OVH Hosting Review 2020: Sú plány a ceny OVH najvyššie?

Spoločnosť OVH si vytvorila meno popredného medzinárodného poskytovateľa hostingu. Spoločnosť OVH Hosting Inc. so sídlom vo Francúzsku bola založená v roku 1999 a venovala sa prvej bubline elektronického obchodu. V roku 2006 sa spoločnosť OVH rozšírila do zvyšku Európy, keď otvorila dcérske spoločnosti vo Francúzsku, Španielsku a Senegale.


ovh hosting hodnotenieDnes je OVH najväčším poskytovateľom hostingu v Európe a expanduje do Severnej Ameriky a Afriky. Spoločnosť OVH teraz prevádzkuje 17 dátových centier po celom svete.

V súčasnej dobe OVH hostí asi 18 miliónov webových stránok a zaregistrovala takmer tri milióny doménových mien. To je pre európsku spoločnosť celkom dobré.

OVH hosting hodnotenie

OVH sa za nič nestal najväčším poskytovateľom hostingu v Európe. Ich spoľahlivosť a rýchlosť služieb sú špičkové na kontinente. V niektorých ohľadoch však OVH konkurenciu celkom nevydrží.

Preskúmanie profesionálov s profesionálnym ovládaním OVH & zápory

Rôznorodosť služieb

OVH v žiadnom prípade nie je poskytovateľom jednej služby. Nájdete hostingové plány VPS, dedikované servery a cloudové služby. Plány dedikovaných serverov OVH závisia od rýchlosti, veľkosti a šírky pásma, takže sa môžete zaregistrovať pre plán, ktorý je podľa vás najvhodnejší pre vás. Neexistujú však žiadne spoločné plány hosťovania, takže túto službu budete musieť hľadať niekde inde.

Plánovanie cien

Ceny za OVH zostávajú cenovo dostupné pre všetky úrovne vývojárov webových stránok. Ich najlacnejší plán VPS začína už od 3,49 dolárov mesačne. Tento plán sa dodáva s 10 GB miesta na disku a 1 GB pamäte RAM.

Najdrahší plán VPS je iba 22 dolárov mesačne, ktorý dokáže uložiť až 100 GB údajov a 8 GB pamäte RAM. Plány vyhradených serverov začínajú na 109 USD, ale získate oveľa viac údajov a RAM. Ich plány na hosťovanie v cloude sú trochu drahšie, ale bežia na VPS, čo vám dáva osobitný osobný dotyk a pocit bezpečia.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora OVH je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale ich poradenstvo nie je pre nováčikov v oblasti technológií. Zástupcovia zákazníckeho servisu vám s najväčšou pravdepodobnosťou poradia, ako problém vyriešiť. Ale je len na vás, ako sami implementujete riešenie.

Ak nemáte istotu, že viete, čo máte robiť, môžu vám poskytnúť usmernenie v reálnom čase. Problémy však pravdepodobne budú trvať dlhšie. V tomto centre zákazníckej podpory nedochádza k žiadnemu držaniu ruky.

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie výnosných výklenkov
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

Energeticky úsporné

OVH sa tiež dostala na trh ekologických dátových centier. Spoločnosť OVH uznáva vplyv energeticky náročných serverov na životné prostredie a od roku 2003 sa zaviazala k energetickej účinnosti. Spoločnosť v roku 2010 odstránila klimatizáciu z dátových centier a optimalizovala svoj chladiaci systém s cieľom znížiť spotrebu energie..

Spoločnosť OVH trvalo dosahovala 1,0 až 1,2 v indexe efektívnosti využitia energie – lepšie ako väčšina spoločností. Video s podrobným popisom chladiaceho systému si môžete pozrieť v prvom severoamerickom dátovom centre tu:

Rýchlosť a spoľahlivosť

Spoločnosť OVH poskytuje záruku dostupnosti 99,99% dostupnosti, s časom odozvy päť minút alebo menej, ak dôjde k výpadku. Servery spoločnosti tiež rýchlo reagujú pri načítaní stránky. V jednom teste bol priemerný čas odozvy pod 400 ms. Ich služby zostávajú veľmi spoľahlivé. Viac ako 90% používateľov OVH dosvedčuje spoľahlivosť spoločnosti.

Týždenné nájomné

Ponúkajú tiež niečo trochu iné pre zákazníkov. Na rozdiel od bezplatnej skúšobnej verzie ponúkajú špecializované servery týždenný prenájom. Aj keď musíte platiť za týždeň, za sedem dní neexistuje žiadny záväzok. V podstate testujete ich servery.

OVH VPS a špecializované hostingové plány sú cenovo dostupné a obsahujú dobrú škálu funkcií. Tieto plány však dostali niekoľko sťažností od zákazníkov.

Väčšina sťažností zákazníkov sa týka obvyklých problémov so zákazníckou podporou. Iní však uviedli problémy s vyplatením náhrady ako hlavný problém s OVH.

Hands-off zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora spoločnosti OVH je transparentná, pokiaľ ide o ich väčší prístup k zákazníckym riešeniam. Mnoho zákazníkov sa však na tento prístup sťažovalo. Väčšina negatívnych recenzií webhostingu OVH uvádza zlú zákaznícku podporu. Zdá sa, že zákazníci môžu mať na podporu zákazníkov iné očakávania ako to, čo skutočne dostanú.

Zákaznícka podpora OVH VPS neponúka pomoc pre aplikácie. Poskytujú len podporu pre infraštruktúru, za ktorú je spoločnosť zodpovedná. Tento prístup holých kostí pravdepodobne nebude vhodný pre neskúsených používateľov. Ak teda dávate prednosť aktívnejšiemu tímu podpory zákazníkov, spoločnosť OVH nemusí mať to, čo hľadáte.

Mnohé recenzie hostiteľov OVH sa sťažujú na zákaznícku podporu aj z iných dôvodov. Čas odozvy môže byť pri vstupenkách na podporu pomalý. Odpoveď môže trvať 24 hodín alebo viac. Ak požiadate o vrátenie platby, dokonca len jeden deň po registrácii na ich službu, možno budete musieť urobiť veľa e-mailov, aby ste mohli získať svoje peniaze späť..

Doména zadarmo s hostingom

Mätúce rozhranie, nekonzistentnosť cez hranice

Ich rozhranie nie je vždy užívateľsky prívetivé. OVH má tiež veľa rôznych rozhraní pre správu. Môže to byť mätúce pre nových používateľov, ktorí chcú prekonfigurovať svoje webové stránky. Rozhrania správy a ponúkaná úroveň podpory sa tiež líšia v závislosti od miesta. To môže byť pre nadnárodných zákazníkov trochu nepohodlné.

A ak chcete rozšíriť kapacitu servera svojich stránok, musíte zaplatiť. OVH je hostiteľom serverov na celom svete, ale účty sú obmedzené na jedno miesto na server. Ak chcete nastaviť server na inom mieste, musíte sa zaregistrovať a odhlásiť sa z iného účtu.

Rozsudok

OVH ponúka cenovo dostupný dedikovaný a VPS hosting, ale s touto nízkou cenou prichádzajú poplatky za ďalšie funkcie a menej výhod. Ak chcete používať dedikované servery na európskom kontinente alebo v Afrike, sú dostatočne zavedené, aby ich spoľahlivosť a cenová dostupnosť mohli byť primerané.

Ak však pôsobíte v Severnej Amerike, poskytovateľ služieb, ako je HostGator, môže byť pre vás lepšou voľbou. HostGator ponúka plány za podobné ceny, ale ako spoločnosť so sídlom v USA má viac serverov založených na tejto pologuli a pohotovejší zákaznícky servis..

Výber správneho typu poskytovateľa webhostingu je dôležitým rozhodnutím. Ak chcete VPS a dedikované servery, môže to byť mimoriadne dôležitá voľba. Plány vždy dôkladne skontrolujte, aby ste zistili, čo je a nie je zahrnuté v cene.

Naše OVH Hosting kontroluje konečné hodnotenie

OVH HostingS množstvom služieb a primeranou cenou má OVH čo ponúknuť. Z tohto dôvodu sa stali najväčšou a najúspešnejšou hostingovou spoločnosťou v Európe.

Zákaznícky servis nie je fantastický a zmätok na rozhraní je problém. Okrem toho, ak sa chcete zamerať na dav so sídlom v USA, potom sú určite lepšie možnosti s viacerými servermi v USA..

Za hodnotenie OVH dávame 3 hviezdičky z 5.

Hodnotenie editora

3/5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map