę z tego, że systemy zarządzania treścią są modne. Spośród nich niekwestionowanym królem CMS jest WordPress. Zarządzane opcje hostingu zapewniają sprzęt i oprogramowanie, które lepiej nadają się do obsługi CMS przy maksymalnej wydajności.

Dzisiaj pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej witryny. Będziemy przyglądać się kilku opcjom i oceniać je na podstawie ich zdolności do uruchamiania WordPressa, ceny, opcji przechowywania i innych. Powinniśmy zaczynać?

Podział tabeli porównawczej

Jeśli chodzi o zarządzany hosting WordPress, zawsze masz na uwadze cztery aspekty: ceny, instalacje witryny, limity odwiedzających i przestrzeń dyskową.

Zarządzane recenzje hostingu wordPress

Logo HostPapaHostpapa jest na szczycie stosu, jeśli chodzi o w pełni funkcjonalne hosty. Tam oferty WordPressa nie są czymś, z czego można szydzić. Mają trzy proste poziomy z dużymi zasobami i wieloma funkcjami.

Hostpapa skonfigurował najlepiej zarządzaną w branży usługę hostingową WordPress, aby ładować strony szybciej niż przeciętnie. W połączeniu z potężnymi serwerami CDN, serwerami „o niskiej gęstości” i warstwami buforującymi obiecują dwukrotny wzrost prędkości.

Zarządzanie witryną za pośrednictwem Hostpapa jest proste. Konfiguracja na zwykłych stronach Hostpapa jest prosta i jeszcze łatwiejsza. Korzystając z opcji Szybkie łącza, możesz łatwo zainstalować wszystkie swoje ulubione funkcje WordPress innych firm. Masz dostęp do e-maili i domen. Otrzymasz automatyczne kopie zapasowe, bezpłatną migrację z hostów zewnętrznych i całą wygodę związaną z korzystaniem z Hostpapa. Istnieją trzy główne plany WordPress i chociaż mają one ograniczenia liczby odwiedzających, ta wada jest równoważona przez świetne ceny. Nie wspominając o tym, że masz dostęp do wielu innych standardowych funkcji, o których mówimy w naszej recenzji HostPapa. Rozwiązania e-commerce, najwyższy czas sprawności, doskonała obsługa klienta i wiele więcej. Plany cenowe są bardzo proste:

Plan początkowy:

 • 5,95 USD / miesiąc
 • 1 instalacja
 • 25 000 odwiedzin / miesiąc
 • 50 GB miejsca na dysku

Standardowy plan:

 • 7,95 USD / miesiąc
 • 2 instalacje
 • 200 000 odwiedzin / miesiąc
 • 150 GB miejsca na dysku

Plan biznesowy:

 • 9,95 USD / miesiąc
 • 3 instalacje
 • 500 000 odwiedzin / miesiąc
 • Nieograniczone miejsce na dysku

Jeśli chodzi o uzyskanie jak największej wartości za dolara, trudno będzie znaleźć hosta, który oferuje więcej niż Hostpapa.

Połączenie zarządzanego WordPressa i dedykowanego hostingu w chmurze. Każdy użytkownik otrzymuje własny wirtualny prywatny serwer, więc drenaż zasobów dostarczany przez hosting współdzielony nie stanowi problemu. Oprócz dedykowanego sprzętu, WP Oven oferuje wiele standardowych funkcji:

Obsługa szerokiej gamy tematów i wtyczek, zintegrowanych rozwiązań rozliczeniowych, klonowania i synchronizacji witryn, analiz w czasie rzeczywistym i statystyk witryn, kopii zapasowych witryn, wbudowanych zapór ogniowych i skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.

WP Oven oferuje nawet nieograniczoną liczbę witryn. Istnieją inne ograniczenia wbudowane w plany cenowe (takie jak ograniczenia liczby odwiedzających), ale przynajmniej są hojne dla witryn. Mówiąc o tych planach, jest ich sześć: małe, mikro, osobiste, profesjonalne, biznesowe i agencyjne.

Każdy plan zapewnia bezpłatny e-mail i część tych zasobów VPS. Prawdziwa różnica polega na tym, ile otrzymasz za każdy poziom:

Darmowa domena z hostingiem

Malutki:

 • 19,95 USD / miesiąc
 • Nieograniczone strony
 • 25 000 odwiedzin / miesiąc
 • 10 GB miejsca na dysku

Mikro:

 • 29,95 USD / miesiąc
 • Nieograniczone strony
 • 50 000 odwiedzin / miesiąc
 • 20 GB miejsca na dysku

Osobisty:

 • 39,95 USD / miesiąc
 • Nieograniczone strony
 • Nieograniczone wizyty / miesiąc
 • 40 GB miejsca na dysku

Profesjonalny:

 • 79,95 USD / miesiąc
 • Nieograniczone strony
 • Nieograniczone wizyty / miesiąc
 • 80 GB miejsca na dysku

Biznes:

 • 149,95 USD / miesiąc
 • Nieograniczone strony
 • Nieograniczone wizyty / miesiąc
 • 160 GB miejsca na dysku

Agencja:

 • 299,95 USD / miesiąc
 • Nieograniczone strony
 • Nieograniczone wizyty / miesiąc
 • 320 GB miejsca na dysku

Jeśli chodzi o hosty specjalizujące się tylko w WordPress, WP Oven jest jednym z najlepszych.

Globalna sieć z wieloma lokalizacjami hostingowymi? Potężny CDN z siedmioma międzynarodowymi centrami danych? Błyskawiczne czasy ładowania strony dla wszystkich odwiedzających? Mówimy o Kinsta, zarządzanej opcji hostingu, która szczyci się wysoką wydajnością.

Na swojej stronie prezentują imponujące statystyki. 5 miliardów żądań HTTP miesięcznie. 75 terabajtów transferu danych miesięcznie. Mediana czasu reakcji wynosząca 9 minut w przypadku biletów pomocy technicznej. To wszystko oprócz niektórych atrakcyjnych funkcji użytkownika.

najlepszy hostingSą usługą w pełni zarządzaną, co oznacza, że ​​zajmują się wszystkimi drobiazgami WordPress. Oferują bezpłatne migracje witryn hostowanych gdzie indziej. Mają codzienne kopie zapasowe, narzędzia programistyczne, doskonałe opcje zabezpieczeń itp.

Być może jednak najbardziej atrakcyjną cechą jest to, że oferują nieograniczoną liczbę odwiedzin i odsłon. Bez ograniczeń tylko dlatego, że Twoja strona staje się popularna, i bez dodatkowych opłat za dodatkowy ruch. Pobierają opłatę za przepustowość i to wszystko.

Obejmują cztery różne biznesplany. Każda z nich różni się pod względem ceny, liczby dostępnych witryn, przestrzeni dyskowej i przepustowości. Plany są drogie (zaczynają się od 100 USD / miesiąc do 400 USD / miesiąc), ale usunięcie ograniczenia odwiedzających może być opłacalne dla niektórych użytkowników.

Najlepszy darmowy hosting stron internetowychOpcja hostingu WordPress projektanta. FlyWheel zbudował swoją platformę z myślą o kreatywnych profesjonalistach. Możesz rzucić okiem na ich stronę główną i przekonać się, że są na bieżąco z trendami w projektowaniu stron internetowych. Same elementy wizualne nie są jednak świetną usługą hostingową, co wyróżnia FlyWheel?

W często zadawanych pytaniach przedstawiają podstawowe informacje. Są to usługi tylko WordPress. Zauważają, że oznacza to, że ich platforma działa szybko, płynnie i specjalnie dla stron WordPress.

Według ich szacunków czas działania witryn FlyWheel wynosi 99,9%. Mają także dedykowane zasoby dla wszystkich klientów, więc nie ma problemów z udostępnianiem hostingu, które mogą wystąpić w innym miejscu.

Oferują bezpłatną migrację, jeśli masz witrynę, która jest już hostowana na innej platformie. Obsługują również 24/7, niestandardowy panel sterowania i narzędzia przepływu pracy zaprojektowane z myślą o projektantach. Ale co z samymi planami?

Istnieją trzy plany dla pojedynczej lokalizacji i dwa dla hurtowni. Podobnie jak wiele innych usług, ograniczają one przepustowość, miesięcznych użytkowników, miejsce na dysku i inne zasoby.

FlyWheel ma również niestandardowe plany dla użytkowników, którzy potrzebują więcej zasobów. Jak zwykle w przypadku takich planów, musisz do nich zadzwonić, aby dowiedzieć się więcej o niestandardowych cenach.

Pressidium twierdzi, że jest pięciogwiazdkową usługą premium, jeśli chodzi o hosting WordPress. Opcje planu pokazują, że mają wiele do zaoferowania. Istnieje tak zwana „architektura korporacyjna”, ich platforma Pressidium Pinnacle. Zasadniczo dostosowali wszystko, aby uruchomić WordPress w najbardziej wydajny sposób.

Jak to ujęli, zespół:

„Wbudowany [Pressidium] z technologiami i systemami w skali internetowej specjalnie zoptymalizowanymi pod kątem zapewnienia niesamowitej prędkości, niezrównanej dostępności i czasu działania WordPress.”

Uznali, że ponieważ system nie ma pojedynczego punktu awarii, jest odporny na ataki. Pozwala to również zachować dostępność witryny bez względu na wszystko. Jest połączony ze wszystkimi skalowalnościami, opcjami tworzenia kopii zapasowych i automatyczną aktualizacją, której można oczekiwać od zarządzanego dostawcy WordPress.

Co zyskujesz ze wszystkimi gwarancjami Pressidium? W sumie jest pięć planów. Każda jest dość droga. Każde z nich ogranicza liczbę odwiedzających. Żaden nie oferuje adresu e-mail. Żadne nie oferują żadnych usług rejestracji domen.

Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca, istnieje również rozwiązanie dla przedsiębiorstw. Więcej instalacji, większy ruch, więcej wsparcia itp. Musisz zadzwonić, aby uzyskać wycenę, więc możesz się założyć, że jest znacznie droższa.

Zasadniczo Pressidium to potężna platforma, ale brakuje jej podstaw, które mogłyby sprawić, że byłaby to najlepsza opcja hostingu zarządzanego.

Nadal nie możesz zdecydować, który host jest dla Ciebie? Bez obaw! Wystarczy spojrzeć na nasz numer 1:

Pressable to jedna z usług specjalizujących się w hostingu WordPress. Czy to oznacza, że ​​ich oferta jest ograniczona do nauki? Z pewnością mówią dobrą grę. Pressable wykonuje automatyczne aktualizacje funkcji bezpieczeństwa i dodatków. Mówią, że zoptymalizowali swoją platformę, aby błyskawicznie uruchamiać witryny WordPress. Oferują także skalowanie ruchu w przypadkach, w których codziennie pojawia się więcej szumów niż zwykle.

Każdy plan WordPress obejmuje sieć dostarczania treści. Oferują codzienne kopie zapasowe, witryny pomostowe i dedykowaną obsługę WordPress. Po stronie bezpieczeństwa platforma ma funkcję wykrywania włamań oraz skanowania i usuwania złośliwego oprogramowania.

Planowanie cen nie jest ani najtańsze, ani najdroższe. Poziom podstawowy to 20,83 USD miesięcznie i oferuje do pięciu witryn. Średni plan obejmuje dziesięć witryn, które zjadły 37,50 USD / miesiąc. Najwyższa cena to 75,00 USD, co pozwala na utworzenie do 20 witryn.

Jeśli chcesz wyjść poza to, Pressable ma również plany najwyższego poziomu dla poważniejszych użytkowników sieci. Poziom agencji wynosi 135,00 USD / miesiąc i oferuje 30 witryn. Poziom VIP pozwala zarządzać ponad 100 witrynami za 750 USD / miesiąc.

Ponieważ jest to host specyficzny dla WordPress, jest fabrycznie zainstalowany. Jeśli chodzi o przesyłanie treści i zarządzanie witryną, doświadczenie jest dobre. Obsługa klienta jest responsywna, a platforma jest solidna dookoła.

Więc jaka ocena Mars Pressable? Brak domen i poczty e-mail to ogromny minus. Następnie na każdym planie nakładane są ograniczenia odwiedzających. 60 000 na planie podstawowym, 200 000 na planie średnim i 400 000 na wysokim poziomie. Z planem Agencji otrzymujesz 600 000. Plan VIP oferuje 5 000 000.

To więcej niż w przypadku niektórych hostów, ale po co w ogóle ograniczać użytkowników? Inne usługi nie są tak skąpe, jeśli chodzi o ich zasoby, i możesz chcieć spojrzeć na jedną z nich jako ostateczną opcję.

Logo SiteGroundKolejna w pełni funkcjonalna usługa hostingowa zanurzająca palce w stawie WordPress. SiteGround ustawił się na przyjaznym dla początkującego końcu skali trudności. Oferują one znacznie inne wrażenia niż te, które można uzyskać w witrynie z mocą, takiej jak DreamHost.

Na początek oferują trzy osobne plany WordPress, w całkiem rozsądnych cenach. Plan StartUp wynosi 3,95 USD / miesiąc. Plan GrowBig kosztuje 7,95 USD / miesiąc. Plan GoGeek wynosi 14,95 USD / miesiąc. Są to niestety stawki wprowadzające, więc spodziewaj się, że po kilku miesiącach zapłacisz standardową cenę. 9,95 USD dla StartUp, 14,95 USD dla GrowBig i 29,95 USD dla GoGeek.

Każdy plan oferuje „niezbędne funkcje WordPress”. Plan GrowBig dodaje „funkcje WordPress premium”. Plan GoGeek wprowadza „fajne funkcje WordPressa”, aby osłodzić pulę.

Co to wszystko znaczy? Najważniejsze cechy są właśnie takie. Darmowa domena, usługi instalacji i przesyłania WP. Otrzymujesz codzienne kopie zapasowe i wybór lokalizacji serwera, której chcesz użyć. Niezbędne są również: wysoka dostępność, konta e-mail i wsparcie 24/7.

Funkcje premium dodają SuperCachera, 30 kopii zapasowych, priorytetowe wsparcie i roczny Wildcard SSL za darmo. Tak zwane funkcje geeky obejmują etapowanie 1-kliknięciem, serwer z mniejszą liczbą kont, wstępnie zainstalowany Git i bezpłatną zgodność PCI. Na razie w porządku. Co jest wadą?

SiteGround nalega na ograniczenie użytkowników przy niewielkiej ilości miejsca i miesięcznych limitach odwiedzających. W przypadku planu StartUp otrzymujesz 10 GB miejsca na dysku i 10 000 odwiedzających miesięcznie. GrowBig zapewnia 20 GB miejsca na dysku i 25 000 odwiedzających miesięcznie. GoGeek zapewnia 30 GB miejsca na dysku i 100 000 odwiedzających.

To bogata w funkcje usługa. Jeśli jednak chcesz uruchomić poważną witrynę z dużą liczbą odwiedzających, SiteGround może nie być najlepszą opcją.

Logo DreamHostByć może słyszałeś już o DreamHost z ich udostępnionych i dedykowanych opcji hostingu.

Są bardziej zaawansowaną usługą, a korzystanie z ich platformy będzie wymagało pewnych umiejętności internetowych.

Jeśli jednak jesteś wystarczająco bystry, aby w pełni go wykorzystać, DreamHost ma wiele do zaoferowania.

Usługa hostingowa zarządzana przez WordPress, zatytułowana „DreamPress”, obsługuje wszystkie nudne rzeczy. Aktualizacje Core CMS, aktualizacje wtyczek i inne są zautomatyzowane. DreamPress ma wstępnie zainstalowany WordPress, więc nie ma problemów z konfiguracją CMS. DreamHost dostroił system pod kątem „optymalnej wydajności”. Nawet podstawowy plan zapewnia wysoki poziom bezawaryjności i nieograniczoną przepustowość.

Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych funkcji usługi DreamHost. Zlikwidowali wiele ograniczeń, które można znaleźć w przypadku innych hostów. Nie ma ograniczeń liczby odwiedzających miesięcznie. Otrzymujesz 30 GB standardowego miejsca na dysku SSD. Możesz używać dowolnego motywu i dowolnych wtyczek bez żadnych ograniczeń.

DreamHost umożliwia konfigurowanie własnych kont e-mail. Dają ci również własną domenę, dzięki czemu Twoja strona będzie możliwie najbardziej profesjonalna. Jeśli zamierzasz prowadzić jakąkolwiek sprzedaż, opcje e-commerce są częścią usługi wraz z prywatnym wsparciem IP i SEO.

Platforma hostingowa ma również podwyższone zabezpieczenia. DreamPress zawiera zaporę ogniową WordPress, która chroni przed wieloma rodzajami ataków online. System automatycznie wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie. Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem próbującym zoptymalizować WordPress, DreamHost jest bardzo solidną opcją, której nie powinieneś przeoczyć.

Ci faceci obiecują poziom usług oferowany przez dużą markę. Promują swoje zaangażowanie w „skalowalność” i twierdzą, że każda witryna, którą prowadzą, będzie miała zasoby potrzebne do dalszego rozwoju.

Rzucają dużo w ciebie swoim boiskiem. To doświadczona firma z ponad dziesięcioletnim zarządzaniem hostingiem. Platforma ma wiele „redundancji”, które zapewniają, że będziesz mieć podstawową usługę bez względu na wszystko. Oferują codzienne kopie zapasowe, aby zapewnić, że twoja witryna będzie zawsze możliwa do odzyskania. Istnieje wiele narzędzi programistycznych i mnóstwo drobnych poprawek, które zapewnią, że Twoja strona działa najlepiej, jak to możliwe.

Jak dobrze działa usługa? Najpierw musisz polować na stronie, aby dowiedzieć się, gdzie są dostępne opcje cenowe. Zamiast wyświetlać je z góry, musisz kliknąć nawigację po banerach, aby wyświetlić plany. Być może dlatego, że są tak drogie. Nawet podstawowy poziom Neutrino wynosi 99 USD / miesiąc i od tego momentu rośnie. Poziom Enterprise wynosi 1 999 USD / miesiąc. Opcja VPS-2 + wynosi 2249 USD / miesiąc.

Dzięki tym planom otrzymujesz sporo pieniędzy. Plany wyższego poziomu oferują dużo miejsca na dysku i przepustowości. Masz możliwość zarządzania wieloma witrynami. Możesz użyć ich sieci dostarczania treści. W tle masz także Amazon S-3 zasilający rzeczy. Ta infrastruktura usług internetowych oznacza, że ​​Twoja witryna będzie działała płynnie częściej niż nie.

Podobnie jak WP Engine, nie ma wsparcia dla aplikacji Windows lub Linux. Liczba wtyczek WordPress, których możesz użyć, jest jednak dość wysoka, co jest miłe. Dostępny jest tryb przejściowy, który pozwala wstępnie budować części witryny bez wpływu na całość. Istnieje również wiele zintegrowanych zabezpieczeń zapewniających bezpieczeństwo danych. To dobra usługa, na którą napotykają ograniczenia i wysokie ceny.

Logo WPEngineCi faceci oferują trochę wszystkiego ze swoimi usługami. Mają silną bazę użytkowników i twierdzą, że mają sporo do roboty. Jako zarządzany host WordPress jest wstępnie zainstalowany na ich platformie. Podczas pierwszej konfiguracji konta możesz podać dane logowania i rozpocząć pracę z systemem CMS.

Zapewniają poziom łatwości i funkcjonalności, którego można oczekiwać od zarządzanego hosta. Tworzenie postów i wprowadzanie zmian w witrynie jest proste. WP Engine jest kompatybilny z wieloma wtyczkami WordPress, co jest świetne. Niestety nie pozwalają na żadną kompatybilność z dodatkami opartymi na systemie Windows lub Linux.

Aby to zrekompensować, zautomatyzowali wiele funkcji, które powodują, że użytkownicy wdrażają aplikacje innych firm. Kopie zapasowe witryny to jedna z takich funkcji, które występują codziennie. Istnieją również różne dodatki na platformie WP Engine, które są mile widziane. Evercache, który umożliwia szybkie ładowanie stron, jest jednym z moich ulubionych. Istnieje również obszar przejściowy, który umożliwia dostosowanie strony w trybie podglądu.

Wszystkie doskonałe funkcje, które sprawiają, że braki w WP Engine są o wiele bardziej oczywiste. Na początek plany mają znacznie wyższe ceny niż inne opcje. Najbardziej podstawowy, osobisty, to 29 USD / miesiąc. Średni plan, Enterprise, wynosi 249 USD / miesiąc. W planach zaawansowanych nie ma nawet cen.

Plany niższego poziomu mają ograniczone zasoby. Tylko 10 GB miejsca w abonamencie podstawowym, z dopuszczalnymi 25 000 miesięcznymi wizytami. Na dodatek nie podają żadnych kont e-mail ani domen. Nie będziesz mógł zaparkować swojej witryny w jednej z jej subdomen. Nie jest to najgorsza usługa, ale na pewno są lepsze opcje.

Podsumowując, ten film przedstawia dla Ciebie tę metodę hostingu:

Wniosek

Istnieje wiele opcji hostingu, a także wiele usług zarządzanych tylko przez WordPress, które są warte obejrzenia. W szczególności WP Oven i Kinsta naprawdę otwierają nowe perspektywy tym, co mają do zaoferowania.

Jeśli chodzi o świetny hosting o doskonałej wartości, Hostpapa wciąż jest numerem jeden. Ich hosting WordPress konkuruje z dowolną inną opcją na liście, ale stanowi tylko ułamek ceny innych usług.

Ponadto masz dostęp do wszystkich innych znanych nazwisk, które pochodzą z używania Hostpapa. O ile jedna z pozostałych usług nie oferuje konkretnej funkcji potrzebnej dla witryny WordPress, najlepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się na jeden z niedrogich planów Hostpapa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map