Recenzia Cloudways: Managed WordPress Hosting (a kód kupónu)

Spustenie blogu je pomerne ľahké. Môžete začať tromi základnými krokmi. Najprv sa musíte rozhodnúť, o čom začať blog. Po druhé, musíte si vybrať platformu blogov (systém na správu obsahu, pravdepodobne WordPress). Tretím krokom je výber spoľahlivého riešenia hostenia.


Posledný krok, t. J. Výber hostingovej služby pre váš blog, je najviac podceňovaný alebo môžete povedať zanedbané aspekty, pokiaľ ide o začatie blogu. Zaujímavé je, že jedno vyhľadávanie Google poskytuje stovky hostingových služieb, ale otázka znie: sú všetky dostatočne dobré?

V tomto prehľade o službe Cloudways sa pozrieme na tohto poskytovateľa spravovaných hostingových služieb a diskutujeme o tom, prečo môže byť ideálnou voľbou pre webové stránky blogov. Ale najprv…

Kód kupónu v službe Cloudways: "startblog"

Preskúmanie oblačnosti

Viem, že niektorí z vás sú práve tu, aby chytili kód kupónu pre cloudway, takže si to najprv vymyslite z cesty.

Pri registrácii použite zľavový kupón Cloudways „startblog“ a na všetky programy vám poskytnú zľavu 20% na dva mesiace na všetky plány!

Teraz prejdime na hlavnú …

Preskúmanie oblačnosti

Keď sa scvrkáva, že ponúka skvelú rovnováhu medzi dostupnosťou a vynikajúcou funkčnosťou pri hostovaní WordPress na báze cloudu, sú tu Cloudways, vďaka čomu sa za svoje peniaze dostanú ďalšie platformy.

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie výnosných výklenkov
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

Platforma je navrhnutá tak, aby držala krok s rastom a rozširovaním podnikania, pretože architektúra Cloudways je optimalizovaná z hľadiska výkonu, rýchlosti a bezpečnosti. Keď sa pripojíte k službe Cloudways, máte na výber z piatich najlepších poskytovateľov cloudových serverov. Najdostupnejší plán začína na 10 dolárov mesačne.

Cloudways vznikli v roku 2011. Pôvodne sa nazýva „Cloudways 2.0“. v roku 2016 spoločnosť kompletne vylepšila svoje sídlo a nazvala ho Cloudways.

Cloudways je platforma PaaS (platforma ako služba), ktorá ponúka hostingové služby od piatich najlepších poskytovateľov cloudovej infraštruktúry vrátane:

 • DigitalOcean
 • AWS
 • Linode
 • Vultr
 • Google Compute Engine

Každý účet v službe Cloudways je navyše vybavený množstvom funkcií, ktoré využívajú optimalizovaný výkon, zabezpečenie a podporu a sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali ten najlepší zážitok z cloudového hostingu v histórii.

Bez ďalšieho obchádzania sa pozrime na recenzie funkcií, ktoré ponúka táto spoločnosť.

Platforma Cloudways ponúka množstvo funkcií, ktoré zjednodušujú hosťovanie všetkých používateľov.

 • Poskytovatelia viacerých cloudových služieb – Päť najobľúbenejších poskytovateľov cloudových služieb na hosťovanie vašej webovej stránky WordPress.
 • Globálne dátové centrá – Viac ako 60 serverov umiestnených na celom svete pomáha znížiť latenciu pri návšteve publika vo vašom blogu.
 • CloudwaysCDN – vynikajúci zážitok pre vašich návštevníkov, keď sa obsah dodáva rýchlejšie ako kedykoľvek predtým na základe ich polohy.
 • Škálovanie serverov na základe šírky pásma, miesta na pevnom disku, procesora a pamäte RAM – Získajte väčšiu slobodu a výber pomocou škálovania serverov na cestách, požiadaviek na priestor a pamäť, ktoré je možné kedykoľvek a kdekoľvek upraviť..
 • Servery pripravené pre PHP 7 – Všetky servery v službe Cloudways sú pripravené pre PHP-7, čo je doteraz najrýchlejšia verzia.
 • Funkcia Auto-Healing – Ak sa vyskytnú výpadky, servery v službe Cloudways sú vybavené funkciou automatického liečenia. ak dôjde k zlyhaniu webových stránok WordPress.
 • Bezplatný plugin pre medzipamäť WordPress – Cloudway, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre webové stránky WordPress, obsahuje vstavaný pokročilý doplnok pre vyrovnávaciu pamäť, ktorý pomáha ešte rýchlejšie zrýchliť vaše webové stránky WordPress pre rýchlosť dychu..
 • Viaceré verzie PHP – Máte väčšiu flexibilitu a kompatibilitu s viacerými verziami PHP, ak ste zvyknutí používať staršiu verziu s Cloudways.
 • Inštalácie aplikácií na jedno kliknutie – Pomôže vám zredukovať nepríjemné kroky pri inštalácii najpopulárnejších CMS, ako sú WordPress, Magento, Drupal, Joomla, Prestashop, vrátane podpory všetkých aplikácií a rámcov založených na PHP.
 • Doplnok migrátora WordPress – Jednoduchý doplnok migrátora WordPress umožňuje rýchlu a efektívnu migráciu webových stránok s podporou WordPress.
 • Pracovná plocha & Webové adresy – pracovná oblasť s neobmedzeným počtom webových adries, ktoré máte k dispozícii, takže si môžete otestovať svoj blog alebo akékoľvek zmeny, ktoré ste vykonali predtým, ako sa spustí. Je to vynikajúca príležitosť, aby ste videli, ako váš blog WordPress reaguje v reálnom čase predtým, ako ho začnete vysielať naživo.
 • Klonovanie aplikácií a serverov – klonujte neobmedzené servery a aplikácie podľa vášho želania. Máte úplnú slobodu vytvárať na svojom webe viac kópií serverov a aplikácií.

Vysoko optimalizovaný balík WordPress Cloudways

Pre blogerov je rýchlosť načítania stránky veľmi dôležitá. Preto spoločnosť Cloudways vynaložila veľké úsilie na optimalizáciu zásobníka, ktorý je hostiteľom aplikácií WordPress. Tento zásobník obsahuje kombináciu serverov (Apache & NGINX) a cache (Varnish, Redis a Memcached), ktoré sa spoja a ponúkajú výnimočnú rýchlosť načítania stránky pre WordPress.

Doména zadarmo s hostingom

Zažite za pár minút

Zvážte scenár, v ktorom musí používateľ nasadiť WordPress na nespravovanom serveri. Proces sa začína inštaláciou vrstvy servera a potom sa nastavia príslušné možnosti vyrovnávacej pamäte. Akonáhle je to hotové, používateľ môže prejsť k inštalácii najnovšej verzie WordPress.

Scenár tu nekončí. Keď je WordPress aktívny, používateľ musí teraz implementovať ďalšie prispôsobenia, ako sú doplnky prehliadača alebo obchody WooCommerce.

Ako si dokážete predstaviť, môže to trvať dobrú časť hodiny.

Teraz uvádzame, ako Cloudways šetrí drahocenný čas pre blogerov. Viete si predstaviť prácu na živom a optimalizovanom webe WordPress do desiatich minút? Týmto spôsobom služba Cloudways poskytuje cloudový server podľa vášho výberu a uvedie vašu aplikáciu WordPress do prevádzky.

Viaceré dátové centrá

Dátové centrum, v ktorom sa nachádza váš server, robí rozdiel v používateľskej skúsenosti s vašimi webovými stránkami so systémom WordPress. Pretože Cloudways ponúka výber z piatich popredných poskytovateľov cloudových služieb, používatelia Cloudways môžu hostiť svoje aplikácie WordPress v ktoromkoľvek z 50+ dátových centier, ktoré sú najbližšie cieľovej skupine. Výberom správneho dátového centra môžu používatelia WordPress minimalizovať problémy s oneskorením a zvýšiť rýchlosť načítania stránky.

Prostredie predstavovania cloud computingu

Testovanie kódovej základne webových stránok, nových tém a doplnkov je prebiehajúcim procesom. Bloggeri často stretávajú témy a doplnky, ktoré chcú vyskúšať pre svoje blogy. Vyskúšanie doplnkov a tém na živom webe je jednoducho vylúčené z dôvodu pravdepodobnosti, že živé stránky klesnú.

Streamovanie cloudových staníc ponúka bezplatné oblasti, ktoré sú izolovanými prostredím, v ktorých môžu blogeri testovať kódovú základňu webovej stránky, nové doplnky a témy bez toho, aby to ovplyvnilo fungovanie živého webu. Keď sú spokojní, že všetko funguje dokonale, môžu „presadiť“ zmeny z predstavenia na živé stránky.

Bezplatný certifikát Cloudways ssl

Či už ide o blog alebo elektronický obchod, certifikát SSL sa stal základnou požiadavkou dôvery používateľov a vyhľadávacích nástrojov. Spoločnosť Google teraz v skutočnosti označuje všetky stránky bez certifikátu SSL ako NIE BEZPEČNÉ.

Jedným z dôvodov, prečo mnohí blogeri na svojich stránkach nemajú certifikát SSL, sú vysoké náklady na platené certifikáty SSL. Pre všetkých takýchto používateľov ponúka spoločnosť Cloudways BEZPLATNÉ certifikáty SSL od spoločnosti Encrypt. Najlepšia časť – nasadenie SSL certifikátov je záležitosťou niekoľkých kliknutí a certifikáty môžu byť automaticky obnovené.

Ak máte záujem o vlastný platený certifikát SSL, proces inštalácie súborov certifikátov alebo iniciovanie CSR práva na platforme je jednoduchý!

zálohy & obnoviť

Katastrofa môže zasiahnuť kedykoľvek!

Každú minútu zostane váš blog dole, strácate publikum a uznanie značky. Preto musíte svoj blog vrátiť online ASAP.

Cloudways má veľmi efektívny proces zálohovania, ktorý používateľom umožňuje vykonávať automatické zálohovanie serverov a aplikácií na požiadanie. V skutočnosti spoločnosť Cloudways dôrazne odporúča vykonať zálohu na požiadanie pred vykonaním akejkoľvek významnej zmeny na webe. Podobne je proces obnovenia zálohy jednoduchý a váš web je v priebehu niekoľkých minút späť v akcii.

Ak dôjde k chybe, používatelia služby Cloudways budú závisieť od nepretržitej odbornej podpory poskytovanej technikmi podpory spoločnosti Cloudways. Používatelia môžu získať lístok na podporu a požiadať o podporu službu Cloudways, aby problém vyriešili. Cloudová vedomostná základňa ponúka riešenia bežných problémov, s ktorými sa stretávajú používatelia cloudových služieb.

Ak potrebujete vyššiu úroveň podpory s časom odozvy triediča, môžete sa rozhodnúť pre doplnky podpory, ktoré zaistia, že o vaše problémy budú starať starší inžinieri..

 • CloudwaysBot – Získajte tipy a odporúčania doručené priamo do vašej doručenej pošty týkajúce sa stavu servera a návrhy na inováciu prostredníctvom služby CloudwaysBot.
 • Živý rozhovor 24/7 – Získajte podporu, ktorú potrebujete kedykoľvek, pomocou živého chatu 24/7, ktorý vám pomôže vyriešiť akýkoľvek prípadný dotaz..
 • 24/7 Ticketing – Systém predaja lístkov zabezpečuje, že vaše otázky budú vždy zodpovedané v čo najkratšom čase
 • Fakturácia na hodinovom základe – zreteľná funkcia, ktorá umožňuje vynikajúcu kontrolu nad vašimi financiami. Za server, ktorý hostujete na platforme Cloudways, môžete platiť hodinovú hodinu
 • Pay as you go model – Táto funkcia vám umožňuje platiť iba za služby, ktoré používate. Za službu Cloudways neexistujú žiadne skryté poplatky
 • Bez zmluvy – Zabudnite na viazanie ročných alebo štvrťročných zmlúv. Cloudways víta svojich používateľov vďaka ľahko použiteľnej hostiteľskej platforme bez problémov a akýchkoľvek záväzkov

Cloudways má štruktúru fakturácie priebežne, kde používatelia musia platiť iba za zdroje, ktoré spotrebujú v danom fakturačnom cykle. Používatelia dostanú jednu faktúru, ktorá pokryje náklady na servery spravované spoločnosťou Cloudways.

Aby sme vám poskytli predstavu, základný plán DigitalOcean začína na 10 $ mesačne.

Plány tvorby cien v cloch

Cloudways je riadená platforma a ako taká sa stará o všetky problémy so zabezpečením servera. Platforma je zabezpečená bránami firewall, ktoré odfiltrujú škodlivý prenos. Používatelia majú na výber možnosť aktivovať službu 2FA pre svoje účty (vysoko sa odporúča), aby do svojho účtu pridali ďalšiu úroveň zabezpečenia. Platforma podobne upozorňuje používateľov na nerozpoznané zariadenia, ktoré majú prístup k ich účtom.

Oprava OS a aplikácií je ďalším aspektom riadeného zabezpečenia. Vývojári softvéru vydávajú verzie svojich produktov, ktoré opravujú známe chyby a uzatvárajú medzery v zabezpečení. Inžinieri spoločnosti Cloudways najprv testujú záplaty, aby sa zabezpečila kompatibilita s architektúrou platformy. Akonáhle sú spokojné s výsledkami, rozmiestnia sa záplaty.

 • Brány firewall na úrovni platformy – Brány firewall na úrovni OS sú zavedené, aby zabezpečili ochranu vašich webových stránok pred najbežnejšími bezpečnostnými rizikami.
 • Certifikáty SSL zadarmo – Pre blogerov je často potrebné prehliadať certifikát SSL. Certifikát SSL od Let’s Encrypt sa poskytuje bezplatne z cloudu pre váš web WordPress.
  automatický
 • Zálohy – praktická funkcia, ktorá vám umožní vytvárať automatizované zálohy, vám pomôže zaistiť pokoj pri práci na obsahu blogu. Ak testujete funkciu alebo sa snažíte vrátiť k staršej verzii servera, môžete sa kedykoľvek vrátiť na funkčný server..
 • Dvojfaktorové overenie – V záujme zabezpečenia lepšej bezpečnosti pre váš účet obsahuje služba Cloudwaus 2FA (dvojfaktorové overenie), aby votrelcov chránila pred paľbou, ktorí chcú neoprávnený prístup k vášmu účtu..
 • Pravidelné bezpečnostné opravy – Pravidelné bezpečnostné opravy pre aplikácie pomáhajú predchádzať bezpečnostným chybám. Všetky aplikácie v službe Cloudways sú pravidelne kontrolované a opravované najnovšími verziami, aby sa odstránili chyby.
 • Zoznam povolených adries IP – pomocou tejto funkcie môžete zablokovať prístup podozrivých adries IP k vášmu serveru a povoliť iba tým, ktorým dôverujete.

Cloudové porovnanie výhod a nevýhod

Byť blogerom znamená, že v určitých aspektoch budete čeliť obmedzeniam, ale to neznamená, že kompromitujete svoju webovú stránku WordPress s lacnejšími alternatívami hostenia. Výber spravovaného poskytovateľa hostingu je jednorazová investícia, ktorá z dlhodobého hľadiska prinesie výhody iba vám. Môžete si vybrať VPS, ale neodporúča sa, pretože je dosť drahý.

Na druhej strane vám zdieľané / lacnejšie možnosti hostingu neposkytnú funkcie dostupné pre riadený hosting. V prípade riadeného hostingu nie je služba Cloudways iba jednou z najlepších, ale aj jednou z najviac odporúčaných a chvályhodných hostingových platforiem.

V prípade, že to znie ako typ služby, ktorú potrebujete, dôrazne odporúčame, aby ste týmto chlapcom poskytli výstrel. Nezabudnite použiť môj štartovací kód kupónu Cloudways na získanie exkluzívnej zľavy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map