FatCow Review 2020: Webhostingové plány, hodnotenie a ceny

Fatcow je jednou z najlepších webhostingových služieb. Jedným z dôvodov, prečo sa spoločnosť stala lídrom na trhu webhostingu, je to, že existuje už dlho. Je to jedna z najstarších spoločností poskytujúcich webhosting v tomto odvetví. To znamená, že nielenže bola svedkom meniacich sa požiadaviek tohto trhu, ale vďaka tejto zmene bola tiež schopná zostať vpredu a zostať konkurencieschopná..


Pre vás ako spotrebiteľa to znamená, že keď si vyberiete fatcow, vyberáte si spoľahlivú spoločnosť, ktorá bude s vami v priebehu rokov. Koniec koncov, dokázalo to prežiť a prosperovať po výbuchu bubliniek com!

Aby som vám poskytol komplexný prehľad o spoločnosti, zhromaždil som informácie z viacerých recenzií spoločnosti fatcow a potom som pridal svoje vlastné názory na svoje produkty a služby, aby ste sa mohli odborne pozrieť na to, čo ponúka spoločnosť Fatcow..

Naše hodnotenie FatCow

4.5 / 5 Logo HostGator

Náš výber webhostingu č. 1:
Získajte najlepšie hodnotený hosting už za minimálny počet
2,64 dolárov mesačne

StartBloggingOnline.com schválený hosting

FatCow hosting hodnotenie

Recenzia FatCow

FatCow je jednou z najprijateľnejších služieb pre zákazníkov, takže som chcel napísať rýchlu recenziu hostiteľa FatCow, aby som mohol hovoriť o niektorých svojich najlepších funkciách a službách, aby ste videli, čo táto spoločnosť môže ponúknuť..

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie výnosných výklenkov
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

Recenzia FatCow: profesionáli & zápory

Ich cieľovými zákazníkmi sú malé a stredné podniky a zostavili balík produktov a služieb, ktoré dokonale slúžia potrebám týchto zákazníkov..

Skvelé nástroje pre začiatočníkov

Zahrnuté v cene ich služieb získate niekoľko nástrojov, ktoré sú nevyhnutné pre založenie alebo menšie podnikanie. To zahŕňa nástroje na tvorbu stránok, užitočné návody a ďalšie zdroje, ktoré vám pomôžu zaistiť, aby sa váš web spustil na správnom kopyte – myslím tým, noha.

Online marketingová podpora

Ich plány navyše obsahujú nástroje na analýzu webu, ktoré vám pomôžu pochopiť, kto sú vaši návštevníci a ako môžete lepšie optimalizovať svoje webové stránky, aby ste zvýšili návštevnosť a udržali návštevníkov na svojich stránkach pomocou prispôsobeného obsahu na mieru.

Skutočnosť, že ich ovládací panel je prispôsobiteľný, je ďalším skvelým prínosom!

Pokiaľ ide o základné časti samotného plánu, obloha je limit. Získate neobmedzené úložisko, neobmedzenú šírku pásma, neobmedzené domény a dokonca aj neobmedzené e-mailové adresy! Ak hľadáte priestor pre rast, tu by ste chceli byť.

Medzi dve kľúčové nevýhody patrí nedostatočná škálovateľnosť a skutočnosť, že prísľub „neobmedzeného“ priestoru a šírky pásma nie je taký veľký, ako sa zdá.

Nedostatočná škálovateľnosť

Jednou z najväčších nevýhod je obmedzená rozmanitosť. Aj keď jej konkurenti ponúkajú niekoľko rôznych veľkostí plánu, ktoré vám umožňujú prispôsobiť si webovú stránku vašej firme, Fatcow má iba jeden webhostingový plán. Či už teda potrebujete všetky funkcie, ktoré ponúka alebo nie, budete za ne platiť.

Doména zadarmo s hostingom

Ak začínate a potrebujete všetko, nebude to problém. Ak však už napríklad máte vedomosti a nástroje potrebné na vytvorenie skvelého webu, môže byť pre vás nepríjemné platiť za plán, ktorý obsahuje veľa zdrojov na budovanie stránok, ktoré nikdy nepoužijete..

Nie je to doslova "neobmedzený"

Mali by ste tiež pochopiť, že „neobmedzené“ nie je doslova neobmedzené. Znamená to, že na vašom ukladacom priestore alebo šírke pásma nie sú žiadne obmedzenia, ale to neznamená, že ich servery dokážu doslova zvládnuť neobmedzený prenos údajov a stránok vo všetkých účtoch, ktoré podporujú. Vo veľkých objemoch sa môže stať, že sa váš web spomalí alebo dokonca dočasne vypne. Hoci sa môžu pochváliť pôsobivou dobou prevádzky medzi 99,85% a 99,9%.

Produktový rad

Ako je uvedené v recenzii webhostingu Fatcow vyššie, existuje iba jeden webhostingový plán. Takže je to trochu zobrať to alebo opustiť situáciu. Tento plán však obsahuje obrovské množstvo funkcií a služieb. Nižšie nájdete rýchly prehľad o tom, čo presne ich plán obsahuje.

Pôvodný plán FatCow

Bežná cena je 179,40 dolárov za rok, aj keď pri registrácii na viacročnú zmluvu získate zľavnené sadzby. Takmer vždy majú zaregistrované zľavy, takže si môžete počas niekoľkých prvých mesiacov až roka vychutnať nejaké prudké zľavy.

Ako už bolo spomenuté, získate neobmedzené úložisko, neobmedzenú šírku pásma, neobmedzené domény a neobmedzený počet e-mailov. Ďalej získate nástroje na tvorbu stránok, príručky a prístup k blogom a fóram, ktoré vám poskytujú ďalšiu podporu pri budovaní. Získate tiež:

 • staviteľ elektronického obchodu
 • webová analytika
 • Bezplatná reklama na stránkach Google a Yahoo!
 • Súlad s PCI, takže môžete prijímať platby kreditnou kartou
 • 24/7 zákaznícka podpora z posádky moo prostredníctvom telefónu alebo live chatu

Stále existujú aj desiatky ďalších funkcií, ale na to, aby ste ich všetky prešli, nie je dosť času!

Naša FatCow kontroluje verdikt

Celkovo si myslím, že FatCow je jednou z najlepších možností, s ktorou by ste sa mohli vydať, najmä pre potreby malých podnikov. Nielenže získate fantastickú webhostingovú službu, ale dostanete sa do práce aj so spoločnosťou, ktorá strávila posledných 18 rokov zdokonalením umenia pre kravy. Kto môže odolať vynikajúcej zákazníckej podpore poskytovanej posádkou moo?

Predtým, ako urobíte konečné rozhodnutie, by ste si mali byť istí, že ste si preverili ďalšie recenzie z Fatcow od zákazníkov aj odborníkov, aby ste videli, čo hovoria ostatní ľudia o službách Fatcow..

Ste špičkový používateľ, ktorý vyžaduje väčšiu flexibilitu a kontrolu nad svojimi servermi? Potom mám pre teba dohodu …

Logo HostGator

Náš výber webhostingu č. 1:
Získajte najlepšie hodnotený hosting už za minimálny počet
2,64 dolárov mesačne

StartBloggingOnline.com schválený hosting

/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map