Hosting24 Recenze: Ceny, hodnocení, plány hostování a další!

Hosting24 poskytuje spoustu funkcí, neomezené vše, dobrou podporu a také skvělou cenu. Pokud hledáte webhostingový plán, který vám poskytne nejvíce, podívejte se na tento přezkum24 hostingu, abyste zjistili, zda je pro vás to pravé.


Hosting24 byla založena v roce 2005 s cílem poskytnout hodnotu v webhostingové společnosti. Hosting 24 se rychle stal předním poskytovatelem sdílených, prodejních a VPS hostingových služeb. Jako součást skupiny Hostinger International LTD je Hosting24 akreditovaným registrátorem ICANN. To jim umožňuje registrovat doménová jména přímo a bez nutnosti procházet prodejce.

Hosting24 nabízí mnoho stejných funkcí jako jiné společnosti poskytující webhosting a je hrdé na to, že svým předplatitelům nabízí mnoho funkcí, které hledají za atraktivní cenu..

Mezi funkce patří bezplatná doména, vyhrazená adresa IP a neomezený přenos dat, neomezený webový prostor a neomezená šířka pásma. Jsou si tak jistí, že budete prodáni podle svých plánů, že si můžete první z nich vyzkoušet za jeden cent za první měsíc.

Pojďme se podívat na některé z našich 24 recenzí, které jsou jemnější.

Snapshot review of Hosting24

Hosting24 recenzí

S mnoha společnostmi zabývajícími se webhostingem může spousta dodatečných doplňků skutečně zvýšit vaše měsíční náklady. Hosting 24 obsahuje doplňky, které uvolňují některé z vašich rozpočtových dolarů, abyste získali některé z placených doplňků, na které byste se jinak nemuseli dívat..

Jejich provozuschopnost a zákaznická podpora jsou dobré, ale neměříme na konkurenty s podobnými cenami.

Připojte se ke školení ZDARMA

Chcete se dozvědět, jak sestavit 6 číselných autoritních stránek?

Připojte se k tomuto školení zdarma…

 • Konečně mají osvědčenou metodu k nalezení výnosných míst
 • Získejte přístup k spolehlivé metodě výzkumu klíčových slov
 • Naučte se, jak zadávat kvalitní obsah externě
 • Naučte se, jak vytvořit odkazy na bílý klobouk na vaše stránky bez bolesti hlavy

Hosting24 recenze klady a zápory

Hosting24 recenze

Zdarma doména na celý život

Web Hosting24 přitahuje kupce, který si uvědomuje hodnotu, funkcemi, jako je bezplatná doména pro život. Mnoho konkurentů si za to účtuje poplatek nebo vám po dobu trvání vaší smlouvy poskytují pouze bezplatnou doménu.

Neomezené e-maily

Pokud potřebujete e-maily pro více uživatelů, hostuje Hosting24 neomezené množství e-mailů bez dalších nákladů.

Více neomezených funkcí

24 Hosting vám poskytuje přístup SSH, vyhrazenou IP adresu, neomezený přenos dat a webový prostor a neomezenou šířku pásma.

Zákaznická podpora je nezávadná

Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, ale většinou mají tendenci reagovat pomalu, zejména o víkendech. I když je technická podpora velmi dobrá, mají tendenci být příliš povídaní a nemusí se dostat k vyřešení problému tak rychle, jak by si někteří účastníci přáli..

Nedávní klienti uvádějí, že společnost v poslední době vyvinula větší úsilí ohledně rychlejších reakcí na technickou podporu. Pokud jste v kontaktu s technikem podpory 24, obvykle zjistíte, že jsou jasné, promyšlené a podrobné.

Registr domén má zpoždění

Určitě budete mít radost z bezplatné domény, ale nebudete tak šťastní z toho, kolik času je potřeba na její registraci a provoz. Mohli byste čekat od 24 do 48 hodin.

Občasné zálohy

Získání bezplatných záloh je jedna z věcí, které dávají hodnotu Hosting 24. Nevýhodou je, že k zálohám dochází týdně, nikoli denně.

Bezplatná doména s hostingem

Při naší recenzi Hosting24 bychom vás chtěli upozornit, že mají jednoduché zálohy a ne více záloh a nezálohují účty větší než 2 GB. Nejlepší je mít vlastní plán zálohování.

Hosting24 recenze 3 nejdůležitějších funkcí

Hosting 24 je velmi hrdý na sílu jejich dostupnosti, která činí 99,9%. Dojde-li k něčemu, hosting24 dostane od svého monitorovacího systému okamžité varování a jsou připraveni jej okamžitě vyřešit. Jejich stabilní služby využívají prvotřídní datové centrum Softlayer.com s nulovými prostoji v síti. Architektura systému Dual tech zálohuje všechny systémy.

Hosting 24 vzal na vědomí dřívější stížnosti zákazníků týkající se pomalé reakce technické podpory a změnil citrony na limonádu. Společnost se nedávno zavázala zkrátit dobu odezvy na technickou podporu. Jejich novým cílem je reagovat na své klienty do jedné hodiny.

Zákazníci mají přístup k živému chatu téměř po celou dobu a doba čekání je obvykle minimální.

Mají také proces podpory založený na vstupenkách, jehož cílem je také odpovědět zákazníkům do hodiny. Hosting24 dělá něco jiného, ​​než žádný jiný webhostingový poskytovatel. Pokud nejste spokojeni s odpovědí na technickou podporu, můžete svůj dotaz předat generálnímu řediteli společnosti.

cPanel se stal předním ovládacím panelem pro poskytovatele webhostingu. Hosting 24 poskytuje majitelům webových stránek cPanel, aby jim umožnili spravovat své webové stránky z webového rozhraní. Majitelé webových stránek pak mají grafické rozhraní, které mohou použít k ovládání své části serveru.

cPanel používá odstupňovanou strukturu, kde různí uživatelé mohou mít různou úroveň přístupu k nástrojům a funkcím webových stránek. Tvůrci webových stránek mohou spravovat databáze, názvy domén, poštovní účty a zálohy. cPanel má obvykle automatický instalační program s vestavěným instalačním programem pro webovou platformu jako WordPress nebo Joomla.

Zde je informativní video, které vám ukáže, co s cPanel můžete dělat.

Náš hosting24 kontroluje konečný verdikt

Není pochyb o tom, že Hosting24 je jedním z nejlépe založených webových hostitelů. Flexibilita je dalším z jejich silných stránek. Podívejte se na jejich levné plány pro sdílené hostování, hostování distributorů a hostování VP.

Hosting24 je také jednou z mála webhostingových společností, které se vás nepokoušejí neustále rozšiřovat. Zákazníci ve Spojených státech budou používat své umístění serveru zde ve státech a je zde evropský server pro naše přátele, kteří žijí nebo pracují přes oceán. Vyzkoušejte jeden ze svých plánů a zažijte Hosting 24. Bude to jen stát penny, abyste to vyzkoušeli.

Náš hosting24 zkontroluje konečné hodnocení

Dávám hostování 24 hodnocení 3 hvězdičky z 5.

Určitě splnili své poslání stát se webhostingovou společností, která dává velkou hodnotu za jejich měsíční plánovací poplatky. Na druhou stranu, některé funkce, které se staly důležitými pro uživatele, by mohly použít určité vylepšení.

Hodnocení editora

3/5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map