Linode Review 2020: stojí za to jejich cena za cloud a VPS?

Pokud vás zajímá hosting VPS, možná jste narazili na jméno Linode. Společnost si udělala jméno se specializací na cloudové a VPS hostingové možnosti a rozrostla se o cloudový hosting. Společnost byla založena v roce 2003 a od té doby se stala nadnárodní společností. Linode má zákazníky ve 131 zemích a počítá.


Linode se také pyšní jako specializovaná služba. Tento hostitel VPS se stará o vývojáře, takže personál by měl mít přehled o žargonu a nejnovějších vlastnostech a vývoji. Je to jeden z poskytovatelů VPS a cloudů s nejvyšším hodnocením na trhu, ale za cenu. Zda chcete za to zaplatit, je jen na vás.

Pokud hledáte konkurenceschopnější ceny, podívejte se na naši speciální nabídku níže.

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

Linode recenze profesionálů & nevýhody

Linodeova recenze

Spousta funkcí

Linode nabízí širokou škálu hostingových služeb VPS. Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, Linode pro vás má vlastní balíček. Tyto balíčky mohou začínat již od 10 $ až na 400 $. Linode má také servery umístěné po celém světě, takže kdekoli chcete, aby vaše servery byly, budou tam.

Připojte se ke školení ZDARMA

Chcete se dozvědět, jak sestavit 6 číselných autoritních stránek?

Připojte se k tomuto školení zdarma…

 • Konečně mají osvědčenou metodu k nalezení výnosných výklenků
 • Získejte přístup k spolehlivé metodě výzkumu klíčových slov
 • Naučte se, jak zadávat kvalitní obsah externě
 • Naučte se, jak vytvořit odkazy na bílý klobouk na vaše stránky bez bolesti hlavy

Mezi funkce, které společnost Linode nabízí, patří jednotky SSD, síť 40 GBPS a procesory Intel E5. Všechny jejich možnosti uspokojují klientelu zkušených vývojářů webu a aplikací a poskytují jim funkce a služby, které by se jim nejvíce líbily.

Mnoho funkcí lze také upgradovat bez dalších nákladů. Ať už chcete více paměti RAM, rychlejší šířku pásma nebo aktualizace softwaru, máte krytí. Všechny plány zahrnují SSH a root přístup. Linode také nabízí bezplatné zálohování dat a další funkce, jako je StackScripty, které usnadňují správu vašich webových stránek.

Dokonce i ve specifickém výklenku mají uživatelé při registraci do Linode mnoho možností. Mohou si vybrat plán, distro a umístění serveru. Zdá se, že Linode důvěřuje svým uživatelům a umožňuje jim otěže, aby vybrali řadu funkcí.

Spolehlivý hosting

Linode poskytuje spolehlivý hosting každý den. Mají 99,9% záruku dostupnosti, udržují krok s průmyslovým standardem. Pokud uživatelé zaznamenají značné množství prostojů, Linode nabízí poměrný kredit. Přestože společnost Linode nezveřejňuje statistiku uptime a downtime, uživatelé si mohou zvolit sledování uptime na svých vlastních serverech.

Dobrý zákaznický servis

Linode také poskytuje kvalitní a rychlé zákaznické služby. Podpora vstupenky lze uzavřít tak rychle, jak během pěti minut – zatímco obvykle to může trvat 24 hodin pro ostatní společnosti. Na to si příliš mnoho recenzí Linode.com stěžuje.

Stejně jako každá jiná společnost, Linode není dokonalý a má své nevýhody pro ty, kdo se zaregistrují. Pro jednoho, Linode není levný. Jeho nejlevnější plán VPS přichází s 10 USD měsíčně, s daty 24 GB a 2 TB šířky pásma – ne tolik za peníze, které platíte.

Méně služeb

I když Linode nabízí celou řadu funkcí pro své služby VPS a cloudového hostování, nenabízí žádné jiné služby. Zdá se, že se jim zdá, že jim dobře sloužili, ale pokud hledáte sdílený hosting nebo dedikované servery, budete muset hledat jinde.

Bezplatná doména s hostingem

Linode nenabízí možnosti spravovaného hostingu. Bylo by obtížné najít kontrolu hostingu spravovanou společností Linode. Od zákazníků se obecně očekává, že budou vývojáři a budou schopni spravovat sami. Přesto i vývojáři mohou být nezkušení v některých aspektech hostingu.

Linode také nemá vizuální ovládací panel. Uživatelé, kteří jsou zvyklí na vizuální a reaktivní nástroje, by mohli být zklamáni touto nefunkcí. A pro neprofesionály může být obtížnější orientovat zadní část.

Krátká záruka vrácení peněz

Pokud trochu váháte platit za služby Linode, možná budete chtít hledat jinde. Jejich záruka vrácení peněz je dobrá pouze na sedm dní. Pokud zrušíte po více než několika dnech, dostanete vrácení peněz, ale z této náhrady bude odečten poplatek 5 $..

Extra funkce stojí peníze navíc

Zahrnuty nejsou také všechny funkce. Služba NodeBalancer je velmi užitečná. Tato funkce vyrovnává poptávku na všech serverech Linode a zajišťuje hladký chod všech serverů.

Tato funkce však není zahrnuta v žádných plánech a za ni budete muset zaplatit navíc.

Zálohy jsou další funkcí, kterou některé hostingové služby poskytují zdarma, což Linode neposkytuje. Licence cPanel a WHM jsou také považovány za zvláštní funkce, za které budete muset zaplatit, pokud budete chtít.

Obavy o bezpečnost

Náš Linode kontroluje závěr

Linode logoRecenze Linode.com jsou celkově pozitivní az dobrého důvodu. Linode může být ideální volbou, pokud jste vývojář, a věříte, že jejich upgradované bezpečnostní prvky chrání před jakýmkoli dalším hackerským útokem.

Pokud hledáte cloud nebo VPS hosting, Linode může být pro vás tou správnou volbou. HostGator však může poskytnout mnohem více těm, kteří chtějí širší škálu možností hostování.

HostGator nabízí mnoho stejných služeb, které Linode nabízí, a ještě více, za přijatelnější cenu. Je na vás, abyste zkontrolovali své možnosti a zjistili, který hostitel je pro vás nejlepší, ale na níže uvedené tlačítko můžete získat speciální nabídku.!

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

Naše Linode hodnotí celkové hodnocení

Linode poskytuje konzistentní a vysoce kvalitní služby pro své důvtipné zákazníky.

Nicméně, cena Linode může být trochu pro malé uživatele nebo ty, kteří právě začínají.

Hodnocení recenzenta

4/5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map