Recenze hostitele NameCheap: Sdílený, VPS a dedikovaný webhosting

NameCheap začal svůj život v roce 2000 jako místo pro získání doménových jmen. Od té doby neustále rozvíjejí a rozšiřují své nabídky na této frontě. A v roce 2007 přidali také webhostingové služby.


Dnes poskytují jeden z nejkomplexnějších rozsahů dostupných webhostingových plánů. Účelem této recenze hostingu NameCheap je tedy pomoci vám získat lepší přehled o těchto webhostingových službách.

I když také dělají skvělé věci na trhu doménových jmen, tato recenze se zaměří výhradně na webhostingové služby, které poskytují.

Pokud se chcete dozvědět více o získání názvu domény, můžete zkontrolovat konkrétní doménu NameCheap. Prozatím pokračujeme v této recenzi webhostingu NameCheap:

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

Recenze hostitele NameCheap

Recenze hostingu Namecheap

Přehled výhod a nevýhod NameCheap

Hostinkové služby společnosti NameCheap vyšly z parku. Zde je několik jejich nejlepších funkcí.

Vysoce výkonné servery

Kombinují působivý výkon a funkce za přijatelné ceny. Ceny nejsou tak nízké jako u některých dalších ultra levných služeb, které můžete najít, ale jsou stále velmi přátelské k rozpočtu a jejich plány na všech úrovních jsou plné skvělých funkcí a služeb.

Pokud jde o jejich společné plány, většina z nich poběží až o 50% rychleji než někteří jejich konkurenti. Dokonce i ten základní plán již nabízí neomezenou šířku pásma a schopnost hostit až 3 webové stránky.

Skvělé plány sdílených serverů

Mohl bych snadno napsat recenzi sdílených hostitelů NameCheap, která se zaměřovala výhradně na jejich sdílené hostingové plány. Pro jednotlivce, začínající a dokonce i malé a střední podniky jsou tyto plány opravdu skvělým místem pro zahájení. Důvodem, proč mohou nabídnout takové rychlé servery a 100% záruku dostupnosti, je způsob, jakým přistupují k hostování.

Používají nejaktuálnější serverovou technologii společnosti Dell a jejich ovládací panel je jednou z nejlepších a nejintuitivnějších na světě. A aby to vše skončilo, jejich servery jsou jedny z nejvíce soukromých a bezpečných, které můžete najít. Používají hardwarové i softwarové brány firewall a další zabezpečení.

Spousta škálovatelnosti

Další věcí, která se o nich líbí, je to, jak jsou škálovatelné. Nejenže nabízejí obrovské množství různých plánů webhostingu, ale také usnadňují upgrade, pokud potřebujete více dat nebo více energie. Můžete upgradovat kdykoli, takže nemusíte čekat na další fakturační cyklus.

To znamená, že pokud očekáváte velký nárůst provozu na svém webu v příštích několika dnech, můžete svůj plán snadno upgradovat a připravit ho, aby vaše stránky zvládly nárůst provozu! V jejich obchodním plánu SSD můžete hostit tolik webů, kolik chcete, a přitom platit jen 19,88 $ měsíčně! Toto je opravdu jedna z nejpůsobivějších nabídek, které můžete najít.

Široká nabídka služeb

Ale co se týče sdílených serverů, co jiného může NameCheap udělat? Za prvé, mohou také hostovat soukromý e-mail. A to je další případ, kdy bych mohl snadno napravit kompletní e-mailovou recenzi s názvem NameCheap, protože to není jen obtížnější služba v pořádku, ale NameCheap odvádí skvělou práci. Cloud, který používají, je velmi bezpečný a velmi spolehlivý.

Skvělá podpora zákazníků

A pokud hledáte podporu, získáte ji. Mají také velmi užitečné videonávody, jako je tento níže, které spolu s jejich snadno použitelným ovládacím panelem a nepřetržitým zákaznickým servisem:

Neomezená šířka pásma

Stejně jako u každého webhostingového plánu musíte brát tato tvrzení o „neomezené šířce pásma“ se zrnkem soli. Lepším způsobem, jak to popsat, je „neměřená šířka pásma“, což znamená, že nebudou měřit a omezit vaši šířku pásma. Pokud však používáte sdílený server, musíte mít na paměti, že tento server sdílíte s mnoha dalšími zákazníky.

A server to dokáže tolik, takže i když máte technicky neomezenou šířku pásma, nebudete mít stejný druh energie, jaký získáte s dedikovaným serverem nebo virtuálním soukromým serverem. Naštěstí NameCheap také nabízí plány pro tyto výkonnější servery!

Recenze Namecheap: hostingové plány

Logo NameCheapS tolika plány, které jsou každý atraktivní samy o sobě, byste se měli podívat na různé druhy plánů, které nabízejí. Níže naleznete stručný přehled jejich sdíleného hostingu, hostování VPS a specializovaných hostingových plánů.

Sdílené hostingové plány se pohybují od 38,88 $ ročně do 215,78 $ ročně. Na spodním konci získáte 20 GB úložného prostoru a na horním konci získáte neomezené úložiště. Přenos dat je již v základním plánu neomezený. A počet webů, které můžete hostit s jediným plánem, se pohybuje od 3 do neomezených!

VPS web hosting plány se pohybují od 19,95 dolarů za měsíc do 69,95 dolarů za měsíc. Limity šířky pásma se pohybují od 100 gb do 750 gb, a přestože by to mohlo znít jako krok dolů od neomezené šířky pásma u sdílených plánů, musíte mít na paměti, že nesdílíte váš VPS stejným způsobem, jako sdílíte sdílený server. Získáte tak mnohem více energie, větší kontrolu a lepší výkon.

Toto je nejsilnější a nejspolehlivější (ale také nejdražší) typ serveru, který můžete použít. Plány vyhrazeného webhostingového serveru se pohybují od 58,88 $ měsíčně do 379,88 $ měsíčně.

Ale za tuto cenu je hardware a software, který tvoří server, věnován vám a vašim potřebám – žádné sdílení, žádné virtuální sítě, pouze spolehlivý a dedikovaný server. Můžete si dokonce vybrat, zda chcete server samostatně spravovat, pokud chcete další kontrolu!

Pokud budete někdy potřebovat větší flexibilitu a sílu, pokud jde o webhosting, pak pro vás máme správné doporučení…

Logo HostGator

Náš webový výběr č. 1:
Získejte nejlépe hodnocený hosting za pouhých 20 minut
2,64 $ za měsíc

StartBloggingOnline.com schválil hosting

Naše hostitele NameCheap celkové hodnocení

NameCheap začal svůj život v roce 2000 jako místo pro získávání doménových jmen, ale od té doby se neustále vyvíjí a rozšiřuje, poskytuje jeden z nejkomplexnějších rozsahů dostupných webhostingových plánů..

Udělujeme 5/5 hvězdiček.

Hodnocení recenzenta

5/5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map