Recenze InMotion Hosting Review 2020: Jsou tito kluci „v pohybu“ nebo potopení?

Hostování InMotion je doménové jméno a webhostingová služba, o kterých jste už možná slyšeli. Možná jste přemýšleli: „Je hosting InMotion dobrý?“ a zkoumáme je pro vaše vlastní webové stránky. Možná budete chtít porovnat recenze webhostingu InMotion, abyste získali lepší představu o společnosti. Ať už je důvod jakýkoli, nabízíme vám podrobnou analýzu společnosti a nabídek.


Tato společnost je známá a podniká již řadu let. Projdeme jejich nabídky a to, jak se lidem líbí jako hostitelská společnost. Na konci článku byste měli být dobře vyzbrojeni informacemi, abyste se mohli rozhodnout o jejich použití nebo o pokusu někde jinde.

Hodnocení recenze InMotion

4.5 / 5

InMotion je zaměstnanecká hostingová společnost se sídlem v Los Angeles, Kalifornii a ve Virginia Beach ve VA. Podnikají od roku 2001 a mají doménu přes 300 tisíc. Nabízejí různé plány hostingu za rozumnou cenu, zákaznickou podporu založenou na USA a nepřetržitou stránku stavu hostingu.

S hostitelskými recenzemi InMotion uslyšíte něco jedinečného, ​​že přesahují možnosti domény a hostování. Nabízejí také služby designu webových stránek. Můžete získat bezplatnou konzultaci od odborníka. Pokud se rozhodnete pro návrh pokračovat, je zde příplatek.

Budete moci poslat svůj obsah, zkontrolovat vybraný design a poté vše publikovat na serverech InMotion. Při zvažování mnoha faktorů této recenze má InMotion mnoho pozitiv. Mnoho možností, pomoc při navrhování a zákaznická podpora jsou vysoce hodnoceny.

Žádná služba není dokonalá, ale když se podíváme na naši recenzi hostingu InMotion a porovnáme ji s jinými hostitelskými weby, jedná se o službu, která bude pro mnohé fungovat dobře. Z tohoto důvodu obdrží InMotion 4,5 z 5.

Recenze hostování InMotion

Logo InMotion HostingInMotion má velmi profesionální web, který lze snadno navigovat a najít informace o něm. Mají k dispozici mnoho bezplatných nástrojů pro ty, kteří používají svůj hosting.

Připojte se ke školení ZDARMA

Chcete se dozvědět, jak sestavit 6 číselných autoritních stránek?

Připojte se k tomuto školení zdarma…

 • Konečně mají osvědčenou metodu k nalezení výnosných výklenků
 • Získejte přístup k spolehlivé metodě výzkumu klíčových slov
 • Naučte se, jak zadávat kvalitní obsah externě
 • Naučte se, jak vytvořit odkazy na bílý klobouk na vaše stránky bez bolesti hlavy

Jejich ceny jsou skvělé a začínají na méně než třech dolarech měsíčně. Nabízejí však také mnohem flexibilnější nabídky pro ty, kteří to potřebují, a zdůrazňují zákaznickou základnu podniků.

Pokud chcete zasáhnout zákaznický servis, InMotion je potenciálně dobrá volba. Nabízejí telefon, chat, e-mail a systémy vstupenek. S hostitelskými balíčky také vykazují vynikající výkon. Ovládací panel a instalace jedním klepnutím mu také dávají pozitivní body. Kromě toho nabízejí bezplatné zálohování dat, což je pro hostitele neobvyklé v jejich cenovém bodě.

I když InMotion má dostupné možnosti, pro získání neomezených možností se často musíte přestěhovat do dražšího dedikovaného serverového hostování serverů. Je stále cenově dostupný, ale ne tak cenově dostupný jako někteří jiní. Někteří také zjistili, že množství vylepšení a doplňků může být o něco vyšší. Mnozí si to budou užívat, ale jiní to považují za nepříjemné, takže to může jít obousměrně.

Prošli jsme si několik funkcí, které nabízí InMotion, ale je tu ještě více. Nabízejí cPanel pro správu vašeho webu, stejně jako Softaculous, který vám umožňuje nainstalovat přes 400 aplikací jediným kliknutím. Existuje také spousta možností pro blogování, jako je WordPress, a pro CMS.

Kromě toho nabízejí Moodle pro vzdělávací weby. Kromě těchto funkcí získáte několik dalších bezplatných služeb. Budete si moci koupit doménové jméno s hostingem a získat jej zdarma. Neomezené místo na disku a přenosy také přicházejí s každým plánem. Jediná věc, která ve srovnání s jinými společnostmi bledne, je nedostatek více nebo neomezených domén. Spouštěcí účet umožňuje na účtu pouze dva.

Jednou z věcí, díky nimž tato společnost vyniká, je jasný závazek vůči svým uživatelům. Nabízejí celou řadu zdrojů nápovědy, včetně kanálu YouTube, kde můžete sledovat videa, a projít si nastavení FTP účtu, přesměrování domény z cPanelu a vytvoření nové e-mailové adresy na serveru..

Firmy budou milovat funkce, které nabízí InMotion, a má k tomu dobrý důvod. Jejich rychlost a dostupnost jsou vynikající a byly po většinu času v jejich existenci. K datu psaní článku nedošlo k žádnému prostoji za téměř jeden a půl měsíce.

Bezplatná doména s hostingem

Jak bylo uvedeno výše, existuje také vynikající tým zákaznické podpory. Můžete je oslovit různými způsoby. Nabízejí působivá videa a pomáhají průvodcům, aby vás provedli tím, co potřebujete. Existuje jasný důraz na to, že v tomto aspektu je pro InMotion lepší než průměr.

InMotion je známá značka, která existuje již řadu let. Zatímco mnoho značek je vlastněno jinou společností, není tomu tak u společnosti InMotion. Jsou zcela ve vlastnictví zaměstnanců a jedno z jejich dvou datových center je označeno jako „zelené“ a šetrné k životnímu prostředí. Zaměřují se na firemní uživatele prostřednictvím sdíleného hostování, virtuálních soukromých serverů a vyhrazeného hostování.

Cílem společnosti je přinášet kvalitu na masový trh s informovanými pracovníky. Z tohoto důvodu můžete očekávat dobrou rychlost a žádné řezané rohy, pokud jde o podporu. To přichází s trochou cenového skoku od jiných hostitelů, ale to nebude záležet na těch, kteří chtějí prémiovou službu, kterou nabízí InMotion..

Recenze hostování InMotion: náš závěr

InMotion hosting je známá společnost, která má mnoho spokojených zákazníků. Mají nejlepší hodnocení od CNET a hodnocení A + od Better Business Bureau. Když vezmete v úvahu to, co je nabízeno, cenu a zákaznický servis za tím – je obtížné nenavrhovat InMotion jako potenciálního web hostitele, který by lidé měli zvažovat.

Pokud porovnáváte skvělý webhosting, možná vás bude zajímat InMotion. To platí dvojnásob, pokud hledáte místo k hostování obchodního webu. Pokud dáváte přednost levné variantě špíny, nemusí to být ta pravá pro vás, ale vyplatí se zvážit výběr možností, které získáte při registraci.

Hledáte lepší variantu? Pak mám dohodu jen pro vás …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map