JustHost Review 2020: Pass, alebo “Just Host” Here?

JustHost je jednou z vedúcich webhostingových služieb na súčasnom trhu. Svoju reputáciu si vybudoval tým, že ponúka cenovo dostupné plány s intuitívnymi funkciami, ktoré uspokojujú jednotlivcov a začínajúce podniky, ako aj malé a stredné podniky.


Ak prečítate ďalšie recenzie v službe JustHost, budete môcť nájsť názory zákazníkov všetkých druhov, ktoré oceňujú plány bohaté na funkcie, ktoré služba JustHost ponúka za neuveriteľne nízke ceny. Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli viac o tom, čo táto spoločnosť ponúka!

Predtým, ako si prečítate niečo o JustHost, oboznámte sa s touto exkluzívnou ponukou pre čitateľov StartBloggingOnline …

JustHost preskúmanie možností hostenia

JustHost recenzia

Ako sa dozviete počas tejto previerky JustHost, táto spoločnosť má veľký výber plánov na výber formulára, ale nezabudnite, že nižšie uvedené ceny čas od času klesajú, takže si pomocou tohto odkazu môžete skontrolovať.

Nižšie nájdete kľúčové informácie o 4 rôznych plánoch, ktoré spoločnosť ponúka, aby ste získali prehľad o všestrannosti a škálovateľnosti, ktorá je k dispozícii.

Logo spoločnosti JustHostZa 9,49 dolárov mesačne vás základný plán dostane:

 • 1 webová stránka
 • 50 GB úložného priestoru
 • Nemeraná šírka pásma
 • Certifikát SSL zadarmo
 • 1 doména, 5 parkovaných domén a 25 subdomén
 • 5 e-mailových účtov
 • 100 MB úložiska e-mailov pre každý účet

To všetko vytvára solídny plán štartovania, ktorý bude fungovať pre jednotlivú budovu osobnej webovej stránky, startupu alebo malého podniku. Ale aby som bol úprimný, ak uvažujete o získaní tohto plánu, môžete tiež zaplatiť pár dolárov navyše mesačne, aby ste dostali plán plus, pretože vám to poskytne viac ako tento základný plán..

To znamená, že JustHost niekedy ceny klesá na pár dní, preto si pozrite nižšie uvedené tlačidlo a zistite, či je niektorá z týchto ponúk k dispozícii už teraz..

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie ziskových oblastí
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

Pri cene 12,49 dolárov mesačne je plán Plus určite potešujúcim davom. Je to najobľúbenejší plán, ktorý spoločnosť ponúka. A to preto, že za základné platíte iba asi 1 dolár, ale získate oveľa, oveľa viac ako základné ponuky. Plán plus obsahuje:

 • Neobmedzené webové stránky
 • Nemerané úložisko
 • Nemeraná šírka pásma
 • Certifikát SSL zadarmo
 • 1 doména, neobmedzené parkované domény a subdomény
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Neobmedzené ukladanie e-mailov pre každý účet
 • Marketingové ponuky v hodnote 200 dolárov
 • Prevencia proti spamu

Ako vidíte, existuje veľa dobrých dôvodov, prečo je tento plán obľúbený v dave. Je to takmer rovnaká cena ako základná, ale ponúka spôsob, viac úložného priestoru, domén, e-mailov a dokonca aj nejaké ďalšie výhody.

Ak máte pocit, že ste vyrastali o plus, môžete upgradovať na hlavný plán, ktorý je 14,99 $ mesačne, a získate:

 • Neobmedzené webové stránky
 • Neobmedzené úložisko
 • Nemeraná šírka pásma
 • Certifikát SSL zadarmo
 • 1 doména s neobmedzeným počtom parkovaných domén a sub domén
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov s neobmedzeným úložiskom
 • Marketingové ponuky v hodnote 200 dolárov
 • Prevencia proti spamu
 • Ochrana súkromia
 • CodeGuard – základná ochrana stránok

Pro plán je najdrahší. Za 25,49 dolárov mesačne ponúka takmer všetko, čo ponúka hlavný plán. Rozdiel je v tom, že hostuje vaše webové stránky na omnoho lepšom serveri (vyhradená adresa IP), takže z každej funkcie môžete získať viac, pretože pre svoj web máte vysoko výkonný server..

Recenzia JustHost: Pros & Zápory

Táto spoločnosť sa stala veľmi populárnou, takže môžete nájsť veľa miest, ktoré už JustHost prehodnotili online, ale na tomto mieste získate komplexnejší prehľad o hlavných črtách, ktoré ich oddeľujú od konkurencie, o hlavných nevýhodách, ktoré „ Musím zvážiť a špecifikovať rôzne plány, ktoré spoločnosť poskytuje.

S programami dostupnými za menej ako 10 dolárov mesačne je cenová dostupnosť určite jednou z najväčších lákadiel pre veľa zákazníkov JustHost. Je to jedna z hlavných konkurentov medzi poskytovateľmi webhostingu, ktoré sú priateľské k rozpočtu. Ale sú tu lepšie ponuky …

Plány JustHost majú veľa funkcií

To, čo skutočne robí túto spoločnosť vynikajúcou od ostatných, je to, že do týchto plánov priateľských s rozpočtom zbiera toľko vynikajúcich a užitočných funkcií. Napríklad najzákladnejší plán už ponúka 50 GB úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma, celý rok bezplatnej registrácie domény a 5 e-mailových účtov..

Zahŕňa tiež bezplatný SSL certifikát, ktorý je v súčasnosti nevyhnutný. A každý plán nad týmto základným plánom stavia na tejto základni a ponúka viac a viac funkcií navrch tohto už tak veľkého balíka.

Doména zadarmo s hostingom

Zdroje podpory JustHost sú skvelé

Napríklad jedna z najúžasnejších vecí na serveri JustHost je to, že sa venuje poskytovaniu nadpriemernej podpory zákazníkov, v skutočnosti robia čo najviac, aby pomohli zákazníkom. Majú dokonca kanál YouTube s desiatkami užitočných inštruktážnych videí, ako je toto:

Každé video sa zameriava na veľmi špecifický problém, takže ak máte nejaký problém, môžete si ich prezrieť a zistiť, či už existuje návod, ktorý by vás mohol sprevádzať. Ak má JustHost toho čo ponúknuť, existujú určité nevýhody, Budem sa musieť vysporiadať, ak sa s nimi rozhodnete obchodovať.

JustHost uptime nie je najlepší

JustHost uptimePodniky a správcovia webových stránok vo všeobecnosti uprednostňujú bezpečnosť informácií o tom, že ich webové stránky sú plne funkčné a fungujú 99,9% času, ale JustHost túto úroveň zabezpečenia nemôže poskytnúť.

To absolútne neznamená, že vaše webové stránky budú neustále zlyhávať. JustHost má stále veľmi vysokú dostupnosť, ale jednoducho to nie je maximum, ktoré môže odvetvie ponúknuť..

Funkcie nižšej kvality

Druhým bodom, ktorý stojí za zmienku, je to, že hoci každý plán má čo ponúknuť, funkcie a nástroje sú dosť jednoduché a nie sú na špičke. Existujú spoločnosti s lepšie fungujúcimi a intuitívnejšími funkciami.

Tieto spoločnosti sú však vo všeobecnosti oveľa drahšie. JustHost teda stále dokáže nájsť rovnováhu medzi udržiavaním dostupných cien a poskytovaním zákazníkom veľa nástrojov na správu svojich webových stránok.

Náš záver Justhost skontroluje

Ak táto webhostingová stránka JustHost vzbudila váš záujem, zvážte vyskúšanie špeciálnych ponúk na webovej stránke. Táto spoločnosť má zvyčajne celkom atraktívne úvodné a registračné ponuky, ktoré vám môžu ušetriť dosť peňazí. Ale ako inteligentný nakupujúci si vždy chcete zaistiť, aby ste si pravidelne vyskúšali ponuku JustHost predtým, ako utratíte nejaké peniaze za obchod, ktorý zistíte neskôr, sa zlepšil.

Zistite, aké skúsenosti mali súčasní aj minulí zákazníci. Obzvlášť skontrolujte zákazníkov, ktorí majú podobné priority ako vaše vlastné. Po dokončení prieskumu môžete zistiť, že JustHost poskytuje perfektnú rovnováhu medzi cenami prijateľnými pre rozpočet a skvelými službami!

Naše konečné hodnotenie JustHost

JustHost nie je vôbec zlá voľba pre začiatočníkov alebo tých, ktorí majú obmedzený rozpočet.

Funkcie obsiahnuté v ich hostingových balíkoch sú dostatočné, dokonca dosť veľkorysé na sumu, ktorú zaplatíte, ale nezabúdajte, že ak peniaze nie sú problémom, existujú oveľa lepšie služby..

V našej recenzii JustHost udeľujeme 3,5 hviezdičiek z 5.

Hodnotenie editora

3,5 / 5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map