Ako zvýšiť mieru konverzie: Vylepšite konverzie webových stránok teraz!

Dosahuje váš web značnú návštevnosť, ale nedokážete z týchto návštevníkov urobiť zákazníkov?


Možno robíte veci zle alebo môžu existovať veci, ktoré nerobíte správne, alebo si ani nie ste vedomí spôsobov, ako zvýšiť mieru konverzie na svojom webe..

Tu uvedený infographic by vám mal pomôcť zoznámiť sa s jednoduchými, ale účinnými spôsobmi, ako zvýšiť mieru konverzie.

Tu je návod, ako zvýšiť mieru konverzie

Zvýšte mieru konverzie

 1. Vylepšite dizajn svojich stránok, navigáciu a architektúru
 2. Použite responzívny alebo mobilný webový dizajn
 3. Zamerajte sa na správne publikum a masívne zlepšite konverziu
 4. Vytvorte si svoje osobné kupujúce
 5. Poskytujte relevantný a pútavý obsah
 6. Implementujte testovanie A / B s cieľom zvýšiť mieru konverzie
 7. Píšte lákavé titulky
 8. Využite dôraznú výzvu na konanie
 9. Optimalizujte formuláre na zachytenie olova
 10. Využite sociálne siete
 11. Zahrňte pozitívne posudky a recenzie

Ako zvýšiť mieru konverzieInfographic s láskavým dovolením StartBloggingOnline.com

Ako zvýšiť mieru konverzie

Nie je nič zlé na tom, aby bol váš web, najmä vstupná stránka, atraktívny. To je dokonca nevyhnutné na upútanie pozornosti vašich potenciálnych zákazníkov. Len sa uistite, že rýchlosť načítania vašich stránok sa tak nespomalí.

Je tiež dôležité uistiť sa, že je ľahké prechádzať webom. Ponuky a prepojenia by mali byť jasne rozmiestnené. Rozloženie a farby by nemali byť mätúce. Tlačidlá a odkazy by mali byť ľahko rozpoznateľné a kliknite na ne.

Používatelia by sa podľa možnosti nemali viac posúvať nižšie, aby videli najdôležitejší obsah stránky. Všetko dôležité by už malo byť na vrchole prezentácie. Odkazy na stránky produktov, tlačidlá na registráciu a zvýraznené ponuky alebo ponuky by mali byť ľahko viditeľné.

Na svojej domovskej stránke navyše obmedzte rozptýlenie. Ak je to možné, vyhnite sa tomu, aby sa na vašej vstupnej stránke zobrazovali reklamy a animované obrázky alebo oznámenia tretích strán.

Je fakt, že viac používateľov internetu je v súčasnosti mobilných používateľov, takže má zmysel len to, aby boli vaše stránky vhodné na mobilné prehliadanie. Očakáva sa, že v priebehu rokov sa bude zväčšovať priepasť medzi používateľmi mobilných a stolných počítačov..

Podnik, ktorý odmieta uľahčiť zákazníkom mobilný internet, je takmer neúspešný!

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie výnosných výklenkov
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

Musíte byť jasní a konkrétni s cieľovým trhom. Musíte sa zoznámiť s cieľovými kupujúcimi a uvedomiť si ich potreby, želania a záujmy. Nezabudnite tiež ponúknuť obsah, s ktorým môžu ľahko súvisieť. Naplňte podrobnosti, fakty a nuansy, ktoré podporujú spojenia.

Obsah záleží a záleží na ňom. Uistite sa, že ponúkate obsah, ktorý nie je určený iba na spotrebu vyhľadávacích nástrojov. Váš obsah by mal zapojiť skutočných ľudí, pretože by mal byť čitateľný, relevantný a svieži, okrem obvyklých strategicky umiestnených relevantných kľúčových slov a autoritatívnych odkazov. Malo by byť napísané tónom a jazykom, ktorý vyhovuje cieľovej skupine.

Testovanie A / B alebo split testovanie je jednou z najvýhodnejších metód na zlepšenie konverzných pomerov. Je len poľutovaniahodné, že ich veľa nevyužíva veľa spoločností. Štúdia o miere konverzie spoločnosťou Econsultancy hovorí, že iba 44% spoločností používa testovanie A / B na optimalizáciu svojho marketingu a prevádzky..

Formy snímania s dlhým olovom majú tendenciu zastrašovať zákazníkov. Preto musí byť krátky a jednoduchý. Napríklad formulár na registráciu účtu, ktorý vyžaduje veľa detailov, vrátane identifikačných čísiel daní alebo čísel sociálneho zabezpečenia, ľahko odvedie potenciálnych zákazníkov preč..

Ak je nevyhnutné mať dlhý formulár, zvážte vytvorenie dvojstupňového procesu alebo nechajte zákazníka vyplniť všetky ostatné podrobnosti po vytvorení účtu. Okrem toho pomáha využívať rozbaľovacie ponuky a začiarkavacie políčka.

Nezabudnite využiť silu sociálnych médií. Platformy sociálnych sietí vám umožňujú osloviť viac potenciálnych zákazníkov a nadviazať dôveru. Je tiež vhodné umožniť zákazníkom zaregistrovať sa alebo sa prihlásiť na vaše stránky alebo internetový obchod pomocou ich užívateľského mena a hesla pre sociálne médiá.

Okrem toho prinútite zákazníkov, aby konali ako vaši jemní inzerenti tým, že im umožnia zdieľať ich nákup (z vášho obchodu) na Twitteri, Facebooku a ďalších platformách sociálnych médií..

Doména zadarmo s hostingom

Dokonca ani tí, ktorí sú zvyčajne skeptickí v súvislosti s informáciami zverejnenými online, neodmietajú ľahko zákaznícke posudky alebo recenzie zverejnené na webových stránkach. Preto veľmi pomáha uverejňovať recenzie alebo komentáre, ktoré vyjadrujú priaznivú spätnú väzbu alebo dokonca pochvalu.

Môžu pomôcť vytvoriť pocit dôvery. Ak je to možné, tieto komentáre môžu byť spojené s účtami sociálnych médií tých, ktorí ich poskytujú, aby slúžili ako dôkaz toho, že tieto zákaznícke posudky nie sú vymyslené..

Nízka miera konverzie je problémom, s ktorým sa stretávajú mnohé online spoločnosti. Je však dôležité zdôrazniť, že existujú veci, ktoré sa dajú urobiť, aby sa tento problém vyriešil. Tieto metódy zvyšovania miery konverzie nie sú ani komplikované alebo pokročilé riešenia, ktoré si vyžadujú značné dodatočné výdavky. Väčšina majiteľov firiem by mala byť schopná ich implementovať a zvýšiť mieru konverzie bez prílišných problémov.

zdroje

 • https://searchengineland.com/3-crazy-ppc-cro-hacks-boost-conversion-rates-right-now-220497
 • https://www.truconversion.com/blog/conversion-rate-optimization/100-crazy-cro-hacks-to-boost-conversion-rate-right-now/
 • https://neilpatel.com/blog/8-techniques-thatll-double-your-google-adwords-conversion-rate/
 • https://econsultancy.com/why-are-conversion-rates-so-low-infographic/
 • https://www.elegantthemes.com/blog/tips-tricks/10-simple-hacks-to-boost-ecommerce-conversions-immediately
 • https://wearegrow.com/increase-website-conversion-rates/
 • https://www.comscore.com/Insights/Blog/Number-of-Mobile-Only-Internet-Users-Now-Exceeds-Desktop-Only-in-the-U.S
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map