4 geriausios „BlueHost“ alternatyvos 2020 metams ir vėliau

„bluehost“ alternatyvosAr jūs ieškote „Bluehost“ alternatyvos savo tinklaraščiui ar svetainei laikyti? Vien todėl, kad „Bluehost“ yra vienas populiariausių prieglobos paslaugų teikėjų ten, dar nereiškia, kad jis yra idealus pasirinkimas jums.


Ilgą laiką „Bluehost“ buvo ypač populiari tarp žmonių, norinčių kurti tinklaraštį, tačiau šiandien viskas taip pasikeitė. Pasikeitė paslaugų kokybė, o kiti prieglobos paslaugų teikėjai pagerino savo žaidimą ir daugeliu aspektų pralenkė „Bluehost“, pavyzdžiui, patobulintas savybes ir saugumą..

Ieškodami greitos, patikimos ir tvarios interneto prieglobos paslaugos, pasirinkimo galimybių gali būti daug. Kaip jūs nustatote geriausią alternatyvą?

Norėdamas padėti išsirinkti geriausią variantą, aš padariau tau koją ir išnagrinėjau populiariausias „Bluehost“ alternatyvas rinkoje, norėdamas ištirti jų veikimą, planus ir savybes..

„HostGator“ logotipas

Mūsų pasirinktas žiniatinklio prieglobos numeris 1:
Gaukite geriausios prieglobos paslaugas tiek, kiek
2,64 USD per mėnesį

„StartBloggingOnline.com“ patvirtinta priegloba

Kodėl „BlueHost“ alternatyvos?

Ilgą laiką „Bluehost“ buvo pagrindinis prieglobos paslaugų teikėjas, kurį „WordPress“ rekomendavo savo klientams ir lankytojams. Taip buvo todėl, kad „Bluehost“ buvo vienas didžiausių tiekėjų, leidusių geriau aptarnauti „WordPress“ auditoriją. Atminkite, kad „WordPress.com“ yra nepriklausoma organizacija, tačiau labai pasitiki partneriais, tokiais kaip prieglobos įmonės, kad išplėstų jos galimybes.

Nepaisant įspūdingo šou, vykusio daugiau nei dešimtmetį, per pastaruosius porą metų „Bluehost“ reitingai smuko. 2018 m. „Alexa“ įvertino „Bluehost“ paslaugas 3,3 žvaigždutėmis, kurios buvo daug žemesnės už kitas, tokias kaip „A2 Hostingas“ ir „SiteGround“, kurios įvertino atitinkamai 3,8 ir 4,6 žvaigždutėmis. Kiti veiksniai, verčiantys žmones atsisakyti „Bluehost“, yra šie:

„Bluehost“ sutelkdami dėmesį į tiesioginį palaikymą, jie nutraukė el. Paštu pagrįstą palaikymą. Man pasirodė, kad tai sukelia stresą bandant išspręsti sudėtingesnes problemas, kurių nepavyko greitai išspręsti per pokalbį.

Jei nuspręsite naudotis „Bluehost“ paslaugomis, vienintelis jūsų pasirinktas pasirinkimas yra metinis planas. Tačiau vis tiek galite pasirinkti mokėti kas mėnesį. Pagrindinis planas kainuoja 2,95 USD / mėn., „Plus“ planas kainuoja 5,45 USD, o „Choice Plus“ planas pažymėtas 5,45 USD / mėn. Per visus metus. Tai gali pakenkti žmonėms, norintiems užsiprenumeruoti prieglobos paslaugą trumpesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, trims, šešiems ar devyniems mėnesiams..

Šiandien daugybė prieglobos paslaugų teikia lengvai naudojamus svetainių kūrėjus savo klientams, norintiems sukurti naujas svetaines ar pridėti savybių. Nepaisant akivaizdžios svarbos ir klientų poreikių statytojams, „Bluehost“ tokio neturi.

Atsiradus naujoms technologijoms, „Bluehost“ tampa pranašesnės įmonėms, kurios iš pradžių ieškojo jų įkvėpimo, nes „Bluehost“ remiasi senesne infrastruktūra, kuri gali būti nepatikima.

Geriausios „BlueHost“ alternatyvos 2020 m

„BlueHost“ alternatyvos

„SiteGround“ logotipasAr jūs ieškote prieglobos paslaugų teikėjo, greitesnio už „Bluehost“? Jei jūsų prioritetas yra greitis, „SiteGround“ yra viena geriausių „Bluehost“ prieglobos alternatyvų.

„SiteGround“ siūlo gerą darbo laiką ir įspūdingą svetainės įkėlimo greitį. Prieglobos paslaugų teikėjas sukūrė pažangias priemones, tokias kaip NGINX serverio technologiją ir „SuperCacher“ įrankį, kuris padalija svetainės talpyklą į kelis sluoksnius, kad padidintų greitį. Dėl naujoviškų įrankių, tokių kaip „Linux Container“ ir įmonėje sukurtų aktyvių stebėjimo technologijų, „SiteGround“ veikia geriau nei „Bluehost“..

Užuot pasikliauti sena infrastruktūra, kuriai naudojami mechaniniai diskai, „SiteGround“ naudoja naujausią „Hypertext Preprocessor“ (PHP) versiją ir kietojo kūno diską (SSD), kurie dar labiau padeda pagreitinti klientų svetaines..

„SiteGround“ savo klientams siūlo tris pagrindinius planus: „GoGeek“, „GrowBig“ ir „Startup“. Žemiausias planas – „StartUp“ – laikomas idealiu naujoms svetainėms, kurių mėnesinis lankytojų skaičius yra iki 10 000.

Nemokamas domenas su priegloba

Nors „StartUp“ planas leidžia jums priglobti tik vieną svetainę, tačiau tai yra idealus pasirinkimas planuojant pirmą kartą surengti svetainę ir vėliau pereiti prie „GrowBig“ ar „GoGeek“ plano, kad būtų galima naudoti sudėtingesnes funkcijas. Atminkite, kad nepriklausomai nuo jūsų pasirinkto plano, turėsite prieigą prie funkcijų, kurios užkerta kelią kenkėjiškiems kodams ir integruotos su turinio duomenų tinklais (CDN), kad svetainė būtų greičiau teikiama..

Šiame vaizdo įraše išsamiau apžvelgiami trys pagrindiniai „SiteGround“ planai:

Jei pasirenkate prieglobos paslaugų teikėją, protinga daug dėmesio skirti paramos paslaugoms. Jei palaikymas bus veiksmingas, išspręsti jūsų problemas bus lengva ir greita. „SiteGround“ įdėjo daug pastangų, kad jos palaikymas būtų informatyvus ir profesionalus.

Prieglobos teikėjas turi kelis palaikymo kanalus, kuriais klientai ir lankytojai gali naudotis norėdami gauti atsakymus į aktualias problemas. Galite pasirinkti sekti jos vadovus, skaityti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, siųsti užklausą palaikymo el. Paštu arba naudoti tiesioginius pokalbius.

Svarbios „SiteGround“ funkcijos

 • Greitas ir profesionalias palaikymo paslaugas
 • Aukščiausios kokybės infrastruktūra, įskaitant HTTP / 2 ir kietojo kūno diskus (SSD)
 • Integruotas šifravimas su saugos lizdo sluoksniu (SSL)
 • „SiteGround“ svetainių kūrėjas palengvina profesionalių svetainių kūrimą net neturint techninių skaičiavimo įgūdžių

A2 prieglobos logotipasKokia yra geriausia „Bluehost“ alternatyva „premium“ prieglobos paslaugoms? Vienas variantas, kuris yra aukštesnis už kitus, yra A2 prieglobos paslaugos. Bendrovė buvo įkurta 2001 m. Ir bėgant laikui pamažu tobulino savo paslaugas, kad taptų viena iš pirmaujančių prieglobos paslaugų teikėjų pasaulyje.

„A2 Hosting“ našumas yra pavyzdinis, jo veikimo laikas siekia 99,9%, o jo pateikimo greitis pasiekia įspūdingą 329 milisekundžių (ms) lygį. Jei pasirinksite „A2 Hosting Turbo Plan“, jūsų svetainė bus 20 kartų greitesnė už pramonės vidurkį.

„A2 Hosting“ siūlo tris pagrindinius hostingo planus: „Lite“ planą (žemiausias ir pigiausias variantas), „Swift“ eismo planą (vidutinis pasirinkimas) ir „Turbo planą“ (aukščiausią variantą). Šie trys planai padeda vartotojams pateikti patikimas alternatyvas, atsižvelgiant į jų prieglobos poreikius ir biudžetą. Visi planai yra su neribota saugykla, neribotu pralaidumu ir duomenų baze.

„Lite“ plane (žemiausia galimybė) vartotojams leidžiama priglobti tik vieną svetainę ir 25 rezervuotus domenus. Tačiau kiti du planai leidžia vartotojui priglobti daugiau svetainių ir siūlo papildomų pažangių funkcijų, tokių kaip vidiniai įrankiai ir įspūdingi tinkinimai. Skirtingų planų ypatybės padaro „A2“ prieglobą profesionalią ir linksmą.

Atidžiau pažvelgus į „A2 Hosting“ paaiškėjo, kad tai įmonė, kuri negaili jokių pastangų siūlydama profesionalų palaikymą savo klientams. Bendrovė naudoja kelis komunikacijos kanalus, kad užtikrintų, jog kiekvienas asmuo, turintis užklausą, gaus teisingą atsakymą. Galite pasirinkti palaikymą palaikydami tiesioginį pokalbį, tiesioginę telefono liniją ar el. Paštą.

Siekdamas užtikrinti optimalų savo svetainių saugumą, „A2 Hosting“ įdiegė daugialypį požiūrį, kuris neleidžia įsilaužėliams ir kenksmingiems kodams nutolti nuo jūsų svetainės. Pirma, įmonė naudoja serverio grūdinimą ir dvigubos brutaliosios jėgos aptikimą, kurie padeda užtikrinti, kad visi jūsų failai nebūtų apsaugoti nuo atakų

Bendrovė toliau naudoja modernią infrastruktūrą, pavyzdžiui, patobulintus saugos įrankius ir SSD, leidžiančius lengvai nustatyti grėsmes ir jas pašalinti. Ši moderni technologija yra labai svarbi siekiant apsaugoti jūsų duomenis ir paskyras, jei tai paveiktų vieną iš jūsų serverio svetainių.

Bendrovė toliau dirba su aukščiausio lygio saugumo teikėjais, siekdama palaikyti aktyvų priglobtų svetainių ir jose esančių duomenų saugumą. Pvz., „A2 Hosting“ dirba su „KeneCare“ plėtiniu ir „HackScan“, kad jūsų prieglobos paslaugoms būtų pridėtas dar vienas saugos lygmuo..

Svarbios A2 prieglobos savybės

 • Duomenų saugojimo SSD modelis, kuris leidžia pateikti greičiau ir sklandžiau
 • Unikalus optimizatorius, padedantis klientų puslapius įkelti greičiau
 • Nemokamas svetainių perkėlimas, padedantis sumažinti perėjimo iš kitų teikėjų į A2 prieglobą išlaidas
 • Lanksti 30 dienų pinigų grąžinimo politika, leidžianti prašyti grąžinti pinigus net pasibaigus laikotarpiui. Tačiau jei pagalba suteikiama po 30 dienų, grąžinamoji išmoka paskirstoma proporcingai.

„DreamHost“ logotipas„Dreamhost“ yra viena iš seniausių prieglobos paslaugų šiandien rinkoje, tai reiškia, kad ji siūlo tokio paties lygio patirtį kaip „Bluehost“. Tačiau „Dreamhost“ vystėsi sparčiau, kad užtikrintų, jog jos sistema ir operacijos atitinka kylančią pasaulinę paklausą.

Viena ryškiausių „Dreamhost“ savybių, kuri ją paverčia labiau nei „Bluehost“, yra jos pinigų grąžinimo politika. Nors „Bluehost“ siūlo griežtą 30 dienų pinigų grąžinimo politiką, „Dreamhost“ leidžia vartotojams išbandyti jos paslaugas 97 dienas. Tai yra ilgas laikas išbandyti daugumą funkcijų ir grąžinti pinigus, jei nesužavėtas.

Iš pirmo žvilgsnio „Dreamhost“ siūlomi prieglobos planai dėl išlaidų gali atrodyti nuviliantys. Tačiau jie teikia aukščiausio lygio paslaugas, kaip jie nurodo savo svetainėje. Pvz., Prieglobos veikimo laikas niekada nesiekia 99,9%, o jų planuose yra neribota prieglobos saugykla ir pralaidumas.

Mane ypač sužavėjo vienos „Dreamhost“ paskyros galimybė talpinti neribotus domenus. Jei planuojate įkurti kelias svetaines, tai yra puikus pasirinkimas, nes jums nereikia pirkti kelių paskyrų. Todėl, naudodamiesi aukščiausios kokybės paslaugomis, galite išlaikyti mažas išlaidas.

Klientų palaikymas „Dreamhost“ teikiamas keliais kanalais, kad kuo daugiau lankytojų ir vartotojų galėtų gauti greitą ir profesionalią pagalbą. Galite naudoti jų tiesioginių pokalbių portalą, norėdami tiesiogiai kalbėtis su klientų atstovu arba išsiųsti el. Laišką, kad gautumėte išsamesnį paklausimą.

Nors įmonė neturi tiesioginės telefono linijos, mane sužavėjo jos aktyvumas socialinėje žiniasklaidoje. Užuot siųsdavęs el. Laišką įmonei, pokalbio modelis, ieškantis pagalbos, yra užklausos paskelbimas „Twitter“ ir „Facebook“. Socialinė žiniasklaida taip pat padeda bendrauti su įmonės bendruomene ir greitai įvertinti, ar paslaugos yra geros.

Įspūdingi bruožai, pastebėti „Dreamhost“

 • Hostingas, siūlomas per SSD, greitesnius nei tradiciniai mechaniniai diskai
 • Ilga 97 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Galimybė talpinti neribotas svetaines vienoje „Dreamhost“ paskyroje
 • Pažangi privatumo apsauga naudojant patobulintą šifravimą, kurį siūlo „Let’s Encrypt SSL“

4. „GreenGeeks“

„GreenGeeks“ logotipas„GreenGeeks“ prieglobos planai leidžia kiekvienoje paskyroje talpinti neribotą kiekį svetainių. Tai yra puikus „Bluehost“ prieglobos patobulinimas, leidžiantis naudoti tik vieną svetainę.
Vykdydamas „GreenGeeks“ naudoja SSD saugyklą ir neriboja lankytojų, kurie gali apsilankyti, skaičiaus. Tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl intensyvaus eismo sezonų. Tai taip pat labai naudinga, jei norite greitai sukurti savo svetainės reitingą naudodamiesi SEO, nes paieškos sistemos naudoja greitį kaip vieną iš reitingo parametrų.

Jei jūsų svetainė šiuo metu yra priglobta kitoje vietoje, „GreenGeeks“ neima mokesčio už jos perkėlimą. Be to, jame naudojami tokie įrankiai kaip SSD RAID-10 saugojimas ir talpyklos kaupimas, kurie leidžia svetainę atkurti greitai ir patenkinti.

Nepaisant įspūdingo greičio, „GreenGeeks“ taip pat siūlo įspūdingą 99,9 proc. Tai reiškia, kad esate tikri, kad jūsų svetainė visada bus prieinama lankytojams ir klientams. Geras veikimo laikas ir greitas pateikimas taip pat yra svarbūs, norint geriau įsitraukti į jūsų svetainę.

Vienas iš dalykų, dėl kurio „GreenGeeks“ tampa viena geriausių „Bluehost“ alternatyvų, yra jo atsidavęs palaikymas. Bendrovė deda daug pastangų siekdama užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų greitą ir profesionalų atsakymą. Norėdami naudotis išsamesne užklausa, galite naudoti tiesioginį pokalbį, telefono paslaugas arba siųsti palaikymo el. Laišką.

Siekdama užtikrinti, kad vartotojai galėtų sužinoti apie prieglobą ir kuo daugiau naudos iš „GreenGeeks“, prieglobos įmonė taip pat palaiko atnaujintą žinių bazę tokiomis temomis kaip SSL, CloudFlare, migracija ir prieglobos sauga. Tai leidžia įsigilinti ir sužinoti apie paslaugas, kurių ieškote iš įmonės.

Populiariausios „GreenGeeks“ funkcijos, apie kurias turėtumėte žinoti

 • Nemokami SEO įrankiai jūsų skaitmeninei rinkodarai
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Neribotas pralaidumas ir duomenų saugojimas
 • Ekologiški duomenų centrai, padedantys sumažinti anglies pėdsakų prieglobos paslaugas, yra labai arti tų, kurias siūlo „Bluehost“.

Tačiau tai yra viena iš pigesnių „Bluehost WordPress“ alternatyvų, kuri ir toliau tvirtai siekia kokybės ir mažesnių įkainių. Tai, kad „GreenGeeks“ yra priglobta apie 400 000 svetainių, reiškia, kad jos gali sau leisti individualizuotą palaikymą, palyginti su „Bluehost“, turinčia daugiau nei 2 000 000 klientų.

Aukščiausių „Bluehost“ prieglobos alternatyvų palyginimas

Norėdami tiesiogiai palyginti galimas „Bluehost“ prieglobos alternatyvas, pateikiame lengvai skaitomą diagramą:

Apibendrinant

Nesvarbu, ar daug metų naudojatės „Bluehost“ paslaugomis, ar neseniai pastebėjote, kad jos paslaugos neteikia jums naudos, geriausia yra ieškoti alternatyvos, kuri geriau atitiktų jūsų prieglobos poreikius. Aukščiau pateiktoje „Bluehost“ apžvalgos alternatyvoje pateikiamos keturios įvairios paslaugos, padėsiančios jums puikiai pritaikyti jūsų svetainę ir garantuojančios lankytojams geresnę vartotojo patirtį..

Atminkite, kad ideali prieglobos paslauga nebūtinai turi būti aukščiausias planas. Greičiau galite pasirinkti žemesnį planą ir atnaujinti brangesnes parinktis, nes auga verslas, lankytojai ir auga pajamos.

Negalima tiesiog užstrigti su blogai veikiančiu interneto prieglobos paslaugų teikėju – ieškokite geriausios „Bluehost“ nemokamos alternatyvos rinkoje, kuri atitiktų jūsų poreikius.

„HostGator“ logotipas

Mūsų pasirinktas žiniatinklio prieglobos numeris 1:
Gaukite geriausios prieglobos paslaugas tiek, kiek
2,64 USD per mėnesį

„StartBloggingOnline.com“ patvirtinta priegloba

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map